Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7648:431TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
1046  3010
2.Zatřepálková Lenka
Hendrych Ladislav
 
 
Kukla Oldřich st.
Kolář Petr
 
 
-9557 3120
3.Zatřepálková LenkaIttner Karel376  3030
4.Strnad RichardKolář Petr85-38 3140
5.Zatřepálek PetrBambas Petr798  3050
6.Ivan MilanKukla Oldřich st.7-9-4283260
7.Hendrych LadislavIttner Karel1191  3070
8.Zatřepálek PetrKolář Petr468  3080
9.Ivan MilanBambas Petr938  3090
10.Zatřepálková LenkaKukla Oldřich st.129-49 31100
11.Zatřepálek PetrIttner Karel554  30110
12.Ivan MilanKolář Petr624  30120
13.Zatřepálková LenkaBambas Petr1198  30130
14.Hendrych LadislavKukla Oldřich st.496  30140
15.Ivan MilanIttner Karel74-87 31150
16.Zatřepálková LenkaKolář Petr910-89 31160
17.Hendrych LadislavBambas Petr552  30170
18.Zatřepálek PetrKukla Oldřich st.586  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zatřepálková Lenka40Ittner Karel04
Strnad Richard10Kolář Petr04
Zatřepálek Petr40Bambas Petr04
Ivan Milan40Kukla Oldřich st.04
Hendrych Ladislav30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37663:636TTC Říčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Martin
Macho Martin
 
 
Vitvar Milan
Pígl Tomáš
 
 
235  3010
2.Horálek Jiří
Teplý Stanislav st.
 
 
Riedl Martin
Šantavý Jan
 
 
-7-3-9  0311
3.Horálek JiříPígl Tomáš7-875 3121
4.Teplý Stanislav st.Šantavý Jan5-7-3-8 1322
5.Hron MartinRiedl Martin12-9-5-11 1323
6.Macho MartinVitvar Milan533  3033
7.Teplý Stanislav st.Pígl Tomáš-5-5-3  0334
8.Hron MartinŠantavý Jan-7118-5-72335
9.Macho MartinRiedl Martin-859-1053245
10.Horálek JiříVitvar Milan-57-6783255
11.Hron MartinPígl Tomáš11-7-55-122356
12.Macho MartinŠantavý Jan5-7-8-9 1357
13.Horálek JiříRiedl Martin557  3067
14.Teplý Stanislav st.Vitvar Milan4127  3077
15.Macho MartinPígl Tomáš0-77-443287
16.Horálek JiříŠantavý Jan-104-8-9 1388
17.Teplý Stanislav st.Riedl Martin-113-13-6 1389
18.Hron MartinVitvar Milan-8911-4-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horálek Jiří31Pígl Tomáš22
Teplý Stanislav st.13Šantavý Jan40
Hron Martin04Riedl Martin22
Macho Martin31Vitvar Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29554:533SKST Úvaly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Jandovský Petr
 
 
Stárek Martin
Doskočil Jan
 
 
799  3010
2.Kocurek Martin
Kukla Oldřich ml.
 
 
Černý Roman
Stárek Karel ml.
 
 
-3-4-9  0311
3.Jandovský PetrČerný Roman-3-3-6  0312
4.Kukla Oldřich ml.Stárek Karel ml.-8-4-9  0313
5.Váňa MartinDoskočil Jan7810  3023
6.Kocurek MartinStárek Martin-5-9-6  0324
7.Kukla Oldřich ml.Černý Roman-6-8-10  0325
8.Váňa MartinStárek Karel ml.-83136 3135
9.Kocurek MartinDoskočil Jan635  3045
10.Jandovský PetrStárek Martin-6-7-6  0346
11.Váňa MartinČerný Roman499  3056
12.Kocurek MartinStárek Karel ml.11-67-7-82357
13.Jandovský PetrDoskočil Jan69-86 3167
14.Kukla Oldřich ml.Stárek Martin793  3077
15.Kocurek MartinČerný Roman-5-9-8  0378
16.Jandovský PetrStárek Karel ml.5-66-963288
17.Kukla Oldřich ml.Doskočil Jan348  3098
18.Váňa MartinStárek Martin4-956 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jandovský Petr22Černý Roman31
Kukla Oldřich ml.22Stárek Karel ml.22
Váňa Martin40Doskočil Jan04
Kocurek Martin13Stárek Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u haly Aero O. VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Jan
Hendrych Jan
 
 
Pavlík Zbyšek
Kotrbáček Matyáš
 
 
     3110
2.David Jan
Hudečková Věra
 
 
Brzybohatý Aleš
Václavík Pavel
 
 
     2311
3.Hendrych JanBrzybohatý Aleš     3121
4.Hudečková VěraKotrbáček Petr     1322
5.Berný JanVáclavík Pavel     3132
6.David JanPavlík Zbyšek     2333
7.Hudečková VěraBrzybohatý Aleš     0334
8.Berný JanKotrbáček Petr     1335
9.David JanVáclavík Pavel     0336
10.Hendrych JanPavlík Zbyšek     3146
11.Berný JanBrzybohatý Aleš     1347
12.David JanKotrbáček Petr     3257
13.Hendrych JanVáclavík Pavel     3067
14.Hudečková VěraPavlík Zbyšek     0368
15.David JanBrzybohatý Aleš     0369
16.Hendrych JanKotrbáček Petr     3279
17.Hudečková VěraVáclavík Pavel     13710
18.Berný JanPavlík Zbyšek     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan40Brzybohatý Aleš31
Hudečková Věra04Kotrbáček Petr22
Berný Jan22Václavík Pavel22
David Jan13Pavlík Zbyšek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna čelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29 TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
Topol Martin
Valenta Petr
 
 
     2301
2.Míchal Jiří
Duška Rudolf
 
 
Procházka Petr ml.
Topol Filip nejml.
 
 
     3011
3.Přichystal JiříTopol Martin     3121
4.Duška RudolfValenta Petr     1322
5.Pavlišák JanProcházka Petr ml.     3032
6.Míchal JiříTopol Filip nejml.     3042
7.Duška RudolfTopol Martin     1343
8.Pavlišák JanValenta Petr     3153
9.Míchal JiříProcházka Petr ml.     3163
10.Přichystal JiříTopol Filip nejml.     3073
11.Pavlišák JanTopol Martin     3283
12.Míchal JiříValenta Petr     0384
13.Přichystal JiříProcházka Petr ml.     3094
14.Duška RudolfTopol Filip nejml.     30104
15.Míchal JiříTopol Martin     03105
16.Přichystal JiříValenta PetrWO    03106
17.Duška RudolfProcházka Petr ml.WO    03107
18.Pavlišák JanTopol Filip nejml.WO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přichystal Jiří30Topol Martin22
Duška Rudolf12Valenta Petr21
Pavlišák Jan30Procházka Petr ml.03
Míchal Jiří22Topol Filip nejml.03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38522:610TTC Brandýs nad Labem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiš David
Kovařík Petr
 
 
Vošahlík Radek
Semián Richard
 
 
6-87-5133210
2.Janoud Luboš
Hejný Stanislav ml.
 
 
Nekola Tomáš st.
Copák Juraj
 
 
-6-7-5  0311
3.Martiš DavidNekola Tomáš st.-9-7-4  0312
4.Hejný Stanislav ml.Vošahlík Radek7138  3022
5.Kovařík PetrSemián Richard8-7-9-5 1323
6.Janoud LubošCopák Juraj-4-4-5  0324
7.Hejný Stanislav ml.Nekola Tomáš st.939  3034
8.Kovařík PetrVošahlík Radek-89-7-8 1335
9.Janoud LubošSemián Richard-6-1-4  0336
10.Martiš DavidCopák Juraj864  3046
11.Kovařík PetrNekola Tomáš st.-94-4-7 1347
12.Janoud LubošVošahlík Radek-4-2-6  0348
13.Martiš DavidSemián Richard64-87 3158
14.Hejný Stanislav ml.Copák Juraj6-637 3168
15.Janoud LubošNekola Tomáš st.-1-6-5  0369
16.Martiš DavidVošahlík Radek79-7-10-723610
17.Hejný Stanislav ml.Semián Richard10-799 31710
18.Kovařík PetrCopák Juraj-6-7-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martiš David22Nekola Tomáš st.31
Hejný Stanislav ml.40Vošahlík Radek31
Kovařík Petr04Semián Richard22
Janoud Luboš04Copák Juraj22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS