Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:21498:423Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
8156  3010
2.Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
Plachý Jiří
Suvorov Maxim
 
 
67-68 3120
3.Maršík RichardBeran Tomáš559  3030
4.Kadavý VladimírSuvorov Maxim-8-8-9  0331
5.Kuba MiloslavPlachý Jiří969  3041
6.Brož PavelBeran Matěj-7-34723251
7.Kadavý VladimírBeran Tomáš9-9510 3161
8.Kuba MiloslavSuvorov Maxim-7-4-4  0362
9.Brož PavelPlachý Jiří-77-9-9 1363
10.Maršík RichardBeran Matěj98-710 3173
11.Kuba MiloslavBeran Tomáš516  3083
12.Brož PavelSuvorov Maxim-6-6-10  0384
13.Maršík RichardPlachý Jiří-6-7-8  0385
14.Kadavý VladimírBeran Matěj6-972 3195
15.Brož PavelBeran TomášWO    30105
16.Maršík RichardSuvorov Maxim-27   11  
17.Kadavý VladimírPlachý Jiří         
18.Kuba MiloslavBeran Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršík Richard21Beran Tomáš03
Kadavý Vladimír21Suvorov Maxim30
Kuba Miloslav21Plachý Jiří21
Brož Pavel12Beran Matěj03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Kafuněk David
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:38488:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hrdý Martin
Šimáček Milan
 
 
WO    0301
2.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Melichar Jiří
Suchomel Tomáš
 
 
-5947 3111
3.Melichar JiříWO    0312
4.Rybář MartinHrdý Martin-11-6-7  0313
5.Kafuněk DavidSuchomel Tomáš69-410 3123
6.Sladovník DanielŠimáček Milan99-4-1193233
7.Rybář MartinMelichar Jiří-10-6-6  0334
8.Kafuněk DavidHrdý Martin9-11-9863244
9.Sladovník DanielSuchomel Tomáš-8977 3154
10.Šimáček MilanWO    0355
11.Kafuněk DavidMelichar Jiří-8-11710103265
12.Sladovník DanielHrdý Martin878  3075
13.Suchomel TomášWO    0376
14.Rybář MartinŠimáček Milan-9-55-5 1377
15.Sladovník DanielMelichar Jiří-109-2-3 1378
16.Hrdý MartinWO    0379
17.Rybář MartinSuchomel Tomáš55-6-883289
18.Kafuněk DavidŠimáček Milan7106  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rybář Martin13Melichar Jiří21
Kafuněk David40Hrdý Martin12
Sladovník Daniel31Suchomel Tomáš03
   Šimáček Milan12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:42734:735nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmatlák Jiří
Šilhánek Luděk
 
 
Píša Radovan
Juhasz Martin
 
 
-9-996-52301
2.Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
Kadlec Tomáš
Daníček Adam
 
 
-107-10683211
3.Rucký PřemyslPíša Radovan8-11-5953221
4.Šilhánek LuděkJuhasz Martin-7174 3131
5.Toman VojtěchKadlec Tomáš-7-79-9 1332
6.Šmatlák JiříDaníček Adam10-8-7873242
7.Šilhánek LuděkPíša Radovan-10-8-8  0343
8.Toman VojtěchJuhasz Martin-10-710-9 1344
9.Šmatlák JiříKadlec Tomáš53-6-10-62345
10.Rucký PřemyslDaníček Adam-8-1297103255
11.Toman VojtěchPíša Radovan9-6-2-2 1356
12.Šmatlák JiříJuhasz Martin6-87-883266
13.Rucký PřemyslKadlec Tomáš-8-9-8  0367
14.Šilhánek LuděkDaníček Adam-7744 3177
15.Šmatlák JiříPíša Radovan79-10-563287
16.Rucký PřemyslJuhasz Martin7-75-16-42388
17.Šilhánek LuděkKadlec Tomáš87-83 3198
18.Toman VojtěchDaníček Adam10-6-6-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rucký Přemysl22Píša Radovan22
Šilhánek Luděk31Juhasz Martin22
Toman Vojtěch04Kadlec Tomáš31
Šmatlák Jiří31Daníček Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33663:641TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jan
Běhal Aleš
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
-11-8-7  0301
2.Marat Filip
Lamr Martin
 
 
Maňhal Daniel
Chlumský Petr
 
 
-7-137633211
3.Marat FilipChlumský Petr694  3021
4.Dušek JanZahradníček Jakub910-67 3131
5.Běhal AlešMaňhal Daniel5-7-11-3 1332
6.Lamr MartinČerný Jiří-5-8-6  0333
7.Dušek JanChlumský Petr87-89 3143
8.Běhal AlešZahradníček Jakub-6488 3153
9.Lamr MartinMaňhal Daniel-997-753263
10.Marat FilipČerný Jiří911-8-3-72364
11.Běhal AlešChlumský Petr-11-525-92365
12.Lamr MartinZahradníček Jakub-81812 3175
13.Marat FilipMaňhal Daniel-8-6-7  0376
14.Dušek JanČerný Jiří912-8-4-72377
15.Lamr MartinChlumský Petr-9297 3187
16.Marat FilipZahradníček Jakub-11-678103297
17.Dušek JanMaňhal Daniel8-769 31107
18.Běhal AlešČerný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Filip22Chlumský Petr13
Dušek Jan31Zahradníček Jakub04
Běhal Aleš12Maňhal Daniel22
Lamr Martin31Černý Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:Dlouhý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:20501:438TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
Ambrož Adam
Koděra Miloš
 
 
1162  3010
2.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Tichý Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
864  3020
3.Drechsler PetrTichý Jiří6-695 3130
4.Dlouhý JiříKoděra Miloš6-5-7-4 1331
5.Hrbáček MilanAmbrož Adam-9-7-6  0332
6.Tenglová VendulaHubinger Lukáš896  3042
7.Dlouhý JiříTichý Jiří-7-10-9  0343
8.Hrbáček MilanKoděra Miloš-7-6-9  0344
9.Tenglová VendulaAmbrož Adam96-97 3154
10.Drechsler PetrHubinger Lukáš710-74 3164
11.Hrbáček MilanTichý Jiří-910-5-7 1365
12.Tenglová VendulaKoděra Miloš866  3075
13.Drechsler PetrAmbrož Adam93-59 3185
14.Dlouhý JiříHubinger Lukáš13-757 3195
15.Tenglová VendulaTichý Jiří516  30105
16.Drechsler PetrKoděra Miloš87   20  
17.Dlouhý JiříAmbrož Adam         
18.Hrbáček MilanHubinger Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drechsler Petr30Tichý Jiří22
Dlouhý Jiří12Koděra Miloš21
Hrbáček Milan03Ambrož Adam12
Tenglová Vendula40Hubinger Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36729:714nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Šenk Jakub
Kreder Benjamin
 
 
68-13-5-72301
2.Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
Stano Peter
Annayev Sanjar
 
 
5115  3011
3.Tinkl PavelKreder Benjamin-7-7412103221
4.Zubčák PatrikŠenk Jakub12-8-8-16 1322
5.Semrád MartinStano Peter-5-6-5  0323
6.Olejár FilipAnnayev Sanjar10310  3033
7.Zubčák PatrikKreder Benjamin10103  3043
8.Semrád MartinŠenk Jakub-16787 3153
9.Olejár FilipStano Peter-91163 3163
10.Tinkl PavelAnnayev Sanjar6-9-9963273
11.Semrád MartinKreder Benjamin6-2-4-9 1374
12.Olejár FilipŠenk Jakub-198-7-12 1375
13.Tinkl PavelStano Peter-810-8-13 1376
14.Zubčák PatrikAnnayev Sanjar3-899 3186
15.Olejár FilipKreder Benjamin-6-68-8 1387
16.Tinkl PavelŠenk Jakub8-1010-633297
17.Zubčák PatrikStano Peter-77-99-82398
18.Hák ZdeněkAnnayev Sanjar-9-810-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tinkl Pavel31Kreder Benjamin22
Zubčák Patrik22Šenk Jakub22
Semrád Martin12Stano Peter31
Olejár Filip22Annayev Sanjar13
Hák Zdeněk01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS