Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16477:421Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Pavel
Maršík Richard
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
76-9-853210
2.Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
Zahradníček Jakub
Černý Jiří
 
 
5-1086 3120
3.Kuba MiloslavČerný Jiří-10-6-5  0321
4.Kadavý VladimírMaňhal Daniel-6-76-4 1322
5.Brož PavelVavřinec Matěj104-69 3132
6.Kézr AlešZahradníček Jakub1687  3042
7.Kadavý VladimírČerný Jiří-78-3-9 1343
8.Brož PavelMaňhal Daniel-111094 3153
9.Kézr AlešVavřinec Matěj1084  3063
10.Kuba MiloslavZahradníček Jakub389  3073
11.Brož PavelČerný Jiří109-79 3183
12.Kézr AlešMaňhal Daniel7-679 3193
13.Kuba MiloslavVavřinec Matěj767  30103
14.Kadavý VladimírZahradníček Jakub7-8   11  
15.Kézr AlešČerný Jiří         
16.Kuba MiloslavMaňhal Daniel         
17.Kadavý VladimírVavřinec Matěj         
18.Brož PavelZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuba Miloslav21Černý Jiří21
Kadavý Vladimír02Maňhal Daniel12
Brož Pavel30Vavřinec Matěj03
Kézr Aleš30Zahradníček Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32447:494TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píša Radovan
Juhasz Martin
 
 
Černoch Jan
Ambrož Adam
 
 
9-1075 3110
2.Daníček Adam
Bialas Filip
 
 
Švec Radek
Tichý Jiří
 
 
3-8-77-122311
3.Juhasz MartinČernoch Jan-9-98-8 1312
4.Daníček AdamŠvec Radek7-10-8-4 1313
5.Bialas FilipAmbrož Adam-10-6-7  0314
6.Píša RadovanTichý Jiří9-9-99-42315
7.Daníček AdamČernoch Jan-7-9-3  0316
8.Bialas FilipŠvec Radek-4-6-7  0317
9.Píša RadovanAmbrož Adam768  3027
10.Juhasz MartinTichý Jiří5-7-5-7 1328
11.Bialas FilipČernoch Jan97-37 3138
12.Píša RadovanŠvec Radek-8-78-11 1339
13.Juhasz MartinAmbrož Adam-5-9103-923310
14.Daníček AdamTichý Jiří12-8   11  
15.Píša RadovanČernoch Jan         
16.Juhasz MartinŠvec Radek         
17.Daníček AdamAmbrož Adam         
18.Bialas FilipTichý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juhasz Martin03Černoch Jan21
Daníček Adam02Švec Radek30
Bialas Filip12Ambrož Adam21
Píša Radovan12Tichý Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:41709:718AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
Stano Peter
Kantor Jan
 
 
5-45-10-82301
2.Novotný Petr
Charamza Ondřej ml.
 
 
Kubový Jan
Adam Lukáš
 
 
-8-68-9 1302
3.Hrdý MartinStano Peter-787-693212
4.Charamza Ondřej ml.Adam Lukáš9-109-7-122313
5.Nejedlý PavelKantor Jan107-510 3123
6.Novotný PetrKubový Jan-958-7-122324
7.Charamza Ondřej ml.Stano Peter-8-86-8 1325
8.Nejedlý PavelAdam Lukáš-11-7-9  0326
9.Novotný PetrKantor Jan9-8-10-4 1327
10.Hrdý MartinKubový Jan767  3037
11.Nejedlý PavelStano Peter611-3-11103247
12.Novotný PetrAdam Lukáš-8-8-4  0348
13.Hrdý MartinKantor Jan-977-983258
14.Charamza Ondřej ml.Kubový Jan664  3068
15.Novotný PetrStano Peter-9-53-5 1369
16.Hrdý MartinAdam Lukáš-586-813279
17.Charamza Ondřej ml.Kantor Jan9-108-953289
18.Nejedlý PavelKubový Jan85-2-2-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdý Martin40Stano Peter22
Charamza Ondřej ml.22Adam Lukáš31
Nejedlý Pavel22Kantor Jan13
Novotný Petr04Kubový Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36471:537TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Tinkl Pavel
Semrád Martin
 
 
-10-1086123210
2.Kubát Petr
Plachý Jiří
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
96-710 3120
3.Beran MatějOlejár Filip-9-8-4  0321
4.Kubát PetrTinkl Pavel78-10-8-102322
5.Plachý JiříZubčák Patrik7-6-9-7 1323
6.Suvorov MaximSemrád Martin-7-7-7  0324
7.Kubát PetrOlejár Filip-3-9-7  0325
8.Plachý JiříTinkl Pavel-6-29-8 1326
9.Suvorov MaximZubčák Patrik543  3036
10.Beran MatějSemrád Martin-9-2-2  0337
11.Plachý JiříOlejár Filip-5-6-6  0338
12.Suvorov MaximTinkl Pavel-71049 3148
13.Beran MatějZubčák Patrik-7-9-9  0349
14.Kubát PetrSemrád Martin-5-99443259
15.Suvorov MaximOlejár Filip-43-6-6 13510
16.Beran MatějTinkl Pavel         
17.Kubát PetrZubčák Patrik         
18.Plachý JiříSemrád Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Matěj03Olejár Filip40
Kubát Petr12Tinkl Pavel21
Plachý Jiří03Zubčák Patrik21
Suvorov Maxim22Semrád Martin21
Beran Tomáš střídal Kubáta Petra



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:04Konec
utkání
21:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:30361:434TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Rybář Martin
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
-6-7-2  0301
2.Kafuněk David
Knobloch Miroslav
 
 
Prokš Vladimír
Dlouhý Jiří
 
 
-88-78-72302
3.Kala PetrDrechsler Petr-11-8-6  0303
4.Knobloch MiroslavTenglová Vendula96-6-5-82304
5.Rybář MartinDlouhý Jiří10-4-8-6 1305
6.Kafuněk DavidProkš Vladimír1261  3015
7.Knobloch MiroslavDrechsler Petr-9-8-7  0316
8.Rybář MartinTenglová Vendula-7-8-8  0317
9.Kafuněk DavidDlouhý Jiří855  3027
10.Kala PetrProkš Vladimír-4-5-10  0328
11.Rybář MartinDrechsler Petr-78-3-7 1329
12.Kafuněk DavidTenglová Vendula-8-1059-323210
13.Kala PetrDlouhý Jiří-63-7-5 13  
14.Knobloch MiroslavProkš Vladimír         
15.Kafuněk DavidDrechsler Petr         
16.Kala PetrTenglová Vendula         
17.Knobloch MiroslavDlouhý Jiří         
18.Rybář MartinProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kala Petr02Drechsler Petr30
Knobloch Miroslav02Tenglová Vendula30
Rybář Martin03Dlouhý Jiří11
Kafuněk David21Prokš Vladimír11
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16491:329TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmatlák Jiří
Kulveit Jonáš
 
 
Dvořák Petr
Vojtěch Radek
 
 
49-96 3110
2.Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
Růžička Jakub
 
 
WO    3020
3.Toman VojtěchDvořák Petr-9-94-7 1321
4.Kulveit JonášVojtěch Radek6-1077 3131
5.Šmatlák JiříRůžička Jakub1175  3041
6.Rucký PřemyslWO    3051
7.Kulveit JonášDvořák Petr4-4-9-5 1352
8.Šmatlák JiříVojtěch Radek689  3062
9.Rucký PřemyslRůžička Jakub8614  3072
10.Toman VojtěchWO    3082
11.Šmatlák JiříDvořák Petr-5-84-8 1383
12.Rucký PřemyslVojtěch Radek-9-7-7  0384
13.Toman VojtěchRůžička Jakub710-11-383294
14.Kulveit JonášWO    30104
15.Rucký PřemyslDvořák Petr-6    01  
16.Toman VojtěchVojtěch Radek         
17.Kulveit JonášRůžička Jakub         
18.Šmatlák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Toman Vojtěch11Dvořák Petr30
Kulveit Jonáš11Vojtěch Radek12
Šmatlák Jiří21Růžička Jakub03
Rucký Přemysl11   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS