Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u haly Aero O. VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20 TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Jan
Hendrych Jan
 
 
Kukla Oldřich st.
Kolář Petr
 
 
     3010
2.Hudečková Věra
David Jan
 
 
Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
     2311
3.Hendrych JanKukla Oldřich st.     3021
4.Hudečková VěraKolář Petr     3131
5.Berný JanBambas Petr     3041
6.David JanIttner Karel     0342
7.Hudečková VěraKukla Oldřich st.     2343
8.Berný JanKolář Petr     3053
9.David JanBambas Petr     3063
10.Hendrych JanIttner Karel     3173
11.Berný JanKukla Oldřich st.     3083
12.David JanKolář Petr     3293
13.Hendrych JanBambas Petr     32103
14.Hudečková VěraIttner Karel     32113
15.David JanKukla Oldřich st.     30123
16.Hendrych JanKolář Petr     30133
17.Hudečková VěraBambas PetrWO    03134
18.Berný JanIttner Karel     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan40Kukla Oldřich st.13
Hudečková Věra21Kolář Petr04
Berný Jan40Bambas Petr03
David Jan31Ittner Karel13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
Přichystal Jiří
Duška Rudolf
 
 
     1301
2.Kukla Oldřich ml.
Pilát Radek
 
 
Ulip Miloslav
Duška Daniel
 
 
     3211
3.Kukla Oldřich ml.Přichystal Jiří     0312
4.Pilát RadekDuška Rudolf     1313
5.Jandovský PetrUlip Miloslav     3123
6.Kocurek MartinDuška Daniel     1324
7.Pilát RadekPřichystal Jiří     0325
8.Jandovský PetrDuška Rudolf     3135
9.Kocurek MartinUlip Miloslav     2336
10.Kukla Oldřich ml.Duška Daniel     3046
11.Jandovský PetrPřichystal Jiří     0347
12.Kocurek MartinDuška Rudolf     3057
13.Kukla Oldřich ml.Ulip Miloslav     3167
14.Váňa MartinDuška Daniel     3077
15.Kocurek MartinPřichystal Jiří     0378
16.Kukla Oldřich ml.Duška Rudolf     3088
17.Váňa MartinUlip Miloslav     3198
18.Jandovský PetrDuška Daniel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kukla Oldřich ml.31Přichystal Jiří40
Pilát Radek02Duška Rudolf13
Jandovský Petr22Ulip Miloslav13
Kocurek Martin13Duška Daniel22
Váňa Martin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:22528:478Sokol Přezletice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kail Roman
Horálek Jiří
 
 
Zvěřina Martin
Zvěřina Tomáš
 
 
465  3010
2.Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
Novotný Richard
Skolil Lukáš
 
 
79-88 3120
3.Horálek JiříSkolil Lukáš78-9-873230
4.Kail RomanNovotný Richard654  3040
5.Hron MartinZvěřina Martin-98-10543250
6.Havazík RomanZvěřina Tomáš654  3060
7.Kail RomanSkolil Lukáš5811  3070
8.Hron MartinNovotný Richard-8956 3180
9.Havazík RomanZvěřina Martin589  3090
10.Horálek JiříZvěřina Tomáš468  30100
11.Hron MartinSkolil Lukáš-6-811-9 13101
12.Havazík RomanNovotný Richard674  30111
13.Horálek JiříZvěřina Martin75-93 31121
14.Kail RomanZvěřina TomášWO    03122
15.Havazík RomanSkolil LukášWO    03123
16.Horálek JiříNovotný RichardWO    03124
17.Kail RomanZvěřina MartinWO    03125
18.Hron MartinZvěřina TomášWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horálek Jiří30Skolil Lukáš12
Kail Roman20Novotný Richard03
Hron Martin21Zvěřina Martin03
Havazík Roman30Zvěřina Tomáš02
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46520:633TTC Brandýs nad Labem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Ladislav
Pokorný Tomáš
 
 
Vošahlík Radek
Semián Richard
 
 
8-8-9-8 1301
2.Koliandr Vladimír
Bessenyey Vaszil
 
 
Šeligová Tereza
Copák Juraj
 
 
-7-6-5  0302
3.Koliandr VladimírVošahlík Radek-4-3-5  0303
4.Bessenyey VaszilSemián Richard8-7-89-62304
5.Pokorný Tomᚊeligová Tereza-9-9-8  0305
6.Hendrych LadislavCopák Juraj88-910 3115
7.Bessenyey VaszilVošahlík Radek9-7-6-9 1316
8.Pokorný TomášSemián Richard-6-7-9  0317
9.Hendrych LadislavŠeligová Tereza-7998 3127
10.Koliandr VladimírCopák Juraj-9-7-7  0328
11.Pokorný TomášVošahlík Radek-6-5-5  0329
12.Hendrych LadislavSemián Richard-789-753239
13.Koliandr VladimírŠeligová Tereza-3-4-3  03310
14.Bessenyey VaszilCopák Juraj8-8-9-7 13311
15.Hendrych LadislavVošahlík RadekWO    30411
16.Koliandr VladimírSemián Richard-3-5-5  03412
17.Bessenyey VaszilŠeligová Tereza6-9-7-8 13413
18.Pokorný TomášCopák Juraj-8-95-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koliandr Vladimír04Vošahlík Radek30
Bessenyey Vaszil04Semián Richard31
Pokorný Tomáš04Šeligová Tereza31
Hendrych Ladislav30Copák Juraj31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:36 TTC Říčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Navrátil Jaroslav
 
 
Topol Martin
Valenta Petr
 
 
     0301
2.Pavlíček Radek
Šantavý Jan
 
 
Procházka Michal
Procházka Petr ml.
 
 
     3011
3.Pavlíček RadekTopol Martin     0312
4.Šantavý JanProcházka Michal     3022
5.Riedl MartinValenta Petr     2323
6.Plíhal MartinProcházka Petr ml.     3033
7.Šantavý JanTopol Martin     3243
8.Riedl MartinProcházka Michal     3253
9.Plíhal MartinValenta Petr     3263
10.Pavlíček RadekProcházka Petr ml.     3273
11.Riedl MartinTopol Martin     2374
12.Plíhal MartinProcházka Michal     2375
13.Vitvar MilanValenta Petr     3285
14.Šantavý JanProcházka Petr ml.     3295
15.Plíhal MartinTopol Martin     1396
16.Vitvar MilanProcházka Michal     31106
17.Šantavý JanValenta PetrWO    03107
18.Riedl MartinProcházka Petr ml.     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Radek11Topol Martin31
Šantavý Jan30Procházka Michal13
Riedl Martin22Valenta Petr12
Plíhal Martin22Procházka Petr ml.04
Vitvar Milan20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:26 TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Brzybohatý Aleš
Kotrbáček Petr
 
 
     3010
2.Stárek Martin
Votruba Pavel
 
 
Ptáček Josef
Procházka Vladimír
 
 
     3120
3.Votruba PavelBrzybohatý Aleš     1321
4.Stárek MartinKotrbáček Petr     0322
5.Stárek Karel ml.Ptáček Josef     3132
6.Stárek Karel st.Procházka Vladimír     3042
7.Stárek MartinBrzybohatý Aleš     0343
8.Stárek Karel ml.Kotrbáček Petr     3053
9.Stárek Karel st.Ptáček Josef     3063
10.Votruba PavelProcházka Vladimír     1364
11.Stárek Karel ml.Brzybohatý Aleš     0365
12.Stárek Karel st.Kotrbáček Petr     3075
13.Votruba PavelPtáček Josef     3085
14.Stárek MartinProcházka Vladimír     3295
15.Stárek Karel st.Brzybohatý Aleš     1396
16.Votruba PavelKotrbáček Petr     30106
17.Stárek MartinPtáček Josef     23107
18.Stárek Karel ml.Procházka Vladimír     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votruba Pavel22Brzybohatý Aleš40
Stárek Martin13Kotrbáček Petr13
Stárek Karel ml.31Ptáček Josef13
Stárek Karel st.31Procházka Vladimír13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS