Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HostouňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33666:639TJ Lokomotiva Hostouň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouška Karel
Škobis František
 
 
Glatz Karel
Vogeltanz Václav
 
 
6-855 3110
2.Sokol Ladislav
Nový Miroslav
 
 
Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
-6-8-9  0311
3.Bouška KarelVogeltanz Václav-5-69953221
4.Sokol LadislavKuneš Václav-66-78-92322
5.Nový MiroslavDuffek Tomáš96-88 3132
6.Škobis FrantišekGlatz Karel277  3042
7.Sokol LadislavVogeltanz Václav67-6-783252
8.Nový MiroslavKuneš Václav-7-8-6  0353
9.Škobis FrantišekDuffek Tomáš67-89 3163
10.Bouška KarelGlatz Karel8-5-6-5 1364
11.Nový MiroslavVogeltanz Václav-6-7-9  0365
12.Škobis FrantišekKuneš Václav6-7-8993275
13.Bouška KarelDuffek Tomáš7-8-99-92376
14.Sokol LadislavGlatz Karel6-796 3186
15.Škobis FrantišekVogeltanz Václav877  3096
16.Bouška KarelKuneš Václav-67-7-8 1397
17.Sokol LadislavDuffek Tomáš6-769 31107
18.Nový MiroslavGlatz Karel66-810 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouška Karel13Vogeltanz Václav13
Sokol Ladislav31Kuneš Václav31
Nový Miroslav22Duffek Tomáš13
Škobis František40Glatz Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milavče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:Hranaj martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD MilavčeRozhodčí:Stróž Vladimír
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Hranai Martin
 
 
Toman Ondřej
Květon Tomáš
 
 
     3010
2.Ondruš Lubomír
Šimek Josef
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     1311
3.Ondruš LubomírKvěton Tomáš     0312
4.Ryneš JanSvoboda Lukáš     0313
5.Hranai MartinToman Ondřej     2314
6.Stróž VladimírDobiáš Jan     3124
7.Ryneš JanKvěton Tomáš     0325
8.Hranai MartinSvoboda Lukáš     3035
9.Stróž VladimírToman Ondřej     1336
10.Ondruš LubomírDobiáš Jan     0337
11.Hranai MartinKvěton Tomáš     3147
12.Stróž VladimírSvoboda Lukáš     3257
13.Ondruš LubomírToman Ondřej     0358
14.Ryneš JanDobiáš Jan     0359
15.Stróž VladimírKvěton Tomáš     3069
16.Ondruš LubomírSvoboda Lukáš     03610
17.Ryneš JanToman Ondřej     13611
18.Hranai MartinDobiáš Jan     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruš Lubomír04Květon Tomáš22
Ryneš Jan04Svoboda Lukáš22
Hranai Martin22Toman Ondřej40
Stróž Vladimír31Dobiáš Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36 TJ Sokol Kdyně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejsar Jiří ml.
Strakoš Milan
 
 
Tochor Jiří
Kruml Jiří
 
 
     1301
2.Nový Radek
Rendl Miloslav
 
 
Jandečka Jiří
Jandečka Jindřich
 
 
     3011
3.Strakoš MilanTochor Jiří     2312
4.Pejsar Jiří ml.Kruml Jiří     0313
5.Rendl MiloslavJandečka Jiří     3023
6.Nový RadekJandečka Jindřich     3033
7.Pejsar Jiří ml.Tochor Jiří     0334
8.Rendl MiloslavKruml Jiří     2335
9.Nový RadekJandečka Jiří     3045
10.Strakoš MilanJandečka Jindřich     2346
11.Rendl MiloslavTochor Jiří     0347
12.Nový RadekKruml Jiří     1348
13.Strakoš MilanJandečka Jiří     3158
14.Pejsar Jiří ml.Jandečka Jindřich     1359
15.Nový RadekTochor Jiří     3269
16.Strakoš MilanKruml Jiří     03610
17.Pejsar Jiří ml.Jandečka Jiří     03611
18.Rendl MiloslavJandečka Jindřich     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strakoš Milan13Tochor Jiří31
Pejsar Jiří ml.04Kruml Jiří40
Rendl Miloslav22Jandečka Jiří13
Nový Radek31Jandečka Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:944:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Ondřej
Hes Vladimír
 
 
Brei Pavel
Nguyen Libor
 
 
     3210
2.Bauer Pavel
Mandík Karel st.
 
 
Fronk Pavel
Kuneš Jaroslav st.
 
 
     2311
3.Bauer PavelBrei Pavel     2312
4.Hes VladimírKuneš Jaroslav st.     2313
5.Bauer OndřejFronk Pavel     2314
6.Valečka JosefNguyen Libor     3124
7.Hes VladimírBrei Pavel     3034
8.Bauer OndřejKuneš Jaroslav st.     3144
9.Valečka JosefFronk Pavel     3254
10.Bauer PavelNguyen Libor     3064
11.Bauer OndřejBrei Pavel     3274
12.Valečka JosefKuneš Jaroslav st.     2375
13.Bauer PavelFronk Pavel     2376
14.Hes VladimírNguyen Libor     3086
15.Valečka JosefBrei Pavel     2387
16.Bauer PavelKuneš Jaroslav st.     2388
17.Hes VladimírFronk Pavel     1389
18.Bauer OndřejNguyen Libor     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bauer Pavel13Brei Pavel22
Hes Vladimír22Kuneš Jaroslav st.31
Bauer Ondřej31Fronk Pavel31
Valečka Josef22Nguyen Libor04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS