Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36486:485TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Oldřich st.
Květoň Miroslav
 
 
Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
-5-58-7 1301
2.Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
Míchal Jiří
Duška Rudolf
 
 
88-4-993211
3.Ittner KarelPřichystal Jiří-5-1-5  0312
4.Kukla Oldřich st.Duška Rudolf-5-106-7 1313
5.Květoň MiroslavPavlišák Jan-8-86-9 1314
6.Bambas PetrMíchal Jiří812-59 3124
7.Kukla Oldřich st.Přichystal Jiří-6-4-5  0325
8.Květoň MiroslavDuška Rudolf-7-7-7  0326
9.Bambas PetrPavlišák Jan-3-3-1  0327
10.Ittner KarelMíchal Jiří-54-610-52328
11.Květoň MiroslavPřichystal Jiří-7-3-5  0329
12.Bambas PetrDuška Rudolf-4-4-5  03210
13.Ittner KarelPavlišák Jan-6-5-5  03211
14.Kukla Oldřich st.Míchal JiříWO    30311
15.Bambas PetrPřichystal JiříWO    30411
16.Ittner KarelDuška RudolfWO    30511
17.Kukla Oldřich st.Pavlišák JanWO    30611
18.Květoň MiroslavMíchal JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ittner Karel03Přichystal Jiří30
Kukla Oldřich st.02Duška Rudolf30
Květoň Miroslav03Pavlišák Jan30
Bambas Petr12Míchal Jiří11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36 TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav ml.
Skolil Lukáš
 
 
Hendrych Jan
Berný Jan
 
 
     2301
2.Kovařík Petr
Trojánek Antonín
 
 
Hudečková Věra
David Jan
 
 
     0302
3.Hejný Stanislav ml.Hendrych Jan     3112
4.Skolil LukášDavid Jan     3022
5.Kovařík PetrBerný Jan     0323
6.Trojánek AntonínHudečková Věra     0324
7.Skolil LukášHendrych Jan     0325
8.Kovařík PetrDavid Jan     3135
9.Trojánek AntonínBerný Jan     0336
10.Hejný Stanislav ml.Hudečková Věra     3046
11.Kovařík PetrHendrych Jan     1347
12.Trojánek AntonínDavid Jan     1348
13.Hejný Stanislav ml.Berný Jan     1349
14.Skolil LukášHudečková Věra     3059
15.Trojánek AntonínHendrych Jan     03510
16.Hejný Stanislav ml.David Jan     31610
17.Skolil LukášBerný Jan     23611
18.Kovařík PetrHudečková VěraWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejný Stanislav ml.31Hendrych Jan31
Skolil Lukáš22David Jan13
Kovařík Petr12Berný Jan40
Trojánek Antonín04Hudečková Věra12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:45 SKST Úvaly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelant Jiří
Semián Richard
 
 
Jandovský Petr
Váňa Martin
 
 
     2301
2.Šumelda Alan
Lang Petr
 
 
Kukla Oldřich ml.
Pilát Radek
 
 
     3211
3.Semián RichardVáňa Martin     1312
4.Pelant JiříKukla Oldřich ml.     1313
5.Šumelda AlanJandovský Petr     2314
6.Lang PetrPilát Radek     0315
7.Pelant JiříVáňa Martin     2316
8.Šumelda AlanKukla Oldřich ml.     3126
9.Lang PetrJandovský Petr     1327
10.Semián RichardPilát Radek     3137
11.Šumelda AlanVáňa Martin     0338
12.Lang PetrKukla Oldřich ml.     0339
13.Semián RichardJandovský Petr     3149
14.Pelant JiříPilát Radek     03410
15.Lang PetrVáňa Martin     13411
16.Semián RichardKukla Oldřich ml.     32511
17.Pelant JiříJandovský Petr     32611
18.Šumelda AlanPilát Radek     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard31Váňa Martin40
Pelant Jiří13Kukla Oldřich ml.22
Šumelda Alan13Jandovský Petr22
Lang Petr04Pilát Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kabinky u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27662:575TJ Aero Odolena Voda C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topol Martin
Valenta Petr
 
 
Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
4911  3010
2.Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
Havazík Roman
Horálek Jiří
 
 
-98-212-82311
3.Topol MartinHavazík Roman513-8-1053221
4.Tkáč JanTeplý Stanislav st.5-9-10993231
5.Procházka Petr ml.Hron Martin994  3041
6.Valenta PetrHorálek Jiří-73-10-4 1342
7.Tkáč JanHavazík Roman-4-4-4  0343
8.Procházka Petr ml.Teplý Stanislav st.1199  3053
9.Valenta PetrHron Martin106-10-693263
10.Topol MartinHorálek Jiří417  3073
11.Procházka Petr ml.Havazík Roman74-86 3183
12.Valenta PetrTeplý Stanislav st.3-955 3193
13.Topol MartinHron Martin587  30103
14.Tkáč JanHorálek Jiří-4-6-7  03104
15.Valenta PetrHavazík Roman8-469 31114
16.Topol MartinTeplý Stanislav st.WO    30124
17.Tkáč JanHron Martin-13-5-10  03125
18.Procházka Petr ml.Horálek Jiří-108-96-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Topol Martin30Havazík Roman13
Tkáč Jan13Teplý Stanislav st.03
Procházka Petr ml.31Hron Martin13
Valenta Petr31Horálek Jiří31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
víceúčelová hala Na Chrupavce 973Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 

 
 
WO    3010
2.Pavlík Zbyšek
Kotrbáček Petr
 
 
Zatřepálek Petr
Hendrych Ladislav
 
 
     2311
3.Václavík PavelStrnad Richard     0312
4.Brzybohatý AlešHendrych Ladislav     3022
5.Kotrbáček PetrZatřepálek Petr     0323
6.Pavlík ZbyšekWO    3033
7.Brzybohatý AlešStrnad Richard     3243
8.Kotrbáček PetrHendrych Ladislav     3053
9.Pavlík ZbyšekZatřepálek Petr     0354
10.Václavík PavelWO    3064
11.Kotrbáček PetrStrnad Richard     3274
12.Pavlík ZbyšekHendrych Ladislav     0375
13.Václavík PavelZatřepálek Petr     0376
14.Brzybohatý AlešWO    3086
15.Pavlík ZbyšekStrnad Richard     2387
16.Václavík PavelHendrych Ladislav     0388
17.Brzybohatý AlešZatřepálek Petr     3198
18.Kotrbáček PetrWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Václavík Pavel03Strnad Richard22
Brzybohatý Aleš30Hendrych Ladislav22
Kotrbáček Petr21Zatřepálek Petr31
Pavlík Zbyšek03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC Říčany, Pod školou 987Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28 TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doskočil Matěj
Dědič David
 
 
Navrátil Pavel
Cibulková Veronika
 
 
     1301
2.Stárek Karel ml.
Peřinová Adéla
 
 
Brůha Jan
Vitvar Lukáš
 
 
     3211
3.Doskočil MatějBrůha Jan     3121
4.Dědič DavidNavrátil Pavel     1322
5.Peřinová AdélaCibulková Veronika     0323
6.Stárek Karel ml.Vitvar Lukáš     3033
7.Dědič DavidBrůha Jan     1334
8.Peřinová AdélaNavrátil Pavel     0335
9.Stárek Karel ml.Cibulková Veronika     3045
10.Doskočil MatějVitvar Lukáš     3055
11.Peřinová AdélaBrůha Jan     0356
12.Stárek Karel ml.Navrátil Pavel     3166
13.Doskočil MatějCibulková Veronika     3076
14.Dědič DavidVitvar Lukáš     3086
15.Stárek Karel ml.Brůha Jan     3096
16.Doskočil MatějNavrátil Pavel     31106
17.Dědič DavidCibulková Veronika     23107
18.Peřinová AdélaVitvar Lukáš     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doskočil Matěj40Brůha Jan22
Dědič David13Navrátil Pavel22
Peřinová Adéla13Cibulková Veronika22
Stárek Karel ml.40Vitvar Lukáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS