Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:21 TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duška Daniel
Duška Rudolf
 
 
Květoň Miroslav
Bambas Petr
 
 
     3110
2.Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
Kukla Oldřich st.
Kolář Petr
 
 
     3020
3.Přichystal JiříKolář Petr     3030
4.Duška RudolfBambas Petr     0331
5.Pavlišák JanKukla Oldřich st.     3041
6.Duška DanielKvětoň Miroslav     3151
7.Duška RudolfKolář Petr     3061
8.Pavlišák JanBambas Petr     3071
9.Duška DanielKukla Oldřich st.     3081
10.Přichystal JiříKvětoň Miroslav     3091
11.Pavlišák JanKolář Petr     31101
12.Duška DanielBambas Petr     03102
13.Přichystal JiříKukla Oldřich st.WO    03103
14.Ulip MiloslavKvětoň MiroslavWO    30113
15.Duška DanielKolář PetrWO    03114
16.Přichystal JiříBambas PetrWO    03115
17.Ulip MiloslavKukla Oldřich st.     30125
18.Pavlišák JanKvětoň MiroslavWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přichystal Jiří20Kolář Petr03
Duška Rudolf11Bambas Petr21
Pavlišák Jan30Kukla Oldřich st.03
Duška Daniel21Květoň Miroslav02
Ulip Miloslav10   
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u haly Aero O. VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Jan
Berný Jan
 
 
Zvěřina Tomáš
Zvěřina Martin
 
 
     3010
2.Hudečková Věra
David Jan
 
 
Novotný Richard
Janoud Luboš
 
 
     3120
3.Hendrych JanJanoud Luboš     3030
4.Hudečková VěraZvěřina Martin     3040
5.Berný JanZvěřina Tomáš     3050
6.David JanNovotný Richard     3060
7.Hudečková VěraJanoud Luboš     3070
8.Berný JanZvěřina Martin     3080
9.David JanZvěřina Tomáš     3090
10.Hendrych JanNovotný Richard     30100
11.Berný JanJanoud Luboš     30110
12.David JanZvěřina Martin     30120
13.Hendrych JanZvěřina Tomáš     30130
14.Hudečková VěraNovotný Richard     30140
15.David JanJanoud Luboš     31150
16.Hendrych JanZvěřina Martin     30160
17.Hudečková VěraZvěřina Tomáš     30170
18.Berný JanNovotný Richard     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Jan40Janoud Luboš04
Hudečková Věra40Zvěřina Martin04
Berný Jan40Zvěřina Tomáš04
David Jan40Novotný Richard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26676:626SKST Úvaly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
Vošahlík Radek
Semián Richard
 
 
-510-81093210
2.Kukla Oldřich ml.
Kocurek Martin
 
 
Pelant Jiří
Šumelda Alan
 
 
658  3020
3.Váňa MartinSemián Richard88-93 3130
4.Kocurek MartinPelant Jiří8-896 3140
5.Kukla Oldřich ml.Šumelda Alan59-63 3150
6.Jandovský PetrVošahlík Radek10-9-7-11 1351
7.Kocurek MartinSemián Richard-1455-6-82352
8.Kukla Oldřich ml.Pelant Jiří569  3062
9.Jandovský PetrŠumelda Alan-10-15117-32363
10.Váňa MartinVošahlík Radek8-5116 3173
11.Kukla Oldřich ml.Semián Richard98-87 3183
12.Jandovský PetrPelant Jiří8-9119 3193
13.Váňa MartinŠumelda Alan7411  30103
14.Kocurek MartinVošahlík Radek-6-8-9  03104
15.Jandovský PetrSemián Richard-2116-61032114
16.Váňa MartinPelant Jiří365  30124
17.Kocurek MartinŠumelda Alan6-687 31134
18.Kukla Oldřich ml.Vošahlík RadekWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Martin40Semián Richard13
Kocurek Martin22Pelant Jiří04
Kukla Oldřich ml.30Šumelda Alan13
Jandovský Petr22Vošahlík Radek21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41660:651TJ Aero Odolena Voda C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horálek Jiří
Hron Martin
 
 
Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
-8-8-7  0301
2.Kail Roman
Havazík Roman
 
 
Topol Martin
Valenta Petr
 
 
-9-6-9  0302
3.Havazík RomanTopol Martin-912-37-82303
4.Hron MartinTkáč Jan-511-136-82304
5.Horálek JiříValenta Petr71-7-9-82305
6.Kail RomanProcházka Petr ml.85-7-883215
7.Hron MartinTopol Martin-5-5-6  0316
8.Horálek JiříTkáč Jan-96-6493226
9.Kail RomanValenta Petr-8-6-9  0327
10.Havazík RomanProcházka Petr ml.-11811-10103237
11.Horálek JiříTopol Martin-8-7-9  0338
12.Kail RomanTkáč Jan-87-69-52339
13.Havazík RomanValenta Petr6-11204 3149
14.Hron MartinProcházka Petr ml.-5-9-9  03410
15.Kail RomanTopol Martin9-6-8-9 13411
16.Havazík RomanTkáč JanWO    30511
17.Hron MartinValenta PetrWO    30611
18.Horálek JiříProcházka Petr ml.-4599 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havazík Roman21Topol Martin40
Hron Martin03Tkáč Jan21
Horálek Jiří22Valenta Petr21
Kail Roman13Procházka Petr ml.13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28643:575TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Petr
Strnad Richard
 
 
Kotrbáček Petr
Procházka Vladimír
 
 
-9-911263210
2.Ivan Milan
Hendrych Ladislav
 
 
Brzybohatý Aleš
Václavík Pavel
 
 
112-3-8-142311
3.Ivan MilanBrzybohatý Aleš-6-6-6  0312
4.Strnad RichardKotrbáček Petr-69-4-7 1313
5.Zatřepálek PetrVáclavík Pavel694  3023
6.Hendrych LadislavProcházka Vladimír386  3033
7.Strnad RichardBrzybohatý Aleš-4-7-6  0334
8.Zatřepálek PetrKotrbáček Petr283  3044
9.Hendrych LadislavVáclavík Pavel-392-9-92345
10.Ivan MilanProcházka Vladimír876  3055
11.Zatřepálek PetrBrzybohatý Aleš-9-356-92356
12.Hendrych LadislavKotrbáček Petr7-6-89-92357
13.Ivan MilanVáclavík Pavel8-989 3167
14.Strnad RichardProcházka Vladimír169  3077
15.Hendrych LadislavBrzybohatý Aleš-9-12-9  0378
16.Ivan MilanKotrbáček Petr-88126 3188
17.Strnad RichardVáclavík Pavel789  3098
18.Zatřepálek PetrProcházka Vladimír685  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ivan Milan31Brzybohatý Aleš40
Strnad Richard22Kotrbáček Petr22
Zatřepálek Petr31Václavík Pavel13
Hendrych Ladislav13Procházka Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:32 TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Pavel
Cibulková Veronika
 
 
Doskočil Matěj
Dědič David
 
 
     0301
2.Junek Lukáš
Vitvar Lukáš
 
 
Stárek Karel nejml.
Peřinová Adéla
 
 
     3011
3.Junek LukášDoskočil Matěj     1312
4.Navrátil PavelPeřinová Adéla     3022
5.Cibulková VeronikaStárek Karel nejml.     3032
6.Vitvar LukášDědič David     0333
7.Navrátil PavelDoskočil Matěj     1334
8.Cibulková VeronikaPeřinová Adéla     3044
9.Vitvar LukášStárek Karel nejml.     0345
10.Junek LukášDědič David     0346
11.Cibulková VeronikaDoskočil Matěj     2347
12.Vitvar LukášPeřinová Adéla     3057
13.Junek LukášStárek Karel nejml.     1358
14.Navrátil PavelDědič David     3268
15.Vitvar LukášDoskočil Matěj     0369
16.Junek LukášPeřinová Adéla     13610
17.Navrátil PavelStárek Karel nejml.     30710
18.Cibulková VeronikaDědič David     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Junek Lukáš04Doskočil Matěj40
Navrátil Pavel31Peřinová Adéla13
Cibulková Veronika31Stárek Karel nejml.22
Vitvar Lukáš13Dědič David22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS