Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20702:530TJ Mnichovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Petr
Martiš David
 
 
Kukla Oldřich st.
Michalcová Martina
 
 
789  3010
2.Hejný Stanislav ml.
Skolil Lukáš
 
 
Květoň Miroslav
Bambas Petr
 
 
6910  3020
3.Hejný Stanislav ml.Michalcová Martina78-156 3130
4.Kovařík PetrKukla Oldřich st.247  3040
5.Martiš DavidBambas Petr842  3050
6.Skolil LukášKvětoň Miroslav-49-56113260
7.Kovařík PetrMichalcová Martina-4848 3170
8.Martiš DavidKukla Oldřich st.289  3080
9.Skolil LukášBambas Petr9-9-8-7 1381
10.Hejný Stanislav ml.Květoň Miroslav-9-88-8 1382
11.Martiš DavidMichalcová Martina4-1065 3192
12.Skolil LukášKukla Oldřich st.-107-9-9 1393
13.Hejný Stanislav ml.Bambas Petr10-99-9932103
14.Kovařík PetrKvětoň Miroslav-12599 31113
15.Skolil LukášMichalcová Martina275  30123
16.Hejný Stanislav ml.Kukla Oldřich st.6-5-108232133
17.Kovařík PetrBambas Petr5-1073 31143
18.Martiš DavidKvětoň MiroslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejný Stanislav ml.31Michalcová Martina04
Kovařík Petr40Kukla Oldřich st.13
Martiš David30Bambas Petr13
Skolil Lukáš22Květoň Miroslav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna čelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlišák Jan
Duška Rudolf
 
 
Vošahlík Radek
Semián Richard
 
 
     3010
2.Míchal Jiří
Duška Daniel
 
 
Nekola Tomáš st.
Copák Juraj
 
 
     1311
3.Duška RudolfNekola Tomáš st.     3221
4.Míchal JiříCopák Juraj     1322
5.Pavlišák JanVošahlík Radek     1323
6.Duška DanielSemián Richard     2324
7.Míchal JiříNekola Tomáš st.     0325
8.Pavlišák JanCopák Juraj     3135
9.Duška DanielVošahlík Radek     3245
10.Duška RudolfSemián Richard     3055
11.Pavlišák JanNekola Tomáš st.     3165
12.Duška DanielCopák Juraj     3075
13.Duška RudolfVošahlík Radek     2376
14.Míchal JiříSemián Richard     3086
15.Duška DanielNekola Tomáš st.     1387
16.Duška RudolfCopák Juraj     2388
17.Míchal JiříVošahlík Radek     3198
18.Pavlišák JanSemián Richard     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duška Rudolf22Nekola Tomáš st.22
Míchal Jiří22Copák Juraj22
Pavlišák Jan22Vošahlík Radek22
Duška Daniel22Semián Richard22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u haly Aero O. VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:27 TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvial Pavel
Kuchynka Pavel
 
 
Topol Martin
Topol Filip nejml.
 
 
     3010
2.Hendrych Jan
David Jan
 
 
Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
     2311
3.Kuchynka PavelTopol Martin     1312
4.Vyvial PavelTopol Filip nejml.     3022
5.Hendrych JanTkáč Jan     3232
6.David JanProcházka Petr ml.     3142
7.Vyvial PavelTopol Martin     2343
8.Hendrych JanTopol Filip nejml.     3053
9.David JanTkáč Jan     1354
10.Kuchynka PavelProcházka Petr ml.     3164
11.Hendrych JanTopol Martin     3274
12.David JanTopol Filip nejml.     3084
13.Kuchynka PavelTkáč Jan     1385
14.Vyvial PavelProcházka Petr ml.     3095
15.David JanTopol Martin     2396
16.Kuchynka PavelTopol Filip nejml.     30106
17.Vyvial PavelTkáč Jan     13107
18.Hendrych JanProcházka Petr ml.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchynka Pavel22Topol Martin31
Vyvial Pavel22Topol Filip nejml.04
Hendrych Jan40Tkáč Jan31
David Jan22Procházka Petr ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:28685:607SKST Úvaly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Oldřich ml.
Pilát Radek
 
 
Procházka Vladimír
Kolesnikov Nikita
 
 
555  3010
2.Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
Václavík Pavel
Kotrbáček Petr
 
 
9-989 3120
3.Kukla Oldřich ml.Kotrbáček Petr-8-97-7 1321
4.Jandovský PetrVáclavík Pavel49-8-473231
5.Váňa MartinKolesnikov Nikita5-875 3141
6.Kocurek MartinProcházka Vladimír45-103 3151
7.Jandovský PetrKotrbáček Petr-49-98-42352
8.Váňa MartinVáclavík Pavel754  3062
9.Kocurek MartinKolesnikov Nikita-3655 3172
10.Pilát RadekProcházka Vladimír-6863 3182
11.Váňa MartinKotrbáček Petr-58-6383292
12.Kocurek MartinVáclavík Pavel-9-614-11 1393
13.Pilát RadekKolesnikov Nikita789  30103
14.Jandovský PetrProcházka Vladimír-710-2-7 13104
15.Kocurek MartinKotrbáček Petr-5-12-7  03105
16.Pilát RadekVáclavík Pavel-77-1010632115
17.Jandovský PetrKolesnikov Nikita-39106 31125
18.Váňa MartinProcházka Vladimír73-74 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukla Oldřich ml.01Kotrbáček Petr31
Jandovský Petr22Václavík Pavel13
Váňa Martin40Kolesnikov Nikita04
Kocurek Martin22Procházka Vladimír13
Pilát Radek30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:39580:573TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horálek Jiří
Havazík Roman
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
9-4-9-5 1301
2.Teplý Stanislav st.
Hron Martin
 
 
Míka Petr
Votruba Pavel
 
 
-25-11-8 1302
3.Havazík RomanStárek Karel st.-26-2-6  0303
4.Hron MartinStárek Karel ml.-8-7-8  0304
5.Teplý Stanislav st.Míka Petr-10-8-7  0305
6.Horálek JiříVotruba Pavel-101079 3115
7.Hron MartinStárek Karel st.-6-7-7  0316
8.Teplý Stanislav st.Stárek Karel ml.4-78-683226
9.Horálek JiříMíka Petr-9410-9-102327
10.Havazík RomanVotruba Pavel-11-83573237
11.Teplý Stanislav st.Stárek Karel st.-8-9-6  0338
12.Horálek JiříStárek Karel ml.-1010-8-6 1339
13.Havazík RomanMíka Petr-9596 3149
14.Hron MartinVotruba Pavel-8-9-7  03410
15.Horálek JiříStárek Karel st.WO    30510
16.Havazík RomanStárek Karel ml.WO    30610
17.Hron MartinMíka PetrWO    30710
18.Teplý Stanislav st.Votruba PavelWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havazík Roman21Stárek Karel st.30
Hron Martin03Stárek Karel ml.21
Teplý Stanislav st.12Míka Petr21
Horálek Jiří12Votruba Pavel12
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23668:564TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Richard
Bessenyey Vaszil
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
88-7-9-62301
2.Zatřepálek Petr
Hendrych Ladislav
 
 
Vitvar Milan
Šantavý Jan
 
 
-9779 3111
3.Hendrych LadislavPlíhal Martin-1148-8-132312
4.Bessenyey VaszilPígl Tomáš-6-5-6  0313
5.Zatřepálek PetrŠantavý Jan969  3023
6.Strnad RichardVitvar Milan48-811 3133
7.Bessenyey VaszilPlíhal Martin-6-6-5  0334
8.Zatřepálek PetrPígl Tomáš7107  3044
9.Strnad RichardŠantavý Jan1539  3054
10.Hendrych LadislavVitvar Milan-1012-56113264
11.Zatřepálek PetrPlíhal Martin257  3074
12.Strnad RichardPígl Tomáš-714-3893284
13.Hendrych LadislavŠantavý Jan-66117 3194
14.Bessenyey VaszilVitvar Milan-5-1110-5 1395
15.Strnad RichardPlíhal Martin979  30105
16.Hendrych LadislavPígl Tomáš410-46 31115
17.Bessenyey VaszilŠantavý JanWO    30125
18.Zatřepálek PetrVitvar MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Ladislav31Plíhal Martin22
Bessenyey Vaszil03Pígl Tomáš13
Zatřepálek Petr30Šantavý Jan03
Strnad Richard40Vitvar Milan12
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS