Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25 SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brei Pavel
Zavadil Otakar
 
 
Nový Miroslav
Sokol Ladislav
 
 
     2301
2.Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
Bouška Karel
Holinka Petr
 
 
     3011
3.Brei PavelBouška Karel     3121
4.Fronk PavelHolinka Petr     3131
5.Nguyen LiborSokol Ladislav     3141
6.Kuneš Jaroslav st.Nový Miroslav     3051
7.Fronk PavelBouška Karel     3061
8.Nguyen LiborHolinka Petr     3071
9.Kuneš Jaroslav st.Sokol Ladislav     3081
10.Brei PavelNový Miroslav     2382
11.Nguyen LiborBouška Karel     2383
12.Kuneš Jaroslav st.Holinka Petr     3093
13.Brei PavelSokol Ladislav     30103
14.Fronk PavelNový Miroslav     31113
15.Kuneš Jaroslav st.Bouška KarelWO    03114
16.Brei PavelHolinka PetrWO    03115
17.Fronk PavelSokol LadislavWO    03116
18.Nguyen LiborNový MiroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brei Pavel21Bouška Karel12
Fronk Pavel30Holinka Petr03
Nguyen Libor21Sokol Ladislav03
Kuneš Jaroslav st.30Nový Miroslav12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:45 TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majer Zdeněk
Strakoš Milan
 
 
Kubát František
Mandík Karel st.
 
 
     0301
2.Nový Radek
Rendl Miloslav
 
 
Hes Vladimír
Bauer Ondřej
 
 
     0302
3.Strakoš MilanKubát František     0303
4.Rendl MiloslavHes Vladimír     0304
5.Nový RadekBauer Ondřej     3014
6.Majer ZdeněkMandík Karel st.     1315
7.Rendl MiloslavKubát František     0316
8.Nový RadekHes Vladimír     3026
9.Majer ZdeněkBauer Ondřej     1327
10.Strakoš MilanMandík Karel st.     1328
11.Nový RadekKubát František     1329
12.Majer ZdeněkHes Vladimír     13210
13.Strakoš MilanBauer Ondřej     03211
14.Rendl MiloslavMandík Karel st.     23212
15.Majer ZdeněkKubát František     23213
16.Strakoš MilanHes Vladimír     23214
17.Rendl MiloslavBauer Ondřej     03215
18.Nový RadekMandík Karel st.     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strakoš Milan04Kubát František40
Rendl Miloslav04Hes Vladimír31
Nový Radek31Bauer Ondřej31
Majer Zdeněk04Mandík Karel st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 TJ Sokol Kdyně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabourek Miroslav
Král Jan
 
 
Tochor Jiří
Stanček Anton
 
 
     3210
2.Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
Jandečka Jiří
Kruml Jiří
 
 
     3220
3.Kotlan LadislavKruml Jiří     0321
4.Kabourek MiroslavStanček Anton     3031
5.Král JanTochor Jiří     0332
6.Vogeltanz JindřichJandečka Jiří     3042
7.Kabourek MiroslavKruml Jiří     3152
8.Král JanStanček Anton     2353
9.Vogeltanz JindřichTochor Jiří     2354
10.Kotlan LadislavJandečka Jiří     1355
11.Král JanKruml Jiří     2356
12.Vogeltanz JindřichStanček Anton     3066
13.Kotlan LadislavTochor Jiří     2367
14.Kabourek MiroslavJandečka Jiří     3077
15.Vogeltanz JindřichKruml Jiří     0378
16.Kotlan LadislavStanček Anton     1379
17.Kocián JanTochor Jiří     03710
18.Král JanJandečka Jiří     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlan Ladislav04Kruml Jiří31
Kabourek Miroslav30Stanček Anton22
Král Jan13Tochor Jiří40
Vogeltanz Jindřich22Jandečka Jiří13
Kocián Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:Duffek Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:Glatz Karel
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:44 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duffek Tomáš
Kuneš Václav
 
 
Kurc Vojtěch
Květon Tomáš
 
 
     1301
2.Vogeltanz Václav
Glatz Karel
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     0302
3.Duffek TomášSvoboda Lukáš     1303
4.Kuneš VáclavKurc Vojtěch     0304
5.Glatz KarelKvěton Tomáš     1305
6.Vogeltanz VáclavDobiáš Jan     2306
7.Kuneš VáclavSvoboda Lukáš     2307
8.Glatz KarelKurc Vojtěch     0308
9.Vogeltanz VáclavKvěton Tomáš     3218
10.Duffek TomášDobiáš Jan     1319
11.Glatz KarelSvoboda Lukáš     23110
12.Vogeltanz VáclavKurc Vojtěch     03111
13.Duffek TomášKvěton TomášWO    30211
14.Kuneš VáclavDobiáš JanWO    03212
15.Vogeltanz VáclavSvoboda LukášWO    30312
16.Duffek TomášKurc VojtěchWO    03313
17.Kuneš VáclavKvěton TomášWO    30413
18.Glatz KarelDobiáš JanWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duffek Tomáš02Svoboda Lukáš30
Kuneš Václav02Kurc Vojtěch30
Glatz Karel03Květon Tomáš11
Vogeltanz Václav12Dobiáš Jan20
WO33WO33

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS