Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:43509:576TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Oldřich st.
Kolář Petr
 
 
Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
-3-5-3  0301
2.Květoň Miroslav
Bambas Petr
 
 
Ptáček Josef
Kotrbáček Petr
 
 
5-7-2-10 1302
3.Kolář PetrVáclavík Pavel-5-77-8 1303
4.Kukla Oldřich st.Kotrbáček Petr-5-7-11  0304
5.Květoň MiroslavPtáček Josef-8810-5-62305
6.Bambas PetrBrzybohatý Aleš-3-6-4  0306
7.Kukla Oldřich st.Václavík Pavel8-10-9-10 1307
8.Květoň MiroslavKotrbáček Petr-7-6-8  0308
9.Bambas PetrPtáček Josef-71-95-122309
10.Kolář PetrBrzybohatý Aleš-6-510-5 13010
11.Květoň MiroslavVáclavík Pavel9-8914 31110
12.Bambas PetrKotrbáček Petr9-8-8-8 13111
13.Kolář PetrPtáček Josef-6-7-9  03112
14.Kukla Oldřich st.Brzybohatý Aleš-9-4-5  03113
15.Bambas PetrVáclavík PavelWO    30213
16.Kolář PetrKotrbáček PetrWO    30313
17.Kukla Oldřich st.Ptáček JosefWO    30413
18.Květoň MiroslavBrzybohatý AlešWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolář Petr03Václavík Pavel21
Kukla Oldřich st.03Kotrbáček Petr30
Květoň Miroslav12Ptáček Josef30
Bambas Petr03Brzybohatý Aleš30
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kabinky u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:36617:659TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topol Martin
Valenta Petr
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
-7-9-8  0301
2.Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
Stárek Martin
Míka Petr
 
 
8-5-5-2 1302
3.Topol MartinStárek Karel st.7-6-88-82303
4.Tkáč JanStárek Karel ml.-99-5-8 1304
5.Procházka Petr ml.Míka Petr-6-8127-82305
6.Valenta PetrStárek Martin899  3015
7.Tkáč JanStárek Karel st.-6-5-3  0316
8.Procházka Petr ml.Stárek Karel ml.11910  3026
9.Valenta PetrMíka Petr-10-27-7 1327
10.Topol MartinStárek Martin846  3037
11.Procházka Petr ml.Stárek Karel st.-675-2-62338
12.Valenta PetrStárek Karel ml.687  3048
13.Topol MartinMíka Petr-98113 3158
14.Tkáč JanStárek Martin793  3068
15.Valenta PetrStárek Karel st.-4-6-9  0369
16.Topol MartinStárek Karel ml.-76-7673279
17.Tkáč JanMíka Petr1210-7-6-423710
18.Procházka Petr ml.Stárek Martin-106-78-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Topol Martin31Stárek Karel st.40
Tkáč Jan13Stárek Karel ml.13
Procházka Petr ml.13Míka Petr31
Valenta Petr22Stárek Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 TTC Říčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semián Richard
Vošahlík Radek
 
 
Vitvar Milan
Riedl Martin
 
 
     3010
2.Copák Juraj
Pelant Jiří
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
     2311
3.Semián RichardPlíhal Martin     1312
4.Pelant JiříPígl Tomáš     0313
5.Copák JurajRiedl Martin     1314
6.Vošahlík RadekVitvar Milan     0315
7.Pelant JiříPlíhal Martin     1316
8.Copák JurajPígl Tomáš     1317
9.Vošahlík RadekRiedl Martin     3027
10.Semián RichardVitvar Milan     3037
11.Copák JurajPlíhal Martin     0338
12.Vošahlík RadekPígl Tomáš     3148
13.Semián RichardRiedl Martin     3158
14.Pelant JiříVitvar Milan     3168
15.Vošahlík RadekPlíhal Martin     2369
16.Semián RichardPígl Tomáš     03610
17.Pelant JiříRiedl Martin     31710
18.Copák JurajVitvar MilanWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard22Plíhal Martin40
Pelant Jiří22Pígl Tomáš31
Copák Juraj03Riedl Martin13
Vošahlík Radek22Vitvar Milan12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:43425:557TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skolil Lukáš
Kovařík Petr
 
 
Hendrych Ladislav
Zatřepálková Lenka
 
 
-69-44-72301
2.Zvěřina Martin
Hejný Stanislav ml.
 
 
Strnad Richard
Ivan Milan
 
 
-8-6-1  0302
3.Skolil LukášHendrych Ladislav811-10-8-122303
4.Zvěřina MartinIvan Milan-5-4-6  0304
5.Kovařík PetrStrnad Richard-77-4-4 1305
6.Hejný Stanislav ml.Zatřepálková Lenka-3-11-9  0306
7.Zvěřina MartinHendrych Ladislav-1-6-6  0307
8.Kovařík PetrIvan Milan-8-67-8 1308
9.Hejný Stanislav ml.Strnad Richard411-39 3118
10.Skolil LukášZatřepálková Lenka-6-8-9  0319
11.Kovařík PetrHendrych Ladislav-4-6-6  03110
12.Hejný Stanislav ml.Ivan Milan-68-6-8 13111
13.Skolil LukášStrnad RichardWO    03112
14.Zvěřina MartinZatřepálková LenkaWO    30212
15.Hejný Stanislav ml.Hendrych LadislavWO    03213
16.Skolil LukášIvan MilanWO    03214
17.Zvěřina MartinStrnad RichardWO    30314
18.Kovařík PetrZatřepálková LenkaWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skolil Lukáš02Hendrych Ladislav30
Zvěřina Martin02Ivan Milan30
Kovařík Petr03Strnad Richard11
Hejný Stanislav ml.12Zatřepálková Lenka20
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28608:580TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
Nováková Ivana
Teplý Stanislav st.
 
 
555  3010
2.Míchal Jiří
Duška Daniel
 
 
Horálek Jiří
Kail Roman
 
 
69-57 3120
3.Přichystal JiříKail Roman368  3030
4.Duška DanielHorálek Jiří-911-46-52331
5.Pavlišák JanTeplý Stanislav st.6-87-9-92332
6.Míchal JiříNováková Ivana6710  3042
7.Duška DanielKail Roman12-8-77-142343
8.Pavlišák JanHorálek Jiří585  3053
9.Míchal JiříTeplý Stanislav st.-6-4-6  0354
10.Přichystal JiříNováková Ivana776  3064
11.Pavlišák JanKail Roman-3-3-7  0365
12.Míchal JiříHorálek Jiří7-58-7-82366
13.Přichystal JiříTeplý Stanislav st.867  3076
14.Duška DanielNováková Ivana35-77 3186
15.Míchal JiříKail Roman-87-9-8 1387
16.Přichystal JiříHorálek Jiří5-877 3197
17.Duška DanielTeplý Stanislav st.5-3912 31107
18.Pavlišák JanNováková IvanaWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přichystal Jiří40Kail Roman31
Duška Daniel22Horálek Jiří22
Pavlišák Jan12Teplý Stanislav st.22
Míchal Jiří13Nováková Ivana03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u haly Aero O. VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25 TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Jan
Hendrych Jan
 
 
Pilát Radek
Kukla Oldřich ml.
 
 
     3110
2.Hudečková Věra
David Jan
 
 
Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
     3120
3.Hendrych JanVáňa Martin     3030
4.Hudečková VěraJandovský Petr     3140
5.Berný JanKukla Oldřich ml.     3150
6.David JanPilát Radek     2351
7.Hudečková VěraVáňa Martin     0352
8.Berný JanJandovský Petr     3062
9.David JanKukla Oldřich ml.     2363
10.Hendrych JanPilát Radek     3173
11.Berný JanVáňa Martin     3283
12.David JanJandovský Petr     3293
13.Hendrych JanKukla Oldřich ml.     30103
14.Hudečková VěraPilát Radek     31113
15.David JanVáňa Martin     13114
16.Hendrych JanJandovský Petr     31124
17.Hudečková VěraKukla Oldřich ml.     30134
18.Berný JanPilát Radek     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Jan40Váňa Martin22
Hudečková Věra31Jandovský Petr04
Berný Jan40Kukla Oldřich ml.13
David Jan13Pilát Radek13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS