Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35638:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršík Richard
Růžička Filip
 
 
Janíček Petr
Kafuněk David
 
 
-8-8-12  0301
2.Kuba Miloslav
Kadavý Vladimír
 
 
Kala Petr
Sladovník Daniel
 
 
8-1033 3111
3.Kuba MiloslavKafuněk David5-9-910-82312
4.Kadavý VladimírSladovník Daniel-9382 3122
5.Růžička FilipKala Petr76-86 3132
6.Brož PavelJaníček Petr-4-5-6  0333
7.Kadavý VladimírKafuněk David3-5-67-112334
8.Růžička FilipSladovník Daniel-7-6-8  0335
9.Brož PavelKala Petr4-6-6273245
10.Kuba MiloslavJaníček Petr9-1294 3155
11.Maršík RichardKafuněk David-8-8-5  0356
12.Brož PavelSladovník Daniel-7-88-6 1357
13.Kuba MiloslavKala Petr28-94 3167
14.Kadavý VladimírJaníček Petr758  3077
15.Brož PavelKafuněk David-9-67-6 1378
16.Kuba MiloslavSladovník Daniel1782  3088
17.Kadavý VladimírKala Petr8-896 3198
18.Maršík RichardJaníček Petr-4-10-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Miloslav31Kafuněk David40
Kadavý Vladimír31Sladovník Daniel22
Růžička Filip11Kala Petr04
Brož Pavel13Janíček Petr22
Maršík Richard02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Hyršl Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30241:382SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucký Přemysl
Hyršl Ondřej
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-7-8-7  0301
2.Kulveit Jonáš
 
 
Suvorov Maxim
Plachý Jiří
 
 
WO    0302
3.Hyršl OndřejBeran Matěj-4-99-7 1303
4.Kulveit JonášBeran Tomáš8-3-86-62304
5.Toman VojtěchPlachý Jiří-8-77-6 1305
6.Rucký PřemyslSuvorov Maxim-5-8-7  0306
7.Kulveit JonášBeran Matěj-4138-7-52307
8.Toman VojtěchBeran Tomáš-7-7-2  0308
9.Rucký PřemyslPlachý Jiří-5-8-10  0309
10.Hyršl OndřejSuvorov Maxim-2-6-8  03010
11.Toman VojtěchBeran Matěj         
12.Rucký PřemyslBeran Tomáš         
13.Hyršl OndřejPlachý Jiří         
14.Kulveit JonášSuvorov Maxim         
15.Rucký PřemyslBeran Matěj         
16.Hyršl OndřejBeran Tomáš         
17.Kulveit JonášPlachý Jiří         
18.Toman VojtěchSuvorov Maxim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hyršl Ondřej02Beran Matěj20
Kulveit Jonáš02Beran Tomáš20
Toman Vojtěch02Plachý Jiří20
Rucký Přemysl02Suvorov Maxim20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:29653:609TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Radek
Dvořák Petr
 
 
Melichar Jiří
Novotný Petr
 
 
-8-611773210
2.Lamr Martin
Dušek Jan
 
 
Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
-7-678-112311
3.Vojtěch RadekMelichar Jiří11-6-9-10 1312
4.Dušek JanNovotný Petr8-9-5-10 1313
5.Dvořák PetrHrdý Martin6-1199 3123
6.Lamr MartinNejedlý Pavel-9449 3133
7.Dušek JanMelichar Jiří-897-7-62334
8.Dvořák PetrNovotný Petr910-98 3144
9.Lamr MartinHrdý Martin1579  3054
10.Vojtěch RadekNejedlý Pavel-82-9193264
11.Dvořák PetrMelichar Jiří-97-78113274
12.Lamr MartinNovotný Petr-12-65-8 1375
13.Vojtěch RadekHrdý Martin96-39 3185
14.Dušek JanNejedlý Pavel-105-8563295
15.Lamr MartinMelichar Jiří9-79-9532105
16.Vojtěch RadekNovotný Petr-9    01  
17.Dušek JanHrdý Martin         
18.Dvořák PetrNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Radek21Melichar Jiří22
Dušek Jan12Novotný Petr21
Dvořák Petr30Hrdý Martin03
Lamr Martin31Nejedlý Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:Dlouhý
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17530:454TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Kučala Viktor
Kadlec Tomáš
 
 
-6896 3110
2.Dlouhý Jiří
Píšan Ondřej
 
 
Píša Radovan
Juhasz Martin
 
 
998  3020
3.Dlouhý JiříPíša Radovan-14-312-8 1321
4.Tenglová VendulaJuhasz Martin4-8-6583231
5.Píšan OndřejKadlec Tomáš9-6-914-72332
6.Drechsler PetrKučala Viktor787  3042
7.Tenglová VendulaPíša Radovan-8666 3152
8.Píšan OndřejJuhasz Martin611-7-3-62353
9.Drechsler PetrKadlec Tomáš454  3063
10.Dlouhý JiříKučala Viktor-8569 3173
11.Píšan OndřejPíša Radovan-7-89-10 1374
12.Drechsler PetrJuhasz Martin847  3084
13.Dlouhý JiříKadlec Tomáš978  3094
14.Tenglová VendulaKučala Viktor675  30104
15.Drechsler PetrPíša Radovan-967-7 22  
16.Dlouhý JiříJuhasz Martin         
17.Tenglová VendulaKadlec Tomáš         
18.Píšan OndřejKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří21Píša Radovan21
Tenglová Vendula30Juhasz Martin12
Píšan Ondřej03Kadlec Tomáš12
Drechsler Petr30Kučala Viktor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:24549:502TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
7-71014 3110
2.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
-877-363220
3.Tinkl PavelČerný Jiří-6-69853230
4.Hák ZdeněkVavřinec Matěj12-8-9-5 1331
5.Zubčák PatrikMaňhal Daniel-9-94-7 1332
6.Olejár FilipZahradníček Jakub-8-785103242
7.Hák ZdeněkČerný Jiří-711-4-7 1343
8.Zubčák PatrikVavřinec Matěj77-73 3153
9.Olejár FilipMaňhal Daniel1562  3063
10.Tinkl PavelZahradníček Jakub-25-9863273
11.Zubčák PatrikČerný Jiří-9-7-6  0374
12.Olejár FilipVavřinec Matěj646  3084
13.Tinkl PavelMaňhal Daniel57-711 3194
14.Hák ZdeněkZahradníček Jakub56-96 31104
15.Olejár FilipČerný Jiří         
16.Tinkl PavelVavřinec Matěj         
17.Hák ZdeněkMaňhal Daniel         
18.Zubčák PatrikZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tinkl Pavel30Černý Jiří21
Hák Zdeněk12Vavřinec Matěj12
Zubčák Patrik12Maňhal Daniel12
Olejár Filip30Zahradníček Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19481:430AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenk Jakub
Havazík Ondřej
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
79-7-10-32301
2.Kreder Benjamin
Panský Lukáš
 
 
Hubinger Lukáš
Ambrož Adam
 
 
-10576 3111
3.Šenk JakubHubinger Lukáš679  3021
4.Havazík OndřejTichý Jiří-11-6-4  0322
5.Panský LukášAmbrož Adam-97-2773232
6.Kreder BenjaminZámyslický Jaroslav769  3042
7.Havazík OndřejHubinger Lukáš-6796 3152
8.Panský LukášTichý Jiří-8-8-1  0353
9.Kreder BenjaminAmbrož Adam63-93 3163
10.Šenk JakubZámyslický Jaroslav8-11-7973273
11.Panský LukášHubinger Lukáš-7578 3183
12.Kreder BenjaminTichý Jiří7-569 3193
13.Šenk JakubAmbrož Adam-45110 31103
14.Havazík OndřejZámyslický Jaroslav         
15.Kreder BenjaminHubinger Lukáš         
16.Šenk JakubTichý Jiří         
17.Havazík OndřejAmbrož Adam         
18.Panský LukášZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenk Jakub30Hubinger Lukáš03
Havazík Ondřej11Tichý Jiří21
Panský Lukáš21Ambrož Adam03
Kreder Benjamin30Zámyslický Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS