Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šumavan Vimperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol MilevskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
1.Máje 321/25 38501 Vimperk, Z.Š. Smetanova 405 Vimperk - Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:35 Sokol Milevsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Luděk
Janoud Jan
 
 
Mácha Luboš st.
Kolář Tomáš
 
 
     2301
2.Hyka Jiří
Rejšek Vojtěch
 
 
Mácha Luboš ml.
Kolář Petr
 
 
     0302
3.Hyka JiříKolář Tomáš     0303
4.Rejšek VojtěchMácha Luboš st.     0304
5.Janoud JanKolář Petr     3214
6.Pavlíček LuděkMácha Luboš ml.     3024
7.Rejšek VojtěchKolář Tomáš     0325
8.Janoud JanMácha Luboš st.     3135
9.Pavlíček LuděkKolář Petr     3045
10.Hyka JiříMácha Luboš ml.     1346
11.Janoud JanKolář Tomáš     0347
12.Pavlíček LuděkMácha Luboš st.     3057
13.Hyka JiříKolář Petr     0358
14.Rejšek VojtěchMácha Luboš ml.     3268
15.Pavlíček LuděkKolář Tomáš     0369
16.Hyka JiříMácha Luboš st.     03610
17.Rejšek VojtěchKolář Petr         
18.Janoud JanMácha Luboš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hyka Jiří04Kolář Tomáš40
Rejšek Vojtěch12Mácha Luboš st.22
Janoud Jan21Kolář Petr12
Pavlíček Luděk31Mácha Luboš ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Prachatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Předota Karel
Novák Zdeněk
 
 
Chaluš Libor
Soukup Lukáš
 
 
     1301
2.Wimberský Václav
Kačer Jindřich
 
 
Poklop Kamil
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     3111
3.Kačer JindřichPoklop Kamil     1312
4.Novák ZdeněkChaluš Libor     1313
5.Předota KarelSoukup Zdeněk ml.     0314
6.Wimberský VáclavSoukup Lukáš     3024
7.Novák ZdeněkPoklop Kamil     0325
8.Předota KarelChaluš Libor     0326
9.Wimberský VáclavSoukup Zdeněk ml.     2327
10.Kačer JindřichSoukup Lukáš     3137
11.Předota KarelPoklop Kamil     0338
12.Wimberský VáclavChaluš Libor     3248
13.Kačer JindřichSoukup Zdeněk ml.     0349
14.Novák ZdeněkSoukup Lukáš     3159
15.Wimberský VáclavPoklop Kamil     3269
16.Kačer JindřichChaluš Libor     03610
17.Novák ZdeněkSoukup Zdeněk ml.         
18.Předota KarelSoukup Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Jindřich13Poklop Kamil31
Novák Zdeněk12Chaluš Libor31
Předota Karel03Soukup Zdeněk ml.30
Wimberský Václav31Soukup Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Strakonice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Třebohostice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna strakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 Sokol Strakonice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valíček Jaroslav
Jungvirt Josef
 
 
Šavrda Karel
 
 
WO    3010
2.Jungvirt Roman
Hynek Otakar ml.
 
 
Soukup Miloslav ml.
Slavík Petr
 
 
     3120
3.Hynek Otakar ml.Soukup Miloslav ml.     3230
4.Jungvirt RomanSlavík Petr     3040
5.Fix MilanŠavrda Karel     3050
6.Jungvirt JosefWO    3060
7.Jungvirt RomanSoukup Miloslav ml.     3270
8.Fix MilanSlavík Petr     3280
9.Jungvirt JosefŠavrda KarelWO    3090
10.Hynek Otakar ml.WO    30100
11.Fix MilanSoukup Miloslav ml.         
12.Jungvirt JosefSlavík Petr         
13.Hynek Otakar ml.Šavrda Karel         
14.Jungvirt Roman         
15.Jungvirt JosefSoukup Miloslav ml.         
16.Hynek Otakar ml.Slavík Petr         
17.Jungvirt RomanŠavrda Karel         
18.Fix Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hynek Otakar ml.10Soukup Miloslav ml.02
Jungvirt Roman20Slavík Petr02
Fix Milan20Šavrda Karel01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mirotice, Školní 234, 398201 MiroticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23 TJ Sokol Mirotice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Jaroslav ml.
Břicháček Lukáš
 
 
Lukáš Ondřej
Mach Ladislav
 
 
     3110
2.Motejzik Zbyněk
Karas Dominik
 
 
Kostner Jiří
Šišková Věra
 
 
     1311
3.Břicháček LukášKostner Jiří     0312
4.Motejzik ZbyněkLukáš Ondřej     3222
5.Karas DominikŠišková Věra     3232
6.Karas Jaroslav ml.Mach Ladislav     3042
7.Motejzik ZbyněkKostner Jiří     3252
8.Karas DominikLukáš Ondřej     1353
9.Karas Jaroslav ml.Šišková Věra     3263
10.Břicháček LukášMach Ladislav     3073
11.Karas DominikKostner Jiří     2374
12.Karas Jaroslav ml.Lukáš Ondřej     3084
13.Břicháček Lukᚊišková Věra     3094
14.Motejzik ZbyněkMach Ladislav     32104
15.Karas Jaroslav ml.Kostner Jiří         
16.Břicháček LukášLukáš Ondřej         
17.Motejzik ZbyněkŠišková Věra         
18.Karas DominikMach Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Břicháček Lukáš21Kostner Jiří21
Motejzik Zbyněk30Lukáš Ondřej12
Karas Dominik12Šišková Věra03
Karas Jaroslav ml.30Mach Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cehnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Čejetice - Tělocvična, Čejetice 106, 386 01 StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:41 Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Josef
Frčka Josef
 
 
Peterka Václav
Hromádka Milan
 
 
     2301
2.Stanislav Jaroslav
Čížek Václav
 
 
Kozma Václav
Mrkvička Pavel
 
 
     1302
3.Bečvář LukášHromádka Milan     0303
4.Čížek VáclavKozma Václav     0304
5.Kučera JosefMrkvička Pavel     3214
6.Stanislav JaroslavŠaršok Milan     3224
7.Čížek VáclavHromádka Milan     1325
8.Kučera JosefKozma Václav     3135
9.Stanislav JaroslavMrkvička Pavel     3045
10.Bečvář Lukᚊaršok Milan     0346
11.Kučera JosefHromádka Milan     1347
12.Stanislav JaroslavKozma Václav     1348
13.Bečvář LukášMrkvička Pavel     1349
14.Čížek VáclavŠaršok Milan     3259
15.Stanislav JaroslavHromádka Milan     3269
16.Bečvář LukášKozma Václav     3279
17.Čížek VáclavMrkvička Pavel     13710
18.Kučera JosefŠaršok Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvář Lukáš13Hromádka Milan31
Čížek Václav13Kozma Václav22
Kučera Josef21Mrkvička Pavel22
Stanislav Jaroslav31Šaršok Milan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy