Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MilevskoVrchní
rozhodčí:
Kolář Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Šumavan Vimperk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MilevskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35 Šumavan Vimperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mácha Luboš ml.
Černý Petr
 
 
Rejšek Vojtěch
Janoud Jan
 
 
     2301
2.Mácha Luboš st.
Mácha Jakub
 
 
Pavlíček Luděk
Kortus Zdeněk
 
 
     2302
3.Mácha JakubPavlíček Luděk     1303
4.Černý PetrKortus Zdeněk     3113
5.Mácha Luboš ml.Janoud Jan     0314
6.Mácha Luboš st.Rejšek Vojtěch     3024
7.Černý PetrPavlíček Luděk     0325
8.Mácha Luboš ml.Kortus Zdeněk     3135
9.Mácha Luboš st.Janoud Jan     1336
10.Mácha JakubRejšek Vojtěch     2337
11.Mácha Luboš ml.Pavlíček Luděk     1338
12.Mácha Luboš st.Kortus Zdeněk     3148
13.Mácha JakubJanoud Jan     0349
14.Černý PetrRejšek Vojtěch     3259
15.Mácha Luboš st.Pavlíček Luděk     03510
16.Mácha JakubKortus Zdeněk         
17.Černý PetrJanoud Jan         
18.Mácha Luboš ml.Rejšek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mácha Jakub03Pavlíček Luděk40
Černý Petr21Kortus Zdeněk03
Mácha Luboš ml.12Janoud Jan30
Mácha Luboš st.22Rejšek Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Prachatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk ml.
Nikolenko Alina
 
 
Předota Karel
Kačer Jindřich
 
 
     3010
2.Petřík Jaroslav
Poklop Kamil
 
 
Šána Václav
Wimberský Václav
 
 
     3120
3.Nikolenko AlinaWimberský Václav     3030
4.Petřík JaroslavŠána Václav     0331
5.Poklop KamilKačer Jindřich     3141
6.Soukup Zdeněk ml.Předota Karel     3051
7.Petřík JaroslavWimberský Václav     0352
8.Poklop KamilŠána Václav     3062
9.Soukup Zdeněk ml.Kačer Jindřich     3072
10.Nikolenko AlinaPředota Karel     3082
11.Poklop KamilWimberský Václav     3292
12.Soukup Zdeněk ml.Šána Václav     30102
13.Nikolenko AlinaKačer Jindřich     30  
14.Petřík JaroslavPředota Karel         
15.Soukup Zdeněk ml.Wimberský Václav         
16.Nikolenko AlinaŠána Václav         
17.Petřík JaroslavKačer Jindřich         
18.Poklop KamilPředota Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nikolenko Alina20Wimberský Václav12
Petřík Jaroslav02Šána Václav12
Poklop Kamil30Kačer Jindřich02
Soukup Zdeněk ml.30Předota Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třebohostice AVrchní
rozhodčí:
Soukup Miloslav st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Strakonice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TřebohosticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18 Třebohostice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Petr
Vokroj Zdeněk
 
 
Jungvirt Josef
Požárek Jaroslav
 
 
     3210
2.Šavrda Karel
Čondl Jiří
 
 
Hynek Otakar ml.
Matějka Jan
 
 
     3120
3.Slavík PetrJungvirt Josef     1321
4.Čondl JiříHynek Otakar ml.     3131
5.Šavrda KarelPožárek Jaroslav     3141
6.Vokroj ZdeněkMatějka Jan     3051
7.Čondl JiříJungvirt Josef     3261
8.Šavrda KarelHynek Otakar ml.     3071
9.Vokroj ZdeněkPožárek Jaroslav     3181
10.Slavík PetrMatějka Jan     0382
11.Šavrda KarelJungvirt Josef     1383
12.Vokroj ZdeněkHynek Otakar ml.     3093
13.Slavík PetrPožárek Jaroslav     31103
14.Čondl JiříMatějka Jan         
15.Vokroj ZdeněkJungvirt Josef         
16.Slavík PetrHynek Otakar ml.         
17.Čondl JiříPožárek Jaroslav         
18.Šavrda KarelMatějka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Petr12Jungvirt Josef21
Čondl Jiří20Hynek Otakar ml.03
Šavrda Karel21Požárek Jaroslav03
Vokroj Zdeněk30Matějka Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná CVrchní
rozhodčí:
Mls Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ KomenskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:34 TJ Sokol Mirotice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Ladislav
Štědroňský Jiří
 
 
Břicháček Lukáš
Karas Jaroslav ml.
 
 
     3110
2.Mls Pavel
Šišková Věra
 
 
Karas Dominik
Motejzik Zbyněk
 
 
     0311
3.Štědroňský JiříKaras Jaroslav ml.     1312
4.Mls PavelBřicháček Lukáš     0313
5.Šišková VěraMotejzik Zbyněk     3023
6.Mach LadislavVašek Jan     3233
7.Mls PavelKaras Jaroslav ml.     0334
8.Šišková VěraBřicháček Lukáš     0335
9.Mach LadislavMotejzik Zbyněk     3045
10.Štědroňský JiříVašek Jan     3155
11.Šišková VěraKaras Jaroslav ml.     0356
12.Mach LadislavBřicháček Lukáš     1357
13.Štědroňský JiříMotejzik Zbyněk     3067
14.Mls PavelKaras Dominik     3077
15.Mach LadislavKaras Jaroslav ml.     0378
16.Štědroňský JiříBřicháček Lukáš     1379
17.Mls PavelMotejzik Zbyněk     13710
18.Šišková VěraKaras Dominik     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štědroňský Jiří22Karas Jaroslav ml.40
Mls Pavel13Břicháček Lukáš40
Šišková Věra12Motejzik Zbyněk13
Mach Ladislav22Vašek Jan02
   Karas Dominik01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Osek AVrchní
rozhodčí:
Hauser Karel
HOSTUJÍCÍ:Cehnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zkladní škola RadomyšlRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12 Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Václav
Hromádka Milan
 
 
Stanislav Jaroslav
Čížek Václav
 
 
     3010
2.Kozma Václav
Mrkvička Pavel
 
 
Kučera Josef
Frčka Josef
 
 
     3020
3.Hromádka MilanStanislav Jaroslav     3030
4.Šaršok MilanČížek Václav     0331
5.Mrkvička PavelKučera Josef     3241
6.Peterka VáclavFrčka Josef     3051
7.Šaršok MilanStanislav Jaroslav     0352
8.Mrkvička PavelČížek Václav     3062
9.Peterka VáclavKučera Josef     3172
10.Hromádka MilanFrčka Josef     3082
11.Mrkvička PavelStanislav Jaroslav     1383
12.Kozma VáclavČížek Václav     3093
13.Hromádka MilanKučera Josef     30103
14.Šaršok MilanFrčka Josef         
15.Kozma VáclavStanislav Jaroslav         
16.Hromádka MilanČížek Václav         
17.Šaršok MilanKučera Josef         
18.Mrkvička PavelFrčka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hromádka Milan30Stanislav Jaroslav21
Šaršok Milan02Čížek Václav12
Mrkvička Pavel21Kučera Josef03
Peterka Václav20Frčka Josef02
Kozma Václav10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS