Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MilevskoVrchní
rozhodčí:
Kolář Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MilevskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:25 Sokol Milevsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mácha Luboš st.
Černý Petr
 
 
Karas Jaroslav ml.
Břicháček Lukáš
 
 
     1301
2.Kolář Tomáš
Mácha Jakub
 
 
Karas Dominik
Vašek Jan
 
 
     3011
3.Mácha JakubKaras Jaroslav ml.     0312
4.Černý PetrBřicháček Lukáš     2313
5.Kolář TomášVašek Jan     3023
6.Mácha Luboš st.Karas Dominik     3033
7.Černý PetrKaras Jaroslav ml.     0334
8.Kolář TomášBřicháček Lukáš     3144
9.Mácha Luboš st.Vašek Jan     3054
10.Mácha JakubKaras Dominik     3064
11.Kolář TomášKaras Jaroslav ml.     1365
12.Mácha Luboš st.Břicháček Lukáš     3075
13.Mácha JakubVašek Jan     1376
14.Černý PetrKaras Dominik     3086
15.Mácha Luboš st.Karas Jaroslav ml.     1387
16.Mácha JakubBřicháček Lukáš     2388
17.Černý PetrVašek Jan     3098
18.Kolář TomášKaras Dominik     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mácha Jakub13Karas Jaroslav ml.40
Černý Petr22Břicháček Lukáš22
Kolář Tomáš31Vašek Jan13
Mácha Luboš st.31Karas Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Osek AVrchní
rozhodčí:
Hauser Karel
HOSTUJÍCÍ:Třebohostice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš radomyšlRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozma Václav
Mrkvička Pavel
 
 
Vokroj Zdeněk
Soukup Miloslav ml.
 
 
     3210
2.Peterka Václav
Hromádka Milan
 
 
Čondl Jiří
Šavrda Karel
 
 
     3020
3.Hromádka MilanSoukup Miloslav ml.     3030
4.Šaršok MilanVokroj Zdeněk     1331
5.Kozma VáclavČondl Jiří     2332
6.Peterka VáclavŠavrda Karel     3242
7.Šaršok MilanSoukup Miloslav ml.     0343
8.Kozma VáclavVokroj Zdeněk     0344
9.Peterka VáclavČondl Jiří     3254
10.Hromádka MilanŠavrda Karel     3264
11.Kozma VáclavSoukup Miloslav ml.     1365
12.Peterka VáclavVokroj Zdeněk     3075
13.Hromádka MilanČondl Jiří     0376
14.Mrkvička PavelŠavrda Karel     0377
15.Peterka VáclavSoukup Miloslav ml.     3287
16.Hromádka MilanVokroj Zdeněk     0388
17.Mrkvička PavelČondl Jiří     0389
18.Kozma VáclavŠavrda Karel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hromádka Milan22Soukup Miloslav ml.22
Šaršok Milan02Vokroj Zdeněk31
Kozma Václav13Čondl Jiří31
Peterka Václav40Šavrda Karel13
Mrkvička Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cehnice AVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Čejetice - Tělocvična, Čejetice 106, 386 01 StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Josef
Frčka Josef
 
 
Holík Bohuslav
Nikolenko Alina
 
 
     0301
2.Stanislav Jaroslav
Čížek Václav
 
 
Petřík Jaroslav
Poklop Kamil
 
 
     3211
3.Kučera JosefNikolenko Alina     1312
4.Bečvář LukášPetřík Jaroslav     0313
5.Čížek VáclavPoklop Kamil     0314
6.Stanislav JaroslavHolík Bohuslav     1315
7.Bečvář LukášNikolenko Alina     2316
8.Čížek VáclavPetřík Jaroslav     1317
9.Stanislav JaroslavPoklop Kamil     2318
10.Frčka JosefHolík Bohuslav     0319
11.Čížek VáclavNikolenko Alina     23110
12.Stanislav JaroslavPetřík Jaroslav     13  
13.Frčka JosefPoklop Kamil         
14.Bečvář LukášHolík Bohuslav         
15.Stanislav JaroslavNikolenko Alina         
16.Frčka JosefPetřík Jaroslav         
17.Bečvář LukášPoklop Kamil         
18.Čížek VáclavHolík Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Josef01Nikolenko Alina30
Bečvář Lukáš02Petřík Jaroslav20
Čížek Václav03Poklop Kamil20
Stanislav Jaroslav02Holík Bohuslav20
Frčka Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šumavan Vimperk AVrchní
rozhodčí:
Fuchs Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Blatná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
1.Máje 321/25 38501 Vimperk, Z.Š. Smetanova 405 Vimperk - Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15 Šumavan Vimperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoud Jan
Hyka Jiří
 
 
Štědroňský Jiří
Mach Ladislav
 
 
     2301
2.Pavlíček Luděk
Kortus Zdeněk
 
 
Mls Pavel
Kostner Jiří
 
 
     3111
3.Kortus ZdeněkKostner Jiří     3121
4.Rejšek VojtěchMls Pavel     3031
5.Janoud JanŠtědroňský Jiří     1332
6.Pavlíček LuděkMach Ladislav     3042
7.Rejšek VojtěchKostner Jiří     3052
8.Janoud JanMls Pavel     3162
9.Pavlíček LuděkŠtědroňský Jiří     1363
10.Kortus ZdeněkMach Ladislav     3173
11.Janoud JanKostner Jiří     3183
12.Pavlíček LuděkMls Pavel     3193
13.Kortus ZdeněkŠtědroňský Jiří     30103
14.Rejšek VojtěchMach Ladislav     31  
15.Pavlíček LuděkKostner Jiří         
16.Kortus ZdeněkMls Pavel         
17.Rejšek VojtěchŠtědroňský Jiří         
18.Janoud JanMach Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Zdeněk30Kostner Jiří03
Rejšek Vojtěch20Mls Pavel03
Janoud Jan21Štědroňský Jiří21
Pavlíček Luděk21Mach Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Strakonice AVrchní
rozhodčí:
Valíček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKP Prachatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna , Na Stráži 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27 Sokol Strakonice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
Jungvirt Roman
 
 
Šána Václav
Wimberský Václav
 
 
     3210
2.Požárek Jaroslav
Hynek Otakar ml.
 
 
Předota Karel
Novák Zdeněk
 
 
     3120
3.Požárek JaroslavWimberský Václav     0321
4.Hynek Otakar ml.Šána Václav     2322
5.Jungvirt JosefNovák Zdeněk     3132
6.Jungvirt RomanKačer Jindřich     3142
7.Hynek Otakar ml.Wimberský Václav     0343
8.Jungvirt JosefŠána Václav     0344
9.Jungvirt RomanNovák Zdeněk     3154
10.Požárek JaroslavKačer Jindřich     3264
11.Jungvirt JosefWimberský Václav     1365
12.Jungvirt RomanŠána Václav     3075
13.Požárek JaroslavNovák Zdeněk     3085
14.Hynek Otakar ml.Kačer Jindřich     3295
15.Jungvirt RomanWimberský Václav     32105
16.Požárek JaroslavŠána Václav         
17.Hynek Otakar ml.Novák Zdeněk         
18.Jungvirt JosefKačer Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Požárek Jaroslav21Wimberský Václav31
Hynek Otakar ml.12Šána Václav21
Jungvirt Josef12Novák Zdeněk03
Jungvirt Roman40Kačer Jindřich03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS