Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37604:630Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
-9-7-7  0301
2.Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
7-8-6593211
3.Vavřinec MatějKézr Aleš9-97-983221
4.Maňhal DanielKadavý Vladimír10-6-10-4 1322
5.Zahradníček JakubBrož Pavel57-5-8-82323
6.Černý JiříKuba Miloslav-8-8-8  0324
7.Maňhal DanielKézr Aleš6118  3034
8.Zahradníček JakubKadavý Vladimír6-4-87-82335
9.Černý JiříBrož Pavel-11248 3145
10.Vavřinec MatějKuba Miloslav8-66-13-92346
11.Zahradníček JakubKézr Aleš-26-8-6 1347
12.Černý JiříKadavý Vladimír9713  3057
13.Vavřinec MatějBrož Pavel-6-85663267
14.Maňhal DanielKuba Miloslav-8-8-5  0368
15.Černý JiříKézr Aleš7-7-4-7 1369
16.Vavřinec MatějKadavý Vladimír8-1015-7-723610
17.Maňhal DanielBrož Pavel9-1088 31  
18.Zahradníček JakubKuba Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřinec Matěj22Kézr Aleš22
Maňhal Daniel12Kadavý Vladimír31
Zahradníček Jakub03Brož Pavel12
Černý Jiří22Kuba Miloslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10430:344TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Švec Radek
 
 
Kadlec Vít
Průša Martin
 
 
111012  3010
2.Ambrož Adam
Koděra Miloš
 
 
Kadlec Tomáš
Kučala Viktor
 
 
1-9117 3120
3.Švec RadekKadlec Vít878  3030
4.Koděra MilošKučala Viktor959  3040
5.Ambrož AdamKadlec Tomáš378  3050
6.Tichý JiříPrůša Martin710-810 3160
7.Koděra MilošKadlec Vít-9-9-6  0361
8.Ambrož AdamKučala Viktor11-1085 3171
9.Tichý JiříKadlec Tomáš-9796 3181
10.Švec RadekPrůša Martin8810  3091
11.Ambrož AdamKadlec Vít-11-9-7  0392
12.Tichý JiříKučala Viktor358  30102
13.Švec RadekKadlec Tomáš85   20  
14.Koděra MilošPrůša Martin         
15.Tichý JiříKadlec Vít         
16.Švec RadekKučala Viktor         
17.Koděra MilošKadlec Tomáš         
18.Ambrož AdamPrůša Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švec Radek20Kadlec Vít21
Koděra Miloš11Kučala Viktor03
Ambrož Adam21Kadlec Tomáš02
Tichý Jiří30Průša Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20511:427AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kreder Benjamin
Stano Peter
 
 
Hrdý Martin
Suchomel Tomáš
 
 
-2-11-8  0301
2.Adam Lukáš
Šenk Jakub
 
 
Vojáček Miloš
Melichar Jiří
 
 
-8-8-12  0302
3.Stano PeterMelichar Jiří-57-10-6 1303
4.Šenk JakubHrdý Martin8-94-833213
5.Adam LukášSuchomel Tomáš778  3023
6.Kreder BenjaminVojáček Miloš857  3033
7.Šenk JakubMelichar Jiří-9591 3143
8.Adam LukášHrdý Martin-96710 3153
9.Kreder BenjaminSuchomel Tomáš966  3063
10.Stano PeterVojáček Miloš48-84 3173
11.Adam LukášMelichar Jiří-6-0-0  0374
12.Kreder BenjaminHrdý Martin727  3084
13.Stano PeterSuchomel Tomáš-958-10-92385
14.Šenk JakubVojáček Miloš775  3095
15.Kreder BenjaminMelichar Jiří643  30105
16.Stano PeterHrdý Martin         
17.Šenk JakubSuchomel Tomáš         
18.Adam LukášVojáček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stano Peter12Melichar Jiří22
Šenk Jakub30Hrdý Martin03
Adam Lukáš21Suchomel Tomáš12
Kreder Benjamin40Vojáček Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37649:654SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Kubát Petr
Navrátil Jiří
 
 
8610  3010
2.Zubčák Patrik
Semrád Martin
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
-6-9-6  0311
3.Zubčák PatrikPlachý Ladislav9-77-10-92312
4.Hák ZdeněkPlachý Jiří-10-3-11  0313
5.Semrád MartinKubát Petr477  3023
6.Tinkl PavelNavrátil Jiří-9876 3133
7.Hák ZdeněkPlachý Ladislav-2-6-8  0334
8.Semrád MartinPlachý Jiří-9-79-11 1335
9.Tinkl PavelKubát Petr7-394 3145
10.Zubčák PatrikNavrátil Jiří-78-8-9 1346
11.Semrád MartinPlachý Ladislav-4-9-5  0347
12.Tinkl PavelPlachý Jiří128-75 3157
13.Zubčák PatrikKubát Petr77-8-793267
14.Hák ZdeněkNavrátil Jiří696  3077
15.Tinkl PavelPlachý Ladislav8-710-7-72378
16.Zubčák PatrikPlachý Jiří-99-9-11 1379
17.Hák ZdeněkKubát Petr-82-8473289
18.Semrád MartinNavrátil Jiří67-8-7-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zubčák Patrik13Plachý Ladislav40
Hák Zdeněk22Plachý Jiří31
Semrád Martin13Kubát Petr04
Tinkl Pavel31Navrátil Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25564:502TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Hrabě Václav
 
 
Kafuněk David
Kala Petr
 
 
-9810-7-72301
2.Tenglová Vendula
Dlouhý Jiří
 
 
Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
-9-98863211
3.Tenglová VendulaKafuněk David-6-3-5  0312
4.Dlouhý JiříKala Petr887  3022
5.Hrabě VáclavSladovník Daniel-7-7-4  0323
6.Drechsler PetrRybář Martin529  3033
7.Dlouhý JiříKafuněk David825  3043
8.Tichý DominikKala Petr-69-6-11 1344
9.Drechsler PetrSladovník Daniel311-93 3154
10.Tenglová VendulaRybář Martin8-87-733264
11.Tichý DominikKafuněk David96-7-4-92365
12.Drechsler PetrKala Petr-7655 3175
13.Tenglová VendulaSladovník Daniel7-638 3185
14.Dlouhý JiříRybář Martin-9-8-6  0386
15.Drechsler PetrKafuněk David279  3096
16.Tenglová VendulaKala Petr749  30106
17.Dlouhý JiříSladovník Daniel8-6-9  12  
18.Tichý DominikRybář Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tenglová Vendula31Kafuněk David22
Dlouhý Jiří21Kala Petr13
Hrabě Václav01Sladovník Daniel12
Drechsler Petr40Rybář Martin12
Tichý Dominik02   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8410:297TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Běhal Aleš
 
 
Hyršl Ondřej
Musil Michal
 
 
4-698 3110
2.Vojtěch Radek
Dušek Jan
 
 
Rucký Přemysl
Kulveit Jonáš
 
 
898  3020
3.Dvořák PetrRucký Přemysl777  3030
4.Běhal AlešKulveit Jonáš-412-7763240
5.Dušek JanHyršl Ondřej258  3050
6.Vojtěch RadekMusil Michal772  3060
7.Běhal AlešRucký Přemysl6-66-9103270
8.Dušek JanKulveit Jonáš754  3080
9.Vojtěch RadekHyršl Ondřej-96-45-92381
10.Dvořák PetrMusil Michal637  3091
11.Dušek JanRucký Přemysl498  30101
12.Vojtěch RadekKulveit Jonáš         
13.Dvořák PetrHyršl Ondřej         
14.Běhal AlešMusil Michal         
15.Vojtěch RadekRucký Přemysl         
16.Dvořák PetrKulveit Jonáš         
17.Běhal AlešHyršl Ondřej         
18.Dušek JanMusil Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr20Rucký Přemysl03
Běhal Aleš20Kulveit Jonáš02
Dušek Jan30Hyršl Ondřej11
Vojtěch Radek11Musil Michal02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS