Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35490:546Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Tomáš
Slobodzian Adam
 
 
Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
-711-6-7 1301
2.Kadlec Vít
Kučala Viktor
 
 
Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
-2-8-5  0302
3.Kadlec VítKézr Aleš8109  3012
4.Kadlec TomášBrož Pavel6-9-11643222
5.Kučala ViktorKuba Miloslav-9-10-9  0323
6.Slobodzian AdamKadavý Vladimír5-6-44-62324
7.Kadlec TomášKézr Aleš8-38-633234
8.Kučala ViktorBrož Pavel-49-8-10 1335
9.Slobodzian AdamKuba Miloslav-6-7-8  0336
10.Kadlec VítKadavý Vladimír-54-6-8 1337
11.Kučala ViktorKézr Aleš9-6-9-6 1338
12.Slobodzian AdamBrož Pavel-8-786-72339
13.Kadlec VítKuba Miloslav-7599 3149
14.Kadlec TomášKadavý Vladimír85-6-7-1223410
15.Slobodzian AdamKézr Aleš         
16.Kadlec VítBrož Pavel         
17.Kadlec TomášKuba Miloslav         
18.Kučala ViktorKadavý Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadlec Vít21Kézr Aleš12
Kadlec Tomáš21Brož Pavel21
Kučala Viktor03Kuba Miloslav21
Slobodzian Adam03Kadavý Vladimír30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:Kubát Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20563:491TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Nejedlý Pavel
Suchomel Tomáš
 
 
-78-7-6 1301
2.Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
8-9-8483211
3.Vavřinec MatějNovotný Petr38-811 3121
4.Maňhal DanielHrdý Martin8810  3031
5.Zahradníček JakubNejedlý Pavel-1157-953241
6.Černý JiříSuchomel Tomáš988  3051
7.Maňhal DanielNovotný Petr-10-88-9 1352
8.Zahradníček JakubHrdý Martin10-6-4-13 1353
9.Černý JiříNejedlý Pavel278  3063
10.Vavřinec MatějSuchomel Tomáš3-13125 3173
11.Zahradníček JakubNovotný Petr-66-810-92374
12.Černý JiříHrdý Martin9-12-7473284
13.Vavřinec MatějNejedlý Pavel998  3094
14.Maňhal DanielSuchomel Tomáš985  30104
15.Černý JiříNovotný Petr         
16.Vavřinec MatějHrdý Martin         
17.Maňhal DanielNejedlý Pavel         
18.Zahradníček JakubSuchomel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřinec Matěj30Novotný Petr21
Maňhal Daniel21Hrdý Martin12
Zahradníček Jakub12Nejedlý Pavel03
Černý Jiří30Suchomel Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 P\\\"od Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36457:548SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
-5-6-6  0301
2.Černoch Jan
Ambrož Adam
 
 
Beran Matěj
Kubát Petr
 
 
359  3011
3.Ambrož AdamPlachý Jiří-12-87653221
4.Zámyslický JaroslavPlachý Ladislav-10-57-8 1322
5.Tichý JiříBeran Matěj97-6-783232
6.Černoch JanKubát Petr7-129-8-82333
7.Zámyslický JaroslavPlachý Jiří-4-6-4  0334
8.Tichý JiříPlachý Ladislav-5-7-6  0335
9.Černoch JanBeran Matěj-2-29-7 1336
10.Ambrož AdamKubát Petr-5-86-10 1337
11.Tichý JiříPlachý Jiří68-6-793247
12.Černoch JanPlachý Ladislav10-8-4-6 1348
13.Ambrož AdamBeran Matěj-4-96-4 1349
14.Zámyslický JaroslavKubát Petr-68-6-9 13410
15.Černoch JanPlachý Jiří         
16.Ambrož AdamPlachý Ladislav         
17.Zámyslický JaroslavBeran Matěj         
18.Tichý JiříKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ambrož Adam12Plachý Jiří12
Zámyslický Jaroslav03Plachý Ladislav30
Tichý Jiří21Beran Matěj21
Černoch Jan03Kubát Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9419:323AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
Rybář Martin
Kala Petr
 
 
5-699 3110
2.Hüttl Michal
Červenka Jan
 
 
Janíček Petr
Kafuněk David
 
 
-71076 3120
3.Hüttl MichalKafuněk David86-117 3130
4.Šenk JakubKala Petr5911  3040
5.Červenka JanRybář Martin2-5912 3150
6.Adam LukášJaníček Petr253  3060
7.Šenk JakubKafuněk David458  3070
8.Červenka JanKala Petr-88-9-8 1371
9.Adam LukášRybář Martin488  3081
10.Hüttl MichalJaníček Petr1010-99 3191
11.Červenka JanKafuněk David8-796 31101
12.Adam LukášKala Petr         
13.Hüttl MichalRybář Martin         
14.Šenk JakubJaníček Petr         
15.Adam LukášKafuněk David         
16.Hüttl MichalKala Petr         
17.Šenk JakubRybář Martin         
18.Červenka JanJaníček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hüttl Michal20Kafuněk David03
Šenk Jakub20Kala Petr11
Červenka Jan21Rybář Martin02
Adam Lukáš20Janíček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:21521:457TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tinkl Pavel
Merhaut Jaroslav
 
 
Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
7-7-2-9 1301
2.Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
Hyršl Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
784  3011
3.Tinkl PavelŠmatlák Jiří94-710 3121
4.Merhaut JaroslavRucký Přemysl-9-7-9  0322
5.Hák ZdeněkHyršl Ondřej767  3032
6.Olejár FilipŠebl Jáchym537  3042
7.Zubčák PatrikŠmatlák Jiří-11-9-4  0343
8.Hák ZdeněkRucký Přemysl777  3053
9.Olejár FilipHyršl Ondřej7-487 3163
10.Tinkl PavelŠebl Jáchym8512  3073
11.Hák ZdeněkŠmatlák Jiří-8-13-7  0374
12.Olejár FilipRucký Přemysl-10-8-8  0375
13.Tinkl PavelHyršl Ondřej1036  3085
14.Zubčák PatrikŠebl Jáchym8-847 3195
15.Olejár FilipŠmatlák Jiří6-8-7-9 1396
16.Tinkl PavelRucký Přemysl896  30106
17.Zubčák PatrikHyršl Ondřej         
18.Hák ZdeněkŠebl Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tinkl Pavel40Šmatlák Jiří31
Merhaut Jaroslav01Rucký Přemysl22
Hák Zdeněk21Hyršl Ondřej03
Olejár Filip22Šebl Jáchym03
Zubčák Patrik11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:Dlouhý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:17465:385TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Růžička Jakub
Běhal Aleš
 
 
54-67 3110
2.Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
Lamr Martin
Marat Filip
 
 
-4-7-6  0311
3.Dlouhý JiříLamr Martin774  3021
4.Tenglová VendulaMarat Filip469  3031
5.Hrbáček MilanRůžička Jakub-11974 3141
6.Drechsler PetrBěhal Aleš345  3051
7.Tenglová VendulaLamr Martin37-8-983261
8.Hrbáček MilanMarat Filip-6-10-11  0362
9.Drechsler PetrRůžička Jakub1099  3072
10.Dlouhý JiříBěhal Aleš-79-8-7 1373
11.Hrbáček MilanLamr Martin-4-4-4  0374
12.Drechsler PetrMarat Filip3107  3084
13.Dlouhý JiříRůžička Jakub736  3094
14.Tenglová VendulaBěhal Aleš74-105 31104
15.Drechsler PetrLamr Martin-767  21  
16.Dlouhý JiříMarat Filip         
17.Tenglová VendulaRůžička Jakub         
18.Hrbáček MilanBěhal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří21Lamr Martin12
Tenglová Vendula30Marat Filip12
Hrbáček Milan12Růžička Jakub03
Drechsler Petr30Běhal Aleš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS