Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20671:533SKST Úvaly B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Oldřich st.
Kolář Petr
 
 
Navrátil Pavel
Jícha Tomáš
 
 
-7942 3110
2.Ittner Karel
Květoň Miroslav
 
 
Bébr Leoš
Pígl Tomáš
 
 
-10615-983220
3.Květoň MiroslavPígl Tomáš10-2-8-8 1321
4.Kukla Oldřich st.Jícha Tomáš896  3031
5.Ittner KarelBébr Leoš192  3041
6.Kolář PetrNavrátil Pavel738  3051
7.Kukla Oldřich st.Pígl Tomáš8-88-8-112352
8.Ittner KarelJícha Tomáš478  3062
9.Kolář PetrBébr Leoš886  3072
10.Květoň MiroslavNavrátil Pavel8212  3082
11.Ittner KarelPígl Tomáš-7-9-5  0383
12.Kolář PetrJícha Tomáš1195  3093
13.Květoň MiroslavBébr Leoš6-11-73232103
14.Kukla Oldřich st.Navrátil Pavel8710  30113
15.Kolář PetrPígl Tomáš-10-8-8  03114
16.Květoň MiroslavJícha Tomáš3310  30124
17.Kukla Oldřich st.Bébr Leoš-9-796532134
18.Ittner KarelNavrátil Pavel79-107 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Květoň Miroslav31Pígl Tomáš40
Kukla Oldřich st.31Jícha Tomáš04
Ittner Karel31Bébr Leoš04
Kolář Petr31Navrátil Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC Říčany, Pod školou 987Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39 TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Zatřepálková Lenka
Hendrych Ladislav
 
 
     3110
2.Stárek Martin
Votruba Pavel
 
 
Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
     0311
3.Stárek MartinZatřepálková Lenka     1312
4.Votruba PavelIvan Milan     3222
5.Stárek Karel ml.Hendrych Ladislav     3132
6.Stárek Karel st.Zatřepálek Petr     3042
7.Votruba PavelZatřepálková Lenka     2343
8.Stárek Karel ml.Ivan Milan     3153
9.Stárek Karel st.Hendrych Ladislav     3163
10.Stárek MartinZatřepálek Petr     0364
11.Stárek Karel ml.Zatřepálková Lenka     2365
12.Stárek Karel st.Ivan Milan     1366
13.Stárek MartinHendrych Ladislav     0367
14.Votruba PavelZatřepálek Petr     0368
15.Stárek Karel st.Zatřepálková Lenka     3078
16.Stárek MartinIvan Milan     0379
17.Votruba PavelHendrych Ladislav     03710
18.Stárek Karel ml.Zatřepálek Petr     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stárek Martin04Zatřepálková Lenka31
Votruba Pavel13Ivan Milan22
Stárek Karel ml.22Hendrych Ladislav22
Stárek Karel st.31Zatřepálek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Chrupavce LíbezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23658:550TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
363  3010
2.Kotrbáček Petr
Srbek Jan
 
 
Havazík Roman
Horálek Jiří
 
 
4-68-673220
3.Václavík PavelHorálek Jiří7-86-1283230
4.Srbek JanHavazík Roman-88-10-7 1331
5.Trgiňa RomanHron Martin429  3041
6.Kotrbáček PetrTeplý Stanislav st.-106127 3151
7.Srbek JanHorálek Jiří-96106 3161
8.Trgiňa RomanHavazík Roman10614  3071
9.Kotrbáček PetrHron Martin9-873 3181
10.Václavík PavelTeplý Stanislav st.-9-79-9 1382
11.Trgiňa RomanHorálek Jiří465  3092
12.Kotrbáček PetrHavazík Roman15-854 31102
13.Václavík PavelHron Martin9810  30112
14.Srbek JanTeplý Stanislav st.-10-5-10  03113
15.Kotrbáček PetrHorálek Jiří2058  30123
16.Václavík PavelHavazík RomanWO    30133
17.Srbek JanHron MartinWO    03134
18.Trgiňa RomanTeplý Stanislav st.-711-9-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Václavík Pavel21Horálek Jiří04
Srbek Jan12Havazík Roman12
Trgiňa Roman31Hron Martin03
Kotrbáček Petr40Teplý Stanislav st.31
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kabinky u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:34692:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topol Martin
Valenta Petr
 
 
Kocurek Martin
Moucha Jaroslav
 
 
784  3010
2.Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
-6995 3120
3.Topol MartinVáňa Martin-7-96-5 1321
4.Tkáč JanJandovský Petr8-5-10793231
5.Procházka Petr ml.Kocurek Martin-698-10-102332
6.Valenta PetrMoucha Jaroslav759  3042
7.Tkáč JanVáňa Martin-5-910-12 1343
8.Procházka Petr ml.Jandovský Petr-583-4-62344
9.Valenta PetrKocurek Martin7-689 3154
10.Topol MartinMoucha Jaroslav526  3064
11.Procházka Petr ml.Váňa Martin-7714-5-12365
12.Valenta PetrJandovský Petr-785-5-92366
13.Topol MartinKocurek Martin-9108-6-62367
14.Tkáč JanMoucha Jaroslav8-5104 3177
15.Valenta PetrVáňa Martin-56-5-8 1378
16.Topol MartinJandovský Petr-4-108-8 1379
17.Tkáč JanKocurek Martin8-899 3189
18.Procházka Petr ml.Moucha Jaroslav8-1056 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Topol Martin13Váňa Martin40
Tkáč Jan31Jandovský Petr31
Procházka Petr ml.13Kocurek Martin22
Valenta Petr22Moucha Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43 TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelant Jiří
Svoboda Milan
 
 
Berný Jan
Hendrych Jan
 
 
     2301
2.Semián Richard
Vošahlík Radek
 
 
Hudečková Věra
Vyvial Pavel
 
 
     3111
3.Vošahlík RadekHendrych Jan     0312
4.Semián RichardVyvial Pavel     3222
5.Pelant JiříBerný Jan     0323
6.Svoboda MilanHudečková Věra     2324
7.Semián RichardHendrych Jan     3234
8.Pelant JiříVyvial Pavel     1335
9.Svoboda MilanBerný Jan     0336
10.Vošahlík RadekHudečková Věra     0337
11.Pelant JiříHendrych Jan     2338
12.Svoboda MilanVyvial Pavel     0339
13.Vošahlík RadekBerný Jan     3249
14.Semián RichardHudečková Věra     3059
15.Svoboda MilanHendrych Jan     03510
16.Vošahlík RadekVyvial Pavel     03511
17.Semián RichardBerný Jan     23512
18.Pelant JiříHudečková Věra     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vošahlík Radek13Hendrych Jan31
Semián Richard31Vyvial Pavel31
Pelant Jiří13Berný Jan31
Svoboda Milan04Hudečková Věra22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36637:657TJ Mnichovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiš David
Kovařík Petr
 
 
Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
-87-4693210
2.Hejný Stanislav ml.
Skolil Lukáš
 
 
Míchal Jiří
Duška Rudolf
 
 
5-498 3120
3.Martiš DavidPřichystal Jiří98-7-7-52321
4.Hejný Stanislav ml.Pavlišák Jan-6687 3131
5.Skolil LukášDuška Rudolf-9-9-8  0332
6.Kovařík PetrMíchal Jiří-7-610-5 1333
7.Hejný Stanislav ml.Přichystal Jiří-8-11-4  0334
8.Skolil LukášPavlišák Jan-7485 3144
9.Kovařík PetrDuška Rudolf-3-67-5 1345
10.Martiš DavidMíchal Jiří776  3055
11.Skolil LukášPřichystal Jiří-8-5-4  0356
12.Kovařík PetrPavlišák Jan12-9-8893266
13.Martiš DavidDuška Rudolf-10752 3176
14.Hejný Stanislav ml.Míchal Jiří6-7-4753286
15.Kovařík PetrPřichystal Jiří-5-6-8  0387
16.Martiš DavidPavlišák Jan99-83 3197
17.Hejný Stanislav ml.Duška Rudolf-46109 31107
18.Skolil LukášMíchal Jiří78-9-7-523108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martiš David31Přichystal Jiří40
Hejný Stanislav ml.31Pavlišák Jan04
Skolil Lukáš13Duška Rudolf22
Kovařík Petr13Míchal Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS