Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46556:654TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Oldřich st.
Kolář Petr
 
 
Stárek Martin
Votruba Pavel
 
 
-7883 3110
2.Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
Stárek Karel ml.
Míka Petr
 
 
-9-9-9  0311
3.Kolář PetrStárek Karel ml.-5-7-3  0312
4.Květoň MiroslavMíka Petr-49-6-6 1313
5.Kukla Oldřich st.Votruba Pavel87-78 3123
6.Ittner KarelStárek Martin-9-2-8  0324
7.Květoň MiroslavStárek Karel ml.-87-7-6 1325
8.Kukla Oldřich st.Míka Petr4-5-9-4 1326
9.Ittner KarelVotruba Pavel-3-128-6 1327
10.Kolář PetrStárek Martin-8-8-4  0328
11.Kukla Oldřich st.Stárek Karel ml.-2-7-5  0329
12.Ittner KarelMíka Petr-107-9-7 13210
13.Kolář PetrVotruba Pavel11-7-5-8 13211
14.Bambas PetrStárek Martin124-10-8932311
15.Ittner KarelStárek Karel ml.-49-10-10 13312
16.Kolář PetrMíka Petr6-6-4-5 13313
17.Bambas PetrVotruba Pavel85-9-6-623314
18.Kukla Oldřich st.Stárek MartinWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Petr04Stárek Karel ml.40
Květoň Miroslav02Míka Petr40
Kukla Oldřich st.12Votruba Pavel31
Ittner Karel04Stárek Martin21
Bambas Petr11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Chrupavce 973, LíbezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
     3010
2.Kotrbáček Petr
Pavlík Zbyšek
 
 
Riedl Martin
Vitvar Milan
 
 
     3120
3.Procházka VladimírPlíhal Martin     0321
4.Václavík PavelPígl Tomáš     2322
5.Brzybohatý AlešRiedl Martin     3032
6.Kotrbáček PetrVitvar Milan     3042
7.Václavík PavelPlíhal Martin     0343
8.Brzybohatý AlešPígl Tomáš     3053
9.Kotrbáček PetrRiedl Martin     3063
10.Procházka VladimírVitvar Milan     3073
11.Brzybohatý AlešPlíhal Martin     3283
12.Kotrbáček PetrPígl Tomáš     3293
13.Procházka VladimírRiedl Martin     1394
14.Václavík PavelVitvar Milan     32104
15.Kotrbáček PetrPlíhal MartinWO    30114
16.Procházka VladimírPígl TomášWO    30124
17.Kolesnikov NikitaRiedl Martin     13125
18.Brzybohatý AlešVitvar MilanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Vladimír12Plíhal Martin21
Václavík Pavel12Pígl Tomáš12
Brzybohatý Aleš30Riedl Martin22
Kotrbáček Petr30Vitvar Milan03
Kolesnikov Nikita01   
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kabinky u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45609:675TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topol Martin
Topol Filip nejml.
 
 
Strnad Richard
Zatřepálek Petr
 
 
-9-9-9  0301
2.Procházka Petr st.
Procházka Petr ml.
 
 
Zatřepálková Lenka
Hendrych Ladislav
 
 
-4-2-9  0302
3.Topol MartinStrnad Richard-105510 3112
4.Procházka Petr st.Zatřepálková Lenka7-6-7-6 1313
5.Procházka Petr ml.Hendrych Ladislav-68-73-82314
6.Topol Filip nejml.Zatřepálek Petr-8-7-10  0315
7.Procházka Petr st.Strnad Richard4-859 3125
8.Procházka Petr ml.Zatřepálková Lenka72-4-12-42326
9.Topol Filip nejml.Hendrych Ladislav-9-10-5  0327
10.Topol MartinZatřepálek Petr181011  3037
11.Procházka Petr ml.Strnad Richard25-9-8-92338
12.Topol Filip nejml.Zatřepálková Lenka-2-5-6  0339
13.Topol MartinHendrych Ladislav6-11-11743249
14.Procházka Petr st.Zatřepálek Petr-7-7-6  03410
15.Topol Filip nejml.Strnad Richard-6-9-7  03411
16.Topol MartinZatřepálková Lenka4-86-6732511
17.Procházka Petr st.Hendrych Ladislav-7-9-1  03512
18.Procházka Petr ml.Zatřepálek Petr10-10-514-823513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Topol Martin40Strnad Richard22
Procházka Petr st.13Zatřepálková Lenka31
Procházka Petr ml.04Hendrych Ladislav31
Topol Filip nejml.04Zatřepálek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29 TTC Brandýs nad Labem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semián Richard
Vošahlík Radek
 
 
Havazík Roman
Teplý Stanislav st.
 
 
     3010
2.Nekola Tomáš st.
Pelant Jiří
 
 
Kail Roman
Horálek Jiří
 
 
     3020
3.Semián RichardKail Roman     3130
4.Pelant JiříTeplý Stanislav st.     3040
5.Nekola Tomáš st.Horálek Jiří     3050
6.Vošahlík RadekHavazík Roman     3060
7.Pelant JiříKail Roman     3170
8.Nekola Tomáš st.Teplý Stanislav st.     0371
9.Vošahlík RadekHorálek Jiří     2372
10.Semián RichardHavazík Roman     2373
11.Nekola Tomáš st.Kail Roman     1374
12.Vošahlík RadekTeplý Stanislav st.     3184
13.Semián RichardHorálek Jiří     2385
14.Pelant JiříHavazík Roman     0386
15.Vošahlík RadekKail Roman     1387
16.Semián RichardTeplý Stanislav st.WO    3097
17.Pelant JiříHorálek Jiří     1398
18.Nekola Tomáš st.Havazík Roman     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semián Richard12Kail Roman22
Pelant Jiří22Teplý Stanislav st.12
Nekola Tomáš st.22Horálek Jiří31
Vošahlík Radek22Havazík Roman22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34642:645SKST Úvaly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Petr
Martiš David
 
 
Kocurek Martin
Kukla Oldřich ml.
 
 
-989-7-92301
2.Skolil Lukáš
Hejný Stanislav ml.
 
 
Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
899  3011
3.Skolil LukášVáňa Martin-5-9-6  0312
4.Martiš DavidKocurek Martin-5663 3122
5.Kovařík PetrJandovský Petr710-15-9-92323
6.Hejný Stanislav ml.Kukla Oldřich ml.10710  3033
7.Martiš DavidVáňa Martin-9995 3143
8.Kovařík PetrKocurek Martin-9-10-7  0344
9.Hejný Stanislav ml.Jandovský Petr-8977 3154
10.Skolil LukášKukla Oldřich ml.-11-9-10  0355
11.Kovařík PetrVáňa Martin-77-7-9 1356
12.Hejný Stanislav ml.Kocurek Martin-95139 3166
13.Skolil LukášJandovský Petr9-57-2-72367
14.Martiš DavidKukla Oldřich ml.788  3077
15.Hejný Stanislav ml.Váňa Martin6-9-5-6 1378
16.Skolil LukášKocurek Martin-9-8-9  0379
17.Martiš DavidJandovský Petr-7-89-9 13710
18.Kovařík PetrKukla Oldřich ml.889  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skolil Lukáš04Váňa Martin31
Martiš David31Kocurek Martin22
Kovařík Petr13Jandovský Petr31
Hejný Stanislav ml.31Kukla Oldřich ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28 TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
Vyvial Pavel
Jež Rostislav
 
 
     3010
2.Míchal Jiří
Duška Daniel
 
 
Hudečková Věra
David Jan
 
 
     1311
3.Přichystal JiříHudečková Věra     3021
4.Duška DanielDavid Jan     3231
5.Pavlišák JanVyvial Pavel     1332
6.Míchal JiříJež Rostislav     3042
7.Duška DanielHudečková Věra     2343
8.Pavlišák JanDavid Jan     1344
9.Míchal JiříVyvial Pavel     1345
10.Přichystal JiříJež Rostislav     3055
11.Pavlišák JanHudečková Věra     2356
12.Míchal JiříDavid Jan     1357
13.Přichystal JiříVyvial Pavel     3167
14.Duška DanielJež Rostislav     3077
15.Míchal JiříHudečková Věra     3287
16.Přichystal JiříDavid Jan     3197
17.Duška RudolfVyvial Pavel     31107
18.Pavlišák JanJež Rostislav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přichystal Jiří40Hudečková Věra22
Duška Daniel21David Jan22
Pavlišák Jan13Vyvial Pavel22
Míchal Jiří22Jež Rostislav04
Duška Rudolf10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS