Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna U stadionu, Odolena Voda (u haly)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23 TJ Aero Odolena Voda C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Petr
Tkáč Jan
 
 
Kolář Petr
Kukla Oldřich st.
 
 
     3210
2.Procházka Petr ml.
Procházka Petr st.
 
 
Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
     3020
3.Procházka MichalKolář Petr     3130
4.Tkáč JanBambas Petr     3240
5.Procházka Petr ml.Ittner Karel     3150
6.Valenta PetrKukla Oldřich st.     3160
7.Tkáč JanKolář Petr     0361
8.Procházka Petr ml.Bambas Petr     3171
9.Valenta PetrIttner Karel     2372
10.Procházka MichalKukla Oldřich st.     3182
11.Procházka Petr ml.Kolář Petr     3092
12.Valenta PetrBambas Petr     30102
13.Procházka MichalIttner Karel     32112
14.Tkáč JanKukla Oldřich st.     13113
15.Valenta PetrKolář Petr     30123
16.Procházka MichalBambas PetrWO    30133
17.Tkáč JanIttner Karel     30143
18.Procházka Petr ml.Kukla Oldřich st.     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Michal30Kolář Petr13
Tkáč Jan22Bambas Petr03
Procházka Petr ml.31Ittner Karel13
Valenta Petr31Kukla Oldřich st.22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
víceúčelová hala Na Chrupavce 973Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srbek Jan
Ptáček Josef
 
 
Pelant Jiří
Šumelda Alan
 
 
     3010
2.Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
Nekola Tomáš st.
Semián Richard
 
 
     1311
3.Srbek JanPelant Jiří     3121
4.Kotrbáček PetrSemián Richard     3131
5.Václavík PavelNekola Tomáš st.     0332
6.Brzybohatý AlešŠumelda Alan     3042
7.Kotrbáček PetrPelant Jiří     3152
8.Václavík PavelSemián Richard     0353
9.Brzybohatý AlešNekola Tomáš st.     3163
10.Ptáček JosefŠumelda Alan     3173
11.Václavík PavelPelant Jiří     3083
12.Brzybohatý AlešSemián Richard     3093
13.Ptáček JosefNekola Tomáš st.     31103
14.Kotrbáček PetrŠumelda Alan     30113
15.Brzybohatý AlešPelant Jiří     30123
16.Ptáček JosefSemián RichardWO    03124
17.Kotrbáček PetrNekola Tomáš st.     32134
18.Václavík PavelŠumelda Alan     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srbek Jan10Pelant Jiří04
Kotrbáček Petr40Semián Richard12
Václavík Pavel22Nekola Tomáš st.13
Brzybohatý Aleš40Šumelda Alan04
Ptáček Josef20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, Říčany (Masarykovo nám. u školy dolů k rybníku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:19 TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Roman
Míka Petr
 
 
Novotný Miloslav
Hejný Stanislav ml.
 
 
     3110
2.Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
Trojánek Antonín
Zvěřina Martin
 
 
     3020
3.Míka PetrTrojánek Antonín     3030
4.Černý RomanZvěřina Martin     3040
5.Stárek Karel ml.Novotný Miloslav     3050
6.Stárek Karel st.Hejný Stanislav ml.     3060
7.Černý RomanTrojánek Antonín     3170
8.Stárek Karel ml.Zvěřina Martin     3080
9.Kohout JindřichNovotný Miloslav     1381
10.Míka PetrHejný Stanislav ml.     3091
11.Stárek Karel ml.Trojánek Antonín     30101
12.Kohout JindřichZvěřina Martin     30111
13.Míka PetrNovotný Miloslav     32121
14.Černý RomanHejný Stanislav ml.WO    03122
15.Kohout JindřichTrojánek AntonínWO    03123
16.Míka PetrZvěřina Martin     30133
17.Černý RomanNovotný MiloslavWO    03134
18.Stárek Karel ml.Hejný Stanislav ml.     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Míka Petr40Trojánek Antonín03
Černý Roman20Zvěřina Martin04
Stárek Karel ml.31Novotný Miloslav12
Stárek Karel st.10Hejný Stanislav ml.12
Kohout Jindřich11   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, Říčany (Masarykovo nám. u školy dolů k rybníku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:12 TTC Říčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Šanc Karel
 
 
Míchal Jiří
Duška Daniel
 
 
     3110
2.Riedl Martin
Vitvar Milan
 
 
Bárta Jan
Přibáň Václav
 
 
     3120
3.Riedl MartinMíchal Jiří     3230
4.Vitvar MilanDuška Daniel     3140
5.Šanc KarelBárta Jan     3050
6.Plíhal MartinPřibáň Václav     3060
7.Vitvar MilanMíchal Jiří     3270
8.Šanc KarelDuška Daniel     3080
9.Plíhal MartinBárta Jan     3090
10.Riedl MartinPřibáň Václav     30100
11.Šanc KarelMíchal Jiří     31110
12.Plíhal MartinDuška Daniel     31120
13.Riedl MartinBárta Jan     31130
14.Vitvar MilanPřibáň Václav     30140
15.Plíhal MartinMíchal Jiří     31150
16.Riedl MartinDuška Daniel     31160
17.Vitvar MilanBárta Jan     30170
18.Šanc KarelPřibáň Václav     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Riedl Martin40Míchal Jiří04
Vitvar Milan40Duška Daniel04
Šanc Karel40Bárta Jan04
Plíhal Martin40Přibáň Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38667:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koliandr Vladimír
Bessenyey Vaszil
 
 
Hudečková Věra
Hendrych Jan
 
 
-3-7-6  0301
2.Ivan Milan
Hendrych Ladislav
 
 
Berný Jan
Vyvial Pavel
 
 
6-697 3111
3.Bessenyey VaszilHudečková Věra-5-8-8  0312
4.Hendrych LadislavVyvial Pavel-109107 3122
5.Ivan MilanBerný Jan7-93-7-92323
6.Koliandr VladimírHendrych Jan-2-6-4  0324
7.Hendrych LadislavHudečková Věra-6777 3134
8.Ivan MilanVyvial Pavel67-89 3144
9.Strnad RichardBerný Jan4-788 3154
10.Bessenyey VaszilHendrych Jan-9-5-5  0355
11.Ivan MilanHudečková Věra793  3065
12.Strnad RichardVyvial Pavel-955-743275
13.Bessenyey VaszilBerný Jan9-6-7-6 1376
14.Hendrych LadislavHendrych Jan7-10-10-8 1377
15.Strnad RichardHudečková Věra-107-11463287
16.Bessenyey VaszilVyvial Pavel-11-1285-62388
17.Hendrych LadislavBerný Jan-8-797-72389
18.Ivan MilanHendrych Jan-6-888113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bessenyey Vaszil04Hudečková Věra13
Hendrych Ladislav22Vyvial Pavel13
Ivan Milan31Berný Jan31
Koliandr Vladimír01Hendrych Jan31
Strnad Richard30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35638:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horálek Jiří
Nováková Ivana
 
 
Kukla Oldřich ml.
Pilát Radek
 
 
-7-4-6  0301
2.Kail Roman
Hron Martin
 
 
Jandovský Petr
Váňa Martin
 
 
9-10-79-72302
3.Kail RomanJandovský Petr536  3012
4.Nováková IvanaKukla Oldřich ml.-107-12-6 1313
5.Hron MartinVáňa Martin-7739 3123
6.Horálek JiříPilát Radek4144  3033
7.Nováková IvanaJandovský Petr-7-97-8 1334
8.Hron MartinKukla Oldřich ml.8-10-3893244
9.Horálek JiříVáňa Martin-85-10-7 1345
10.Kail RomanPilát Radek86-78 3155
11.Hron MartinJandovský Petr-13-58-2 1356
12.Horálek JiříKukla Oldřich ml.-86154 3166
13.Kail RomanVáňa Martin7-8-6563276
14.Nováková IvanaPilát Radek-6-4-4  0377
15.Horálek JiříJandovský Petr87-79 3187
16.Kail RomanKukla Oldřich ml.765  3097
17.Nováková IvanaVáňa Martin-79-6-10 1398
18.Hron MartinPilát Radek-7-7-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kail Roman40Jandovský Petr22
Nováková Ivana04Kukla Oldřich ml.13
Hron Martin22Váňa Martin22
Horálek Jiří31Pilát Radek22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS