Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol MilevskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J.A.KomenskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33 Blatná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Ladislav
Lukáš Ondřej
 
 
Mácha Luboš ml.
Švára Petr
 
 
     1301
2.Mls Pavel
Kostner Jiří
 
 
Mácha Luboš st.
Kolář Petr
 
 
     3211
3.Mach LadislavKolář Petr     3121
4.Mls PavelMácha Luboš st.     0322
5.Lukáš OndřejŠvára Petr     1323
6.Kostner JiříČerný Petr     1324
7.Mls PavelKolář Petr     2325
8.Lukáš OndřejMácha Luboš st.     3135
9.Kostner JiříŠvára Petr     3245
10.Mach LadislavČerný Petr     0346
11.Lukáš OndřejKolář Petr     3056
12.Kostner JiříMácha Luboš st.     3166
13.Mach LadislavMácha Luboš ml.     3276
14.Mls PavelČerný Petr     3186
15.Kostner JiříKolář Petr     3196
16.Mach LadislavMácha Luboš st.     1397
17.Mls PavelMácha Luboš ml.     31107
18.Lukáš OndřejČerný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Ladislav22Kolář Petr13
Mls Pavel22Mácha Luboš st.22
Lukáš Ondřej21Švára Petr11
Kostner Jiří31Černý Petr21
   Mácha Luboš ml.02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Strakonice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cehnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18 Sokol Strakonice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
Jungvirt Roman
 
 
Kučera Josef
Frčka Josef
 
 
     2301
2.Hrach František ml.
Hynek Otakar ml.
 
 
Stanislav Jaroslav
Bečvář Lukáš
 
 
     3211
3.Hrach František ml.Stanislav Jaroslav     3021
4.Jungvirt JosefBečvář Lukáš     3031
5.Hynek Otakar ml.Kučera Josef     2332
6.Jungvirt RomanFrčka Josef     3242
7.Jungvirt JosefStanislav Jaroslav     2343
8.Hynek Otakar ml.Bečvář Lukáš     3153
9.Jungvirt RomanKučera Josef     3063
10.Hrach František ml.Frčka Josef     3073
11.Hynek Otakar ml.Stanislav Jaroslav     1374
12.Jungvirt RomanBečvář Lukáš     3184
13.Hrach František ml.Kučera Josef     3094
14.Jungvirt JosefFrčka Josef     30104
15.Jungvirt RomanStanislav Jaroslav         
16.Hrach František ml.Bečvář Lukáš         
17.Jungvirt JosefKučera Josef         
18.Hynek Otakar ml.Frčka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrach František ml.30Stanislav Jaroslav21
Jungvirt Josef21Bečvář Lukáš03
Hynek Otakar ml.12Kučera Josef12
Jungvirt Roman30Frčka Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Prachatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32 Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Předota Karel
Novák Zdeněk
 
 
Hromádka Milan
Peterka Václav
 
 
     1301
2.Šána Václav
Wimberský Václav
 
 
Kozma Václav
Mrkvička Pavel
 
 
     2302
3.Wimberský VáclavHromádka Milan     3012
4.Novák ZdeněkPeterka Václav     0313
5.Kačer JindřichKozma Václav     0314
6.Šána VáclavMrkvička Pavel     3024
7.Novák ZdeněkHromádka Milan     0325
8.Kačer JindřichPeterka Václav     0326
9.Šána VáclavKozma Václav     2327
10.Wimberský VáclavMrkvička PavelWO    3037
11.Kačer JindřichHromádka Milan     1338
12.Šána VáclavPeterka Václav     3048
13.Wimberský VáclavKozma Václav     3258
14.Novák ZdeněkMrkvička Pavel     1359
15.Šána VáclavHromádka Milan     13510
16.Wimberský VáclavPeterka Václav     03  
17.Novák ZdeněkKozma Václav         
18.Kačer JindřichMrkvička Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wimberský Václav20Hromádka Milan31
Novák Zdeněk03Peterka Václav21
Kačer Jindřich03Kozma Václav21
Šána Václav22Mrkvička Pavel11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šumavan Vimperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
1.Máje 321/25 38501 Vimperk, Z.Š. Smetanova 405 Vimperk - Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34 TJ Sokol Mirotice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Zdeněk
Pavlíček Luděk
 
 
Karas Jaroslav ml.
Břicháček Lukáš
 
 
     0301
2.Hyka Jiří
Janoud Jan
 
 
Karas Dominik
Motejzik Zbyněk
 
 
     1302
3.Kortus ZdeněkKaras Jaroslav ml.     0303
4.Rejšek VojtěchBřicháček Lukáš     1304
5.Janoud JanMotejzik Zbyněk     3114
6.Pavlíček LuděkKaras Dominik     3024
7.Rejšek VojtěchKaras Jaroslav ml.     0325
8.Janoud JanBřicháček Lukáš     1326
9.Pavlíček LuděkMotejzik Zbyněk     3236
10.Kortus ZdeněkKaras Dominik     3146
11.Janoud JanKaras Jaroslav ml.     1347
12.Pavlíček LuděkBřicháček Lukáš     3057
13.Kortus ZdeněkMotejzik Zbyněk     1358
14.Rejšek VojtěchKaras Dominik     0359
15.Pavlíček LuděkKaras Jaroslav ml.     03510
16.Kortus ZdeněkBřicháček Lukáš     13  
17.Rejšek VojtěchMotejzik Zbyněk         
18.Janoud JanKaras Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Zdeněk12Karas Jaroslav ml.40
Rejšek Vojtěch03Břicháček Lukáš21
Janoud Jan12Motejzik Zbyněk12
Pavlíček Luděk31Karas Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Třebohostice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk ml.
Nikolenko Alina
 
 
Vokroj Zdeněk
Křivanec Josef
 
 
     3110
2.Chalupa Radek
Poklop Kamil
 
 
Šavrda Karel
Soukup Miloslav st.
 
 
     2311
3.Poklop KamilVokroj Zdeněk     1312
4.Nikolenko AlinaKřivanec Josef     3122
5.Chalupa RadekŠavrda Karel     0323
6.Soukup Zdeněk ml.Soukup Miloslav st.     3033
7.Nikolenko AlinaVokroj Zdeněk     3143
8.Chalupa RadekKřivanec Josef     3153
9.Soukup Zdeněk ml.Šavrda Karel     3063
10.Poklop KamilSoukup Miloslav st.     3073
11.Chalupa RadekVokroj Zdeněk     0374
12.Soukup Zdeněk ml.Křivanec Josef     3084
13.Poklop KamilŠavrda KarelWO    3094
14.Nikolenko AlinaSoukup Miloslav st.     30104
15.Soukup Zdeněk ml.Vokroj Zdeněk         
16.Poklop KamilKřivanec Josef         
17.Nikolenko AlinaŠavrda Karel         
18.Chalupa RadekSoukup Miloslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poklop Kamil11Vokroj Zdeněk21
Nikolenko Alina30Křivanec Josef03
Chalupa Radek12Šavrda Karel11
Soukup Zdeněk ml.30Soukup Miloslav st.03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy