Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45525:635Sokol Přezletice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
Teplý Stanislav st.
Hron Martin
 
 
8-7-94103210
2.Kukla Oldřich st.
Květoň Miroslav
 
 
Kail Roman
Havazík Roman
 
 
-7-12-8  0311
3.Ittner KarelKail Roman-3-8-9  0312
4.Květoň MiroslavHavazík Roman-8-9-10  0313
5.Kukla Oldřich st.Hron Martin-4-10158-92314
6.Bambas PetrTeplý Stanislav st.1212-10-843224
7.Květoň MiroslavKail Roman-87-5-2 1325
8.Kukla Oldřich st.Havazík Roman-6-3-3  0326
9.Bambas PetrHron Martin-8-9-10  0327
10.Ittner KarelTeplý Stanislav st.-798-5123237
11.Kukla Oldřich st.Kail Roman-15-810-2 1338
12.Bambas PetrHavazík Roman-3-9-3  0339
13.Ittner KarelHron Martin2-96-6-923310
14.Květoň MiroslavTeplý Stanislav st.-3-5-8  03311
15.Bambas PetrKail RomanWO    03312
16.Ittner KarelHavazík RomanWO    30412
17.Květoň MiroslavHron MartinWO    03413
18.Kukla Oldřich st.Teplý Stanislav st.WO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ittner Karel12Kail Roman30
Květoň Miroslav03Havazík Roman30
Kukla Oldřich st.03Hron Martin30
Bambas Petr12Teplý Stanislav st.12
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28631:585TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
4-9-10943210
2.Zatřepálková Lenka
Hendrych Ladislav
 
 
Pilát Radek
Bříza Vlastislav
 
 
510-68 3120
3.Ivan MilanVáňa Martin-4-3-6  0321
4.Hendrych LadislavJandovský Petr-6685 3131
5.Zatřepálek PetrBříza Vlastislav15612  3041
6.Zatřepálková LenkaPilát Radek1067  3051
7.Hendrych LadislavVáňa Martin-411-12-6 1352
8.Zatřepálek PetrJandovský Petr546  3062
9.Zatřepálková LenkaBříza Vlastislav8-7711 3172
10.Ivan MilanPilát Radek-9156-8-42373
11.Zatřepálek PetrVáňa Martin-9-7-7  0374
12.Zatřepálková LenkaJandovský Petr783  3084
13.Ivan MilanBříza Vlastislav89-7-773294
14.Hendrych LadislavPilát Radek106-92 31104
15.Zatřepálková LenkaVáňa Martin-9-9-9  03105
16.Ivan MilanJandovský PetrWO    30115
17.Hendrych LadislavBříza VlastislavWO    03116
18.Zatřepálek PetrPilát Radek-411-77732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ivan Milan12Váňa Martin40
Hendrych Ladislav21Jandovský Petr03
Zatřepálek Petr31Bříza Vlastislav03
Zatřepálková Lenka31Pilát Radek13
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:49 TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bébr Leoš
Navrátil Pavel
 
 
Hendrych Jan
Berný Jan
 
 
     2301
2.Riedl Martin
Navrátil Jaroslav
 
 
David Jan
Vyvial Pavel
 
 
     2302
3.Bébr LeošHendrych Jan     2303
4.Navrátil PavelBerný Jan     0304
5.Navrátil JaroslavVyvial Pavel     0305
6.Riedl MartinDavid Jan     1306
7.Navrátil PavelHendrych Jan     0307
8.Navrátil JaroslavBerný Jan     2308
9.Riedl MartinVyvial Pavel     3118
10.Bébr LeošDavid Jan     0319
11.Navrátil JaroslavHendrych Jan     03110
12.Riedl MartinBerný Jan     03111
13.Bébr LeošVyvial Pavel     13112
14.Navrátil PavelDavid Jan     03113
15.Riedl MartinHendrych Jan     23114
16.Bébr LeošBerný Jan     13115
17.Navrátil PavelVyvial Pavel     13116
18.Navrátil JaroslavDavid JanWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bébr Leoš04Hendrych Jan40
Navrátil Pavel04Berný Jan40
Navrátil Jaroslav03Vyvial Pavel31
Riedl Martin13David Jan30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC Říčany, Pod školou 987Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:18 TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Martin
 
 
Pavlišák Jan
Duška Rudolf
 
 
     3010
2.Votruba Pavel
Míka Petr
 
 
Míchal Jiří
Ulip Miloslav
 
 
     0311
3.Stárek Karel st.Pavlišák Jan     3021
4.Stárek MartinDuška Rudolf     3031
5.Votruba PavelMíchal Jiří     3041
6.Míka PetrUlip Miloslav     3051
7.Stárek MartinPavlišák Jan     3061
8.Votruba PavelDuška Rudolf     0362
9.Míka PetrMíchal Jiří     3072
10.Stárek Karel st.Ulip Miloslav     3082
11.Votruba PavelPavlišák Jan     0383
12.Míka PetrDuška Rudolf     0384
13.Stárek Karel st.Míchal Jiří     3094
14.Stárek MartinUlip Miloslav     0395
15.Míka PetrPavlišák Jan     30105
16.Stárek Karel st.Duška Rudolf     30115
17.Stárek MartinMíchal Jiří     03116
18.Votruba PavelUlip Miloslav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stárek Karel st.40Pavlišák Jan13
Stárek Martin22Duška Rudolf22
Votruba Pavel22Míchal Jiří13
Míka Petr31Ulip Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbáček Petr
Kotrbáček Matyáš
 
 
Skolil Lukáš
Kovařík Petr
 
 
     3110
2.Pavlík Zbyšek
Kolesnikov Nikita
 
 
Hejný Stanislav ml.
Zvěřina Tomáš
 
 
     3020
3.Trgiňa RomanKovařík Petr     3030
4.Kotrbáček PetrSkolil Lukáš     1331
5.Srbek JanZvěřina Tomáš     3041
6.Kolesnikov NikitaHejný Stanislav ml.     0342
7.Kotrbáček PetrKovařík Petr     3252
8.Srbek JanSkolil Lukáš     3062
9.Kolesnikov NikitaZvěřina Tomáš     3172
10.Trgiňa RomanHejný Stanislav ml.     3182
11.Srbek JanKovařík Petr     3192
12.Kolesnikov NikitaSkolil Lukáš     1393
13.Trgiňa RomanZvěřina Tomáš     30103
14.Pavlík ZbyšekHejný Stanislav ml.     13104
15.Kolesnikov NikitaKovařík Petr     30114
16.Trgiňa RomanSkolil Lukáš     30124
17.Pavlík ZbyšekZvěřina Tomáš     30134
18.Srbek JanHejný Stanislav ml.     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trgiňa Roman40Kovařík Petr04
Kotrbáček Petr11Skolil Lukáš22
Srbek Jan31Zvěřina Tomáš04
Kolesnikov Nikita22Hejný Stanislav ml.31
Pavlík Zbyšek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kabinky u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33671:649TJ Aero Odolena Voda C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topol Martin
Tkáč Jan
 
 
Nekola Tomáš st.
Šumelda Alan
 
 
769  3010
2.Procházka Petr ml.
Procházka Michal
 
 
Semián Richard
Vošahlík Radek
 
 
-5-79-9 1311
3.Topol MartinSemián Richard5310  3021
4.Tkáč JanVošahlík Radek7-688 3131
5.Procházka Petr ml.Nekola Tomáš st.-510-6-6 1332
6.Procházka MichalŠumelda Alan7-844 3142
7.Tkáč JanSemián Richard57-8-1283252
8.Procházka Petr ml.Vošahlík Radek-4-8-8  0353
9.Procházka MichalNekola Tomáš st.-7-610-10 1354
10.Topol MartinŠumelda Alan852  3064
11.Procházka Petr ml.Semián Richard-6-9-9  0365
12.Procházka MichalVošahlík Radek-108-8-6 1366
13.Topol MartinNekola Tomáš st.67-76 3176
14.Tkáč JanŠumelda Alan10106  3086
15.Procházka MichalSemián Richard-5-108-6 1387
16.Topol MartinVošahlík Radek9-107-6113297
17.Tkáč JanNekola Tomáš st.9-5-914432107
18.Procházka Petr ml.Šumelda Alan-91010-9-1123108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Topol Martin40Semián Richard22
Tkáč Jan40Vošahlík Radek22
Procházka Petr ml.04Nekola Tomáš st.22
Procházka Michal13Šumelda Alan13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS