Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36584:617AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
Hüttl Michal
Stano Peter
 
 
-67-7-10 1301
2.Kuba Miloslav
Růžička Filip
 
 
Havazík Ondřej
Adam Lukáš
 
 
-8-9-7  0302
3.Kuba MiloslavHüttl Michal-10-1110-12 1303
4.Kadavý VladimírAdam Lukáš-6-896-62304
5.Růžička FilipStano Peter15-3-10-7 1305
6.Brož PavelHavazík Ondřej-1065-1283215
7.Kadavý VladimírHüttl Michal18-9-11-8 1316
8.Růžička FilipAdam Lukáš789  3026
9.Brož PavelStano Peter87-9-883236
10.Kuba MiloslavHavazík Ondřej766  3046
11.Růžička FilipHüttl Michal-7-7-7  0347
12.Brož PavelAdam Lukáš811-94 3157
13.Kuba MiloslavStano Peter-8-5-7  0358
14.Kadavý VladimírAnnayev Sanjar-8-677-82359
15.Brož PavelHüttl Michal-0677 3169
16.Kuba MiloslavAdam Lukáš-7-8-6  03610
17.Kadavý VladimírStano Peter4    10  
18.Růžička FilipAnnayev Sanjar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Miloslav13Hüttl Michal31
Kadavý Vladimír03Adam Lukáš22
Růžička Filip12Stano Peter21
Brož Pavel40Havazík Ondřej02
   Annayev Sanjar10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
Tinkl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12454:381TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejár Filip
Vidlák Miloš
 
 
Tichý Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
-9884 3110
2.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
7-179-9103220
3.Tinkl PavelKoděra Miloš587  3030
4.Hák ZdeněkTichý Jiří4-1189 3140
5.Vidlák MilošAmbrož Adam-3-7-8  0341
6.Olejár FilipHubinger Lukáš587  3051
7.Hák ZdeněkKoděra Miloš-4786 3161
8.Vidlák MilošTichý Jiří-1110-46-72362
9.Olejár FilipAmbrož Adam1299  3072
10.Tinkl PavelHubinger Lukáš8710  3082
11.Vidlák MilošKoděra Miloš873  3092
12.Olejár FilipTichý Jiří6-695 31102
13.Tinkl PavelAmbrož Adam         
14.Hák ZdeněkHubinger Lukáš         
15.Olejár FilipKoděra Miloš         
16.Tinkl PavelTichý Jiří         
17.Hák ZdeněkAmbrož Adam         
18.Vidlák MilošHubinger Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tinkl Pavel20Koděra Miloš03
Hák Zdeněk20Tichý Jiří12
Vidlák Miloš12Ambrož Adam11
Olejár Filip30Hubinger Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drechsler Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:Dlouhý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:40733:715nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Maňhal Daniel
Vavřinec Matěj
 
 
-6-878-142301
2.Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
Zahradníček Jakub
Černý Jiří
 
 
10-109-1053211
3.Dlouhý JiříVavřinec Matěj686  3021
4.Hrbáček MilanMaňhal Daniel-5-810-8 1322
5.Tenglová VendulaZahradníček Jakub-128-11-7 1323
6.Drechsler PetrČerný Jiří-896-683233
7.Hrbáček MilanVavřinec Matěj69-76 3143
8.Tenglová VendulaMaňhal Daniel81-8-9-92344
9.Drechsler PetrZahradníček Jakub51-125 3154
10.Dlouhý JiříČerný Jiří-7-8-7  0355
11.Tenglová VendulaVavřinec Matěj6-8-7963265
12.Drechsler PetrMaňhal Daniel-118-3743275
13.Dlouhý JiříZahradníček Jakub4-3-8-8 1376
14.Hrbáček MilanČerný Jiří-98-89-42377
15.Drechsler PetrVavřinec Matěj6-556 3187
16.Dlouhý JiříMaňhal Daniel-64-47-72388
17.Hrbáček MilanZahradníček Jakub8-810-9103298
18.Tenglová VendulaČerný Jiří-8-6-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří13Vavřinec Matěj04
Hrbáček Milan22Maňhal Daniel31
Tenglová Vendula13Zahradníček Jakub22
Drechsler Petr40Černý Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:28662:626TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Radek
Růžička Jakub
 
 
Kadlec Vít
Juhasz Martin
 
 
613-1010 3110
2.Běhal Aleš
Dušek Jan
 
 
Kadlec Tomáš
Daníček Adam
 
 
-7-868-82311
3.Dušek JanKadlec Vít8-86-973221
4.Běhal AlešJuhasz Martin-78-6-9 1322
5.Růžička JakubKadlec Tomáš4-712-5-102323
6.Vojtěch RadekDaníček Adam1076  3033
7.Běhal AlešKadlec Vít6-9-6-6 1334
8.Růžička JakubJuhasz Martin991  3044
9.Vojtěch RadekKadlec Tomáš613-8-7-72345
10.Dušek JanDaníček Adam1056  3055
11.Růžička JakubKadlec Vít-6-510883265
12.Vojtěch RadekJuhasz Martin910-55 3175
13.Dušek JanKadlec Tomáš-87-99-102376
14.Běhal AlešDaníček Adam4-3-9993286
15.Vojtěch RadekKadlec Vít89-6-5123296
16.Dušek JanJuhasz Martin886  30106
17.Běhal AlešKadlec Tomáš-10958 31  
18.Růžička JakubDaníček Adam987  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Jan31Kadlec Vít13
Běhal Aleš12Juhasz Martin13
Růžička Jakub21Kadlec Tomáš30
Vojtěch Radek31Daníček Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31637:636TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
9-1085 3110
2.Šilhánek Luděk
Toman Vojtěch
 
 
Suchomel Tomáš
Melichar Jiří
 
 
-2-10-10  0311
3.Rucký PřemyslMelichar Jiří-78-7-7 1312
4.Toman VojtěchHrdý Martin-12-7-10  0313
5.Šilhánek LuděkNejedlý Pavel12-9-111193223
6.Šmatlák JiříSuchomel Tomáš447  3033
7.Toman VojtěchMelichar Jiří-109-10-6 1334
8.Šilhánek LuděkHrdý Martin8109  3044
9.Šmatlák JiříNejedlý Pavel8108  3054
10.Rucký PřemyslSuchomel Tomáš-8-1187103264
11.Šilhánek LuděkMelichar Jiří-4-8-7  0365
12.Šmatlák JiříHrdý Martin9810  3075
13.Rucký PřemyslNejedlý Pavel-8-7-7  0376
14.Toman VojtěchSuchomel Tomáš-8-5-6  0377
15.Šmatlák JiříMelichar Jiří7117  3087
16.Rucký PřemyslHrdý Martin959  3097
17.Toman VojtěchNejedlý Pavel-8811-7-62398
18.Šilhánek LuděkSuchomel Tomáš-7-1595432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rucký Přemysl22Melichar Jiří31
Toman Vojtěch04Hrdý Martin13
Šilhánek Luděk31Nejedlý Pavel22
Šmatlák Jiří40Suchomel Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:01Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32444:486SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Kubát Petr
Suvorov Maxim
 
 
-8-97883210
2.Kafuněk David
Janíček Petr
 
 
Plachý Jiří
Počta Tomáš
 
 
559  3020
3.Janíček PetrKubát Petr-6-7-9  0321
4.Kafuněk DavidSuvorov Maxim3-67-9-62322
5.Rybář MartinPlachý Jiří-5-5-5  0323
6.Sladovník DanielPočta Tomáš6910  3033
7.Kafuněk DavidKubát Petr811-13-8-92334
8.Rybář MartinSuvorov Maxim-9-6-9  0335
9.Sladovník DanielPlachý Jiří10-11-9-5 1336
10.Janíček PetrPočta Tomáš-11-87-8 1337
11.Kala PetrKubát Petr-8-12-9  0338
12.Sladovník DanielSuvorov Maxim-11-7-8  0339
13.Janíček PetrPlachý Jiří7-9-10-9 13310
14.Kafuněk DavidPočta Tomáš68   20  
15.Sladovník DanielKubát Petr         
16.Janíček PetrSuvorov Maxim         
17.Kafuněk DavidPlachý Jiří         
18.Kala PetrPočta Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janíček Petr03Kubát Petr30
Kafuněk David02Suvorov Maxim30
Rybář Martin02Plachý Jiří30
Sladovník Daniel12Počta Tomáš11
Kala Petr01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS