Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC Říčany, Pod školou 987Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18 TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Bambas Petr
Květoň Miroslav
 
 
     3110
2.Míka Petr
Kohout Jindřich
 
 

 
 
WO    3020
3.Stárek MartinBambas Petr     0321
4.Stárek Karel ml.Coufal Petr     3031
5.Míka PetrKvětoň Miroslav     3241
6.Kohout JindřichWO    3051
7.Stárek Karel ml.Bambas Petr     3161
8.Míka PetrCoufal Petr     3171
9.Kohout JindřichKvětoň Miroslav     1372
10.Stárek MartinWO    3082
11.Míka PetrBambas Petr     3192
12.Kohout JindřichCoufal Petr     30102
13.Stárek MartinKvětoň Miroslav     23103
14.Stárek Karel ml.WO    30113
15.Kohout JindřichBambas PetrWO    03114
16.Stárek MartinCoufal Petr     30124
17.Stárek Karel ml.Květoň MiroslavWO    30134
18.Míka PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stárek Martin12Bambas Petr12
Stárek Karel ml.20Coufal Petr04
Míka Petr30Květoň Miroslav21
Kohout Jindřich11   
WO61WO16



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26 TTC Říčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pígl Tomáš
Vitvar Milan
 
 
Ptáček Josef
Pavlík Zbyšek
 
 
     2301
2.Riedl Martin
Plíhal Martin
 
 
Brzybohatý Aleš
Václavík Pavel
 
 
     1302
3.Riedl MartinPtáček Josef     3012
4.Vitvar MilanBrzybohatý Aleš     0313
5.Pígl TomášVáclavík Pavel     3023
6.Plíhal MartinPavlík Zbyšek     3033
7.Vitvar MilanPtáček Josef     3043
8.Pígl TomášBrzybohatý Aleš     1344
9.Plíhal MartinVáclavík Pavel     3254
10.Riedl MartinPavlík Zbyšek     3064
11.Pígl TomášPtáček Josef     3074
12.Plíhal MartinBrzybohatý Aleš     0375
13.Riedl MartinVáclavík Pavel     2376
14.Šantavý JanPavlík Zbyšek     3086
15.Plíhal MartinPtáček Josef     3296
16.Riedl MartinBrzybohatý Aleš     0397
17.Šantavý JanVáclavík Pavel     31107
18.Pígl TomášPavlík Zbyšek     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Riedl Martin22Ptáček Josef04
Vitvar Milan11Brzybohatý Aleš40
Pígl Tomáš31Václavík Pavel13
Plíhal Martin31Pavlík Zbyšek04
Šantavý Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27615:562TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Richard
Zatřepálek Petr
 
 
Topol Martin
Topol Filip nejml.
 
 
10-1-6-9 1301
2.Hendrych Ladislav
Koliandr Vladimír
 
 
Procházka Petr st.
Procházka Michal
 
 
-310-65123211
3.Koliandr VladimírTopol Martin-5-5-0  0312
4.Strnad RichardTopol Filip nejml.237  3022
5.Zatřepálek PetrProcházka Petr st.482  3032
6.Hendrych LadislavProcházka Michal556  3042
7.Strnad RichardTopol Martin-7-47893252
8.Zatřepálek PetrTopol Filip nejml.264  3062
9.Hendrych LadislavProcházka Petr st.577  3072
10.Koliandr VladimírProcházka Michal-5-1-2  0373
11.Zatřepálek PetrTopol Martin8-8-98-92374
12.Hendrych LadislavTopol Filip nejml.386  3084
13.Koliandr VladimírProcházka Petr st.-8-5-7  0385
14.Strnad RichardProcházka Michal6-7127 3195
15.Hendrych LadislavTopol Martin9-9-86-52396
16.Koliandr VladimírTopol Filip nejml.39-11-9-92397
17.Strnad RichardProcházka Petr st.688  30107
18.Zatřepálek PetrProcházka Michal78-97 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koliandr Vladimír04Topol Martin31
Strnad Richard40Topol Filip nejml.13
Zatřepálek Petr31Procházka Petr st.13
Hendrych Ladislav31Procházka Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24652:531Sokol Přezletice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Ivana
Teplý Stanislav st.
 
 
Copák Juraj
Semián Richard
 
 
776  3010
2.Macho Martin
Horálek Jiří
 
 
Pelant Jiří
Svoboda Milan
 
 
-46-6-7 1311
3.Horálek JiříCopák Juraj868  3021
4.Nováková IvanaSemián Richard-12109-783231
5.Teplý Stanislav st.Pelant Jiří549  3041
6.Macho MartinSvoboda Milan648  3051
7.Nováková IvanaCopák Juraj-2-8-4  0352
8.Teplý Stanislav st.Semián Richard-875-923262
9.Macho MartinPelant Jiří-713-8-8 1363
10.Horálek JiříSvoboda Milan4-728 3173
11.Teplý Stanislav st.Copák Juraj827  3083
12.Macho MartinSemián Richard-9453 3193
13.Horálek JiříPelant Jiří-1097-10-82394
14.Nováková IvanaSvoboda Milan-77611 31104
15.Macho MartinCopák Juraj-781-1732114
16.Horálek JiříSemián Richard1078  30124
17.Nováková IvanaPelant Jiří-9-4-9  03125
18.Teplý Stanislav st.Svoboda MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horálek Jiří31Copák Juraj13
Nováková Ivana22Semián Richard04
Teplý Stanislav st.30Pelant Jiří31
Macho Martin31Svoboda Milan03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:37 TJ Mnichovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilát Radek
Bříza Vlastislav
 
 
Skolil Lukáš
Kovařík Petr
 
 
     3010
2.Jandovský Petr
Váňa Martin
 
 
Hejný Stanislav ml.
Novotný Miloslav
 
 
     2311
3.Pilát RadekSkolil Lukáš     3121
4.Bříza VlastislavHejný Stanislav ml.     1322
5.Jandovský PetrNovotný Miloslav     2323
6.Váňa MartinKovařík Petr     3033
7.Bříza VlastislavSkolil Lukáš     1334
8.Jandovský PetrHejný Stanislav ml.     0335
9.Váňa MartinNovotný Miloslav     3045
10.Pilát RadekKovařík Petr     2346
11.Jandovský PetrSkolil Lukáš     3156
12.Váňa MartinHejný Stanislav ml.     3266
13.Pilát RadekNovotný Miloslav     0367
14.Bříza VlastislavKovařík Petr     2368
15.Váňa MartinSkolil Lukáš     0369
16.Pilát RadekHejný Stanislav ml.     13610
17.Bříza VlastislavNovotný Miloslav     23611
18.Jandovský PetrKovařík PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilát Radek13Skolil Lukáš22
Bříza Vlastislav04Hejný Stanislav ml.31
Jandovský Petr12Novotný Miloslav31
Váňa Martin31Kovařík Petr21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u haly Aero O. VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39 TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Jan
Hendrych Jan
 
 
Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
     2301
2.Hudečková Věra
David Jan
 
 
Míchal Jiří
Duška Rudolf
 
 
     3111
3.Hendrych JanPřichystal Jiří     2312
4.Hudečková VěraDuška Rudolf     1313
5.Berný JanPavlišák Jan     2314
6.David JanMíchal Jiří     3124
7.Hudečková VěraPřichystal Jiří     0325
8.Berný JanDuška Rudolf     3235
9.David JanPavlišák Jan     2336
10.Hendrych JanMíchal Jiří     3046
11.Berný JanPřichystal Jiří     0347
12.David JanDuška Rudolf     2348
13.Hendrych JanPavlišák Jan     3058
14.Hudečková VěraMíchal Jiří     3268
15.David JanPřichystal Jiří     0369
16.Hendrych JanDuška Rudolf     3179
17.Hudečková VěraPavlišák Jan     03710
18.Berný JanMíchal Jiří     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan31Přichystal Jiří40
Hudečková Věra13Duška Rudolf22
Berný Jan22Pavlišák Jan31
David Jan13Míchal Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS