Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bechyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15 SK Pedagog ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárník Pavel
Bruckmüller Josef
 
 
Mikolášek Milan
Fáber Miloš
 
 
     3110
2.Farník Jiří
Founě Jiří
 
 
Kovářík Tomáš
Panský Ondřej
 
 
     3120
3.Farník JiříMikolášek Milan     1321
4.Founě JiříFáber Miloš     3231
5.Kárník PavelPanský Ondřej     3041
6.Čelikovský JakubKovářík Tomáš     3051
7.Founě JiříMikolášek Milan     0352
8.Kárník PavelFáber Miloš     3162
9.Čelikovský JakubPanský Ondřej     3072
10.Farník JiříKovářík Tomáš     3282
11.Kárník PavelMikolášek Milan     3292
12.Čelikovský JakubFáber Miloš     30102
13.Farník JiříPanský Ondřej     30  
14.Founě JiříKovářík Tomáš         
15.Čelikovský JakubMikolášek Milan         
16.Farník JiříFáber Miloš         
17.Founě JiříPanský Ondřej         
18.Kárník PavelKovářík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farník Jiří11Mikolášek Milan21
Founě Jiří11Fáber Miloš03
Kárník Pavel30Panský Ondřej02
Čelikovský Jakub30Kovářík Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn BVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:15 SKST Týn B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalák Josef st.
Bezpalec Martin st.
 
 
Hložek Pavel
Holub Martin
 
 
     3110
2.Skalák Josef ml.
Hrůza Jan
 
 
Holub Josef
Holubová Lucie
 
 
     3020
3.Bezpalec Martin st.Holub Martin     3130
4.Hrůza JanHolub Josef     3040
5.Skalák Josef st.Hložek Pavel     3050
6.Skalák Josef ml.Holubová Lucie     3060
7.Hrůza JanHolub Martin     2361
8.Skalák Josef st.Holub Josef     2362
9.Skalák Josef ml.Hložek Pavel     3072
10.Bezpalec Martin st.Holubová Lucie     3082
11.Skalák Josef st.Holub Martin     1383
12.Skalák Josef ml.Holub Josef     2384
13.Bezpalec Martin st.Hložek Pavel     3094
14.Hrůza JanHolubová Lucie     31104
15.Skalák Josef ml.Holub Martin         
16.Bezpalec Martin st.Holub Josef         
17.Hrůza JanHložek Pavel         
18.Skalák Josef st.Holubová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezpalec Martin st.30Holub Martin21
Hrůza Jan21Holub Josef21
Skalák Josef st.12Hložek Pavel03
Skalák Josef ml.21Holubová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Staving Studená CVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24 Staving Studená C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Jan
Maňhal Jan st.
 
 
Dvořák Rudolf
Navara Václav
 
 
     3210
2.Mastný Tomáš st.
Kameník Jaroslav
 
 
Koiš David
Dvořák Jan
 
 
     3020
3.Kameník JaroslavDvořák Rudolf     1321
4.Mastný Tomáš st.Navara Václav     3031
5.Ondráček JanBašta Josef     3041
6.Maňhal Jan st.Dvořák Jan     3151
7.Mastný Tomáš st.Dvořák Rudolf     3061
8.Ondráček JanNavara Václav     3071
9.Maňhal Jan st.Bašta Josef     2372
10.Kameník JaroslavDvořák Jan     1373
11.Ondráček JanDvořák Rudolf     3183
12.Maňhal Jan st.Navara Václav     0384
13.Kameník JaroslavBašta Josef     1385
14.Mastný Tomáš st.Dvořák Jan     0386
15.Maňhal Jan st.Dvořák Rudolf     3296
16.Kameník JaroslavNavara Václav     30106
17.Mastný Tomáš st.Bašta Josef         
18.Ondráček JanDvořák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kameník Jaroslav13Dvořák Rudolf13
Mastný Tomáš st.21Navara Václav13
Ondráček Jan30Bašta Josef21
Maňhal Jan st.22Dvořák Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KD Dačice AVrchní
rozhodčí:
Havlík Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Suchdol ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala KD DačiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:33 ST KD Dačice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Filip
Macků Tomáš
 
 
Janda František
Kropík Milan
 
 
     3110
2.Havlík Zdeněk
Havlík Martin
 
 
Dvořák Josef ml.
Trsek Josef
 
 
     3120
3.Novák FilipDvořák Josef ml.     0321
4.Havlík ZdeněkKropík Milan     1322
5.Havlík MartinJanda František     3232
6.Macků TomášTrsek Josef     3042
7.Havlík ZdeněkDvořák Josef ml.     2343
8.Havlík MartinKropík Milan     3153
9.Macků TomášJanda František     2354
10.Novák FilipTrsek Josef     1355
11.Havlík MartinDvořák Josef ml.     3165
12.Macků TomášKropík Milan     2366
13.Novák FilipJanda František     3176
14.Havlík ZdeněkTrsek Josef     3186
15.Macků TomášDvořák Josef ml.     1387
16.Novák FilipKropík Milan     3297
17.Havlík ZdeněkJanda František     32107
18.Havlík MartinTrsek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Filip22Dvořák Josef ml.31
Havlík Zdeněk22Kropík Milan22
Havlík Martin30Janda František13
Macků Tomáš13Trsek Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň BVrchní
rozhodčí:
Lang Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Orel CRozhodčí:Dvořák Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roháč TřeboňRozhodčí:Benda Miroslav
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Maxa Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35 KST Orel C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Werner Zdeněk
Novák Jan
 
 
Kahuda Stanislav
Kocourek Petr
 
 
     1301
2.Lang Václav
Pešek Karel
 
 
Brom Jan
Kvašnovský Petr
 
 
     2302
3.Lang VáclavKahuda Stanislav     0303
4.Pešek KarelBrom Jan     0304
5.Novák JanKvašnovský Petr     3114
6.Werner ZdeněkKocourek Petr     3224
7.Pešek KarelKahuda Stanislav     1325
8.Novák JanBrom Jan     1326
9.Werner ZdeněkKvašnovský Petr     0327
10.Lang VáclavKocourek Petr     3137
11.Novák JanKahuda Stanislav     1338
12.Werner ZdeněkBrom Jan     3148
13.Lang VáclavKvašnovský Petr     0349
14.Pešek KarelKocourek Petr     13410
15.Werner ZdeněkKahuda Stanislav         
16.Lang VáclavBrom Jan         
17.Pešek KarelKvašnovský Petr         
18.Novák JanKocourek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lang Václav12Kahuda Stanislav30
Pešek Karel03Brom Jan21
Novák Jan12Kvašnovský Petr21
Werner Zdeněk21Kocourek Petr12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS