Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cehnice AVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol MilevskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Čejetice - Tělocvična, Čejetice 106, 386 01 StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:31 Sokol Milevsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Josef
Frčka Josef
 
 
Černý Petr
Kolář Petr
 
 
     3010
2.Čížek Václav
Bečvář Lukáš
 
 
Švára Petr
Mácha Jakub
 
 
     2311
3.Čížek VáclavMácha Jakub     2312
4.Kučera JosefŠvára Petr     3122
5.Bečvář LukášČerný Petr     0323
6.Stanislav JaroslavKolář Petr     0324
7.Kučera JosefMácha Jakub     3034
8.Bečvář Lukᚊvára Petr     2335
9.Stanislav JaroslavČerný Petr     3045
10.Čížek VáclavKolář Petr     3055
11.Bečvář LukášMácha Jakub     0356
12.Stanislav JaroslavŠvára Petr     2357
13.Čížek VáclavČerný Petr     3067
14.Kučera JosefKolář Petr     1368
15.Stanislav JaroslavMácha Jakub     3078
16.Čížek VáclavŠvára Petr     2379
17.Kučera JosefMácha Luboš ml.     3089
18.Bečvář LukášKolář Petr     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Václav22Mácha Jakub22
Kučera Josef31Švára Petr31
Bečvář Lukáš04Černý Petr12
Stanislav Jaroslav22Kolář Petr31
   Mácha Luboš ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš radomyšlRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:20 Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozma Václav
Mrkvička Pavel
 
 
Mach Ladislav
Lukáš Ondřej
 
 
     3010
2.Peterka Václav
Hromádka Milan
 
 
Kostner Jiří
Mls Pavel
 
 
     3020
3.Kozma VáclavMach Ladislav     2321
4.Šaršok MilanLukáš Ondřej     3031
5.Mrkvička PavelMls Pavel     1332
6.Peterka VáclavKostner Jiří     3042
7.Šaršok MilanMach Ladislav     0343
8.Mrkvička PavelLukáš Ondřej     3153
9.Peterka VáclavMls Pavel     3063
10.Kozma VáclavKostner Jiří     0364
11.Hromádka MilanMach Ladislav     2365
12.Peterka VáclavLukáš Ondřej     3075
13.Kozma VáclavMls Pavel     3085
14.Šaršok MilanKostner Jiří     0386
15.Peterka VáclavMach Ladislav     3096
16.Kozma VáclavLukáš Ondřej     31106
17.Šaršok MilanMls Pavel         
18.Hromádka MilanKostner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozma Václav22Mach Ladislav31
Šaršok Milan12Lukáš Ondřej04
Mrkvička Pavel11Mls Pavel12
Peterka Václav40Kostner Jiří21
Hromádka Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Strakonice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25 Sokol Strakonice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
Jungvirt Roman
 
 
Motejzik Zbyněk
Karas Dominik
 
 
     3010
2.Požárek Jaroslav
Hrach František ml.
 
 
Břicháček Lukáš
Karas Jaroslav ml.
 
 
     0311
3.Hrach František ml.Karas Jaroslav ml.     0312
4.Jungvirt RomanBřicháček Lukáš     3222
5.Požárek JaroslavMotejzik Zbyněk     3132
6.Jungvirt JosefKaras Dominik     3042
7.Jungvirt RomanKaras Jaroslav ml.     2343
8.Požárek JaroslavBřicháček Lukáš     2344
9.Jungvirt JosefMotejzik Zbyněk     3154
10.Hrach František ml.Karas Dominik     3064
11.Požárek JaroslavKaras Jaroslav ml.     0365
12.Jungvirt JosefVašek Jan     3175
13.Hrach František ml.Motejzik Zbyněk     3285
14.Jungvirt RomanKaras Dominik     3095
15.Jungvirt JosefKaras Jaroslav ml.     0396
16.Hrach František ml.Vašek Jan     30106
17.Jungvirt RomanMotejzik Zbyněk         
18.Požárek JaroslavKaras Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrach František ml.31Karas Jaroslav ml.40
Jungvirt Roman21Břicháček Lukáš11
Požárek Jaroslav12Motejzik Zbyněk03
Jungvirt Josef31Karas Dominik03
   Vašek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Prachatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Třebohostice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 Třebohostice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wimberský Václav
Novák Zdeněk
 
 
Čondl Jiří
Slavík Petr
 
 
     3010
2.Předota Karel
Kačer Jindřich
 
 
Vokroj Zdeněk
Soukup Miloslav ml.
 
 
     0311
3.Novák ZdeněkČondl Jiří     1312
4.Kačer JindřichVokroj Zdeněk     1313
5.Předota KarelSoukup Miloslav ml.     0314
6.Wimberský VáclavSlavík Petr     3224
7.Kačer JindřichČondl Jiří     3234
8.Předota KarelVokroj Zdeněk     0335
9.Wimberský VáclavSoukup Miloslav ml.     3045
10.Novák ZdeněkSlavík Petr     3255
11.Předota KarelČondl Jiří     3065
12.Wimberský VáclavVokroj Zdeněk     3275
13.Novák ZdeněkSoukup Miloslav ml.     0376
14.Kačer JindřichSlavík Petr     0377
15.Wimberský VáclavČondl Jiří     3087
16.Novák ZdeněkVokroj Zdeněk     0388
17.Kačer JindřichSoukup Miloslav ml.     2389
18.Předota KarelSlavík Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Zdeněk13Čondl Jiří13
Kačer Jindřich13Vokroj Zdeněk31
Předota Karel13Soukup Miloslav ml.31
Wimberský Václav40Slavík Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šumavan Vimperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
1.Máje 321/25 38501 Vimperk, Z.Š. Smetanova 405 Vimperk - Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoud Jan
Hyka Jiří
 
 
Nikolenko Alina
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     1301
2.Pavlíček Luděk
Kortus Zdeněk
 
 
Holík Bohuslav
Petřík Jaroslav
 
 
     1302
3.Kortus ZdeněkPetřík Jaroslav     2303
4.Rejšek VojtěchHolík Bohuslav     0304
5.Janoud JanNikolenko Alina     2305
6.Pavlíček LuděkSoukup Zdeněk ml.     0306
7.Rejšek VojtěchPetřík Jaroslav     1307
8.Janoud JanHolík Bohuslav     0308
9.Pavlíček LuděkNikolenko Alina     3118
10.Kortus ZdeněkSoukup Zdeněk ml.     0319
11.Janoud JanPetřík Jaroslav     23110
12.Pavlíček LuděkHolík Bohuslav     13  
13.Kortus ZdeněkNikolenko Alina         
14.Rejšek VojtěchSoukup Zdeněk ml.         
15.Pavlíček LuděkPetřík Jaroslav         
16.Kortus ZdeněkHolík Bohuslav         
17.Rejšek VojtěchNikolenko Alina         
18.Janoud JanSoukup Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Zdeněk02Petřík Jaroslav30
Rejšek Vojtěch02Holík Bohuslav20
Janoud Jan03Nikolenko Alina11
Pavlíček Luděk11Soukup Zdeněk ml.20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy