Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:23541:503TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamr Martin
Dvořák Petr
 
 
Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
7-687 3110
2.Dušek Jan
Vojtěch Radek
 
 
Maršík Richard
Brož Pavel
 
 
-83-7-7 1311
3.Lamr MartinKézr Aleš-67-12883221
4.Dušek JanKuba Miloslav6-3-6-7 1322
5.Vojtěch RadekMaršík Richard61110  3032
6.Dvořák PetrBrož Pavel38-5-423242
7.Dušek JanKézr Aleš107-8-6-92343
8.Vojtěch RadekKuba Miloslav-9-951193253
9.Dvořák PetrMaršík Richard9-488 3163
10.Lamr MartinBrož Pavel-6-87893273
11.Vojtěch RadekKézr Aleš54-14-643283
12.Dvořák PetrKuba Miloslav86-56 3193
13.Lamr MartinMaršík Richard9-678 31103
14.Dušek JanBrož Pavel-12-134  12  
15.Dvořák PetrKézr Aleš         
16.Lamr MartinKuba Miloslav         
17.Dušek JanMaršík Richard         
18.Vojtěch RadekBrož Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lamr Martin30Kézr Aleš12
Dušek Jan02Kuba Miloslav12
Vojtěch Radek30Maršík Richard03
Dvořák Petr30Brož Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16494:423TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
-9-998103210
2.Dlouhý Jiří
Prokš Vladimír
 
 
Šilhánek Luděk
Musil Michal
 
 
-9-1091293220
3.Drechsler PetrRucký Přemysl-8-107753230
4.Dlouhý JiříŠilhánek Luděk9-8-812-42331
5.Prokš VladimírToman Vojtěch678  3041
6.Tenglová VendulaMusil Michal1027  3051
7.Dlouhý JiříRucký Přemysl710-66 3161
8.Prokš VladimírŠilhánek Luděk8-4-10-7 1362
9.Tenglová VendulaToman Vojtěch46-53 3172
10.Drechsler PetrMusil Michal49-96 3182
11.Prokš VladimírRucký Přemysl78-411 3192
12.Tenglová VendulaŠilhánek Luděk774  30102
13.Drechsler PetrToman Vojtěch         
14.Dlouhý JiříMusil Michal         
15.Tenglová VendulaRucký Přemysl         
16.Drechsler PetrŠilhánek Luděk         
17.Dlouhý JiříToman Vojtěch         
18.Prokš VladimírMusil Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drechsler Petr20Rucký Přemysl03
Dlouhý Jiří11Šilhánek Luděk21
Prokš Vladimír21Toman Vojtěch02
Tenglová Vendula30Musil Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37541:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
Janíček Petr
Knobloch Miroslav
 
 
10 -108103110
2.
 
 
Rybář Martin
Kala Petr
 
 
WO    0311
3.Semrád MartinJaníček Petr-81063 3121
4.Kala PetrWO    0322
5.Zubčák PatrikRybář Martin11-511-8-92323
6.Olejár FilipKnobloch Miroslav66-110 3133
7.Janíček PetrWO    0334
8.Zubčák PatrikKala Petr6-95-893244
9.Olejár FilipRybář Martin-10472 3154
10.Semrád MartinKnobloch Miroslav-83-6-8 1355
11.Zubčák PatrikJaníček Petr59-6-853265
12.Olejár FilipKala Petr152  3075
13.Semrád MartinRybář Martin376  3085
14.Knobloch MiroslavWO    0386
15.Olejár FilipJaníček Petr6-84-273296
16.Semrád MartinKala Petr-78-811-62397
17.Rybář MartinWO    0398
18.Zubčák PatrikKnobloch Miroslav86-7-7-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Semrád Martin22Janíček Petr03
Zubčák Patrik22Kala Petr12
Olejár Filip40Rybář Martin12
   Knobloch Miroslav21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31604:600AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Jan
Stano Peter
 
 
Přída Kryštof
Kubát Petr
 
 
-7-3-10  0301
2.Havazík Ondřej
Šenk Jakub
 
 
Plachý Jiří
Beran Tomáš
 
 
883  3011
3.Kantor JanPřída Kryštof9-5-8-7 1312
4.Stano PeterBeran Tomáš5-998 3122
5.Havazík OndřejKubát Petr1111-7-6103232
6.Šenk JakubPlachý Jiří2109  3042
7.Stano PeterPřída Kryštof88-8-7-32343
8.Havazík OndřejBeran Tomáš-2-88-5 1344
9.Šenk JakubKubát Petr-7545 3154
10.Kantor JanPlachý Jiří49-8-643264
11.Havazík OndřejPřída Kryštof-7-5-7  0365
12.Šenk JakubBeran Tomáš-7-81010103275
13.Kantor JanKubát Petr-6-66-7 1376
14.Stano PeterPlachý Jiří366  3086
15.Šenk JakubPřída Kryštof1269  3096
16.Kantor JanBeran Tomáš-8-9-6  0397
17.Stano PeterKubát Petr5-910-5732107
18.Adam LukášPlachý Jiří-3958 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantor Jan13Přída Kryštof31
Stano Peter31Beran Tomáš22
Havazík Ondřej12Kubát Petr13
Šenk Jakub40Plachý Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28670:569TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištora Josef
Tichý Jiří
 
 
Nejedlý Pavel
Vojáček Miloš
 
 
8-733 3110
2.Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
Novotný Petr
Hrdý Martin
 
 
6710  3020
3.Pištora JosefNejedlý Pavel710-72 3130
4.Tichý JiříHrdý Martin26-5-6-82331
5.Ambrož AdamNovotný Petr-12-874-72332
6.Koděra MilošVojáček Miloš867  3042
7.Tichý JiříNejedlý Pavel51110  3052
8.Ambrož AdamHrdý Martin4-67-8-62353
9.Koděra MilošNovotný Petr-7-76-7 1354
10.Pištora JosefVojáček Miloš-9-9-8  0355
11.Ambrož AdamNejedlý Pavel-11674 3165
12.Koděra MilošHrdý Martin6-5-114-62366
13.Pištora JosefNovotný Petr-959-7-82367
14.Tichý JiříVojáček Miloš523  3077
15.Koděra MilošNejedlý Pavel49-99 3187
16.Pištora JosefHrdý Martin-7-7-6  0388
17.Tichý JiříNovotný Petr1097  3098
18.Ambrož AdamVojáček Miloš457  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pištora Josef13Nejedlý Pavel04
Tichý Jiří31Hrdý Martin40
Ambrož Adam22Novotný Petr31
Koděra Miloš22Vojáček Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:31444:499TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jiří
Vavřinec Matěj
 
 
Juhasz Martin
Kadlec Tomáš
 
 
66-6-7-92301
2.Zahradníček Jakub
Jelínek Tomáš
 
 
Píša Radovan
Benák Libor
 
 
-79-4-8 1302
3.Vavřinec MatějPíša Radovan15-10-18-4 1303
4.Zahradníček JakubKadlec Tomáš1288  3013
5.Jelínek TomášBenák Libor8-2-4-6 1314
6.Černý JiříJuhasz Martin869  3024
7.Zahradníček JakubPíša Radovan-9-106-8 1325
8.Jelínek TomášKadlec Tomáš-12-7-7  0326
9.Černý JiříBenák Libor-7939 3136
10.Vavřinec MatějJuhasz Martin-10-10-10  0337
11.Jelínek TomášPíša Radovan-2-1-7  0338
12.Černý JiříKadlec Tomáš427  3048
13.Vavřinec MatějBenák Libor-9-4-6  0349
14.Zahradníček JakubJuhasz Martin5-7-10-5 13410
15.Černý JiříPíša Radovan78-9-8-923  
16.Vavřinec MatějKadlec Tomáš         
17.Zahradníček JakubBenák Libor         
18.Jelínek TomášJuhasz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vavřinec Matěj03Píša Radovan30
Zahradníček Jakub12Kadlec Tomáš12
Jelínek Tomáš03Benák Libor21
Černý Jiří30Juhasz Martin21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS