Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:44592:707TJ Aero Odolena Voda C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Oldřich st.
Kolář Petr
 
 
Topol Martin
Valenta Petr
 
 
-1011-6-7 1301
2.Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
-8-7-4  0302
3.Kolář PetrValenta Petr-3-1212-9 1303
4.Kukla Oldřich st.Tkáč Jan7-1014-993213
5.Ittner KarelTopol Martin7-57-693223
6.Bambas PetrProcházka Petr ml.-9-611-8 1324
7.Kukla Oldřich st.Valenta Petr-5-7-8  0325
8.Ittner KarelTkáč Jan52-8-1293235
9.Bambas PetrTopol Martin-9-6-10  0336
10.Kolář PetrProcházka Petr ml.-7-3-6  0337
11.Ittner KarelValenta Petr-8-3-4  0338
12.Bambas PetrTkáč Jan787  3048
13.Kolář PetrTopol Martin-6-8-8  0349
14.Kukla Oldřich st.Procházka Petr ml.-59-57123259
15.Bambas PetrValenta Petr-3-8-6  03510
16.Kolář PetrTkáč Jan-8-57-8 13511
17.Kukla Oldřich st.Topol Martin10-698 31611
18.Ittner KarelProcházka Petr ml.-689-31032711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolář Petr04Valenta Petr40
Kukla Oldřich st.31Tkáč Jan13
Ittner Karel31Topol Martin22
Bambas Petr13Procházka Petr ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41563:586TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák Juraj
Nekola Tomáš st.
 
 
Kotrbáček Petr
Procházka Vladimír
 
 
7-1059 3110
2.Pelant Jiří
Semián Richard
 
 
Brzybohatý Aleš
Václavík Pavel
 
 
-5-4-8  0311
3.Pelant JiříBrzybohatý Aleš-8-9-8  0312
4.Semián RichardKotrbáček Petr-10-108-9 1313
5.Copák JurajVáclavík Pavel911-8-9-32314
6.Nekola Tomáš st.Procházka Vladimír-8129-8-82315
7.Semián RichardBrzybohatý Aleš-2-4-5  0316
8.Copák JurajKotrbáček Petr9-10-8-5 1317
9.Nekola Tomáš st.Václavík Pavel-8-8-8  0318
10.Pelant JiříProcházka Vladimír-8-74-8 1319
11.Copák JurajBrzybohatý Aleš-9-5-4  03110
12.Nekola Tomáš st.Kotrbáček Petr1WO   30210
13.Pelant JiříVáclavík Pavel-610-7-9 13211
14.Semián RichardProcházka Vladimír-5-488132311
15.Nekola Tomáš st.Brzybohatý AlešWO    03312
16.Pelant JiříKotrbáček PetrWO    30412
17.Semián RichardVáclavík PavelWO    30512
18.Copák JurajProcházka Vladimír7-9-75832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelant Jiří03Brzybohatý Aleš30
Semián Richard12Kotrbáček Petr21
Copák Juraj13Václavík Pavel30
Nekola Tomáš st.12Procházka Vladimír22
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:36 TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav ml.
Skolil Lukáš
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
     0301
2.Kožíšek Tomáš
Zvěřina Tomáš
 
 
Černý Roman
Míka Petr
 
 
     0302
3.Skolil LukášStárek Karel st.     0303
4.Zvěřina TomášČerný Roman     0304
5.Kožíšek TomášStárek Karel ml.     0305
6.Hejný Stanislav ml.Míka Petr     3115
7.Zvěřina TomášStárek Karel st.     0316
8.Kožíšek TomášČerný Roman-7WO   3126
9.Hejný Stanislav ml.Stárek Karel ml.     2327
10.Skolil LukášMíka Petr     3137
11.Kožíšek TomášStárek Karel st.     0338
12.Hejný Stanislav ml.Černý RomanWO    3048
13.Skolil LukášStárek Karel ml.     1349
14.Zvěřina TomášMíka Petr     03410
15.Hejný Stanislav ml.Stárek Karel st.WO    03411
16.Skolil LukášČerný RomanWO    30511
17.Zvěřina TomášStárek Karel ml.WO    30611
18.Kožíšek TomášMíka PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skolil Lukáš12Stárek Karel st.30
Zvěřina Tomáš03Černý Roman11
Kožíšek Tomáš12Stárek Karel ml.30
Hejný Stanislav ml.11Míka Petr12
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ SPARTAK ČELAKOVICE, Tělocvična, Masarykova 585/16 , ČelakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25 TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
Vitvar Milan
Riedl Martin
 
 
     3010
2.Míchal Jiří
Duška Daniel
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
     1311
3.Přichystal JiříPlíhal Martin     3221
4.Duška DanielRiedl Martin     3131
5.Pavlišák JanPígl Tomáš     3241
6.Míchal JiříVitvar Milan     3051
7.Duška DanielPlíhal Martin     1352
8.Pavlišák JanRiedl Martin     3062
9.Míchal JiříPígl Tomáš     3172
10.Přichystal JiříVitvar Milan     3082
11.Pavlišák JanPlíhal Martin     3292
12.Míchal JiříRiedl Martin     1393
13.Přichystal JiříPígl Tomáš     30103
14.Duška DanielVitvar MilanWO    30113
15.Míchal JiříPlíhal MartinWO    03114
16.Přichystal JiříRiedl MartinWO    03115
17.Duška DanielPígl Tomáš     32125
18.Pavlišák JanVitvar MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přichystal Jiří30Plíhal Martin12
Duška Daniel21Riedl Martin12
Pavlišák Jan30Pígl Tomáš04
Míchal Jiří21Vitvar Milan02
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u haly Aero O. VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25 TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Jan
Berný Jan
 
 
Zatřepálek Petr
Hendrych Ladislav
 
 
     0301
2.Hudečková Věra
David Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Hendrych JanStrnad Richard     3121
4.Hudečková VěraHendrych Ladislav     0322
5.Berný JanZatřepálek Petr     2323
6.David JanWO    3033
7.Hudečková VěraStrnad Richard     3243
8.Berný JanHendrych Ladislav     3053
9.David JanZatřepálek Petr     2354
10.Hendrych JanWO    3064
11.Berný JanStrnad Richard     3274
12.David JanHendrych Ladislav     3284
13.Hendrych JanZatřepálek Petr     1385
14.Hudečková VěraWO    3095
15.David JanStrnad Richard     30105
16.Hendrych JanHendrych LadislavWO    30115
17.Hudečková VěraZatřepálek Petr     13116
18.Berný JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hendrych Jan11Strnad Richard04
Hudečková Věra12Hendrych Ladislav12
Berný Jan21Zatřepálek Petr40
David Jan21   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35675:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
1099  3010
2.Pilát Radek
Kocurek Martin
 
 
Kail Roman
Horálek Jiří
 
 
-39-8-8 1311
3.Pilát RadekKail Roman9-5-65-102312
4.Kocurek MartinHorálek Jiří-3967 3122
5.Váňa MartinHron Martin56-75 3132
6.Jandovský PetrTeplý Stanislav st.-5-10-5  0333
7.Kocurek MartinKail Roman9-75-9-112334
8.Váňa MartinHorálek Jiří685  3044
9.Jandovský PetrHron Martin7-99-1293254
10.Pilát RadekTeplý Stanislav st.-8-3-4  0355
11.Váňa MartinKail Roman57-912 3165
12.Jandovský PetrHorálek Jiří812-5-8123275
13.Pilát RadekHron Martin-79-88-92376
14.Kocurek MartinTeplý Stanislav st.811-311 3186
15.Jandovský PetrKail Roman-9-13-6  0387
16.Pilát RadekHorálek Jiří-11-99-3 1388
17.Kocurek MartinHron Martin910-10-5-52389
18.Váňa MartinTeplý Stanislav st.565  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilát Radek04Kail Roman31
Kocurek Martin22Horálek Jiří13
Váňa Martin40Hron Martin22
Jandovský Petr22Teplý Stanislav st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS