Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bechyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Suchdol ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35 Sokol Suchdol A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel František
Kovářík Tomáš
 
 
Dvořák Josef ml.
Trsek Josef
 
 
     0301
2.Mikolášek Milan
Fáber Miloš
 
 
Janda František
Kropík Milan
 
 
     1302
3.Fáber MilošDvořák Josef ml.     2303
4.Kovářík TomášKropík Milan     2304
5.Brhel FrantišekJanda František     2305
6.Mikolášek MilanTrsek Josef     1306
7.Kovářík TomášDvořák Josef ml.     0307
8.Brhel FrantišekKropík Milan     0308
9.Mikolášek MilanJanda František     3218
10.Fáber MilošTrsek Josef     3128
11.Brhel FrantišekDvořák Josef ml.     0329
12.Mikolášek MilanKropík Milan     3239
13.Fáber MilošJanda František     13310
14.Kovářík TomášTrsek Josef         
15.Mikolášek MilanDvořák Josef ml.         
16.Fáber MilošKropík Milan         
17.Kovářík TomášJanda František         
18.Brhel FrantišekTrsek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fáber Miloš12Dvořák Josef ml.30
Kovářík Tomáš02Kropík Milan21
Brhel František03Janda František21
Mikolášek Milan21Trsek Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:14 KST Orel C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brom Jan
Hořejší Rudolf
 
 
Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
     3110
2.Kvašnovský Petr
Kahuda Stanislav
 
 
Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
     3020
3.Kvašnovský PetrDvořák Rudolf     3030
4.Brom JanNavara Václav     3040
5.Kahuda StanislavJindra Michal     3050
6.Hořejší RudolfBašta Josef     2351
7.Brom JanDvořák Rudolf     2352
8.Kahuda StanislavNavara Václav     3062
9.Hořejší RudolfJindra Michal     1363
10.Kvašnovský PetrBašta Josef     3073
11.Kahuda StanislavDvořák Rudolf     3183
12.Hořejší RudolfNavara Václav     0384
13.Kvašnovský PetrJindra Michal     3094
14.Brom JanBašta Josef     30104
15.Hořejší RudolfDvořák Rudolf         
16.Kvašnovský PetrNavara Václav         
17.Brom JanJindra Michal         
18.Kahuda StanislavBašta Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvašnovský Petr30Dvořák Rudolf12
Brom Jan21Navara Václav12
Kahuda Stanislav30Jindra Michal12
Hořejší Rudolf03Bašta Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34 Jiskra Třeboň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondruška Oldřich
Sechovec Vít
 
 
Lang Václav
Pešek Karel
 
 
     3210
2.Holub Josef
Hložek Pavel
 
 
Werner Zdeněk
Novák Jan
 
 
     0311
3.Vondruška OldřichWerner Zdeněk     0312
4.Hložek PavelLang Václav     0313
5.Holub JosefNovák Jan     3023
6.Sechovec VítPešek Karel     3033
7.Hložek PavelWerner Zdeněk     0334
8.Holub JosefLang Václav     3144
9.Sechovec VítNovák Jan     3054
10.Vondruška OldřichPešek Karel     1355
11.Holub JosefWerner Zdeněk     1356
12.Sechovec VítLang Václav     3166
13.Vondruška OldřichNovák Jan     2367
14.Hložek PavelPešek Karel     1368
15.Sechovec VítWerner Zdeněk     2369
16.Vondruška OldřichLang Václav     03610
17.Hložek PavelNovák Jan         
18.Holub JosefPešek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondruška Oldřich04Werner Zdeněk40
Hložek Pavel03Lang Václav22
Holub Josef21Novák Jan12
Sechovec Vít31Pešek Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KD Dačice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala KD DačiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:32 SK Pedagog ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Zdeněk
Havlík Martin
 
 
Kárník Pavel
Adam Jan
 
 
     3110
2.Macků Tomáš
Novák Filip
 
 
Čelikovský Jakub
Smažík David
 
 
     3020
3.Novák FilipČelikovský Jakub     1321
4.Havlík ZdeněkKárník Pavel     0322
5.Havlík MartinSmažík David     2323
6.Macků TomášAdam Jan     3033
7.Havlík ZdeněkČelikovský Jakub     2334
8.Havlík MartinKárník Pavel     3044
9.Macků TomášSmažík David     2345
10.Novák FilipAdam Jan     2346
11.Havlík MartinČelikovský Jakub     1347
12.Macků TomášKárník Pavel     1348
13.Novák FilipSmažík David     0349
14.Havlík ZdeněkAdam Jan     3159
15.Macků TomášČelikovský Jakub     13510
16.Novák FilipKárník Pavel         
17.Havlík ZdeněkSmažík David         
18.Havlík MartinAdam Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Filip03Čelikovský Jakub40
Havlík Zdeněk12Kárník Pavel21
Havlík Martin12Smažík David30
Macků Tomáš13Adam Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn BVrchní
rozhodčí:
Skála Richard
HOSTUJÍCÍ:Staving Studená CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:38 Staving Studená C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalák Josef ml.
Hrůza Jan
 
 
Kameník Jaroslav
Lukjanov Viktor ml.
 
 
     3210
2.Skalák Josef st.
Bezpalec Martin st.
 
 
Maňhal Jan st.
Ondráček Jan
 
 
     3220
3.Skalák Josef ml.Ondráček Jan     1321
4.Skalák Josef st.Lukjanov Viktor ml.     1322
5.Hrůza JanKameník Jaroslav     0323
6.Bezpalec Martin st.Maňhal Jan st.     3033
7.Skalák Josef st.Ondráček Jan     0334
8.Hrůza JanLukjanov Viktor ml.     3244
9.Bezpalec Martin st.Kameník Jaroslav     2345
10.Skalák Josef ml.Maňhal Jan st.     1346
11.Hrůza JanOndráček Jan     0347
12.Bezpalec Martin st.Lukjanov Viktor ml.     3257
13.Skalák Josef ml.Kameník Jaroslav     2358
14.Skalák Josef st.Maňhal Jan st.     2359
15.Bezpalec Martin st.Ondráček Jan     23510
16.Skalák Josef ml.Lukjanov Viktor ml.     31  
17.Skalák Josef st.Kameník Jaroslav     03  
18.Hrůza JanMaňhal Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalák Josef ml.03Ondráček Jan40
Skalák Josef st.03Lukjanov Viktor ml.12
Hrůza Jan12Kameník Jaroslav30
Bezpalec Martin st.22Maňhal Jan st.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS