Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3 SKST Úvaly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandovský Petr
Váňa Martin
 
 
Michalcová Martina
Fisher Blanka
 
 
     3010
2.Kukla Oldřich ml.
Pilát Radek
 
 
Staněk Miroslav
Procházka Milan
 
 
     3020
3.Jandovský PetrMichalcová Martina     3130
4.Pilát RadekProcházka Milan     3040
5.Váňa MartinFisher Blanka     3050
6.Kukla Oldřich ml.Staněk Miroslav     3060
7.Pilát RadekMichalcová Martina     3170
8.Váňa MartinProcházka Milan     3080
9.Kukla Oldřich ml.Fisher Blanka     3090
10.Jandovský PetrStaněk Miroslav     30100
11.Váňa MartinMichalcová Martina     30110
12.Kukla Oldřich ml.Procházka Milan     30120
13.Jandovský PetrFisher Blanka     30130
14.Pilát RadekStaněk Miroslav     30140
15.Kukla Oldřich ml.Michalcová Martina     31150
16.Jandovský PetrProcházka Milan     30160
17.Pilát RadekFisher Blanka     30170
18.Váňa MartinStaněk Miroslav     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jandovský Petr40Michalcová Martina04
Pilát Radek40Procházka Milan04
Váňa Martin40Fisher Blanka04
Kukla Oldřich ml.40Staněk Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna u tenisových kurtů, Klenovská 35, Praha 9-VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:35570:543TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
Hendrych Jan
Berný Jan
 
 
-59-10-7 1301
2.Kail Roman
Horálek Jiří
 
 
Hudečková Věra
David Jan
 
 
843  3011
3.Horálek JiříHudečková Věra-11-87-6 1312
4.Havazík RomanHendrych Jan-8-3-7  0313
5.Hron MartinBerný Jan-3-9-11  0314
6.Kail RomanDavid Jan7108  3024
7.Havazík RomanHudečková Věra-5710-10-52325
8.Hron MartinHendrych Jan-107-118-72326
9.Kail RomanBerný Jan-12-4-4  0327
10.Teplý Stanislav st.David Jan873  3037
11.Hron MartinHudečková Věra-115-8-11 1338
12.Kail RomanHendrych Jan8-7-9-7 1339
13.Teplý Stanislav st.Berný Jan6-5-5-6 13310
14.Havazík RomanDavid Jan8-41-9832410
15.Kail RomanHudečková VěraWO    30510
16.Teplý Stanislav st.Hendrych JanWO    30610
17.Havazík RomanBerný JanWO    03611
18.Hron MartinDavid JanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horálek Jiří01Hudečková Věra30
Havazík Roman12Hendrych Jan30
Hron Martin03Berný Jan30
Kail Roman12David Jan03
Teplý Stanislav st.11   
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31687:626TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hendrych Ladislav
 
 
Pavlišák Jan
Duška Rudolf
 
 
877  3010
2.Strnad Richard
Ivan Milan
 
 
Míchal Jiří
Duška Daniel
 
 
-5886 3120
3.Strnad RichardPavlišák Jan56-78 3130
4.Zatřepálková LenkaDuška Rudolf988  3040
5.Hendrych LadislavMíchal Jiří87-99 3150
6.Ivan MilanDuška Daniel3-9-9-8 1351
7.Zatřepálková LenkaPavlišák Jan-7-698-92352
8.Hendrych LadislavDuška Rudolf-5-78-9 1353
9.Ivan MilanMíchal Jiří2-8-9-9 1354
10.Strnad RichardDuška Daniel-78-9-9 1355
11.Hendrych LadislavPavlišák Jan-7-78-9 1356
12.Ivan MilanDuška Rudolf87-8-863266
13.Strnad RichardMíchal Jiří866  3076
14.Zatřepálková LenkaDuška Daniel757  3086
15.Ivan MilanPavlišák Jan8-7-9883296
16.Strnad RichardDuška Rudolf7-8-9-9 1397
17.Zatřepálková LenkaMíchal Jiří8-7-94-92398
18.Hendrych LadislavDuška Daniel897  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Richard22Pavlišák Jan22
Zatřepálková Lenka22Duška Rudolf22
Hendrych Ladislav22Míchal Jiří22
Ivan Milan22Duška Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9 TTC Říčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitvar Milan
Riedl Martin
 
 
Hejný Stanislav st.
Janoud Luboš
 
 
     3110
2.Pígl Tomáš
Brůha Jan
 
 
Zvěřina Tomáš
Zvěřina Martin
 
 
     3020
3.Pígl TomášHejný Stanislav st.     3130
4.Riedl MartinZvěřina Tomáš     3040
5.Brůha JanJanoud Luboš     3250
6.Vitvar MilanZvěřina Martin     3060
7.Riedl MartinHejný Stanislav st.     3170
8.Brůha JanZvěřina Tomáš     3180
9.Vitvar MilanJanoud Luboš     3090
10.Pígl TomášZvěřina Martin     30100
11.Brůha JanHejný Stanislav st.     32110
12.Vitvar MilanZvěřina Tomáš     30120
13.Pígl TomášJanoud Luboš     30130
14.Riedl MartinZvěřina Martin     30140
15.Vitvar MilanHejný Stanislav st.     31150
16.Pígl TomášZvěřina Tomáš     30160
17.Riedl MartinJanoud Luboš     30170
18.Brůha JanZvěřina Martin     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pígl Tomáš40Hejný Stanislav st.04
Riedl Martin40Zvěřina Tomáš04
Brůha Jan40Janoud Luboš04
Vitvar Milan40Zvěřina Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míka Petr
Stárek Karel st.
 
 
Copák Juraj
Pelant Jiří
 
 
     3210
2.Votruba Pavel
Stárek Martin
 
 
Vošahlík Radek
Semián Richard
 
 
     3120
3.Míka PetrVošahlík Radek     1321
4.Votruba PavelCopák Juraj     0322
5.Stárek MartinSemián Richard     3032
6.Stárek Karel st.Pelant Jiří     3042
7.Votruba PavelVošahlík Radek     3052
8.Stárek MartinCopák Juraj     0353
9.Stárek Karel st.Semián Richard     3063
10.Míka PetrPelant Jiří     1364
11.Stárek MartinVošahlík Radek     1365
12.Stárek Karel st.Copák Juraj     3075
13.Míka PetrSemián Richard     0376
14.Votruba PavelPelant Jiří     3086
15.Stárek Karel st.Vošahlík Radek     3096
16.Míka PetrCopák Juraj     1397
17.Votruba PavelSemián Richard     2398
18.Stárek MartinPelant Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Míka Petr04Vošahlík Radek22
Votruba Pavel22Copák Juraj31
Stárek Martin22Semián Richard22
Stárek Karel st.40Pelant Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzybohatý Aleš
Václavík Pavel
 
 
Procházka Petr ml.
Tkáč Jan
 
 
     2301
2.Kotrbáček Petr
Pavlík Zbyšek
 
 
Valenta Petr
Topol Martin
 
 
     3011
3.Procházka VladimírTkáč Jan     3221
4.Václavík PavelTopol Martin     0322
5.Brzybohatý AlešValenta Petr     3132
6.Kotrbáček PetrProcházka Petr ml.     2333
7.Václavík PavelTkáč Jan     3243
8.Brzybohatý AlešTopol Martin     3153
9.Kotrbáček PetrValenta Petr     3163
10.Procházka VladimírProcházka Petr ml.     1364
11.Brzybohatý AlešTkáč Jan     3074
12.Kotrbáček PetrTopol Martin     3084
13.Procházka VladimírValenta Petr     0385
14.Václavík PavelProcházka Petr ml.     2386
15.Kotrbáček PetrTkáč Jan     3096
16.Procházka VladimírTopol Martin     0397
17.Václavík PavelValenta Petr     32107
18.Brzybohatý AlešProcházka Petr ml.     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Vladimír13Tkáč Jan04
Václavík Pavel22Topol Martin22
Brzybohatý Aleš40Valenta Petr13
Kotrbáček Petr31Procházka Petr ml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS