Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:40633:661TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Brož Pavel
 
 
Drechsler Petr
Píšan Ondřej
 
 
-1068-6103210
2.Vomlel Lukáš
Kuba Miloslav
 
 
Dlouhý Jiří
Hrbáček Milan
 
 
-7899 3120
3.Kadavý VladimírDrechsler Petr-668-8-62321
4.Kuba MiloslavHrbáček Milan9-91-953231
5.Vomlel LukášDlouhý Jiří-109-3-6 1332
6.Brož PavelPíšan Ondřej852  3042
7.Kuba MiloslavDrechsler Petr-58-6-4 1343
8.Vomlel LukášHrbáček Milan-10-7-6  0344
9.Brož PavelDlouhý Jiří-6-7-9  0345
10.Kadavý VladimírPíšan Ondřej67-10-983255
11.Vomlel LukášDrechsler Petr-115-9-8 1356
12.Brož PavelHrbáček Milan-6-10-7  0357
13.Kadavý VladimírDlouhý Jiří-86-7-9 1358
14.Kuba MiloslavPíšan Ondřej7-89-643268
15.Brož PavelDrechsler Petr-66-9-12 1369
16.Kadavý VladimírHrbáček Milan910-78 3179
17.Kuba MiloslavDlouhý Jiří-77-48-823710
18.Vomlel LukášPíšan Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadavý Vladimír22Drechsler Petr40
Kuba Miloslav22Hrbáček Milan22
Vomlel Lukáš03Dlouhý Jiří40
Brož Pavel13Píšan Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37549:614TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jan
Růžička Jakub
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
1-610-4-142301
2.Lamr Martin
Vojtěch Radek
 
 
Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
81110  3011
3.Lamr MartinOlejár Filip-5-7-7  0312
4.Dušek JanTinkl Pavel-95-9-9 1313
5.Vojtěch RadekHák Zdeněk95-6-493223
6.Růžička JakubZubčák Patrik-8586 3133
7.Dušek JanOlejár Filip-9-6-1  0334
8.Vojtěch RadekTinkl Pavel8-10-10-3 1335
9.Růžička JakubHák Zdeněk3910  3045
10.Lamr MartinZubčák Patrik-47-5-6 1346
11.Vojtěch RadekOlejár Filip-8-5-5  0347
12.Růžička JakubTinkl Pavel-10-588-102348
13.Lamr MartinHák Zdeněk-25-911103258
14.Dušek JanZubčák Patrik-7-86743268
15.Růžička JakubOlejár Filip-99-2-6 1369
16.Lamr MartinTinkl Pavel-76-2-7 13610
17.Dušek JanHák Zdeněk-5    01  
18.Vojtěch RadekZubčák Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lamr Martin13Olejár Filip40
Dušek Jan12Tinkl Pavel40
Vojtěch Radek12Hák Zdeněk03
Růžička Jakub22Zubčák Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:39574:637AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhánek Luděk
Musil Michal
 
 
Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
-87-4-6 1301
2.Rucký Přemysl
Šmatlák Jiří
 
 
Kreder Benjamin
Stano Peter
 
 
6132  3011
3.Šmatlák JiříKreder Benjamin-777-993221
4.Musil MichalAdam Lukáš-2-6-6  0322
5.Šilhánek LuděkŠenk Jakub9-5-10-9 1323
6.Rucký PřemyslStano Peter10-8-6-11 1324
7.Musil MichalKreder Benjamin-68-8-14 1325
8.Šilhánek LuděkAdam Lukáš-6-8-7  0326
9.Rucký PřemyslŠenk Jakub910-4-493236
10.Šmatlák JiříStano Peter7-938 3146
11.Šilhánek LuděkKreder Benjamin-9-53-4 1347
12.Rucký PřemyslAdam Lukáš-4-5101073257
13.Šmatlák JiříŠenk Jakub66-9-8103267
14.Musil MichalStano Peter-7-10-8  0368
15.Rucký PřemyslKreder Benjamin-6912-5-82369
16.Šmatlák JiříAdam Lukáš1-10-8-7 13610
17.Musil MichalŠenk Jakub         
18.Šilhánek LuděkStano Peter         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmatlák Jiří31Kreder Benjamin31
Musil Michal03Adam Lukáš31
Šilhánek Luděk03Šenk Jakub12
Rucký Přemysl22Stano Peter21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:42639:711nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
-16-3-8  0301
2.Janíček Petr
Kafuněk David
 
 
Benák Libor
Tichý Jiří
 
 
599  3011
3.Sladovník DanielBenák Libor-7-36793221
4.Kala PetrKoděra Miloš-8168-6-72322
5.Janíček PetrAmbrož Adam-7-9-6  0323
6.Kafuněk DavidTichý Jiří-8-5-7  0324
7.Kala PetrBenák Libor64-12-883234
8.Janíček PetrKoděra Miloš119-8-683244
9.Kafuněk DavidAmbrož Adam-11-94263254
10.Rybář MartinTichý Jiří-6-796113264
11.Janíček PetrBenák Libor-4-9-7  0365
12.Kafuněk DavidKoděra Miloš65-97 3175
13.Rybář MartinAmbrož Adam8-47-1293285
14.Kala PetrTichý Jiří-7-5-5  0386
15.Kafuněk DavidBenák Libor-109-71193296
16.Rybář MartinKoděra Miloš-5-8-4  0397
17.Kala PetrAmbrož Adam-4-3-9  0398
18.Janíček PetrTichý Jiří9-8-5-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sladovník Daniel10Benák Libor13
Kala Petr13Koděra Miloš22
Janíček Petr13Ambrož Adam22
Kafuněk David31Tichý Jiří31
Rybář Martin21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26599:549SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Petr
Beran Matěj
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
7-669 3110
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
847  3020
3.Beran MatějČerný Jiří-98-81173230
4.Plachý LadislavVavřinec Matěj9-97-1-92331
5.Kubát PetrMaňhal Daniel-1078-493241
6.Plachý JiříZahradníček Jakub-7-109993251
7.Plachý LadislavČerný Jiří7-1085 3161
8.Kubát PetrVavřinec Matěj7-12-107-72362
9.Plachý JiříMaňhal Daniel8-852 3172
10.Suvorov MaximZahradníček Jakub535  3082
11.Kubát PetrČerný Jiří-6-8-11  0383
12.Plachý JiříVavřinec Matěj-10-4-4  0384
13.Suvorov MaximMaňhal Daniel-1011-87-62385
14.Plachý LadislavZahradníček Jakub459  3095
15.Plachý JiříČerný Jiří-10-287432105
16.Suvorov MaximVavřinec Matěj-10-3-5  03  
17.Plachý LadislavMaňhal Daniel         
18.Kubát PetrZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Matěj10Černý Jiří13
Plachý Ladislav21Vavřinec Matěj30
Kubát Petr12Maňhal Daniel12
Plachý Jiří31Zahradníček Jakub03
Suvorov Maxim11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7391:296TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Tomáš
Melichar Jiří
 
 
Kadlec Vít
Juhasz Martin
 
 
5-10-85123210
2.Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
Kučala Viktor
Kadlec Tomáš
 
 
1295  3020
3.Melichar JiříKadlec Vít77-55 3130
4.Suchomel TomášKadlec Tomáš-5-881183240
5.Hrdý MartinJuhasz Martin893  3050
6.Novotný PetrKučala Viktor-7686 3160
7.Suchomel TomášKadlec Vít8910  3070
8.Hrdý MartinKadlec Tomáš958  3080
9.Novotný PetrJuhasz Martin556  3090
10.Melichar JiříKučala Viktor7-975 31100
11.Hrdý MartinKadlec Vít         
12.Novotný PetrKadlec Tomáš         
13.Melichar JiříJuhasz Martin         
14.Suchomel TomášKučala Viktor         
15.Novotný PetrKadlec Vít         
16.Melichar JiříKadlec Tomáš         
17.Suchomel TomášJuhasz Martin         
18.Hrdý MartinKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Jiří20Kadlec Vít02
Suchomel Tomáš20Kadlec Tomáš02
Hrdý Martin20Juhasz Martin02
Novotný Petr20Kučala Viktor02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline