Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MilevskoVrchní
rozhodčí:
Kolář Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKP Prachatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MilevskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:22 Sokol Milevsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mácha Luboš st.
Černý Petr
 
 
Šána Václav
Wimberský Václav
 
 
     2301
2.Mácha Jakub
Švára Petr
 
 
Předota Karel
Novák Zdeněk
 
 
     3111
3.Mácha JakubWimberský Václav     3121
4.Černý PetrŠána Václav     2322
5.Švára PetrNovák Zdeněk     3132
6.Mácha Luboš st.Předota Karel     3042
7.Černý PetrWimberský Václav     3252
8.Švára PetrŠána Václav     1353
9.Mácha Luboš st.Novák Zdeněk     3263
10.Mácha JakubPředota Karel     3073
11.Švára PetrWimberský Václav     2374
12.Mácha Luboš st.Šána Václav     3284
13.Mácha JakubNovák Zdeněk     3194
14.Černý PetrPředota Karel     30104
15.Mácha Luboš st.Wimberský Václav         
16.Mácha JakubŠána Václav         
17.Černý PetrNovák Zdeněk         
18.Švára PetrPředota Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mácha Jakub30Wimberský Václav12
Černý Petr21Šána Václav21
Švára Petr12Novák Zdeněk03
Mácha Luboš st.30Předota Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šumavan Vimperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Strakonice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
1.Máje 321/25 38501 Vimperk, Z.Š. Smetanova 405 Vimperk - Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13 Šumavan Vimperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyka Jiří
Janoud Jan
 
 
Jungvirt Roman
Jungvirt Josef
 
 
     2301
2.Kortus Zdeněk
Pavlíček Luděk
 
 
Požárek Jaroslav
Matějka Jan
 
 
     3011
3.Kortus ZdeněkJungvirt Josef     0312
4.Rejšek VojtěchJungvirt Roman     2313
5.Pavlíček LuděkPožárek Jaroslav     3023
6.Janoud JanMatějka Jan     3033
7.Rejšek VojtěchJungvirt Josef     3043
8.Pavlíček LuděkJungvirt Roman     3053
9.Janoud JanPožárek Jaroslav     3063
10.Kortus ZdeněkMatějka Jan     3173
11.Pavlíček LuděkJungvirt Josef     3283
12.Janoud JanJungvirt Roman     3093
13.Kortus ZdeněkPožárek Jaroslav     31103
14.Rejšek VojtěchMatějka Jan     30  
15.Janoud JanJungvirt Josef         
16.Kortus ZdeněkJungvirt Roman         
17.Rejšek VojtěchPožárek Jaroslav         
18.Pavlíček LuděkMatějka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Zdeněk21Jungvirt Josef12
Rejšek Vojtěch11Jungvirt Roman12
Pavlíček Luděk30Požárek Jaroslav03
Janoud Jan30Matějka Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:16 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolenko Alina
Majer Zbyněk
 
 
Mach Ladislav
Lukáš Ondřej
 
 
     1301
2.Poklop Kamil
Petřík Jaroslav
 
 
Kostner Jiří
Šišková Věra
 
 
     3011
3.Poklop KamilMach Ladislav     3221
4.Petřík JaroslavLukáš Ondřej     3031
5.Nikolenko AlinaŠišková Věra     3041
6.Chalupa RadekKostner Jiří     0342
7.Petřík JaroslavMach Ladislav     3052
8.Nikolenko AlinaLukáš Ondřej     3162
9.Chalupa RadekŠišková Věra     3072
10.Poklop KamilKostner Jiří     3082
11.Nikolenko AlinaMach Ladislav     3092
12.Chalupa RadekLukáš Ondřej     0393
13.Poklop KamilŠišková Věra     1394
14.Petřík JaroslavKostner Jiří     31104
15.Chalupa RadekMach Ladislav         
16.Poklop KamilLukáš Ondřej         
17.Petřík JaroslavŠišková Věra         
18.Nikolenko AlinaKostner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poklop Kamil21Mach Ladislav03
Petřík Jaroslav30Lukáš Ondřej12
Nikolenko Alina30Šišková Věra12
Chalupa Radek12Kostner Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třebohostice AVrchní
rozhodčí:
Soukup Miloslav st.
HOSTUJÍCÍ:Cehnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TřebohosticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10 Třebohostice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Petr
Šavrda Karel
 
 
Frčka Josef
Buchvaldek Marek
 
 
     3110
2.Soukup Miloslav ml.
Vokroj Zdeněk
 
 
Stanislav Jaroslav
Bečvář Lukáš
 
 
     3220
3.Šavrda KarelStanislav Jaroslav     3230
4.Vokroj ZdeněkBečvář Lukáš     3140
5.Soukup Miloslav ml.Frčka Josef     3050
6.Slavík PetrBuchvaldek Marek     3060
7.Vokroj ZdeněkStanislav Jaroslav     3170
8.Soukup Miloslav ml.Bečvář Lukáš     3280
9.Slavík PetrFrčka Josef     3090
10.Šavrda KarelBuchvaldek Marek     31100
11.Soukup Miloslav ml.Stanislav Jaroslav         
12.Slavík PetrBečvář Lukáš         
13.Šavrda KarelFrčka Josef         
14.Vokroj ZdeněkBuchvaldek Marek         
15.Slavík PetrStanislav Jaroslav         
16.Šavrda KarelBečvář Lukáš         
17.Vokroj ZdeněkFrčka Josef         
18.Soukup Miloslav ml.Buchvaldek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šavrda Karel20Stanislav Jaroslav02
Vokroj Zdeněk20Bečvář Lukáš02
Soukup Miloslav ml.20Frčka Josef02
Slavík Petr20Buchvaldek Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Osek AVrchní
rozhodčí:
Hauser Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš radomyšlRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25 Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Václav
Hromádka Milan
 
 
Karas Jaroslav ml.
Břicháček Lukáš
 
 
     3010
2.Šaršok Milan
Mrkvička Pavel
 
 
Motejzik Zbyněk
Karas Dominik
 
 
     3220
3.Hromádka MilanKaras Jaroslav ml.     3130
4.Šaršok MilanBřicháček Lukáš     3140
5.Kozma VáclavMotejzik Zbyněk     2341
6.Peterka VáclavKaras Dominik     3151
7.Šaršok MilanKaras Jaroslav ml.     1352
8.Kozma VáclavBřicháček Lukáš     2353
9.Peterka VáclavMotejzik Zbyněk     3163
10.Hromádka MilanKaras Dominik     3073
11.Kozma VáclavKaras Jaroslav ml.     0374
12.Peterka VáclavBřicháček Lukáš     2375
13.Hromádka MilanMotejzik Zbyněk     3085
14.Šaršok MilanVašek Jan     3195
15.Peterka VáclavKaras Jaroslav ml.     1396
16.Hromádka MilanBřicháček Lukáš     30106
17.Šaršok MilanMotejzik Zbyněk         
18.Kozma VáclavVašek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hromádka Milan40Karas Jaroslav ml.31
Šaršok Milan21Břicháček Lukáš22
Kozma Václav03Motejzik Zbyněk12
Peterka Václav22Karas Dominik02
   Vašek Jan01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy