Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
Plachý Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23579:536SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Kubát Petr
 
 
Růžička Filip
Polcar Vojtěch
 
 
-797-783210
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Brož Pavel
Kuba Miloslav
 
 
-129-8-3 1311
3.Suvorov MaximKuba Miloslav6-386 3121
4.Plachý JiříBrož Pavel7-9-36-72322
5.Kubát PetrRůžička Filip87-7-673232
6.Plachý LadislavPolcar Vojtěch9-859 3142
7.Plachý JiříKuba Miloslav10-910-5-12343
8.Kubát PetrBrož Pavel-7610-893253
9.Plachý LadislavRůžička Filip777  3063
10.Suvorov MaximPolcar Vojtěch796  3073
11.Kubát PetrKuba Miloslav-9127-8-92374
12.Plachý LadislavBrož Pavel-885-993284
13.Suvorov MaximRůžička Filip1046  3094
14.Plachý JiříPolcar Vojtěch5-1275 31104
15.Plachý LadislavKuba Miloslav91   20  
16.Suvorov MaximBrož Pavel         
17.Plachý JiříRůžička Filip         
18.Kubát PetrPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suvorov Maxim30Kuba Miloslav21
Plachý Jiří12Brož Pavel12
Kubát Petr21Růžička Filip03
Plachý Ladislav30Polcar Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21550:479TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Melichar Jiří
 
 
Kafuněk David
Janíček Petr
 
 
-910-6-6 1301
2.Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
Sladovník Daniel
Kala Petr
 
 
3103  3011
3.Novotný PetrKafuněk David88-96 3121
4.Hrdý MartinSladovník Daniel-59-89-82322
5.Nejedlý PavelJaníček Petr-4-9410-32323
6.Melichar JiříKala Petr10-847 3133
7.Hrdý MartinKafuněk David1169  3043
8.Nejedlý PavelSladovník Daniel-3-8-8  0344
9.Melichar JiříJaníček Petr5611  3054
10.Novotný PetrKala Petr7-7512 3164
11.Nejedlý PavelKafuněk David-9-9-9  0365
12.Melichar JiříSladovník Daniel588  3075
13.Novotný PetrJaníček Petr-11763 3185
14.Hrdý MartinKala Petr-105-5563295
15.Melichar JiříKafuněk David397  30105
16.Novotný PetrSladovník Daniel         
17.Hrdý MartinJaníček Petr         
18.Nejedlý PavelKala Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr30Kafuněk David13
Hrdý Martin21Sladovník Daniel21
Nejedlý Pavel03Janíček Petr12
Melichar Jiří40Kala Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Juhasz Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36602:626TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Tomáš
Daníček Adam
 
 
Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
-7-5-7  0301
2.Kadlec Vít
Juhasz Martin
 
 
Šilhánek Luděk
Toman Vojtěch
 
 
5-1199 3111
3.Juhasz MartinŠmatlák Jiří-15-4-9  0312
4.Daníček AdamŠilhánek Luděk-10-10-8  0313
5.Kadlec TomášRucký Přemysl-10-109-6 1314
6.Kadlec VítToman Vojtěch1686  3024
7.Daníček AdamŠmatlák Jiří-11511-6-72325
8.Kadlec Tomᚊilhánek Luděk7-7-711-72326
9.Kadlec VítRucký Přemysl-7-10-6  0327
10.Juhasz MartinToman Vojtěch-78-169-92328
11.Kadlec Tomᚊmatlák Jiří9-8-7-9 1329
12.Kadlec VítŠilhánek Luděk8-16-8573239
13.Juhasz MartinRucký Přemysl-111155 3149
14.Daníček AdamToman Vojtěch-898-843259
15.Kadlec VítŠmatlák Jiří5-9-910-823510
16.Juhasz MartinŠilhánek Luděk         
17.Daníček AdamRucký Přemysl         
18.Kadlec TomášToman Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juhasz Martin12Šmatlák Jiří40
Daníček Adam12Šilhánek Luděk21
Kadlec Tomáš03Rucký Přemysl21
Kadlec Vít22Toman Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24619:578TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Běhal Aleš
Lamr Martin
 
 
-757-873210
2.Zahradníček Jakub
Černý Jiří
 
 
Dušek Jan
Marat Filip
 
 
106-107 3120
3.Vavřinec MatějMarat Filip8-11-6-9 1321
4.Maňhal DanielBěhal Aleš7-10-8-8 1322
5.Zahradníček JakubLamr Martin1113-13-10-142323
6.Černý JiříDušek Jan12139  3033
7.Maňhal DanielMarat Filip76-95 3143
8.Zahradníček JakubBěhal Aleš7-10-10-2 1344
9.Černý JiříLamr Martin9612  3054
10.Vavřinec MatějDušek Jan959  3064
11.Zahradníček JakubMarat Filip-59115 3174
12.Černý JiříBěhal Aleš-9811-1183284
13.Vavřinec MatějLamr Martin9-510-573294
14.Maňhal DanielDušek Jan-9-14-9  0395
15.Černý JiříMarat Filip896  30105
16.Vavřinec MatějBěhal Aleš         
17.Maňhal DanielLamr Martin         
18.Zahradníček JakubDušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřinec Matěj21Marat Filip13
Maňhal Daniel12Běhal Aleš21
Zahradníček Jakub12Lamr Martin12
Černý Jiří40Dušek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35707:702TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Radek
Tichý Jiří
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
-36-59-72301
2.Benák Libor
Ambrož Adam
 
 
Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
-8-88673211
3.Švec RadekDrechsler Petr-5-797153221
4.Tichý JiříHrbáček Milan-78-28-32322
5.Ambrož AdamTenglová Vendula9-7-10-5 1323
6.Benák LiborDlouhý Jiří-86-3-10 1324
7.Tichý JiříDrechsler Petr-97-68-132325
8.Ambrož AdamHrbáček Milan555  3035
9.Benák LiborTenglová Vendula6-88-10-52336
10.Švec RadekDlouhý Jiří-9-8-7  0337
11.Ambrož AdamDrechsler Petr12135  3047
12.Benák LiborHrbáček Milan8117  3057
13.Švec RadekTenglová Vendula7-6-6893267
14.Tichý JiříDlouhý Jiří-79-10-11 1368
15.Benák LiborDrechsler Petr6-4-7363278
16.Švec RadekHrbáček Milan67-3-893288
17.Tichý JiříTenglová Vendula2-699 3198
18.Ambrož AdamDlouhý Jiří829  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švec Radek31Drechsler Petr13
Tichý Jiří13Hrbáček Milan13
Ambrož Adam31Tenglová Vendula22
Benák Libor22Dlouhý Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38661:700nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Hüttl Michal
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
499  3010
2.Havazík Ondřej
Červenka Jan
 
 
Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
8811  3020
3.Stano PeterOlejár Filip-9-9-6  0321
4.Havazík OndřejTinkl Pavel-8-7-3  0322
5.Červenka JanZubčák Patrik-98-6-14 1323
6.Hüttl MichalHák Zdeněk12-11-9693233
7.Havazík OndřejOlejár Filip-6-8-6  0334
8.Červenka JanTinkl Pavel-109-8-5 1335
9.Hüttl MichalZubčák Patrik-10-995103245
10.Stano PeterHák Zdeněk-1076-1493255
11.Annayev SanjarOlejár Filip-9-4-8  0356
12.Hüttl MichalTinkl Pavel105-9-883266
13.Stano PeterZubčák Patrik1588  3076
14.Havazík OndřejHák Zdeněk5-7-7-5 1377
15.Hüttl MichalOlejár Filip-99-3883287
16.Stano PeterTinkl Pavel-68-4-4 1388
17.Havazík OndřejZubčák Patrik-46-411-112389
18.Annayev SanjarHák Zdeněk72-48 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stano Peter22Olejár Filip31
Havazík Ondřej04Tinkl Pavel31
Červenka Jan02Zubčák Patrik22
Hüttl Michal40Hák Zdeněk13
Annayev Sanjar11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS