Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bechyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST KD Dačice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34 ST KD Dačice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášek Milan
Panský Ondřej
 
 
Kelbler Petr
Macků Tomáš
 
 
     2301
2.Brhel František
Kovářík Tomáš
 
 
Havlík Zdeněk
Havlík Martin
 
 
     0302
3.Brhel FrantišekHavlík Martin     2303
4.Kovářík TomášMacků Tomáš     0304
5.Panský OndřejHavlík Zdeněk     3214
6.Mikolášek MilanKelbler Petr     3024
7.Kovářík TomášHavlík Martin     1325
8.Panský OndřejMacků Tomáš     1326
9.Mikolášek MilanHavlík Zdeněk     3136
10.Brhel FrantišekKelbler Petr     0337
11.Panský OndřejHavlík Martin     1338
12.Mikolášek MilanMacků Tomáš     3148
13.Brhel FrantišekHavlík ZdeněkWO    0349
14.Kovářík TomášKelbler Petr     13410
15.Mikolášek MilanHavlík Martin         
16.Brhel FrantišekMacků Tomáš         
17.Kovářík TomášHavlík Zdeněk         
18.Panský OndřejKelbler Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhel František02Havlík Martin30
Kovářík Tomáš03Macků Tomáš21
Panský Ondřej12Havlík Zdeněk02
Mikolášek Milan30Kelbler Petr21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Staving Studená CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19 Staving Studená C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maňhal Jan st.
Ondráček Jan
 
 
Lang Václav
Pešek Karel
 
 
     3010
2.Mastný Tomáš st.
Kameník Jaroslav
 
 
Novák Jan
Dvořák Karel
 
 
     3020
3.Maňhal Jan st.Lang Václav     1321
4.Mastný Tomáš st.Novák Jan     3231
5.Mastný Tomáš ml.Pešek Karel     3241
6.Ondráček JanDvořák Karel     3051
7.Mastný Tomáš st.Lang Václav     3161
8.Mastný Tomáš ml.Novák Jan     0362
9.Ondráček JanPešek Karel     3172
10.Maňhal Jan st.Dvořák Karel     3182
11.Mastný Tomáš ml.Lang Václav     0383
12.Ondráček JanNovák Jan     3093
13.Maňhal Jan st.Pešek Karel     0394
14.Mastný Tomáš st.Dvořák Karel     30104
15.Ondráček JanLang Václav         
16.Maňhal Jan st.Novák Jan         
17.Mastný Tomáš st.Pešek Karel         
18.Mastný Tomáš ml.Dvořák Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maňhal Jan st.12Lang Václav21
Mastný Tomáš st.30Novák Jan12
Mastný Tomáš ml.12Pešek Karel12
Ondráček Jan30Dvořák Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32 KST Orel C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalák Josef st.
Bezpalec Martin st.
 
 
Kvašnovský Petr
Kahuda Stanislav
 
 
     0301
2.Skalák Josef ml.
Hrůza Jan
 
 
Brom Jan
Hořejší Rudolf
 
 
     2302
3.Hrůza JanKvašnovský Petr     0303
4.Skalák Josef st.Hořejší Rudolf     0304
5.Skalák Josef ml.Brom Jan     1305
6.Bezpalec Martin st.Kahuda Stanislav     0306
7.Skalák Josef st.Kvašnovský Petr     0307
8.Skalák Josef ml.Hořejší Rudolf     3217
9.Bezpalec Martin st.Brom Jan     0318
10.Hrůza JanKahuda Stanislav     0319
11.Skalák Josef ml.Kvašnovský Petr     03110
12.Bezpalec Martin st.Hořejší Rudolf         
13.Hrůza JanBrom Jan         
14.Skalák Josef st.Kahuda Stanislav         
15.Bezpalec Martin st.Kvašnovský Petr         
16.Hrůza JanHořejší Rudolf         
17.Skalák Josef st.Brom Jan         
18.Skalák Josef ml.Kahuda Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrůza Jan02Kvašnovský Petr30
Skalák Josef st.02Hořejší Rudolf11
Skalák Josef ml.12Brom Jan20
Bezpalec Martin st.02Kahuda Stanislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Suchdol ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33 Sokol Suchdol A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárník Pavel
Farník Jiří
 
 
Dvořák Josef ml.
Janda Karel
 
 
     0301
2.Němeček Richard
Adam Jan
 
 
Kropík Milan
Janda František
 
 
     2302
3.Farník JiříDvořák Josef ml.     0303
4.Adam JanKropík Milan     0304
5.Němeček RichardJanda Karel     0305
6.Kárník PavelJanda František     3015
7.Adam JanDvořák Josef ml.     1316
8.Němeček RichardKropík Milan     0317
9.Kárník PavelJanda Karel     3127
10.Farník JiříJanda František     3137
11.Němeček RichardDvořák Josef ml.     0338
12.Kárník PavelKropík Milan     3148
13.Farník JiříJanda Karel     2349
14.Adam JanJanda František     13410
15.Kárník PavelDvořák Josef ml.     30  
16.Farník JiříKropík Milan         
17.Adam JanJanda Karel         
18.Němeček RichardJanda František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Farník Jiří12Dvořák Josef ml.30
Adam Jan03Kropík Milan21
Němeček Richard03Janda Karel21
Kárník Pavel30Janda František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Byňov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES CRozhodčí:Dvořák Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Horní StropniceRozhodčí:Dvořák Jan
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koiš David
Dvořák Jan
 
 
Holub Josef
Sedlický Jaroslav
 
 
     1301
2.Dvořák Rudolf
Navara Václav
 
 
Novotný Martin
Holub Martin
 
 
     3011
3.Navara VáclavHolub Josef     3221
4.Bašta JosefHolub Martin     2322
5.Dvořák JanSedlický Jaroslav     3132
6.Dvořák RudolfNovotný Martin     3142
7.Bašta JosefHolub Josef     0343
8.Dvořák JanHolub Martin     3253
9.Dvořák RudolfSedlický Jaroslav     3063
10.Navara VáclavNovotný Martin     2364
11.Dvořák JanHolub Josef     3274
12.Dvořák RudolfHolub Martin     3084
13.Navara VáclavSedlický Jaroslav     3094
14.Bašta JosefNovotný Martin     1395
15.Dvořák RudolfHolub Josef     1396
16.Navara VáclavHolub Martin     30106
17.Bašta JosefSedlický Jaroslav         
18.Koiš DavidNovotný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navara Václav31Holub Josef22
Bašta Josef03Holub Martin13
Dvořák Jan30Sedlický Jaroslav03
Dvořák Rudolf31Novotný Martin21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS