Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21529:473Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Cihlář Matěj
 
 
Hyršl Ondřej
Kulveit Jonáš
 
 
-69-57-92301
2.Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
8-1044 3111
3.Kadavý VladimírRucký Přemysl413-5-683221
4.Cihlář MatějHyršl Ondřej3510  3031
5.Růžička FilipKulveit Jonáš-8-7-8  0332
6.Brož PavelToman Vojtěch-5881 3142
7.Cihlář MatějRucký Přemysl-115-3-2 1343
8.Růžička FilipHyršl Ondřej-108129 3153
9.Brož PavelKulveit Jonáš-810611 3163
10.Kadavý VladimírToman Vojtěch684  3073
11.Růžička FilipRucký Přemysl-9-6-9  0374
12.Brož PavelHyršl Ondřej-86-11433284
13.Kadavý VladimírKulveit Jonáš977  3094
14.Cihlář MatějToman Vojtěch912-68 31104
15.Brož PavelRucký Přemysl5-126  21  
16.Kadavý VladimírHyršl Ondřej         
17.Cihlář MatějKulveit Jonáš         
18.Růžička FilipToman Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadavý Vladimír30Rucký Přemysl21
Cihlář Matěj21Hyršl Ondřej03
Růžička Filip12Kulveit Jonáš12
Brož Pavel30Toman Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32349:437TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kafuněk David
Kala Petr
 
 
Dvořák Petr
Vojtěch Radek
 
 
-8-6-1  0301
2.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Lamr Martin
Dušek Jan
 
 
-6767 3111
3.Sladovník DanielDvořák Petr-8-2-9  0312
4.Kala PetrDušek Jan-35-9-12 1313
5.Rybář MartinLamr Martin-6-10-8  0314
6.Kafuněk DavidVojtěch Radek7-4-8-8 1315
7.Kala PetrDvořák Petr98-210 3125
8.Rybář MartinDušek Jan6-97-12-62326
9.Kafuněk DavidLamr Martin11-128-5-152327
10.Sladovník DanielVojtěch Radek-8-6-6  0328
11.Rybář MartinDvořák Petr-8-7-6  0329
12.Kafuněk DavidDušek Jan-4WOWO  03210
13.Sladovník DanielLamr Martin         
14.Kala PetrVojtěch Radek         
15.Kafuněk DavidDvořák Petr         
16.Sladovník DanielDušek Jan         
17.Kala PetrLamr Martin         
18.Rybář MartinVojtěch Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sladovník Daniel02Dvořák Petr21
Kala Petr11Dušek Jan30
Rybář Martin03Lamr Martin20
Kafuněk David03Vojtěch Radek20
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:Plachý Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14457:413SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Tenglová Vendula
Drechsler Petr
 
 
-137-5-5 1301
2.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Dlouhý Jiří
Hrbáček Milan
 
 
-87-6643211
3.Plachý JiříDrechsler Petr10-11-9-9 1312
4.Plachý LadislavTenglová Vendula-47109 3122
5.Beran MatějDlouhý Jiří8710  3032
6.Beran TomášHrbáček Milan8-48-873242
7.Plachý LadislavDrechsler Petr787  3052
8.Beran MatějTenglová Vendula9-5106 3162
9.Beran TomášDlouhý Jiří9117  3072
10.Plachý JiříHrbáček Milan910-17 3182
11.Beran MatějDrechsler Petr5142  3092
12.Remeš ZdeněkTenglová Vendula8-588 31102
13.Plachý JiříDlouhý Jiří-8-11   02  
14.Plachý LadislavHrbáček Milan         
15.Remeš ZdeněkDrechsler Petr         
16.Plachý JiříTenglová Vendula         
17.Plachý LadislavDlouhý Jiří         
18.Beran MatějHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Jiří11Drechsler Petr12
Plachý Ladislav20Tenglová Vendula03
Beran Matěj30Dlouhý Jiří02
Beran Tomáš20Hrbáček Milan02
Remeš Zdeněk10   
Střídání_Remeš Zdeněk za Beran Tomáš



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30625:612TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
-5997 3110
2.Svoboda Robert
Nejedlý Pavel
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
46-89 3120
3.Svoboda RobertOlejár Filip-12-48-6 1321
4.Novotný PetrZubčák Patrik799  3031
5.Nejedlý PavelHák Zdeněk-9-7-5  0332
6.Hrdý MartinVidlák Miloš4912  3042
7.Novotný PetrOlejár Filip-8-12-7  0343
8.Nejedlý PavelZubčák Patrik-6-99-5 1344
9.Hrdý MartinHák Zdeněk1099  3054
10.Svoboda RobertVidlák Miloš-8-663-72355
11.Nejedlý PavelOlejár Filip-698-6-22356
12.Hrdý MartinZubčák Patrik3106  3066
13.Svoboda RobertHák Zdeněk962  3076
14.Novotný PetrVidlák Miloš-9856 3186
15.Hrdý MartinOlejár Filip-8-6-6  0387
16.Svoboda RobertZubčák Patrik-13-39-7 1388
17.Novotný PetrHák Zdeněk46-57 3198
18.Nejedlý PavelVidlák Miloš8-99-9932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Robert13Olejár Filip40
Novotný Petr31Zubčák Patrik22
Nejedlý Pavel13Hák Zdeněk13
Hrdý Martin31Vidlák Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33394:486AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Kadlec Tomáš
 
 
Havazík Ondřej
Kreder Benjamin
 
 
10-97-6-72301
2.Kučala Viktor
Daníček Adam
 
 
Hüttl Michal
Stano Peter
 
 
-95-9-3 1302
3.Daníček AdamHüttl Michal-5-67-10 1303
4.Kučala ViktorStano Peter-6-15-6  0304
5.Kadlec TomášHavazík Ondřej129-87 3114
6.Kadlec VítKreder Benjamin-5-6-8  0315
7.Kučala ViktorHüttl Michal9-610-3-82316
8.Kadlec TomášStano Peter9-8-6-7 1317
9.Kadlec VítHavazík Ondřej8-96-853227
10.Daníček AdamKreder Benjamin-6-3-7  0328
11.Kadlec TomášHüttl Michal-7-6-5  0329
12.Kadlec VítStano Peter-11-710-9 13210
13.Juhasz MartinHavazík Ondřej99   20  
14.Kučala ViktorKreder Benjamin         
15.Kadlec VítHüttl Michal         
16.Juhasz MartinStano Peter         
17.Kučala ViktorHavazík Ondřej         
18.Kadlec TomášKreder Benjamin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daníček Adam02Hüttl Michal30
Kučala Viktor02Stano Peter30
Kadlec Tomáš12Havazík Ondřej02
Kadlec Vít12Kreder Benjamin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39680:701TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
Benák Libor
Tichý Jiří
 
 
-1098-12-62301
2.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
-11-5-7  0302
3.Vavřinec MatějBenák Libor9-4812 3112
4.Maňhal DanielTichý Jiří48-6-4-72313
5.Zahradníček JakubKoděra Miloš-8-9810-122314
6.Černý JiříAmbrož Adam5-5-8443224
7.Maňhal DanielBenák Libor-7107-6103234
8.Zahradníček JakubTichý Jiří-7-6-9  0335
9.Černý JiříKoděra Miloš695  3045
10.Vavřinec MatějAmbrož Adam-8-104-10 1346
11.Zahradníček JakubBenák Libor-510-8-12 1347
12.Černý JiříTichý Jiří5-8-5783257
13.Vavřinec MatějKoděra Miloš97-59 3167
14.Maňhal DanielAmbrož Adam-47-8-6 1368
15.Černý JiříBenák Libor-10-9-10  0369
16.Vavřinec MatějTichý Jiří876  3079
17.Maňhal DanielKoděra Miloš-10949 3189
18.Zahradníček JakubAmbrož Adam10-4-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vavřinec Matěj31Benák Libor22
Maňhal Daniel22Tichý Jiří22
Zahradníček Jakub04Koděra Miloš13
Černý Jiří31Ambrož Adam31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS