Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
Stanček Anton
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:21 TJ Sokol Kdyně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavatá Jana
Kociánová Dana
 
 
Nový Miroslav
Bouška Karel
 
 
     3110
2.Tochor Jiří
Stanček Anton
 
 
Sokol Ladislav
Holinka Petr
 
 
     3120
3.Tochor JiříBouška Karel     3030
4.Stanček AntonNový Miroslav     0331
5.Hlavatá JanaSokol Ladislav     3141
6.Kociánová DanaHolinka Petr     3051
7.Stanček AntonBouška Karel     0352
8.Hlavatá JanaNový Miroslav     0353
9.Kociánová DanaSokol Ladislav     3063
10.Tochor JiříHolinka Petr     3173
11.Hlavatá JanaBouška Karel     3283
12.Kociánová DanaNový Miroslav     0384
13.Tochor JiříSokol Ladislav     3294
14.Stanček AntonHolinka Petr     31104
15.Kociánová DanaBouška KarelWO    30114
16.Tochor JiříNový MiroslavWO    30124
17.Stanček AntonSokol Ladislav     30134
18.Hlavatá JanaHolinka Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tochor Jiří30Bouška Karel12
Stanček Anton22Nový Miroslav30
Hlavatá Jana31Sokol Ladislav04
Kociánová Dana21Holinka Petr04
WO20WO02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40 TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glatz Karel
Vogeltanz Václav
 
 
Bauer Ondřej
Hes Vladimír
 
 
     1301
2.Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
Kubát František
Bauer Pavel
 
 
     1302
3.Vogeltanz VáclavKubát František     0303
4.Kuneš VáclavBauer Pavel     3013
5.Duffek TomášHes Vladimír     3123
6.Glatz KarelBauer Ondřej     1324
7.Kuneš VáclavKubát František     3234
8.Duffek TomášBauer Pavel     3144
9.Glatz KarelHes Vladimír     0345
10.Vogeltanz VáclavBauer Ondřej     2346
11.Duffek TomášKubát František     0347
12.Glatz KarelBauer Pavel     1348
13.Vogeltanz VáclavHes Vladimír     0349
14.Kuneš VáclavBauer Ondřej     13410
15.Glatz KarelKubát František     03411
16.Špaček KarelBauer Pavel     03412
17.Kuneš VáclavHes VladimírWO    30512
18.Duffek TomášBauer OndřejWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vogeltanz Václav03Kubát František31
Kuneš Václav21Bauer Pavel22
Duffek Tomáš21Hes Vladimír21
Glatz Karel04Bauer Ondřej30
Špaček Karel01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milavče AVrchní
rozhodčí:
Stróž Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům MilavčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:37 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Hranai Martin
 
 
Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
     0301
2.Ondruš Lubomír
Ryneš Jan
 
 
Duffek Miroslav
Baštář Vratislav
 
 
     0302
3.Hranai MartinKočka Pavel     2303
4.Šimek JosefBaštář Vratislav     1304
5.Ondruš LubomírJanovec Jiří st.     1305
6.Stróž VladimírDuffek Miroslav     3015
7.Šimek JosefKočka Pavel     1316
8.Ondruš LubomírBaštář Vratislav     1317
9.Stróž VladimírJanovec Jiří st.     3127
10.Hranai MartinDuffek Miroslav     2328
11.Ondruš LubomírKočka Pavel     1329
12.Stróž VladimírBaštář Vratislav     23210
13.Hranai MartinHerink Jiří     30310
14.Ryneš JanDuffek MiroslavWO    30410
15.Stróž VladimírKočka Pavel     03411
16.Hranai MartinBaštář VratislavWO    30511
17.Ryneš JanHerink Jiří     13512
18.Ondruš LubomírDuffek MiroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hranai Martin12Kočka Pavel40
Šimek Josef02Baštář Vratislav30
Ondruš Lubomír03Janovec Jiří st.11
Stróž Vladimír22Duffek Miroslav11
Ryneš Jan01Herink Jiří11
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovVrchní
rozhodčí:
Nový Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1122:36 SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
Brei Pavel
Zavadil Otakar
 
 
     3210
2.Rendl Miloslav
Strakoš Milan
 
 
Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
     0311
3.Rendl MiloslavBrei Pavel     0312
4.Strakoš MilanKuneš Jaroslav st.     0313
5.Majer ZdeněkFronk Pavel     0314
6.Nový RadekNguyen Libor     3124
7.Strakoš MilanBrei Pavel     0325
8.Majer ZdeněkKuneš Jaroslav st.     0326
9.Nový RadekFronk Pavel     1327
10.Rendl MiloslavNguyen Libor     0328
11.Majer ZdeněkBrei Pavel     0329
12.Nový RadekKuneš Jaroslav st.     03210
13.Rendl MiloslavFronk PavelWO    30310
14.Strakoš MilanNguyen LiborWO    30410
15.Nový RadekBrei PavelWO    30510
16.Rendl MiloslavKuneš Jaroslav st.WO    30610
17.Strakoš MilanFronk Pavel     03611
18.Majer ZdeněkNguyen LiborWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rendl Miloslav02Brei Pavel30
Strakoš Milan03Kuneš Jaroslav st.30
Majer Zdeněk03Fronk Pavel30
Nový Radek12Nguyen Libor11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň ARozhodčí:Jehlíková Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Toman Ondřej
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Květon Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurc Vojtěch
Toman Ondřej
 
 
Nový Miroslav
Bouška Karel
 
 
     3010
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Sokol Ladislav
Holinka Petr
 
 
     3020
3.Svoboda LukášBouška Karel     3030
4.Toman OndřejNový Miroslav     3140
5.Kurc VojtěchSokol Ladislav     3050
6.Dobiáš JanHolinka Petr     3060
7.Toman OndřejBouška Karel     3170
8.Kurc VojtěchNový Miroslav     3180
9.Dobiáš JanSokol Ladislav     3090
10.Svoboda LukášHolinka Petr     32100
11.Květon TomášBouška Karel     30110
12.Dobiáš JanNový Miroslav     13111
13.Svoboda LukášSokol Ladislav     30121
14.Toman OndřejHolinka Petr     31131
15.Dobiáš JanBouška Karel     30141
16.Svoboda LukášNový Miroslav     30151
17.Toman OndřejSokol Ladislav     30161
18.Květon TomášHolinka Petr     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Lukáš40Bouška Karel04
Toman Ondřej40Nový Miroslav13
Kurc Vojtěch20Sokol Ladislav04
Dobiáš Jan31Holinka Petr04
Květon Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:33 TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jan
Kocián Jan
 
 
Bauer Ondřej
Hes Vladimír
 
 
     0301
2.Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
Kubát František
Bauer Pavel
 
 
     1302
3.Král JanBauer Pavel     0303
4.Kocián JanKubát František     0304
5.Kotlan LadislavBauer Ondřej     0305
6.Vogeltanz JindřichHes Vladimír     2306
7.Kocián JanBauer Pavel     0307
8.Kotlan LadislavKubát František     0308
9.Vogeltanz JindřichBauer Ondřej     0309
10.Král JanHes Vladimír     03010
11.Kotlan LadislavBauer Pavel     03011
12.Vogeltanz JindřichKubát FrantišekWO    30111
13.Král JanBauer OndřejWO    30211
14.Kocián JanHes VladimírWO    30311
15.Vogeltanz JindřichBauer PavelWO    30411
16.Král JanKubát FrantišekWO    30511
17.Kocián JanBauer OndřejWO    30611
18.Kotlan LadislavHes VladimírWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Jan02Bauer Pavel30
Kocián Jan02Kubát František20
Kotlan Ladislav03Bauer Ondřej20
Vogeltanz Jindřich02Hes Vladimír20
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milavče AVrchní
rozhodčí:
Stróž Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům MilavčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Ondruš Lubomír
 
 
Brei Pavel
Zavadil Otakar
 
 
     3110
2.Šimek Josef
Ryneš Jan
 
 
Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
     2311
3.Ondruš LubomírBrei Pavel     1312
4.Šimek JosefKuneš Jaroslav st.     1313
5.Ryneš JanFronk Pavel     0314
6.Stróž VladimírNguyen Libor     3224
7.Šimek JosefBrei Pavel     2325
8.Ryneš JanKuneš Jaroslav st.     3035
9.Stróž VladimírFronk Pavel     3245
10.Ondruš LubomírNguyen Libor     3055
11.Ryneš JanBrei Pavel     0356
12.Stróž VladimírKuneš Jaroslav st.     3166
13.Ondruš LubomírFronk Pavel     0367
14.Šimek JosefNguyen Libor     3077
15.Stróž VladimírBrei Pavel     3187
16.Ondruš LubomírKuneš Jaroslav st.     2388
17.Šimek JosefFronk Pavel     0389
18.Ryneš JanNguyen Libor     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruš Lubomír13Brei Pavel31
Šimek Josef13Kuneš Jaroslav st.22
Ryneš Jan13Fronk Pavel31
Stróž Vladimír40Nguyen Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovVrchní
rozhodčí:
Nový Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
Baštář Vratislav
Herink Jiří
 
 
     3010
2.Rendl Miloslav
Strakoš Milan
 
 
Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
     1311
3.Rendl MiloslavJanovec Jiří st.     1312
4.Strakoš MilanHerink Jiří     3122
5.Majer ZdeněkBaštář Vratislav     0323
6.Nový RadekKočka Pavel     1324
7.Strakoš MilanJanovec Jiří st.     1325
8.Majer ZdeněkHerink Jiří     3135
9.Nový RadekBaštář Vratislav     3245
10.Rendl MiloslavKočka Pavel     0346
11.Majer ZdeněkJanovec Jiří st.     1347
12.Nový RadekHerink JiříWO    3057
13.Rendl MiloslavBaštář Vratislav     0358
14.Strakoš MilanKočka Pavel     0359
15.Nový RadekJanovec Jiří st.WO    3069
16.Rendl MiloslavHerink Jiří     3079
17.Strakoš MilanBaštář Vratislav     03710
18.Majer ZdeněkKočka Pavel     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rendl Miloslav13Janovec Jiří st.30
Strakoš Milan13Herink Jiří03
Majer Zdeněk13Baštář Vratislav31
Nový Radek11Kočka Pavel40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň AVrchní
rozhodčí:
Bouška Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HOSTOUŇRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:40 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouška Karel
Nový Miroslav
 
 
Baštář Vratislav
Duffek Miroslav
 
 
     0301
2.Škobis František
Sokol Ladislav
 
 
Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
     0302
3.Bouška KarelBaštář Vratislav     0303
4.Sokol LadislavKočka Pavel     0304
5.Škobis FrantišekDuffek Miroslav     1305
6.Nový MiroslavJanovec Jiří st.     3015
7.Sokol LadislavBaštář Vratislav     0316
8.Škobis FrantišekKočka Pavel     1317
9.Nový MiroslavDuffek Miroslav     3027
10.Bouška KarelJanovec Jiří st.     0328
11.Škobis FrantišekBaštář Vratislav     3038
12.Nový MiroslavKočka Pavel     2339
13.Bouška KarelDuffek Miroslav     03310
14.Sokol LadislavJanovec Jiří st.     31410
15.Nový MiroslavBaštář Vratislav     30510
16.Bouška KarelKočka PavelWO    03511
17.Sokol LadislavDuffek Miroslav     03512
18.Škobis FrantišekJanovec Jiří st.     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bouška Karel03Baštář Vratislav22
Sokol Ladislav13Kočka Pavel30
Škobis František13Duffek Miroslav31
Nový Miroslav31Janovec Jiří st.22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milavče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům MilavčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Pavel
Kubát František
 
 
Hranai Martin
Stróž Vladimír
 
 
     2301
2.Valečka Josef
Hes Vladimír
 
 
Šimek Josef
Ondruš Lubomír
 
 
     3011
3.Kubát FrantišekHranai Martin     2312
4.Bauer PavelStróž Vladimír     2313
5.Hes VladimírOndruš Lubomír     3223
6.Valečka JosefRyneš Jan     3133
7.Bauer PavelHranai Martin     1334
8.Hes VladimírStróž Vladimír     3244
9.Valečka JosefOndruš Lubomír     2345
10.Kubát FrantišekRyneš Jan     3155
11.Hes VladimírHranai Martin     3065
12.Valečka JosefStróž Vladimír     1366
13.Kubát FrantišekOndruš Lubomír     3076
14.Bauer PavelŠimek Josef     0377
15.Valečka JosefHranai Martin     0378
16.Kubát FrantišekStróž Vladimír     3088
17.Bauer PavelOndruš Lubomír     3298
18.Hes VladimírŠimek Josef     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát František31Hranai Martin31
Bauer Pavel13Stróž Vladimír22
Hes Vladimír31Ondruš Lubomír13
Valečka Josef13Ryneš Jan02
   Šimek Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
Stanček Anton
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanček Anton
Hlavatý Petr
 
 
Glatz Karel
Vogeltanz Václav
 
 
     3010
2.Tochor Jiří
Kociánová Dana
 
 
Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
     0311
3.Hlavatý PetrDuffek Tomáš     3221
4.Stanček AntonKuneš Václav     0322
5.Kociánová DanaGlatz Karel     1323
6.Tochor JiříVogeltanz Václav     3233
7.Stanček AntonDuffek Tomáš     1334
8.Kociánová DanaKuneš Václav     1335
9.Tochor JiříGlatz Karel     3145
10.Hlavatý PetrVogeltanz Václav     3255
11.Kociánová DanaDuffek Tomáš     3165
12.Tochor JiříKuneš Václav     3275
13.Hlavatý PetrGlatz Karel     2376
14.Stanček AntonVogeltanz Václav     3086
15.Tochor JiříDuffek Tomáš     3296
16.Hlavatý PetrKuneš Václav     2397
17.Stanček AntonGlatz Karel     2398
18.Kociánová DanaVogeltanz Václav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlavatý Petr22Duffek Tomáš13
Stanček Anton13Kuneš Václav31
Kociánová Dana13Glatz Karel31
Tochor Jiří40Vogeltanz Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice BRozhodčí:Květon Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Toman Ondřej
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Svoboda Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Ondřej
Květon Tomáš
 
 
Král Jan
Kocián Jan
 
 
     3010
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
     3020
3.Toman OndřejKrál Jan     3130
4.Svoboda LukášKocián Jan     3040
5.Květon TomášKotlan Ladislav     3050
6.Dobiáš JanVogeltanz Jindřich     3160
7.Svoboda LukášKrál Jan     3070
8.Květon TomášKocián Jan     3080
9.Dobiáš JanKotlan Ladislav     3190
10.Toman OndřejVogeltanz Jindřich     32100
11.Květon TomášKrál Jan     31110
12.Dobiáš JanKocián Jan     30120
13.Toman OndřejKotlan Ladislav     30130
14.Svoboda LukášVogeltanz Jindřich     30140
15.Dobiáš JanKrál Jan     31150
16.Toman OndřejKocián Jan     30160
17.Svoboda LukášKotlan Ladislav     30170
18.Květon TomášVogeltanz Jindřich     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toman Ondřej40Král Jan04
Svoboda Lukáš40Kocián Jan04
Květon Tomáš40Kotlan Ladislav04
Dobiáš Jan40Vogeltanz Jindřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň AVrchní
rozhodčí:
Bouška Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HostouňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:37521:554SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouška Karel
Nový Miroslav
 
 
Brei Pavel
Zavadil Otakar
 
 
-684-8-82301
2.Škobis František
Sokol Ladislav
 
 
Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
-5-6-5  0302
3.Bouška KarelBrei Pavel-9674 3112
4.Sokol LadislavKuneš Jaroslav st.-6-7-8  0313
5.Škobis FrantišekFronk Pavel-96-5-6 1314
6.Nový MiroslavZavadil Otakar665  3024
7.Sokol LadislavBrei Pavel-5-78-5 1325
8.Škobis FrantišekKuneš Jaroslav st.-7-6-8  0326
9.Nový MiroslavFronk Pavel-8-7-4  0327
10.Bouška KarelZavadil Otakar-7657 3137
11.Škobis FrantišekBrei Pavel8-796 3147
12.Nový MiroslavKuneš Jaroslav st.-7-8-9  0348
13.Bouška KarelFronk Pavel-4-6-6  0349
14.Sokol LadislavZavadil Otakar678  3059
15.Nový MiroslavBrei Pavel6-788 3169
16.Bouška KarelKuneš Jaroslav st.-7-4-12  03610
17.Sokol LadislavFronk Pavel-6-5-6  03611
18.Škobis FrantišekZavadil OtakarWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bouška Karel22Brei Pavel13
Sokol Ladislav13Kuneš Jaroslav st.40
Škobis František12Fronk Pavel40
Nový Miroslav22Zavadil Otakar03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovVrchní
rozhodčí:
Kubát František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29 TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Ondřej
Valečka Josef
 
 
Rendl Miloslav
Pejsar Jiří ml.
 
 
     3010
2.Bauer Pavel
Kubát František
 
 
Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
     3120
3.Kubát FrantišekStrakoš Milan     3030
4.Bauer OndřejRendl Miloslav     1331
5.Bauer PavelNový Radek     2332
6.Valečka JosefMajer Zdeněk     0333
7.Bauer OndřejStrakoš Milan     3043
8.Bauer PavelRendl Miloslav     3053
9.Valečka JosefNový Radek     1354
10.Kubát FrantišekMajer Zdeněk     3264
11.Bauer PavelPejsar Jiří ml.     3174
12.Valečka JosefRendl Miloslav     1375
13.Kubát FrantišekNový Radek     3085
14.Bauer OndřejMajer Zdeněk     3295
15.Valečka JosefPejsar Jiří ml.     30105
16.Kubát FrantišekRendl Miloslav     32115
17.Bauer OndřejNový Radek     23116
18.Bauer PavelMajer ZdeněkWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubát František40Strakoš Milan02
Bauer Ondřej22Rendl Miloslav22
Bauer Pavel21Nový Radek31
Valečka Josef13Majer Zdeněk12
   Pejsar Jiří ml.02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
Stanček Anton
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:16 TJ Sokol Kdyně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanček Anton
Hlavatý Petr
 
 
Král Jan
Kocián Jan
 
 
     3010
2.Tochor Jiří
Kociánová Dana
 
 
Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
     3220
3.Hlavatý PetrKrál Jan     3130
4.Tochor JiříKocián Jan     3040
5.Stanček AntonKotlan Ladislav     3150
6.Kociánová DanaVogeltanz Jindřich     3260
7.Tochor JiříKrál Jan     2361
8.Stanček AntonKocián Jan     3071
9.Kociánová DanaKotlan Ladislav     3081
10.Hlavatý PetrVogeltanz Jindřich     3091
11.Stanček AntonKrál Jan     32101
12.Kociánová DanaKocián Jan     30111
13.Hlavatý PetrKotlan Ladislav     31121
14.Tochor JiříVogeltanz Jindřich     30131
15.Kociánová DanaKrál Jan     32141
16.Hlavatý PetrKocián Jan     30151
17.Tochor JiříKotlan Ladislav     31161
18.Stanček AntonVogeltanz Jindřich     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlavatý Petr40Král Jan13
Tochor Jiří31Kocián Jan04
Stanček Anton40Kotlan Ladislav04
Kociánová Dana40Vogeltanz Jindřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:Vaněk Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Svoboda Lukáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Toman Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurc Vojtěch
Toman Ondřej
 
 
Glatz Karel
Vogeltanz Václav
 
 
     3110
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
     3220
3.Toman OndřejDuffek Tomáš     3130
4.Svoboda LukášKuneš Václav     3140
5.Dobiáš JanGlatz Karel     3050
6.Kurc VojtěchVogeltanz Václav     3060
7.Svoboda LukášDuffek Tomáš     3170
8.Dobiáš JanKuneš Václav     0371
9.Kurc VojtěchGlatz Karel     3081
10.Toman OndřejVogeltanz Václav     3191
11.Dobiáš JanDuffek Tomáš     31101
12.Kurc VojtěchKuneš VáclavWO    03102
13.Toman OndřejGlatz Karel     31112
14.Svoboda LukášVogeltanz VáclavWO    30122
15.Kurc VojtěchDuffek TomášWO    03123
16.Toman OndřejKuneš VáclavWO    30133
17.Svoboda LukášGlatz KarelWO    30143
18.Dobiáš JanVogeltanz Václav     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toman Ondřej30Duffek Tomáš03
Svoboda Lukáš20Kuneš Václav11
Dobiáš Jan22Glatz Karel03
Kurc Vojtěch20Vogeltanz Václav12
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:43 TJ Lokomotiva Hostouň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jan
Kocián Jan
 
 
Bouška Karel
Nový Miroslav
 
 
     0301
2.Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
Škobis František
Sokol Ladislav
 
 
     3211
3.Král JanBouška Karel     0312
4.Kocián JanSokol Ladislav     0313
5.Kotlan LadislavNový Miroslav     1314
6.Vogeltanz JindřichŠkobis František     3224
7.Kocián JanBouška Karel     0325
8.Kotlan LadislavSokol Ladislav     3035
9.Vogeltanz JindřichNový Miroslav     0336
10.Král JanŠkobis František     1337
11.Kotlan LadislavBouška Karel     2338
12.Vogeltanz JindřichSokol Ladislav     3048
13.Král JanNový Miroslav     1349
14.Kocián JanŠkobis František     03410
15.Vogeltanz JindřichBouška Karel     03411
16.Král JanSokol Ladislav     30511
17.Kocián JanNový Miroslav     03512
18.Kotlan LadislavŠkobis František     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Jan13Bouška Karel40
Kocián Jan04Sokol Ladislav13
Kotlan Ladislav13Nový Miroslav40
Vogeltanz Jindřich22Škobis František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
Tochor Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milavče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 TJ Sokol Milavče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tochor Jiří
Hlavatý Petr
 
 
Hranai Martin
Stróž Vladimír
 
 
     3210
2.Hlavatá Jana
Kociánová Dana
 
 
Ondruš Lubomír
Ryneš Jan
 
 
     1311
3.Hlavatý PetrHranai Martin     3121
4.Tochor JiříStróž Vladimír     0322
5.Hlavatá JanaOndruš Lubomír     1323
6.Kociánová DanaŠimek Josef     2324
7.Tochor JiříHranai Martin     2325
8.Hlavatá JanaStróž Vladimír     0326
9.Kociánová DanaOndruš Lubomír     0327
10.Hlavatý PetrŠimek Josef     0328
11.Hlavatá JanaHranai Martin     0329
12.Kociánová DanaStróž Vladimír     23210
13.Hlavatý PetrOndruš Lubomír     32310
14.Tochor JiříŠimek JosefWO    30410
15.Kociánová DanaRyneš JanWO    30510
16.Hlavatý PetrStróž VladimírWO    30610
17.Tochor JiříOndruš LubomírWO    30710
18.Hlavatá JanaŠimek JosefWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlavatý Petr21Hranai Martin21
Tochor Jiří02Stróž Vladimír30
Hlavatá Jana03Ondruš Lubomír21
Kociánová Dana03Šimek Josef20
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovRozhodčí:Svoboda Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Toman Ondřej
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Květon Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květon Tomáš
Toman Ondřej
 
 
Pejsar Jiří ml.
Rendl Miloslav
 
 
     3210
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
     3020
3.Toman OndřejStrakoš Milan     3030
4.Svoboda LukášRendl Miloslav     3140
5.Květon TomášNový Radek     2341
6.Dobiáš JanMajer Zdeněk     3151
7.Svoboda LukášStrakoš Milan     3061
8.Květon TomášRendl Miloslav     2362
9.Dobiáš JanNový Radek     3272
10.Toman OndřejMajer Zdeněk     3182
11.Květon TomášPejsar Jiří ml.     3092
12.Dobiáš JanRendl Miloslav     30102
13.Toman OndřejNový Radek     13103
14.Svoboda LukášMajer Zdeněk     31113
15.Dobiáš JanPejsar Jiří ml.     30123
16.Toman OndřejRendl Miloslav     30133
17.Svoboda LukášNový Radek     30143
18.Květon TomášMajer Zdeněk     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toman Ondřej31Strakoš Milan02
Svoboda Lukáš40Rendl Miloslav13
Květon Tomáš22Nový Radek22
Dobiáš Jan40Majer Zdeněk04
   Pejsar Jiří ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Baštář Vratislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 281Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
Mandík Karel st.
Bauer Pavel
 
 
     3010
2.Baštář Vratislav
Duffek Miroslav
 
 
Hes Vladimír
Valečka Josef
 
 
     3120
3.Baštář VratislavBauer Pavel     3230
4.Duffek MiroslavHes Vladimír     3040
5.Janovec Jiří st.Mandík Karel st.     3050
6.Kočka PavelValečka Josef     3060
7.Duffek MiroslavBauer Pavel     2361
8.Janovec Jiří st.Hes Vladimír     3171
9.Kočka PavelMandík Karel st.     3081
10.Baštář VratislavValečka Josef     3191
11.Janovec Jiří st.Bauer Pavel     31101
12.Kočka PavelHes Vladimír     30111
13.Herink JiříMandík Karel st.     13112
14.Duffek MiroslavValečka Josef     31122
15.Kočka PavelBauer Pavel     30132
16.Herink JiříHes Vladimír     13133
17.Duffek MiroslavMandík Karel st.     30143
18.Janovec Jiří st.Valečka JosefWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baštář Vratislav20Bauer Pavel13
Duffek Miroslav31Hes Vladimír13
Janovec Jiří st.30Mandík Karel st.13
Kočka Pavel40Valečka Josef03
Herink Jiří02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27 SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glatz Karel
Vogeltanz Václav
 
 
Bouška Karel
Nový Miroslav
 
 
     3210
2.Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
Škobis František
Sokol Ladislav
 
 
     3120
3.Duffek TomášBouška Karel     3030
4.Kuneš VáclavSokol Ladislav     3040
5.Vogeltanz VáclavNový Miroslav     3250
6.Glatz KarelŠkobis František     3260
7.Kuneš VáclavBouška Karel     0361
8.Vogeltanz VáclavSokol Ladislav     3071
9.Glatz KarelNový Miroslav     3081
10.Duffek Tomᚊkobis František     3291
11.Vogeltanz VáclavBouška Karel     1392
12.Glatz KarelSokol Ladislav     32102
13.Duffek TomášNový Miroslav     30112
14.Špaček KarelŠkobis František     13113
15.Glatz KarelBouška Karel     31123
16.Duffek TomášSokol Ladislav     30133
17.Špaček KarelHolinka Petr     13134
18.Vogeltanz VáclavŠkobis FrantišekWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duffek Tomáš40Bouška Karel22
Kuneš Václav11Sokol Ladislav04
Vogeltanz Václav21Nový Miroslav03
Glatz Karel40Škobis František12
Špaček Karel02Holinka Petr10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milavče ARozhodčí:Květon Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Toman Ondřej
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Svoboda Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlíková Petra
Toman Ondřej
 
 
Šimek Josef
Ondruš Lubomír
 
 
     3110
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Stróž Vladimír
Ryneš Jan
 
 
     3020
3.Toman OndřejOndruš Lubomír     3230
4.Jehlíková PetraStróž Vladimír     3140
5.Svoboda Lukᚊimek Josef     1341
6.Dobiáš JanRyneš Jan     3151
7.Jehlíková PetraOndruš Lubomír     3161
8.Svoboda LukášStróž Vladimír     1362
9.Dobiáš JanŠimek Josef     1363
10.Toman OndřejRyneš Jan     3073
11.Svoboda LukášOndruš Lubomír     3083
12.Dobiáš JanStróž Vladimír     0384
13.Toman OndřejŠimek Josef     3094
14.Vaněk ZdeněkRyneš Jan     2395
15.Dobiáš JanOndruš Lubomír     1396
16.Toman OndřejStróž Vladimír     31106
17.Vaněk ZdeněkŠimek JosefWO    30116
18.Svoboda LukášRyneš JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toman Ondřej40Ondruš Lubomír13
Jehlíková Petra20Stróž Vladimír22
Svoboda Lukáš12Šimek Josef21
Dobiáš Jan13Ryneš Jan12
Vaněk Zdeněk01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
Tochor Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24 TJ Sokol Kdyně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavatý Petr
Tochor Jiří
 
 
Rendl Miloslav
Pejsar Jiří ml.
 
 
     3010
2.Hlavatá Jana
Kociánová Dana
 
 
Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
     3220
3.Hlavatý PetrRendl Miloslav     3030
4.Tochor JiříPejsar Jiří ml.     3040
5.Hlavatá JanaNový Radek     0341
6.Kociánová DanaMajer Zdeněk     3151
7.Tochor JiříRendl Miloslav     3161
8.Hlavatá JanaPejsar Jiří ml.     2362
9.Kociánová DanaNový Radek     3172
10.Hlavatý PetrStrakoš Milan     3182
11.Hlavatá JanaRendl Miloslav     0383
12.Kociánová DanaPejsar Jiří ml.     3093
13.Hlavatý PetrNový Radek     1394
14.Tochor JiříStrakoš Milan     30104
15.Kociánová DanaRendl Miloslav     30114
16.Hlavatý PetrPejsar Jiří ml.     30124
17.Tochor JiříNový Radek     03125
18.Hlavatá JanaStrakoš MilanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlavatý Petr31Rendl Miloslav13
Tochor Jiří31Pejsar Jiří ml.13
Hlavatá Jana03Nový Radek31
Kociánová Dana40Majer Zdeněk01
   Strakoš Milan02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DVrchní
rozhodčí:
Pangrác Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brei Pavel
Zavadil Otakar
 
 
Mandík Karel st.
Valečka Josef
 
 
     2301
2.Fronk Pavel
Kuneš Jaroslav st.
 
 
Bauer Pavel
Hes Vladimír
 
 
     3211
3.Brei PavelBauer Pavel     3221
4.Kuneš Jaroslav st.Hes Vladimír     3231
5.Nguyen LiborValečka Josef     0332
6.Fronk PavelMandík Karel st.     3042
7.Kuneš Jaroslav st.Bauer Pavel     1343
8.Nguyen LiborHes Vladimír     0344
9.Fronk PavelValečka Josef     3054
10.Brei PavelMandík Karel st.     3064
11.Nguyen LiborBauer Pavel     2365
12.Fronk PavelHes Vladimír     3175
13.Brei PavelValečka Josef     3085
14.Kuneš Jaroslav st.Mandík Karel st.     3095
15.Fronk PavelBauer Pavel     30105
16.Brei PavelHes Vladimír     03106
17.Kuneš Jaroslav st.Valečka Josef     32116
18.Nguyen LiborMandík Karel st.     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brei Pavel31Bauer Pavel22
Kuneš Jaroslav st.31Hes Vladimír22
Nguyen Libor04Valečka Josef13
Fronk Pavel40Mandík Karel st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 TJ Lokomotiva Hostouň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rendl Miloslav
Pejsar Jiří ml.
 
 
Bouška Karel
Škobis František
 
 
     3010
2.Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
Nový Miroslav
Sokol Ladislav
 
 
     0311
3.Strakoš MilanBouška Karel     0312
4.Rendl MiloslavSokol Ladislav     3122
5.Nový RadekNový Miroslav     1323
6.Majer ZdeněkŠkobis František     1324
7.Rendl MiloslavBouška Karel     1325
8.Nový RadekSokol Ladislav     3035
9.Majer ZdeněkNový Miroslav     2336
10.Strakoš MilanŠkobis František     0337
11.Nový RadekBouška Karel     3147
12.Majer ZdeněkSokol Ladislav     3157
13.Strakoš MilanNový Miroslav     0358
14.Rendl MiloslavŠkobis František     1359
15.Majer ZdeněkBouška Karel     3169
16.Strakoš MilanSokol Ladislav     13610
17.Rendl MiloslavNový Miroslav     13611
18.Nový RadekŠkobis FrantišekWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strakoš Milan04Bouška Karel22
Rendl Miloslav13Sokol Ladislav13
Nový Radek21Nový Miroslav40
Majer Zdeněk22Škobis František30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glatz Karel
Špaček Karel
 
 
Duffek Miroslav
Baštář Vratislav
 
 
     2301
2.Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
     2302
3.Špaček KarelBaštář Vratislav     0303
4.Kuneš VáclavJanovec Jiří st.     3113
5.Duffek TomášDuffek Miroslav     3123
6.Glatz KarelKočka Pavel     3233
7.Kuneš VáclavBaštář Vratislav     3243
8.Duffek TomášJanovec Jiří st.     3253
9.Glatz KarelDuffek Miroslav     2354
10.Špaček KarelKočka Pavel     0355
11.Duffek TomášBaštář Vratislav     2356
12.Glatz KarelJanovec Jiří st.     3166
13.Špaček KarelDuffek Miroslav     0367
14.Kuneš VáclavKočka Pavel     0368
15.Glatz KarelBaštář Vratislav     3078
16.Špaček KarelJanovec Jiří st.     0379
17.Kuneš VáclavDuffek Miroslav     23710
18.Duffek TomášKočka Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špaček Karel04Baštář Vratislav22
Kuneš Václav22Janovec Jiří st.13
Duffek Tomáš31Duffek Miroslav31
Glatz Karel31Kočka Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38 SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vogeltanz Jindřich
Kotlan Ladislav
 
 
Zavadil Otakar
Brei Pavel
 
 
     3110
2.Král Jan
Kabourek Miroslav
 
 
Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
     0311
3.Vogeltanz JindřichKuneš Jaroslav st.     0312
4.Král JanFronk Pavel     0313
5.Kotlan LadislavNguyen Libor     1314
6.Kabourek MiroslavBrei Pavel     1315
7.Král JanKuneš Jaroslav st.     2316
8.Kotlan LadislavFronk Pavel     0317
9.Kabourek MiroslavNguyen Libor     3127
10.Vogeltanz JindřichBrei Pavel     1328
11.Kotlan LadislavKuneš Jaroslav st.     0329
12.Kabourek MiroslavFronk Pavel     13210
13.Vogeltanz JindřichNguyen Libor     13211
14.Král JanBrei PavelWO    30311
15.Kabourek MiroslavKuneš Jaroslav st.WO    30411
16.Vogeltanz JindřichFronk PavelWO    30511
17.Král JanNguyen Libor     13512
18.Kotlan LadislavBrei PavelWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vogeltanz Jindřich03Kuneš Jaroslav st.30
Král Jan03Fronk Pavel30
Kotlan Ladislav03Nguyen Libor31
Kabourek Miroslav12Brei Pavel20
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovVrchní
rozhodčí:
Kubát František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát František
Bauer Pavel
 
 
Jehlíková Petra
Kurc Vojtěch
 
 
     0301
2.Bauer Ondřej
Mandík Karel st.
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     0302
3.Bauer OndřejSvoboda Lukáš     3012
4.Bauer PavelJehlíková Petra     1313
5.Valečka JosefToman Ondřej     3223
6.Kubát FrantišekKurc Vojtěch     0324
7.Bauer PavelSvoboda Lukáš     3034
8.Valečka JosefJehlíková Petra     0335
9.Kubát FrantišekToman Ondřej     3045
10.Bauer OndřejKurc Vojtěch     1346
11.Valečka JosefSvoboda Lukáš     2347
12.Kubát FrantišekJehlíková Petra     3057
13.Bauer OndřejToman Ondřej     3167
14.Bauer PavelKurc Vojtěch     1368
15.Kubát FrantišekSvoboda Lukáš     3178
16.Bauer OndřejJehlíková Petra     0379
17.Bauer PavelDobiáš JanWO    03710
18.Mandík Karel st.Kurc Vojtěch     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bauer Ondřej22Svoboda Lukáš13
Bauer Pavel12Jehlíková Petra31
Valečka Josef12Toman Ondřej03
Kubát František31Kurc Vojtěch40
Mandík Karel st.01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milavče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům MilavčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 TJ Sokol Milavče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Hranai Martin
 
 
Bouška Karel
Škobis František
 
 
     3010
2.Ryneš Jan
Šimek Josef
 
 
Nový Miroslav
Sokol Ladislav
 
 
     1311
3.Ondruš LubomírBouška Karel     0312
4.Ryneš JanSokol Ladislav     0313
5.Hranai MartinNový Miroslav     3023
6.Stróž VladimírŠkobis František     3233
7.Ryneš JanBouška Karel     3043
8.Hranai MartinSokol Ladislav     3153
9.Stróž VladimírNový Miroslav     3163
10.Ondruš LubomírŠkobis František     2364
11.Hranai MartinBouška Karel     3074
12.Stróž VladimírSokol Ladislav     3084
13.Ondruš LubomírNový Miroslav     1385
14.Šimek JosefŠkobis František     1386
15.Stróž VladimírBouška Karel     3096
16.Ondruš LubomírSokol Ladislav     30106
17.Šimek JosefNový Miroslav     13107
18.Hranai MartinŠkobis FrantišekWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruš Lubomír13Bouška Karel13
Ryneš Jan11Sokol Ladislav13
Hranai Martin30Nový Miroslav22
Stróž Vladimír40Škobis František21
Šimek Josef02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:48 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vogeltanz Jindřich
Kotlan Ladislav
 
 
Duffek Miroslav
Baštář Vratislav
 
 
     1301
2.Král Jan
Kabourek Miroslav
 
 
Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
     0302
3.Vogeltanz JindřichBaštář Vratislav     0303
4.Král JanJanovec Jiří st.     0304
5.Kotlan LadislavDuffek Miroslav     0305
6.Kabourek MiroslavKočka Pavel     0306
7.Král JanBaštář Vratislav     1307
8.Kotlan LadislavJanovec Jiří st.     1308
9.Kabourek MiroslavDuffek Miroslav     1309
10.Vogeltanz JindřichKočka Pavel     03010
11.Kotlan LadislavBaštář Vratislav     03011
12.Kabourek MiroslavJanovec Jiří st.     03012
13.Vogeltanz JindřichDuffek Miroslav     13013
14.Král JanKočka PavelWO    30113
15.Kabourek MiroslavBaštář Vratislav     23114
16.Vogeltanz JindřichJanovec Jiří st.     13115
17.Král JanDuffek Miroslav     03116
18.Kotlan LadislavKočka PavelWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vogeltanz Jindřich04Baštář Vratislav40
Král Jan03Janovec Jiří st.40
Kotlan Ladislav03Duffek Miroslav40
Kabourek Miroslav04Kočka Pavel20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37 SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glatz Karel
Špaček Karel
 
 
Brei Pavel
Nguyen Libor
 
 
     2301
2.Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
     3011
3.Špaček KarelBrei Pavel     0312
4.Kuneš VáclavKuneš Jaroslav st.     0313
5.Duffek TomášFronk Pavel     1314
6.Glatz KarelNguyen Libor     2315
7.Kuneš VáclavBrei Pavel     3225
8.Duffek TomášKuneš Jaroslav st.     1326
9.Glatz KarelFronk Pavel     3236
10.Špaček KarelNguyen Libor     0337
11.Duffek TomášBrei Pavel     3047
12.Glatz KarelKuneš Jaroslav st.     2348
13.Špaček KarelFronk Pavel     0349
14.Kuneš VáclavNguyen Libor     13410
15.Glatz KarelBrei Pavel     30510
16.Špaček KarelKuneš Jaroslav st.     13511
17.Kuneš VáclavFronk PavelWO    30611
18.Duffek TomášNguyen LiborWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Karel04Brei Pavel13
Kuneš Václav12Kuneš Jaroslav st.40
Duffek Tomáš12Fronk Pavel21
Glatz Karel22Nguyen Libor30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8 TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Karel
Bauer Ondřej
 
 
Kociánová Dana
Hlavatá Jana
 
 
     3010
2.Bauer Pavel
Kubát František
 
 
Tochor Jiří
Stanček Anton
 
 
     3020
3.Mandík KarelHlavatá Jana     3030
4.Kubát FrantišekKociánová Dana     3040
5.Hes VladimírStanček Anton     3050
6.Bauer OndřejTochor Jiří     0351
7.Kubát FrantišekHlavatá Jana     3061
8.Hes VladimírKociánová Dana     3171
9.Bauer OndřejStanček Anton     3081
10.Mandík KarelTochor Jiří     3291
11.Hes VladimírHlavatá Jana     30101
12.Bauer OndřejKociánová Dana     32111
13.Mandík KarelStanček AntonWO    30121
14.Kubát FrantišekTochor JiříWO    30131
15.Bauer OndřejHlavatá JanaWO    30141
16.Mandík KarelKociánová DanaWO    30151
17.Kubát FrantišekStanček AntonWO    30161
18.Hes VladimírTochor JiříWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandík Karel20Hlavatá Jana03
Kubát František20Kociánová Dana03
Hes Vladimír30Stanček Anton02
Bauer Ondřej21Tochor Jiří11
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HostouňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47526:663TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouška Karel
Škobis František
 
 
Kubát František
Bauer Pavel
 
 
-96-7593210
2.Nový Miroslav
Sokol Ladislav
 
 
Mandík Karel
Hes Vladimír
 
 
-6-7-8  0311
3.Bouška KarelKubát František-7-69-5 1312
4.Sokol LadislavBauer Pavel-67-8-9 1313
5.Nový MiroslavMandík Karel-7-8-9  0314
6.Škobis FrantišekHes Vladimír676  3024
7.Sokol LadislavKubát František-9-7-6  0325
8.Nový MiroslavBauer Pavel675  3035
9.Škobis FrantišekMandík Karel8-7-9-7 1336
10.Bouška KarelHes Vladimír-98-6-6 1337
11.Nový MiroslavKubát František-7-4-6  0338
12.Škobis FrantišekBauer Pavel86-10-9-92339
13.Bouška KarelMandík Karel-7-9-8  03310
14.Sokol LadislavHes Vladimír-88-7-9 13311
15.Škobis FrantišekKubát FrantišekWO    03312
16.Bouška KarelBauer Pavel-689-9-923313
17.Sokol LadislavMandík KarelWO    03314
18.Nový MiroslavHes Vladimír-68-79-823315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouška Karel04Kubát František30
Sokol Ladislav03Bauer Pavel31
Nový Miroslav13Mandík Karel30
Škobis František12Hes Vladimír31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 281Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duffek Miroslav
Baštář Vratislav
 
 
Tochor Jiří
Stanček Anton
 
 
     3110
2.Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
Kociánová Dana
Hlavatá Jana
 
 
     3120
3.Duffek MiroslavTochor Jiří     3130
4.Janovec Jiří st.Stanček Anton     3040
5.Herink JiříHlavatá Jana     1341
6.Kočka PavelKociánová Dana     3051
7.Janovec Jiří st.Tochor Jiří     3261
8.Herink JiříStanček Anton     0362
9.Kočka PavelHlavatá Jana     3072
10.Duffek MiroslavKociánová Dana     3082
11.Baštář VratislavTochor Jiří     1383
12.Kočka PavelStanček Anton     3093
13.Duffek MiroslavHlavatá Jana     30103
14.Janovec Jiří st.Kociánová Dana     23104
15.Kočka PavelTochor Jiří     30114
16.Duffek MiroslavStanček AntonWO    30124
17.Janovec Jiří st.Hlavatá JanaWO    30134
18.Baštář VratislavKociánová DanaWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duffek Miroslav30Tochor Jiří13
Janovec Jiří st.21Stanček Anton12
Herink Jiří02Hlavatá Jana12
Kočka Pavel40Kociánová Dana12
Baštář Vratislav01   
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:Fronk Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:Kuneš Jaroslav st.
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brei Pavel
Nguyen Libor
 
 
Toman Ondřej
Květon Tomáš
 
 
     0301
2.Fronk Pavel
Kuneš Jaroslav st.
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     3211
3.Kuneš Jaroslav st.Květon Tomáš     0312
4.Fronk PavelToman Ondřej     3022
5.Brei PavelDobiáš Jan     0323
6.Nguyen LiborSvoboda Lukáš     0324
7.Fronk PavelKvěton Tomáš     2325
8.Brei PavelToman Ondřej     3135
9.Nguyen LiborDobiáš Jan     2336
10.Kuneš Jaroslav st.Svoboda Lukáš     3246
11.Brei PavelKvěton Tomáš     0347
12.Nguyen LiborToman Ondřej     1348
13.Kuneš Jaroslav st.Dobiáš Jan     3158
14.Fronk PavelSvoboda Lukáš     1359
15.Nguyen LiborKvěton Tomáš     03510
16.Kuneš Jaroslav st.Toman Ondřej     03511
17.Fronk PavelDobiáš JanWO    30611
18.Brei PavelSvoboda LukášWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuneš Jaroslav st.22Květon Tomáš40
Fronk Pavel12Toman Ondřej22
Brei Pavel12Dobiáš Jan21
Nguyen Libor04Svoboda Lukáš21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milavče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:28 SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
Šimek Josef
Ondruš Lubomír
 
 
     3210
2.Glatz Karel
Vogeltanz Václav
 
 
Stróž Vladimír
Hranai Martin
 
 
     1311
3.Kuneš VáclavHranai Martin     3121
4.Duffek TomášOndruš Lubomír     3131
5.Vogeltanz VáclavStróž Vladimír     1332
6.Glatz KarelRyneš Jan     3042
7.Duffek TomášHranai Martin     1343
8.Vogeltanz VáclavOndruš Lubomír     3153
9.Glatz KarelStróž Vladimír     3263
10.Kuneš VáclavRyneš Jan     3073
11.Vogeltanz VáclavHranai Martin     2374
12.Glatz KarelOndruš Lubomír     3184
13.Kuneš VáclavStróž Vladimír     3094
14.Duffek Tomᚊimek Josef     32104
15.Glatz KarelHranai Martin     32114
16.Kuneš VáclavOndruš LubomírWO    30124
17.Duffek TomášStróž Vladimír     03125
18.Vogeltanz VáclavŠimek Josef     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuneš Václav30Hranai Martin22
Duffek Tomáš22Ondruš Lubomír03
Vogeltanz Václav22Stróž Vladimír22
Glatz Karel40Ryneš Jan02
   Šimek Josef02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1122:36 TJ Sokol Blížejov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jan
Veruněk Petr
 
 
Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
     0301
2.Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
Rendl Miloslav
Strakoš Milan
 
 
     3111
3.Král JanStrakoš Milan     3021
4.Veruněk PetrRendl Miloslav     0322
5.Kotlan LadislavNový Radek     0323
6.Vogeltanz JindřichMajer Zdeněk     3033
7.Veruněk PetrStrakoš Milan     0334
8.Kotlan LadislavRendl Miloslav     0335
9.Vogeltanz JindřichNový Radek     0336
10.Král JanMajer Zdeněk     0337
11.Kotlan LadislavStrakoš Milan     3147
12.Vogeltanz JindřichRendl Miloslav     3057
13.Král JanNový Radek     0358
14.Veruněk PetrMajer Zdeněk     0359
15.Vogeltanz JindřichStrakoš Milan     3069
16.Král JanRendl Miloslav     3179
17.Veruněk PetrNový Radek     03710
18.Kotlan LadislavMajer Zdeněk     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Jan22Strakoš Milan13
Veruněk Petr04Rendl Miloslav22
Kotlan Ladislav13Nový Radek40
Vogeltanz Jindřich31Majer Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gožďál Jan
Hojda Pavel
 
 
Kociánová Dana
Hlavatá Jana
 
 
     0301
2.Fronk Pavel
Kuneš Jaroslav st.
 
 
Tochor Jiří
Stanček Anton
 
 
     3011
3.Kuneš Jaroslav st.Hlavatá Jana     3121
4.Fronk PavelKociánová Dana     3031
5.Hojda PavelTochor Jiří     0332
6.Hojdová ŠárkaStanček Anton     0333
7.Fronk PavelHlavatá Jana     3043
8.Hojda PavelKociánová Dana     0344
9.Hojdová ŠárkaTochor Jiří     0345
10.Kuneš Jaroslav st.Stanček Anton     3055
11.Hojda PavelHlavatá Jana     0356
12.Hojdová ŠárkaKociánová Dana     0357
13.Kuneš Jaroslav st.Tochor Jiří     3267
14.Fronk PavelStanček Anton     3077
15.Hojdová ŠárkaHlavatá Jana     0378
16.Kuneš Jaroslav st.Kociánová Dana     3088
17.Fronk PavelTochor Jiří     3198
18.Hojda PavelStanček Anton     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuneš Jaroslav st.40Hlavatá Jana22
Fronk Pavel40Kociánová Dana22
Hojda Pavel04Tochor Jiří22
Hojdová Šárka04Stanček Anton22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 281Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baštář Vratislav
Duffek Miroslav
 
 
Květon Tomáš
Jehlík Jan
 
 
     2301
2.Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     3111
3.Duffek MiroslavKvěton Tomáš     3221
4.Janovec Jiří st.Svoboda Lukáš     3031
5.Baštář VratislavDobiáš Jan     1332
6.Kočka PavelJehlík Jan     3142
7.Janovec Jiří st.Květon Tomáš     0343
8.Baštář VratislavSvoboda Lukáš     3053
9.Kočka PavelDobiáš Jan     3163
10.Duffek MiroslavJehlík Jan     3073
11.Baštář VratislavKvěton Tomáš     3083
12.Kočka PavelSvoboda Lukáš     3093
13.Duffek MiroslavDobiáš Jan     0394
14.Janovec Jiří st.Jehlík Jan     30104
15.Kočka PavelKvěton Tomáš     30114
16.Duffek MiroslavSvoboda Lukáš     30124
17.Janovec Jiří st.Dobiáš Jan     13125
18.Baštář VratislavJehlík Jan     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duffek Miroslav31Květon Tomáš13
Janovec Jiří st.22Svoboda Lukáš04
Baštář Vratislav31Dobiáš Jan31
Kočka Pavel40Jehlík Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18 SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuneš Václav
Duffek Tomáš
 
 
Majer Zdeněk
Nový Radek
 
 
     3210
2.Glatz Karel
Vogeltanz Václav
 
 
Rendl Miloslav
Strakoš Milan
 
 
     3020
3.Kuneš VáclavStrakoš Milan     3030
4.Duffek TomášRendl Miloslav     3040
5.Vogeltanz VáclavNový Radek     0341
6.Glatz KarelMajer Zdeněk     3051
7.Duffek TomášStrakoš Milan     2352
8.Vogeltanz VáclavRendl Miloslav     3062
9.Glatz KarelNový Radek     3272
10.Kuneš VáclavMajer Zdeněk     3182
11.Vogeltanz VáclavStrakoš Milan     3092
12.Glatz KarelRendl Miloslav     31102
13.Kuneš VáclavNový Radek     30112
14.Duffek TomášMajer Zdeněk     30122
15.Glatz KarelStrakoš Milan     32132
16.Kuneš VáclavRendl Miloslav     30142
17.Duffek TomášNový Radek     03143
18.Vogeltanz VáclavMajer Zdeněk     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuneš Václav40Strakoš Milan13
Duffek Tomáš22Rendl Miloslav04
Vogeltanz Václav31Nový Radek22
Glatz Karel40Majer Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milavče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54 TJ Sokol Milavče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jan
Veruněk Petr
 
 
Hranai Martin
Ryneš Jan
 
 
WO    0301
2.Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
Šimek Josef
Ondruš Lubomír
 
 
     0302
3.Král JanStróž Vladimír     1303
4.Veruněk PetrHranai MartinWO    0304
5.Kotlan LadislavŠimek Josef     0305
6.Vogeltanz JindřichOndruš Lubomír     0306
7.Veruněk PetrStróž VladimírWO    0307
8.Kotlan LadislavHranai Martin     0308
9.Vogeltanz JindřichŠimek Josef     1309
10.Král JanOndruš Lubomír     13010
11.Kotlan LadislavStróž Vladimír     23011
12.Vogeltanz JindřichHranai Martin     03012
13.Král JanŠimek JosefWO    03013
14.Veruněk PetrOndruš LubomírWO    03014
15.Vogeltanz JindřichStróž Vladimír     23015
16.Král JanHranai MartinWO    03016
17.Veruněk PetrŠimek JosefWO    03017
18.Kotlan LadislavOndruš Lubomír     23018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Král Jan02Stróž Vladimír30
Kotlan Ladislav04Hranai Martin20
Vogeltanz Jindřich04Šimek Josef20
   Ondruš Lubomír30
WO07WO70



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
Stanček Anton
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:Tochor Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KdyněRozhodčí:Hlavatá Jana
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plassová Jana
Hlavatá Jana
 
 
Kurc Vojtěch
Toman Ondřej
 
 
     0301
2.Tochor Jiří
Stanček Anton
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     2302
3.Plassová JanaKvěton Tomáš     3012
4.Hlavatá JanaKurc Vojtěch     0313
5.Tochor JiříDobiáš Jan     3023
6.Kociánová DanaToman Ondřej     3133
7.Hlavatá JanaKvěton Tomáš     1334
8.Tochor JiříKurc Vojtěch     0335
9.Kociánová DanaDobiáš Jan     1336
10.Plassová JanaToman Ondřej     3046
11.Tochor JiříSvoboda Lukáš     1347
12.Kociánová DanaKurc Vojtěch     0348
13.Plassová JanaDobiáš Jan     3258
14.Stanček AntonToman Ondřej     0359
15.Kociánová DanaSvoboda Lukáš     13510
16.Plassová JanaKurc Vojtěch     03511
17.Stanček AntonDobiáš Jan     32611
18.Tochor JiříToman Ondřej     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plassová Jana31Květon Tomáš11
Hlavatá Jana02Kurc Vojtěch40
Tochor Jiří13Dobiáš Jan13
Kociánová Dana13Toman Ondřej22
Stanček Anton11Svoboda Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:26 SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuneš Václav
Glatz Karel
 
 
Vogeltanz Jindřich
Kotlan Ladislav
 
 
     2301
2.Špaček Karel
Vogeltanz Václav
 
 
Král Jan
Veruněk Petr
 
 
     3111
3.Špaček KarelKrál Jan     2312
4.Kuneš VáclavVeruněk Petr     3022
5.Vogeltanz VáclavKotlan Ladislav     2323
6.Glatz KarelVogeltanz Jindřich     3033
7.Kuneš VáclavKrál Jan     3143
8.Vogeltanz VáclavVeruněk Petr     3053
9.Glatz KarelKotlan Ladislav     2354
10.Špaček KarelVogeltanz Jindřich     3164
11.Vogeltanz VáclavKrál Jan     1365
12.Glatz KarelVeruněk Petr     3075
13.Špaček KarelKotlan Ladislav     1376
14.Kuneš VáclavVogeltanz Jindřich     3186
15.Glatz KarelKrál Jan     3196
16.Špaček KarelVeruněk Petr     31106
17.Kuneš VáclavKotlan Ladislav     31116
18.Vogeltanz VáclavVogeltanz Jindřich     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Karel22Král Jan22
Kuneš Václav40Veruněk Petr04
Vogeltanz Václav22Kotlan Ladislav31
Glatz Karel31Vogeltanz Jindřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milavče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům MilavčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 TJ Sokol Milavče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Lubomír
Šot Martin
 
 
Majer Zdeněk
Pejsar Jiří ml.
 
 
     2301
2.Stróž Vladimír
Hranai Martin
 
 
Nový Radek
Rendl Miloslav
 
 
     3111
3.Hranai MartinStrakoš Milan     3021
4.Ryneš JanRendl Miloslav     2322
5.Ondruš LubomírNový Radek     0323
6.Stróž VladimírMajer Zdeněk     3033
7.Ryneš JanStrakoš Milan     3243
8.Ondruš LubomírRendl Miloslav     3053
9.Stróž VladimírNový Radek     2354
10.Hranai MartinMajer Zdeněk     3064
11.Ondruš LubomírStrakoš Milan     3074
12.Stróž VladimírPejsar Jiří ml.     3084
13.Hranai MartinNový Radek     3194
14.Šimek JosefMajer Zdeněk     32104
15.Stróž VladimírStrakoš Milan     30114
16.Hranai MartinPejsar Jiří ml.     30124
17.Šimek JosefNový RadekWO    03125
18.Ondruš LubomírMajer Zdeněk     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hranai Martin40Strakoš Milan04
Ryneš Jan11Rendl Miloslav11
Ondruš Lubomír22Nový Radek21
Stróž Vladimír31Majer Zdeněk13
Šimek Josef10Pejsar Jiří ml.02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 281Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
Brei Pavel
Nguyen Libor
 
 
     3010
2.Baštář Vratislav
Duffek Miroslav
 
 
Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
     1311
3.Baštář VratislavKuneš Jaroslav st.     0312
4.Duffek MiroslavFronk Pavel     3122
5.Janovec Jiří st.Nguyen Libor     3032
6.Kočka PavelBrei Pavel     3042
7.Duffek MiroslavKuneš Jaroslav st.     2343
8.Janovec Jiří st.Fronk Pavel     0344
9.Kočka PavelNguyen Libor     3054
10.Baštář VratislavBrei Pavel     0355
11.Janovec Jiří st.Kuneš Jaroslav st.     2356
12.Kočka PavelFronk Pavel     3266
13.Baštář VratislavNguyen Libor     3076
14.Duffek MiroslavBrei Pavel     0377
15.Kočka PavelKuneš Jaroslav st.     3287
16.Baštář VratislavFronk Pavel     1388
17.Duffek MiroslavNguyen Libor     3098
18.Janovec Jiří st.Brei Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baštář Vratislav13Kuneš Jaroslav st.31
Duffek Miroslav22Fronk Pavel22
Janovec Jiří st.22Nguyen Libor04
Kočka Pavel40Brei Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HostouňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32602:595TJ Lokomotiva Hostouň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouška Karel
Škobis František
 
 
Kociánová Dana
Jandečka Jiří
 
 
675  3010
2.Nový Miroslav
Sokol Ladislav
 
 
Tochor Jiří
Stanček Anton
 
 
-5-9-11  0311
3.Bouška KarelTochor Jiří-9-6-6  0312
4.Sokol LadislavStanček Anton-7-8-9  0313
5.Nový MiroslavKociánová Dana-696-663223
6.Škobis FrantišekJandečka Jiří676  3033
7.Sokol LadislavTochor Jiří-96-9693243
8.Nový MiroslavStanček Anton9108  3053
9.Škobis FrantišekKociánová Dana9-68-9-92354
10.Bouška KarelJandečka Jiří767  3064
11.Nový MiroslavTochor Jiří68-89 3174
12.Škobis FrantišekStanček Anton9-689 3184
13.Bouška KarelKociánová Dana6-7-9-9 1385
14.Sokol LadislavJandečka Jiří-9-9-10  0386
15.Škobis FrantišekTochor Jiří-6892 3196
16.Bouška KarelStanček Anton96-82 31106
17.Sokol LadislavKociánová Dana6-7-9-6 13107
18.Nový MiroslavJandečka JiříWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouška Karel22Tochor Jiří13
Sokol Ladislav13Stanček Anton13
Nový Miroslav30Kociánová Dana31
Škobis František31Jandečka Jiří12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8 TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Pavel
Hes Vladimír
 
 
Duffek Tomáš
Vogeltanz Václav
 
 
     3010
2.Bauer Ondřej
Valečka Josef
 
 
Špaček Karel
 
 
WO    3020
3.Bauer PavelDuffek Tomáš     3130
4.Hes VladimírVogeltanz Václav     3040
5.Bauer OndřejŠpaček Karel     3050
6.Valečka JosefWO    3060
7.Hes VladimírDuffek Tomáš     3270
8.Bauer OndřejVogeltanz Václav     3080
9.Valečka JosefŠpaček Karel     3190
10.Bauer PavelWO    30100
11.Bauer OndřejDuffek Tomáš     30110
12.Valečka JosefVogeltanz Václav     32120
13.Bauer PavelŠpaček Karel     30130
14.Hes VladimírWO    30140
15.Valečka JosefDuffek Tomáš     32150
16.Bauer PavelVogeltanz Václav     30160
17.Hes VladimírŠpaček Karel     30170
18.Bauer OndřejWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bauer Pavel30Duffek Tomáš04
Hes Vladimír30Vogeltanz Václav04
Bauer Ondřej30Špaček Karel04
Valečka Josef30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milavče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 281Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23 TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duffek Miroslav
Baštář Vratislav
 
 
Šimek Josef
Ryneš Jan
 
 
     3110
2.Kočka Pavel
Janovec Jiří st.
 
 
Stróž Vladimír
Hranai Martin
 
 
     3020
3.Kočka PavelRyneš Jan     3130
4.Duffek MiroslavStróž Vladimír     0331
5.Janovec Jiří st.Hranai Martin     2332
6.Baštář VratislavOndruš Lubomír     3142
7.Duffek MiroslavRyneš Jan     3052
8.Janovec Jiří st.Stróž Vladimír     2353
9.Baštář VratislavHranai Martin     1354
10.Kočka PavelOndruš Lubomír     3164
11.Janovec Jiří st.Šimek Josef     3074
12.Baštář VratislavStróž Vladimír     3184
13.Kočka PavelHranai Martin     3294
14.Duffek MiroslavOndruš Lubomír     31104
15.Baštář VratislavŠimek JosefWO    30114
16.Kočka PavelStróž VladimírWO    30124
17.Duffek MiroslavHranai MartinWO    30134
18.Janovec Jiří st.Ondruš LubomírWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočka Pavel30Ryneš Jan02
Duffek Miroslav21Stróž Vladimír21
Janovec Jiří st.12Hranai Martin21
Baštář Vratislav21Ondruš Lubomír03
   Šimek Josef01
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BlížejovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:18 SK Jiskra Domažlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brei Pavel
Nguyen Libor
 
 
Majer Zdeněk
Pejsar Jiří ml.
 
 
     3110
2.Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
Nový Radek
Rendl Miloslav
 
 
     3020
3.Nguyen LiborPejsar Jiří ml.     3030
4.Brei PavelRendl Miloslav     3040
5.Kuneš Jaroslav st.Nový Radek     3150
6.Fronk PavelMajer Zdeněk     3160
7.Brei PavelPejsar Jiří ml.     3070
8.Kuneš Jaroslav st.Rendl Miloslav     3180
9.Fronk PavelNový Radek     3190
10.Nguyen LiborMajer Zdeněk     31100
11.Kuneš Jaroslav st.Pejsar Jiří ml.     30110
12.Fronk PavelRendl Miloslav     30120
13.Nguyen LiborNový Radek     03121
14.Brei PavelMajer ZdeněkWO    03122
15.Fronk PavelPejsar Jiří ml.     30132
16.Nguyen LiborRendl Miloslav     31142
17.Brei PavelNový RadekWO    03143
18.Kuneš Jaroslav st.Majer Zdeněk     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nguyen Libor31Pejsar Jiří ml.04
Brei Pavel20Rendl Miloslav04
Kuneš Jaroslav st.40Nový Radek12
Fronk Pavel40Majer Zdeněk03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Hostouň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:Nový Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HostouňRozhodčí:Škobis František
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouška Karel
Škobis František
 
 
Toman Ondřej
Květon Tomáš
 
 
     3210
2.Nový Miroslav
Sokol Ladislav
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     1311
3.Bouška KarelKvěton Tomáš     2312
4.Sokol LadislavToman Ondřej     0313
5.Nový MiroslavDobiáš Jan     3023
6.Škobis FrantišekSvoboda Lukáš     0324
7.Sokol LadislavKvěton Tomáš     0325
8.Nový MiroslavToman Ondřej     3135
9.Škobis FrantišekDobiáš Jan     3145
10.Bouška KarelSvoboda Lukáš     1346
11.Nový MiroslavKvěton Tomáš     3056
12.Škobis FrantišekToman Ondřej     3066
13.Bouška KarelDobiáš Jan     2367
14.Sokol LadislavSvoboda Lukáš     1368
15.Škobis FrantišekKvěton Tomáš     3078
16.Bouška KarelToman Ondřej     1379
17.Sokol LadislavDobiáš Jan     03710
18.Nový MiroslavSvoboda Lukáš     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouška Karel04Květon Tomáš22
Sokol Ladislav04Toman Ondřej22
Nový Miroslav40Dobiáš Jan22
Škobis František31Svoboda Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StaňkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna stankovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ Sokol Staňkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Pavel
Hes Vladimír
 
 
Kotlan Ladislav
Vogeltanz Jindřich
 
 
     3110
2.Bauer Ondřej
Valečka Josef
 
 
Kabourek Miroslav
Král Jan
 
 
     3220
3.Bauer PavelKotlan Ladislav     3230
4.Hes VladimírVogeltanz Jindřich     3040
5.Valečka JosefKabourek Miroslav     3050
6.Bauer OndřejKrál Jan     3060
7.Hes VladimírKotlan Ladislav     3070
8.Valečka JosefVogeltanz Jindřich     3080
9.Bauer OndřejKabourek Miroslav     3190
10.Bauer PavelKrál Jan     32100
11.Valečka JosefKotlan Ladislav     30110
12.Bauer OndřejVogeltanz Jindřich     31120
13.Bauer PavelKabourek Miroslav     30130
14.Hes VladimírKrál Jan     30140
15.Bauer OndřejKotlan Ladislav     30150
16.Bauer PavelVogeltanz Jindřich     30160
17.Hes VladimírKabourek Miroslav     31170
18.Valečka JosefKrál Jan     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bauer Pavel40Kotlan Ladislav04
Hes Vladimír40Vogeltanz Jindřich04
Valečka Josef40Kabourek Miroslav04
Bauer Ondřej40Král Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milavče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:42 TJ Sokol Milavče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brei Pavel
Nguyen Libor
 
 
Šimek Josef
Ondruš Lubomír
 
 
     1301
2.Kuneš Jaroslav st.
Fronk Pavel
 
 
Hranai Martin
Stróž Vladimír
 
 
     3111
3.Nguyen LiborOndruš Lubomír     2312
4.Brei PavelStróž Vladimír     2313
5.Kuneš Jaroslav st.Hranai Martin     3223
6.Fronk PavelŠimek Josef