Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bechyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35 SK Pedagog ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášek Milan
Fáber Miloš
 
 
Čelikovský Jakub
Smažík David
 
 
     1301
2.Kovářík Tomáš
Panský Ondřej
 
 
Founě Jiří
Kárník Pavel
 
 
     3211
3.Fáber MilošČelikovský Jakub     0312
4.Panský OndřejKárník Pavel     1313
5.Kovářík TomášSmažík David     1314
6.Mikolášek MilanFouně Jiří     1315
7.Panský OndřejČelikovský Jakub     0316
8.Kovářík TomášKárník Pavel     0317
9.Mikolášek MilanSmažík David     2318
10.Fáber MilošFouně Jiří     3128
11.Kovářík TomášČelikovský Jakub     0329
12.Mikolášek MilanKárník Pavel     3239
13.Fáber MilošSmažík David     13310
14.Panský OndřejFouně Jiří         
15.Mikolášek MilanČelikovský Jakub         
16.Fáber MilošKárník Pavel         
17.Panský OndřejSmažík David         
18.Kovářík TomášFouně Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fáber Miloš12Čelikovský Jakub30
Panský Ondřej02Kárník Pavel21
Kovářík Tomáš03Smažík David30
Mikolášek Milan12Founě Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Josef
Sechovec Vít
 
 
Bezpalec Martin st.
Skalák Josef st.
 
 
     3010
2.Holub Martin
Sedlický Jaroslav
 
 
Skalák Josef ml.
Hrůza Jan
 
 
     1311
3.Sechovec VítBezpalec Martin st.     0312
4.Holub MartinSkalák Josef ml.     0313
5.Sedlický JaroslavHrůza Jan     1314
6.Holub JosefSkalák Josef st.     3124
7.Holub MartinBezpalec Martin st.     0325
8.Sedlický JaroslavSkalák Josef ml.     3135
9.Holub JosefHrůza Jan     3145
10.Sechovec VítSkalák Josef st.     3055
11.Sedlický JaroslavBezpalec Martin st.     0356
12.Holub JosefSkalák Josef ml.     3266
13.Sechovec VítHrůza Jan     1367
14.Holub MartinSkalák Josef st.     3277
15.Holub JosefBezpalec Martin st.     3087
16.Sechovec VítSkalák Josef ml.     3197
17.Holub MartinHrůza Jan     2398
18.Sedlický JaroslavSkalák Josef st.     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sechovec Vít22Bezpalec Martin st.31
Holub Martin13Skalák Josef ml.13
Sedlický Jaroslav13Hrůza Jan31
Holub Josef40Skalák Josef st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Byňov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Staving Studená CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Horní StropniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:37 Staving Studená C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Rudolf
Bašta Josef
 
 
Maňhal Jan st.
Ondráček Jan
 
 
     1301
2.Dvořák Jan
Koiš David
 
 
Mastný Tomáš st.
Kameník Jaroslav
 
 
     2302
3.Dvořák JanOndráček Jan     1303
4.Bašta JosefMastný Tomáš st.     1304
5.Koiš DavidMaňhal Jan st.     1305
6.Dvořák RudolfKameník Jaroslav     3215
7.Bašta JosefOndráček Jan     0316
8.Koiš DavidMastný Tomáš st.     0317
9.Dvořák RudolfMaňhal Jan st.     3127
10.Dvořák JanKameník Jaroslav     3237
11.Koiš DavidOndráček Jan     1338
12.Dvořák RudolfMastný Tomáš st.     1339
13.Dvořák JanMaňhal Jan st.     3249
14.Bašta JosefKameník Jaroslav     03410
15.Dvořák RudolfOndráček Jan         
16.Dvořák JanMastný Tomáš st.         
17.Bašta JosefMaňhal Jan st.         
18.Koiš DavidKameník Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jan21Ondráček Jan30
Bašta Josef03Mastný Tomáš st.30
Koiš David03Maňhal Jan st.12
Dvořák Rudolf21Kameník Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Suchdol AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST KD Dačice ARozhodčí:Dvořák Jos. ml
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna za radnicí - Suchdol n. LužnicíRozhodčí:Kropík Milan
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15 Sokol Suchdol A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Josef ml.
Janda Karel
 
 
Kelbler Petr
Lovětínský Tomáš
 
 
     3010
2.Janda František
Kropík Milan
 
 
Havlík Martin
Havlík Zdeněk
 
 
     2311
3.Kropík MilanHavlík Martin     3121
4.Janda FrantišekHavlík Zdeněk     3031
5.Janda KarelKelbler Petr     3141
6.Dvořák Josef ml.Lovětínský Tomáš     3151
7.Janda FrantišekHavlík Martin     1352
8.Janda KarelHavlík Zdeněk     3262
9.Dvořák Josef ml.Kelbler Petr     3172
10.Kropík MilanLovětínský Tomáš     3082
11.Janda KarelHavlík Martin     3192
12.Dvořák Josef ml.Havlík Zdeněk     32102
13.Kropík MilanKelbler Petr         
14.Janda FrantišekLovětínský Tomáš         
15.Dvořák Josef ml.Havlík Martin         
16.Kropík MilanHavlík Zdeněk         
17.Janda FrantišekKelbler Petr         
18.Janda KarelLovětínský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kropík Milan20Havlík Martin12
Janda František11Havlík Zdeněk03
Janda Karel30Kelbler Petr02
Dvořák Josef ml.30Lovětínský Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Orel Střelecký ostrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 KST Orel C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocourek Petr
Brom Jan
 
 
Lang Václav
Pešek Karel
 
 
     3010
2.Kahuda Stanislav
Hořejší Rudolf
 
 
Werner Zdeněk
Novák Jan
 
 
     3020
3.Kocourek PetrWerner Zdeněk     3030
4.Brom JanLang Václav     3240
5.Hořejší RudolfPešek Karel     3150
6.Kahuda StanislavNovák Jan     2351
7.Brom JanWerner Zdeněk     3261
8.Hořejší RudolfLang Václav     0362
9.Kahuda StanislavPešek Karel     3072
10.Kocourek PetrNovák Jan     3082
11.Hořejší RudolfWerner Zdeněk     0383
12.Kahuda StanislavLang Václav     3093
13.Troup ZdeněkPešek Karel     30103
14.Brom JanNovák Jan         
15.Kahuda StanislavWerner Zdeněk         
16.Troup ZdeněkLang Václav         
17.Brom JanPešek Karel         
18.Hořejší RudolfNovák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kocourek Petr20Werner Zdeněk12
Brom Jan20Lang Václav12
Hořejší Rudolf12Pešek Karel03
Kahuda Stanislav21Novák Jan11
Troup Zdeněk10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS