Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33644:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kézr Aleš
Polcar Vojtěch
 
 
Píša Radovan
Benák Libor
 
 
9-8-6-9 1301
2.Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
Kadlec Tomáš
Juhasz Martin
 
 
69-410 3111
3.Maršík RichardPíša Radovan-91269 3121
4.Kadavý VladimírBenák Libor-12-2-6  0322
5.Polcar VojtěchKadlec Tomáš-56-10-8 1323
6.Kézr AlešJuhasz Martin5129  3033
7.Kadavý VladimírPíša Radovan-6-843-62334
8.Polcar VojtěchBenák Libor8-97-4-52335
9.Kézr AlešKadlec Tomáš445  3045
10.Maršík RichardJuhasz Martin9-88-7-72346
11.Polcar VojtěchPíša Radovan-8-85-3 1347
12.Kézr AlešBenák Libor-8884 3157
13.Maršík RichardKadlec Tomáš-9-89-9 1358
14.Kadavý VladimírJuhasz Martin585  3068
15.Kézr AlešPíša Radovan646  3078
16.Maršík RichardBenák Libor-5-5-4  0379
17.Kadavý VladimírKadlec Tomáš510-96 3189
18.Polcar VojtěchJuhasz Martin-5-810343299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršík Richard13Píša Radovan22
Kadavý Vladimír22Benák Libor31
Polcar Vojtěch13Kadlec Tomáš22
Kézr Aleš40Juhasz Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:34637:642TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
-9-99-8 1301
2.Melichar Jiří
Šimáček Milan
 
 
Maňhal Daniel
Vavřinec Matěj
 
 
1348  3011
3.Nejedlý PavelZahradníček Jakub-9588 3121
4.Hrdý MartinMaňhal Daniel69-6-8-82322
5.Šimáček MilanČerný Jiří-69-6-7 1323
6.Melichar JiříVavřinec Matěj7107  3033
7.Hrdý MartinZahradníček Jakub49-11-683243
8.Šimáček MilanMaňhal Daniel8-5-5-10 1344
9.Melichar JiříČerný Jiří-59-4-6 1345
10.Nejedlý PavelVavřinec Matěj9-8-58-92346
11.Šimáček MilanZahradníček Jakub9-5-158-32347
12.Melichar JiříMaňhal Daniel543  3057
13.Nejedlý PavelČerný Jiří812-7-7-72358
14.Hrdý MartinVavřinec Matěj1-8-39-92359
15.Melichar JiříZahradníček Jakub782  3069
16.Nejedlý PavelMaňhal Daniel-59106 3179
17.Hrdý MartinČerný Jiří-8-8-8  03710
18.Šimáček MilanVavřinec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nejedlý Pavel22Zahradníček Jakub13
Hrdý Martin13Maňhal Daniel22
Šimáček Milan03Černý Jiří40
Melichar Jiří31Vavřinec Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:Plachý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35416:561TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Kubát Petr
 
 
Švec Radek
Tichý Jiří
 
 
-1-4-10  0301
2.Plachý Jiří
Navrátil Jiří
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
-7-7-9  0302
3.Kubát PetrŠvec Radek998  3012
4.Plachý JiříTichý Jiří-9-477-122313
5.Navrátil JiříAmbrož Adam11-9-10-8 1314
6.Beran MatějKoděra Miloš-6-910-10 1315
7.Plachý JiříŠvec Radek78-11-693225
8.Navrátil JiříTichý Jiří-7-78-4 1326
9.Beran MatějAmbrož AdamWO    0327
10.Kubát PetrKoděra Miloš889  3037
11.Navrátil JiříŠvec Radek-1-7-9  0338
12.Beran MatějTichý JiříWO    0339
13.Kubát PetrAmbrož Adam78-710 3149
14.Plachý JiříKoděra Miloš-98-9893259
15.Beran MatějŠvec RadekWO    03510
16.Kubát PetrTichý Jiří         
17.Plachý JiříAmbrož Adam         
18.Navrátil JiříKoděra Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubát Petr30Švec Radek12
Plachý Jiří21Tichý Jiří20
Navrátil Jiří03Ambrož Adam11
Beran Matěj01Koděra Miloš12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:03Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35485:538AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Rybář Martin
 
 
Kantor Jan
Stano Peter
 
 
-9-98-5 1301
2.Janíček Petr
Knobloch Miroslav
 
 
Šenk Jakub
Havazík Ondřej
 
 
-87-10-12 1302
3.Janíček PetrŠenk Jakub-7-8-6  0303
4.Rybář MartinStano Peter6-986 3113
5.Knobloch MiroslavKantor Jan9-8-8-5 1314
6.Kala PetrHavazík Ondřej59-56 3124
7.Rybář MartinŠenk Jakub-4-5-9  0325
8.Knobloch MiroslavStano Peter9-8-7-7 1326
9.Kala PetrKantor Jan-5-8-7  0327
10.Janíček PetrHavazík Ondřej743  3037
11.Knobloch MiroslavŠenk Jakub12-10-8-7 1338
12.Kala PetrStano Peter-8-9-9  0339
13.Janíček PetrKantor Jan9-129-983249
14.Rybář MartinHavazík Ondřej6-668 3159
15.Kala PetrŠenk Jakub-5-5-5  03510
16.Janíček PetrStano Peter         
17.Rybář MartinKantor Jan         
18.Knobloch MiroslavHavazík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janíček Petr21Šenk Jakub40
Rybář Martin21Stano Peter21
Knobloch Miroslav03Kantor Jan21
Kala Petr13Havazík Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35583:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
876  3010
2.Šilhánek Luděk
Musil Michal
 
 
Tinkl Pavel
Semrád Martin
 
 
-77-7793220
3.Rucký PřemyslOlejár Filip-10-9-9  0321
4.Šilhánek LuděkTinkl Pavel-5-6-5  0322
5.Musil MichalZubčák Patrik-9-5-6  0323
6.Šmatlák JiříSemrád Martin13-857 3133
7.Šilhánek LuděkOlejár Filip-5116-293243
8.Musil MichalTinkl Pavel-9-5-6  0344
9.Šmatlák JiříZubčák Patrik1249  3054
10.Rucký PřemyslSemrád Martin343  3064
11.Musil MichalOlejár Filip-4-7-8  0365
12.Šmatlák JiříTinkl Pavel-5-129-6 1366
13.Rucký PřemyslZubčák Patrik1065  3076
14.Šilhánek LuděkSemrád Martin97-97 3186
15.Šmatlák JiříOlejár Filip-118-6-7 1387
16.Rucký PřemyslTinkl Pavel-4-8-6  0388
17.Šilhánek LuděkZubčák Patrik-79-54153298
18.Musil MichalSemrád Martin7-4-7-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rucký Přemysl22Olejár Filip31
Šilhánek Luděk31Tinkl Pavel40
Musil Michal04Zubčák Patrik13
Šmatlák Jiří22Semrád Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36653:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamr Martin
Marat Filip
 
 
Tenglová Vendula
Drechsler Petr
 
 
-11-6-10  0301
2.Vojtěch Radek
Dušek Jan
 
 
Dlouhý Jiří
Prokš Vladimír
 
 
-56-56103211
3.Marat FilipDrechsler Petr-5-411-4 1312
4.Dušek JanTenglová Vendula-8-7-9  0313
5.Vojtěch RadekDlouhý Jiří76-9-8-82314
6.Lamr MartinProkš Vladimír968  3024
7.Dušek JanDrechsler Petr417-9-973234
8.Vojtěch RadekTenglová Vendula-89-8963244
9.Lamr MartinDlouhý Jiří-4-6-8  0345
10.Marat FilipProkš Vladimír9-876 3155
11.Vojtěch RadekDrechsler Petr-94-53-82356
12.Lamr MartinTenglová Vendula8-6-10-5 1357
13.Marat FilipDlouhý Jiří958  3067
14.Dušek JanProkš Vladimír11107  3077
15.Lamr MartinDrechsler Petr5-8-89-62378
16.Marat FilipTenglová Vendula-3-3-7  0379
17.Dušek JanDlouhý Jiří988  3089
18.Vojtěch RadekProkš Vladimír4-9-8893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Filip22Drechsler Petr31
Dušek Jan31Tenglová Vendula31
Vojtěch Radek22Dlouhý Jiří22
Lamr Martin13Prokš Vladimír04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS