Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
Stanček Anton
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:21 TJ Sokol Kdyně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavatá Jana
Kociánová Dana
 
 
Nový Miroslav
Bouška Karel
 
 
     3110
2.Tochor Jiří
Stanček Anton
 
 
Sokol Ladislav
Holinka Petr
 
 
     3120
3.Tochor JiříBouška Karel     3030
4.Stanček AntonNový Miroslav     0331
5.Hlavatá JanaSokol Ladislav     3141
6.Kociánová DanaHolinka Petr     3051
7.Stanček AntonBouška Karel     0352
8.Hlavatá JanaNový Miroslav     0353
9.Kociánová DanaSokol Ladislav     3063
10.Tochor JiříHolinka Petr     3173
11.Hlavatá JanaBouška Karel     3283
12.Kociánová DanaNový Miroslav     0384
13.Tochor JiříSokol Ladislav     3294
14.Stanček AntonHolinka Petr     31104
15.Kociánová DanaBouška KarelWO    30114
16.Tochor JiříNový MiroslavWO    30124
17.Stanček AntonSokol Ladislav     30134
18.Hlavatá JanaHolinka Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tochor Jiří30Bouška Karel12
Stanček Anton22Nový Miroslav30
Hlavatá Jana31Sokol Ladislav04
Kociánová Dana21Holinka Petr04
WO20WO02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40 TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glatz Karel
Vogeltanz Václav
 
 
Bauer Ondřej
Hes Vladimír
 
 
     1301
2.Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
Kubát František
Bauer Pavel
 
 
     1302
3.Vogeltanz VáclavKubát František     0303
4.Kuneš VáclavBauer Pavel     3013
5.Duffek TomášHes Vladimír     3123
6.Glatz KarelBauer Ondřej     1324
7.Kuneš VáclavKubát František     3234
8.Duffek TomášBauer Pavel     3144
9.Glatz KarelHes Vladimír     0345
10.Vogeltanz VáclavBauer Ondřej     2346
11.Duffek TomášKubát František     0347
12.Glatz KarelBauer Pavel     1348
13.Vogeltanz VáclavHes Vladimír     0349
14.Kuneš VáclavBauer Ondřej     13410
15.Glatz KarelKubát František     03411
16.Špaček KarelBauer Pavel     03412
17.Kuneš VáclavHes VladimírWO    30512
18.Duffek TomášBauer OndřejWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vogeltanz Václav03Kubát František31
Kuneš Václav21Bauer Pavel22
Duffek Tomáš21Hes Vladimír21
Glatz Karel04Bauer Ondřej30
Špaček Karel01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milavče AVrchní
rozhodčí:
Stróž Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům MilavčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:37 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Hranai Martin
 
 
Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
     0301
2.Ondruš Lubomír
Ryneš Jan
 
 
Duffek Miroslav
Baštář Vratislav
 
 
     0302
3.Hranai MartinKočka Pavel     2303
4.Šimek JosefBaštář Vratislav     1304
5.Ondruš LubomírJanovec Jiří st.     1305
6.Stróž VladimírDuffek Miroslav     3015
7.Šimek JosefKočka Pavel     1316
8.Ondruš LubomírBaštář Vratislav     1317
9.Stróž VladimírJanovec Jiří st.     3127
10.Hranai MartinDuffek Miroslav     2328
11.Ondruš LubomírKočka Pavel     1329
12.Stróž VladimírBaštář Vratislav     23210
13.Hranai MartinHerink Jiří     30310
14.Ryneš JanDuffek MiroslavWO    30410
15.Stróž VladimírKočka Pavel     03411
16.Hranai MartinBaštář VratislavWO    30511
17.Ryneš JanHerink Jiří     13512
18.Ondruš LubomírDuffek MiroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hranai Martin12Kočka Pavel40
Šimek Josef02Baštář Vratislav30
Ondruš Lubomír03Janovec Jiří st.11
Stróž Vladimír22Duffek Miroslav11
Ryneš Jan01Herink Jiří11
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovVrchní
rozhodčí:
Nový Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1122:36 SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
Brei Pavel
Zavadil Otakar
 
 
     3210
2.Rendl Miloslav
Strakoš Milan
 
 
Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
     0311
3.Rendl MiloslavBrei Pavel     0312
4.Strakoš MilanKuneš Jaroslav st.     0313
5.Majer ZdeněkFronk Pavel     0314
6.Nový RadekNguyen Libor     3124
7.Strakoš MilanBrei Pavel     0325
8.Majer ZdeněkKuneš Jaroslav st.     0326
9.Nový RadekFronk Pavel     1327
10.Rendl MiloslavNguyen Libor     0328
11.Majer ZdeněkBrei Pavel     0329
12.Nový RadekKuneš Jaroslav st.     03210
13.Rendl MiloslavFronk PavelWO    30310
14.Strakoš MilanNguyen LiborWO    30410
15.Nový RadekBrei PavelWO    30510
16.Rendl MiloslavKuneš Jaroslav st.WO    30610
17.Strakoš MilanFronk Pavel     03611
18.Majer ZdeněkNguyen LiborWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rendl Miloslav02Brei Pavel30
Strakoš Milan03Kuneš Jaroslav st.30
Majer Zdeněk03Fronk Pavel30
Nový Radek12Nguyen Libor11
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS