Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HostouňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31649:609TJ Lokomotiva Hostouň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouška Karel
Škobis František
 
 
Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
787  3010
2.Nový Miroslav
Sokol Ladislav
 
 
Král Jan
Kabourek Miroslav
 
 
6-7-8-10 1311
3.Bouška KarelKabourek Miroslav67-8-943221
4.Sokol LadislavKotlan Ladislav-678-973231
5.Nový MiroslavKrál Jan-9676 3141
6.Škobis FrantišekVogeltanz Jindřich7106  3051
7.Sokol LadislavKabourek Miroslav-68-79-92352
8.Nový MiroslavKotlan Ladislav682  3062
9.Škobis FrantišekKrál Jan-64710 3172
10.Bouška KarelVogeltanz Jindřich6-76-8-82373
11.Nový MiroslavKabourek Miroslav6-786 3183
12.Škobis FrantišekKotlan Ladislav828  3093
13.Bouška KarelKrál Jan-1-9-5  0394
14.Sokol LadislavVogeltanz Jindřich-68-7-9 1395
15.Škobis FrantišekKabourek Miroslav9-5-410-82396
16.Bouška KarelKotlan Ladislav667  30106
17.Sokol LadislavKrál Jan-5-7-8  03107
18.Holinka PetrVogeltanz Jindřich-68-6-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouška Karel22Kabourek Miroslav22
Sokol Ladislav13Kotlan Ladislav04
Nový Miroslav30Král Jan22
Škobis František31Vogeltanz Jindřich31
Holinka Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milavče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům MilavčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31 TJ Sokol Milavče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Hranai Martin
 
 
Tochor Jiří
Hlavatý Petr
 
 
     2301
2.Ondruš Lubomír
Šimek Josef
 
 
Jandečka Jindřich
Jandečka Jiří
 
 
     3011
3.Ondruš LubomírHlavatý Petr     0312
4.Šimek JosefTochor Jiří     3222
5.Stróž VladimírJandečka Jiří     3132
6.Hranai MartinJandečka Jindřich     3042
7.Šimek JosefHlavatý Petr     2343
8.Stróž VladimírTochor Jiří     3053
9.Hranai MartinJandečka Jiří     3163
10.Ondruš LubomírJandečka Jindřich     3173
11.Stróž VladimírHlavatý Petr     1374
12.Hranai MartinTochor Jiří     3284
13.Ondruš LubomírJandečka Jiří     3094
14.Ryneš JanJandečka Jindřich     30104
15.Hranai MartinHlavatý Petr     03105
16.Ondruš LubomírTochor JiříWO    03106
17.Ryneš JanJandečka JiříWO    03107
18.Stróž VladimírJandečka JindřichWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruš Lubomír21Hlavatý Petr40
Šimek Josef11Tochor Jiří03
Stróž Vladimír21Jandečka Jiří03
Hranai Martin31Jandečka Jindřich03
Ryneš Jan10   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:Pejsar jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:Strakoš Milan
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:41 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Radek
Rendl Miloslav
 
 
Toman Ondřej
Květon Tomáš
 
 
     3210
2.Pejsar Jiří ml.
Strakoš Milan
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     0311
3.Pejsar Jiří ml.Svoboda Lukáš     1312
4.Strakoš MilanKvěton Tomáš     0313
5.Nový RadekToman Ondřej     3223
6.Rendl MiloslavDobiáš Jan     3233
7.Strakoš MilanSvoboda Lukáš     3143
8.Nový RadekKvěton Tomáš     3153
9.Rendl MiloslavToman Ondřej     1354
10.Pejsar Jiří ml.Dobiáš Jan     0355
11.Nový RadekSvoboda Lukáš     0356
12.Rendl MiloslavKvěton Tomáš     1357
13.Pejsar Jiří ml.Toman Ondřej     0358
14.Strakoš MilanDobiáš Jan     0359
15.Rendl MiloslavSvoboda Lukáš     03510
16.Pejsar Jiří ml.Květon Tomáš     03511
17.Strakoš MilanKurc Vojtěch     30611
18.Nový RadekDobiáš JanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejsar Jiří ml.04Svoboda Lukáš31
Strakoš Milan22Květon Tomáš31
Nový Radek21Toman Ondřej21
Rendl Miloslav13Dobiáš Jan21
   Kurc Vojtěch01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Pavel
Hes Vladimír
 
 
Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
     0301
2.Bauer Ondřej
Mandík Karel st.
 
 
Baštář Vratislav
Duffek Miroslav
 
 
     0302
3.Bauer PavelKočka Pavel     0303
4.Hes VladimírBaštář Vratislav     3113
5.Bauer OndřejDuffek Miroslav     3123
6.Mandík Karel st.Janovec Jiří st.     2324
7.Hes VladimírKočka Pavel     1325
8.Bauer OndřejBaštář Vratislav     3135
9.Mandík Karel st.Duffek Miroslav     3045
10.Bauer PavelJanovec Jiří st.     0346
11.Bauer OndřejKočka Pavel     3256
12.Mandík Karel st.Baštář Vratislav     0357
13.Bauer PavelDuffek Miroslav     3067
14.Hes VladimírJanovec Jiří st.     3177
15.Mandík Karel st.Kočka Pavel     0378
16.Bauer PavelBaštář Vratislav     3288
17.Hes VladimírDuffek Miroslav     3098
18.Bauer OndřejJanovec Jiří st.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bauer Pavel22Kočka Pavel31
Hes Vladimír31Baštář Vratislav13
Bauer Ondřej31Duffek Miroslav04
Mandík Karel st.13Janovec Jiří st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS