Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:08Konec
utkání
21:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:34467:536Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
-76-12-9 1301
2.Janíček Petr
Kafuněk David
 
 
Kuba Miloslav
Maršík Richard
 
 
-99-99-92302
3.Kala PetrKuba Miloslav-8-6-6  0303
4.Kafuněk DavidKadavý Vladimír-1010-69-92304
5.Janíček PetrBrož Pavel-48-69-92305
6.Sladovník DanielMaršík Richard7-10-6663215
7.Kafuněk DavidKuba Miloslav9-6-88113225
8.Janíček PetrKadavý Vladimír-6-4-8  0326
9.Sladovník DanielBrož Pavel-9-86-16 1327
10.Kala PetrMaršík Richard-7-79-6 1328
11.Janíček PetrKuba Miloslav9-9-7-10 1329
12.Sladovník DanielKadavý Vladimír12-4-86-523210
13.Kala PetrBrož Pavel         
14.Kafuněk DavidMaršík Richard         
15.Sladovník DanielKuba Miloslav         
16.Kala PetrKadavý Vladimír         
17.Kafuněk DavidBrož Pavel         
18.Janíček PetrMaršík Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kala Petr02Kuba Miloslav21
Kafuněk David11Kadavý Vladimír30
Janíček Petr03Brož Pavel20
Sladovník Daniel12Maršík Richard11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
Plachý Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:22604:527SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
-9412-8-52301
2.Kubát Petr
Suvorov Maxim
 
 
Hyršl Ondřej
Musil Michal
 
 
7-8-107-72302
3.Suvorov MaximŠmatlák Jiří12-99-4-32303
4.Plachý LadislavHyršl Ondřej662  3013
5.Plachý JiříRucký Přemysl11-976 3123
6.Kubát PetrMusil Michal1010-94 3133
7.Plachý LadislavŠmatlák Jiří-811-5-3 1334
8.Plachý JiříHyršl Ondřej-31-5633244
9.Kubát PetrRucký Přemysl7127  3054
10.Suvorov MaximMusil Michal8158  3064
11.Plachý JiříŠmatlák Jiří-8-811-12 1365
12.Kubát PetrHyršl Ondřej677  3075
13.Suvorov MaximRucký Přemysl644  3085
14.Plachý LadislavMusil Michal882  3095
15.Kubát PetrŠmatlák Jiří8-5-8-6 1396
16.Suvorov MaximHyršl Ondřej658  30106
17.Plachý LadislavRucký Přemysl3-7   11  
18.Plachý JiříMusil Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suvorov Maxim31Šmatlák Jiří40
Plachý Ladislav21Hyršl Ondřej04
Plachý Jiří21Rucký Přemysl03
Kubát Petr31Musil Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Hrdý Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28661:624TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
Dušek Jan
Běhal Aleš
 
 
-6894 3110
2.Novotný Petr
Melichar Jiří
 
 
Růžička Jakub
Vojtěch Radek
 
 
-35-104-102311
3.Melichar JiříDušek Jan895  3021
4.Hrdý MartinVojtěch Radek10-99-5-102322
5.Nejedlý PavelRůžička Jakub-8-7-6  0323
6.Novotný PetrBěhal Aleš125-510 3133
7.Hrdý MartinDušek Jan1099  3043
8.Nejedlý PavelVojtěch Radek5-5-6-8 1344
9.Novotný PetrRůžička Jakub-8396 3154
10.Melichar JiříBěhal Aleš92-10-8-122355
11.Nejedlý PavelDušek Jan999  3065
12.Novotný PetrVojtěch Radek-9-107-10 1366
13.Melichar JiříRůžička Jakub7129  3076
14.Hrdý MartinBěhal Aleš8-686 3186
15.Novotný PetrDušek Jan-69-8-10 1387
16.Melichar JiříVojtěch Radek88-86 3197
17.Hrdý MartinRůžička Jakub-12129-5732107
18.Nejedlý PavelBěhal Aleš9-657 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melichar Jiří31Dušek Jan13
Hrdý Martin31Vojtěch Radek31
Nejedlý Pavel12Růžička Jakub13
Novotný Petr22Běhal Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33480:551TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Kadlec Vít
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
994  3010
2.Kučala Viktor
Kadlec Tomáš
 
 
Dlouhý Jiří
Prokš Vladimír
 
 
-7-109-9 1311
3.Kadlec TomášDrechsler Petr4-9-6-4 1312
4.Kučala ViktorTenglová Vendula-4-411-7 1313
5.Bialas FilipDlouhý Jiří-7-7-6  0314
6.Kadlec VítProkš Vladimír798  3024
7.Kučala ViktorDrechsler Petr-7-4-7  0325
8.Bialas FilipTenglová Vendula8-6-5-9 1326
9.Kadlec VítDlouhý Jiří779  3036
10.Kadlec TomášProkš Vladimír68-127 3146
11.Bialas FilipDrechsler Petr-8-5-4  0347
12.Kadlec VítTenglová Vendula-9108-7-52348
13.Kadlec TomášDlouhý Jiří-8-6-3  0349
14.Kučala ViktorProkš Vladimír-1378-683259
15.Kadlec VítDrechsler Petr-87-810-323510
16.Kadlec TomášTenglová Vendula         
17.Kučala ViktorDlouhý Jiří         
18.Bialas FilipProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Tomáš12Drechsler Petr40
Kučala Viktor12Tenglová Vendula30
Bialas Filip03Dlouhý Jiří21
Kadlec Vít22Prokš Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20536:460TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maňhal Daniel
Vavřinec Matěj
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
-87-9863210
2.Zahradníček Jakub
Černý Jiří
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
-8-76763220
3.Vavřinec MatějOlejár Filip-5-97-7 1321
4.Maňhal DanielHák Zdeněk177  3031
5.Zahradníček JakubVidlák Miloš-107-79-62332
6.Černý JiříZubčák Patrik877  3042
7.Maňhal DanielOlejár Filip974  3052
8.Zahradníček JakubHák Zdeněk-8-597-72353
9.Černý JiříVidlák Miloš447  3063
10.Vavřinec MatějZubčák Patrik179  3073
11.Zahradníček JakubOlejár Filip-4-6-8  0374
12.Černý JiříHák Zdeněk5119  3084
13.Vavřinec MatějVidlák Miloš7-9-8563294
14.Maňhal DanielZubčák Patrik11-8-89832104
15.Černý JiříOlejár Filip         
16.Vavřinec MatějHák Zdeněk         
17.Maňhal DanielVidlák Miloš         
18.Zahradníček JakubZubčák Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřinec Matěj21Olejár Filip21
Maňhal Daniel30Hák Zdeněk12
Zahradníček Jakub03Vidlák Miloš12
Černý Jiří30Zubčák Patrik03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36653:657AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Švec Radek
 
 
Adam Lukáš
Havazík Ondřej
 
 
7-585 3110
2.Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
Hüttl Michal
Stano Peter
 
 
13-9116 3120
3.Švec RadekHüttl Michal7-86-9-102321
4.Ambrož AdamAdam Lukáš-3-288-102322
5.Tichý JiříStano Peter-9-6-4  0323
6.Koděra MilošHavazík Ondřej108-9-6-92324
7.Ambrož AdamHüttl Michal-8-8106-132325
8.Tichý JiříAdam Lukáš-10-55-9 1326
9.Koděra MilošStano Peter-81036 3136
10.Švec RadekHavazík Ondřej866  3046
11.Tichý JiříHüttl Michal-10156-10-82347
12.Koděra MilošAdam Lukáš-5-77-3 1348
13.Švec RadekAnnayev Sanjar886  3058
14.Ambrož AdamHavazík Ondřej116-7-583268
15.Koděra MilošHüttl Michal75-88 3178
16.Švec RadekAdam Lukáš-7-9-9  0379
17.Ambrož AdamAnnayev Sanjar-9-9-7  03710
18.Tichý JiříHavazík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švec Radek22Hüttl Michal31
Ambrož Adam13Adam Lukáš40
Tichý Jiří03Stano Peter11
Koděra Miloš22Havazík Ondřej12
   Annayev Sanjar11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36584:617AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
Hüttl Michal
Stano Peter
 
 
-67-7-10 1301
2.Kuba Miloslav
Růžička Filip
 
 
Havazík Ondřej
Adam Lukáš
 
 
-8-9-7  0302
3.Kuba MiloslavHüttl Michal-10-1110-12 1303
4.Kadavý VladimírAdam Lukáš-6-896-62304
5.Růžička FilipStano Peter15-3-10-7 1305
6.Brož PavelHavazík Ondřej-1065-1283215
7.Kadavý VladimírHüttl Michal18-9-11-8 1316
8.Růžička FilipAdam Lukáš789  3026
9.Brož PavelStano Peter87-9-883236
10.Kuba MiloslavHavazík Ondřej766  3046
11.Růžička FilipHüttl Michal-7-7-7  0347
12.Brož PavelAdam Lukáš811-94 3157
13.Kuba MiloslavStano Peter-8-5-7  0358
14.Kadavý VladimírAnnayev Sanjar-8-677-82359
15.Brož PavelHüttl Michal-0677 3169
16.Kuba MiloslavAdam Lukáš-7-8-6  03610
17.Kadavý VladimírStano Peter4    10  
18.Růžička FilipAnnayev Sanjar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Miloslav13Hüttl Michal31
Kadavý Vladimír03Adam Lukáš22
Růžička Filip12Stano Peter21
Brož Pavel40Havazík Ondřej02
   Annayev Sanjar10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
Tinkl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12454:381TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejár Filip
Vidlák Miloš
 
 
Tichý Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
-9884 3110
2.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
7-179-9103220
3.Tinkl PavelKoděra Miloš587  3030
4.Hák ZdeněkTichý Jiří4-1189 3140
5.Vidlák MilošAmbrož Adam-3-7-8  0341
6.Olejár FilipHubinger Lukáš587  3051
7.Hák ZdeněkKoděra Miloš-4786 3161
8.Vidlák MilošTichý Jiří-1110-46-72362
9.Olejár FilipAmbrož Adam1299  3072
10.Tinkl PavelHubinger Lukáš8710  3082
11.Vidlák MilošKoděra Miloš873  3092
12.Olejár FilipTichý Jiří6-695 31102
13.Tinkl PavelAmbrož Adam         
14.Hák ZdeněkHubinger Lukáš         
15.Olejár FilipKoděra Miloš         
16.Tinkl PavelTichý Jiří         
17.Hák ZdeněkAmbrož Adam         
18.Vidlák MilošHubinger Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tinkl Pavel20Koděra Miloš03
Hák Zdeněk20Tichý Jiří12
Vidlák Miloš12Ambrož Adam11
Olejár Filip30Hubinger Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drechsler Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:Dlouhý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:40733:715nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Maňhal Daniel
Vavřinec Matěj
 
 
-6-878-142301
2.Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
Zahradníček Jakub
Černý Jiří
 
 
10-109-1053211
3.Dlouhý JiříVavřinec Matěj686  3021
4.Hrbáček MilanMaňhal Daniel-5-810-8 1322
5.Tenglová VendulaZahradníček Jakub-128-11-7 1323
6.Drechsler PetrČerný Jiří-896-683233
7.Hrbáček MilanVavřinec Matěj69-76 3143
8.Tenglová VendulaMaňhal Daniel81-8-9-92344
9.Drechsler PetrZahradníček Jakub51-125 3154
10.Dlouhý JiříČerný Jiří-7-8-7  0355
11.Tenglová VendulaVavřinec Matěj6-8-7963265
12.Drechsler PetrMaňhal Daniel-118-3743275
13.Dlouhý JiříZahradníček Jakub4-3-8-8 1376
14.Hrbáček MilanČerný Jiří-98-89-42377
15.Drechsler PetrVavřinec Matěj6-556 3187
16.Dlouhý JiříMaňhal Daniel-64-47-72388
17.Hrbáček MilanZahradníček Jakub8-810-9103298
18.Tenglová VendulaČerný Jiří-8-6-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří13Vavřinec Matěj04
Hrbáček Milan22Maňhal Daniel31
Tenglová Vendula13Zahradníček Jakub22
Drechsler Petr40Černý Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:28662:626TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Radek
Růžička Jakub
 
 
Kadlec Vít
Juhasz Martin
 
 
613-1010 3110
2.Běhal Aleš
Dušek Jan
 
 
Kadlec Tomáš
Daníček Adam
 
 
-7-868-82311
3.Dušek JanKadlec Vít8-86-973221
4.Běhal AlešJuhasz Martin-78-6-9 1322
5.Růžička JakubKadlec Tomáš4-712-5-102323
6.Vojtěch RadekDaníček Adam1076  3033
7.Běhal AlešKadlec Vít6-9-6-6 1334
8.Růžička JakubJuhasz Martin991  3044
9.Vojtěch RadekKadlec Tomáš613-8-7-72345
10.Dušek JanDaníček Adam1056  3055
11.Růžička JakubKadlec Vít-6-510883265
12.Vojtěch RadekJuhasz Martin910-55 3175
13.Dušek JanKadlec Tomáš-87-99-102376
14.Běhal AlešDaníček Adam4-3-9993286
15.Vojtěch RadekKadlec Vít89-6-5123296
16.Dušek JanJuhasz Martin886  30106
17.Běhal AlešKadlec Tomáš-10958 31  
18.Růžička JakubDaníček Adam987  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Jan31Kadlec Vít13
Běhal Aleš12Juhasz Martin13
Růžička Jakub21Kadlec Tomáš30
Vojtěch Radek31Daníček Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31637:636TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
9-1085 3110
2.Šilhánek Luděk
Toman Vojtěch
 
 
Suchomel Tomáš
Melichar Jiří
 
 
-2-10-10  0311
3.Rucký PřemyslMelichar Jiří-78-7-7 1312
4.Toman VojtěchHrdý Martin-12-7-10  0313
5.Šilhánek LuděkNejedlý Pavel12-9-111193223
6.Šmatlák JiříSuchomel Tomáš447  3033
7.Toman VojtěchMelichar Jiří-109-10-6 1334
8.Šilhánek LuděkHrdý Martin8109  3044
9.Šmatlák JiříNejedlý Pavel8108  3054
10.Rucký PřemyslSuchomel Tomáš-8-1187103264
11.Šilhánek LuděkMelichar Jiří-4-8-7  0365
12.Šmatlák JiříHrdý Martin9810  3075
13.Rucký PřemyslNejedlý Pavel-8-7-7  0376
14.Toman VojtěchSuchomel Tomáš-8-5-6  0377
15.Šmatlák JiříMelichar Jiří7117  3087
16.Rucký PřemyslHrdý Martin959  3097
17.Toman VojtěchNejedlý Pavel-8811-7-62398
18.Šilhánek LuděkSuchomel Tomáš-7-1595432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rucký Přemysl22Melichar Jiří31
Toman Vojtěch04Hrdý Martin13
Šilhánek Luděk31Nejedlý Pavel22
Šmatlák Jiří40Suchomel Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:01Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32444:486SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Kubát Petr
Suvorov Maxim
 
 
-8-97883210
2.Kafuněk David
Janíček Petr
 
 
Plachý Jiří
Počta Tomáš
 
 
559  3020
3.Janíček PetrKubát Petr-6-7-9  0321
4.Kafuněk DavidSuvorov Maxim3-67-9-62322
5.Rybář MartinPlachý Jiří-5-5-5  0323
6.Sladovník DanielPočta Tomáš6910  3033
7.Kafuněk DavidKubát Petr811-13-8-92334
8.Rybář MartinSuvorov Maxim-9-6-9  0335
9.Sladovník DanielPlachý Jiří10-11-9-5 1336
10.Janíček PetrPočta Tomáš-11-87-8 1337
11.Kala PetrKubát Petr-8-12-9  0338
12.Sladovník DanielSuvorov Maxim-11-7-8  0339
13.Janíček PetrPlachý Jiří7-9-10-9 13310
14.Kafuněk DavidPočta Tomáš68   20  
15.Sladovník DanielKubát Petr         
16.Janíček PetrSuvorov Maxim         
17.Kafuněk DavidPlachý Jiří         
18.Kala PetrPočta Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janíček Petr03Kubát Petr30
Kafuněk David02Suvorov Maxim30
Rybář Martin02Plachý Jiří30
Sladovník Daniel12Počta Tomáš11
Kala Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
Plachý Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23579:536SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Kubát Petr
 
 
Růžička Filip
Polcar Vojtěch
 
 
-797-783210
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Brož Pavel
Kuba Miloslav
 
 
-129-8-3 1311
3.Suvorov MaximKuba Miloslav6-386 3121
4.Plachý JiříBrož Pavel7-9-36-72322
5.Kubát PetrRůžička Filip87-7-673232
6.Plachý LadislavPolcar Vojtěch9-859 3142
7.Plachý JiříKuba Miloslav10-910-5-12343
8.Kubát PetrBrož Pavel-7610-893253
9.Plachý LadislavRůžička Filip777  3063
10.Suvorov MaximPolcar Vojtěch796  3073
11.Kubát PetrKuba Miloslav-9127-8-92374
12.Plachý LadislavBrož Pavel-885-993284
13.Suvorov MaximRůžička Filip1046  3094
14.Plachý JiříPolcar Vojtěch5-1275 31104
15.Plachý LadislavKuba Miloslav91   20  
16.Suvorov MaximBrož Pavel         
17.Plachý JiříRůžička Filip         
18.Kubát PetrPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suvorov Maxim30Kuba Miloslav21
Plachý Jiří12Brož Pavel12
Kubát Petr21Růžička Filip03
Plachý Ladislav30Polcar Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21550:479TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Melichar Jiří
 
 
Kafuněk David
Janíček Petr
 
 
-910-6-6 1301
2.Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
Sladovník Daniel
Kala Petr
 
 
3103  3011
3.Novotný PetrKafuněk David88-96 3121
4.Hrdý MartinSladovník Daniel-59-89-82322
5.Nejedlý PavelJaníček Petr-4-9410-32323
6.Melichar JiříKala Petr10-847 3133
7.Hrdý MartinKafuněk David1169  3043
8.Nejedlý PavelSladovník Daniel-3-8-8  0344
9.Melichar JiříJaníček Petr5611  3054
10.Novotný PetrKala Petr7-7512 3164
11.Nejedlý PavelKafuněk David-9-9-9  0365
12.Melichar JiříSladovník Daniel588  3075
13.Novotný PetrJaníček Petr-11763 3185
14.Hrdý MartinKala Petr-105-5563295
15.Melichar JiříKafuněk David397  30105
16.Novotný PetrSladovník Daniel         
17.Hrdý MartinJaníček Petr         
18.Nejedlý PavelKala Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr30Kafuněk David13
Hrdý Martin21Sladovník Daniel21
Nejedlý Pavel03Janíček Petr12
Melichar Jiří40Kala Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Juhasz Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36602:626TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Tomáš
Daníček Adam
 
 
Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
-7-5-7  0301
2.Kadlec Vít
Juhasz Martin
 
 
Šilhánek Luděk
Toman Vojtěch
 
 
5-1199 3111
3.Juhasz MartinŠmatlák Jiří-15-4-9  0312
4.Daníček AdamŠilhánek Luděk-10-10-8  0313
5.Kadlec TomášRucký Přemysl-10-109-6 1314
6.Kadlec VítToman Vojtěch1686  3024
7.Daníček AdamŠmatlák Jiří-11511-6-72325
8.Kadlec Tomᚊilhánek Luděk7-7-711-72326
9.Kadlec VítRucký Přemysl-7-10-6  0327
10.Juhasz MartinToman Vojtěch-78-169-92328
11.Kadlec Tomᚊmatlák Jiří9-8-7-9 1329
12.Kadlec VítŠilhánek Luděk8-16-8573239
13.Juhasz MartinRucký Přemysl-111155 3149
14.Daníček AdamToman Vojtěch-898-843259
15.Kadlec VítŠmatlák Jiří5-9-910-823510
16.Juhasz MartinŠilhánek Luděk         
17.Daníček AdamRucký Přemysl         
18.Kadlec TomášToman Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juhasz Martin12Šmatlák Jiří40
Daníček Adam12Šilhánek Luděk21
Kadlec Tomáš03Rucký Přemysl21
Kadlec Vít22Toman Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24619:578TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Běhal Aleš
Lamr Martin
 
 
-757-873210
2.Zahradníček Jakub
Černý Jiří
 
 
Dušek Jan
Marat Filip
 
 
106-107 3120
3.Vavřinec MatějMarat Filip8-11-6-9 1321
4.Maňhal DanielBěhal Aleš7-10-8-8 1322
5.Zahradníček JakubLamr Martin1113-13-10-142323
6.Černý JiříDušek Jan12139  3033
7.Maňhal DanielMarat Filip76-95 3143
8.Zahradníček JakubBěhal Aleš7-10-10-2 1344
9.Černý JiříLamr Martin9612  3054
10.Vavřinec MatějDušek Jan959  3064
11.Zahradníček JakubMarat Filip-59115 3174
12.Černý JiříBěhal Aleš-9811-1183284
13.Vavřinec MatějLamr Martin9-510-573294
14.Maňhal DanielDušek Jan-9-14-9  0395
15.Černý JiříMarat Filip896  30105
16.Vavřinec MatějBěhal Aleš         
17.Maňhal DanielLamr Martin         
18.Zahradníček JakubDušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřinec Matěj21Marat Filip13
Maňhal Daniel12Běhal Aleš21
Zahradníček Jakub12Lamr Martin12
Černý Jiří40Dušek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35707:702TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Radek
Tichý Jiří
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
-36-59-72301
2.Benák Libor
Ambrož Adam
 
 
Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
-8-88673211
3.Švec RadekDrechsler Petr-5-797153221
4.Tichý JiříHrbáček Milan-78-28-32322
5.Ambrož AdamTenglová Vendula9-7-10-5 1323
6.Benák LiborDlouhý Jiří-86-3-10 1324
7.Tichý JiříDrechsler Petr-97-68-132325
8.Ambrož AdamHrbáček Milan555  3035
9.Benák LiborTenglová Vendula6-88-10-52336
10.Švec RadekDlouhý Jiří-9-8-7  0337
11.Ambrož AdamDrechsler Petr12135  3047
12.Benák LiborHrbáček Milan8117  3057
13.Švec RadekTenglová Vendula7-6-6893267
14.Tichý JiříDlouhý Jiří-79-10-11 1368
15.Benák LiborDrechsler Petr6-4-7363278
16.Švec RadekHrbáček Milan67-3-893288
17.Tichý JiříTenglová Vendula2-699 3198
18.Ambrož AdamDlouhý Jiří829  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švec Radek31Drechsler Petr13
Tichý Jiří13Hrbáček Milan13
Ambrož Adam31Tenglová Vendula22
Benák Libor22Dlouhý Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38661:700nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Hüttl Michal
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
499  3010
2.Havazík Ondřej
Červenka Jan
 
 
Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
8811  3020
3.Stano PeterOlejár Filip-9-9-6  0321
4.Havazík OndřejTinkl Pavel-8-7-3  0322
5.Červenka JanZubčák Patrik-98-6-14 1323
6.Hüttl MichalHák Zdeněk12-11-9693233
7.Havazík OndřejOlejár Filip-6-8-6  0334
8.Červenka JanTinkl Pavel-109-8-5 1335
9.Hüttl MichalZubčák Patrik-10-995103245
10.Stano PeterHák Zdeněk-1076-1493255
11.Annayev SanjarOlejár Filip-9-4-8  0356
12.Hüttl MichalTinkl Pavel105-9-883266
13.Stano PeterZubčák Patrik1588  3076
14.Havazík OndřejHák Zdeněk5-7-7-5 1377
15.Hüttl MichalOlejár Filip-99-3883287
16.Stano PeterTinkl Pavel-68-4-4 1388
17.Havazík OndřejZubčák Patrik-46-411-112389
18.Annayev SanjarHák Zdeněk72-48 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stano Peter22Olejár Filip31
Havazík Ondřej04Tinkl Pavel31
Červenka Jan02Zubčák Patrik22
Hüttl Michal40Hák Zdeněk13
Annayev Sanjar11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36599:611TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Cihlář Matěj
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
-95-8993210
2.Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
-96-96-62311
3.Kuba MiloslavOlejár Filip-567-8-92312
4.Cihlář MatějTinkl Pavel-3-36-7 1313
5.Kadavý VladimírZubčák Patrik-5595 3123
6.Brož PavelHák Zdeněk810-127 3133
7.Cihlář MatějOlejár Filip-11-6-7  0334
8.Kadavý VladimírTinkl Pavel7-8-96-92335
9.Brož PavelZubčák Patrik719  3045
10.Kuba MiloslavHák Zdeněk8-118-8-92346
11.Kadavý VladimírOlejár Filip-9-45-6 1347
12.Brož PavelTinkl Pavel-7-7-6  0348
13.Kuba MiloslavZubčák Patrik759  3058
14.Cihlář MatějHák Zdeněk-5-9-8  0359
15.Brož PavelOlejár Filip15-107-583269
16.Kuba MiloslavTinkl Pavel-76-9-10 13610
17.Cihlář MatějZubčák Patrik7    10  
18.Kadavý VladimírHák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Miloslav13Olejár Filip31
Cihlář Matěj03Tinkl Pavel40
Kadavý Vladimír12Zubčák Patrik03
Brož Pavel31Hák Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drechsler Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:Dlouhý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37630:640AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Hrabě Václav
 
 
Adam Lukáš
Šenk Jakub
 
 
128-810 3110
2.Dlouhý Jiří
Hrbáček Milan
 
 
Havazík Ondřej
Stano Peter
 
 
-7-11-7  0311
3.Hrbáček MilanAdam Lukáš-8-10-9  0312
4.Dlouhý JiříStano Peter8-7-6-8 1313
5.Hrabě VáclavŠenk Jakub14-3-3-72314
6.Drechsler PetrHavazík Ondřej455  3024
7.Dlouhý JiříAdam Lukáš-6-7-8  0325
8.Hrabě VáclavStano Peter8-94-9-82326
9.Drechsler PetrŠenk Jakub-106-98-72327
10.Hrbáček MilanHavazík Ondřej-7-281093237
11.Hrabě VáclavAdam Lukáš8-117-6-82338
12.Drechsler PetrStano Peter-11-911653248
13.Hrbáček MilanŠenk Jakub-6-3-8  0349
14.Dlouhý JiříHavazík Ondřej-91178 3159
15.Drechsler PetrAdam Lukáš-7288 3169
16.Hrbáček MilanStano Peter1287  3079
17.Dlouhý JiříŠenk Jakub-8-77-8 13710
18.Hrabě VáclavHavazík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbáček Milan22Adam Lukáš31
Dlouhý Jiří13Stano Peter22
Hrabě Václav03Šenk Jakub40
Drechsler Petr31Havazík Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19527:485TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jan
Běhal Aleš
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
118-69 3110
2.Vojtěch Radek
Lamr Martin
 
 
Tichý Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
859  3020
3.Běhal AlešKoděra Miloš989  3030
4.Dušek JanTichý Jiří7-8-8993240
5.Lamr MartinHubinger Lukáš647  3050
6.Vojtěch RadekAmbrož Adam78-9-823260
7.Dušek JanKoděra Miloš-10-8168-72361
8.Lamr MartinTichý Jiří8-5-39-72362
9.Vojtěch RadekHubinger Lukáš-7-611963272
10.Běhal AlešAmbrož Adam6-51010 3182
11.Lamr MartinKoděra Miloš1082  3092
12.Vojtěch RadekTichý Jiří-66-8-3 1393
13.Běhal AlešHubinger Lukáš36-6-51232103
14.Dušek JanAmbrož Adam1099  30  
15.Vojtěch RadekKoděra Miloš         
16.Běhal AlešTichý Jiří         
17.Dušek JanHubinger Lukáš         
18.Lamr MartinAmbrož Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Běhal Aleš30Koděra Miloš12
Dušek Jan11Tichý Jiří21
Lamr Martin21Hubinger Lukáš03
Vojtěch Radek21Ambrož Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Hyršl Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38689:701nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyršl Ondřej
Šmatlák Jiří
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
-98-1012-52301
2.Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
-11388 3111
3.Rucký PřemyslZahradníček Jakub108-128 3121
4.Toman VojtěchČerný Jiří-9-7-8  0322
5.Hyršl OndřejMaňhal Daniel-7-6613-92323
6.Šmatlák JiříVavřinec Matěj-10629 3133
7.Toman VojtěchZahradníček Jakub-31011-7103243
8.Hyršl OndřejČerný Jiří9-10-5-8 1344
9.Šmatlák JiříMaňhal Daniel-8654 3154
10.Rucký PřemyslVavřinec Matěj-978-8153264
11.Hyršl OndřejZahradníček Jakub9-3-10-9 1365
12.Šmatlák JiříČerný Jiří-6737 3175
13.Rucký PřemyslMaňhal Daniel-1012-58-72376
14.Toman VojtěchVavřinec Matěj-6-6-5  0377
15.Šmatlák JiříZahradníček Jakub546  3087
16.Rucký PřemyslČerný Jiří11-811-543297
17.Toman VojtěchMaňhal Daniel-8-7-6  0398
18.Hyršl OndřejVavřinec Matěj-5-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rucký Přemysl31Zahradníček Jakub13
Toman Vojtěch13Černý Jiří22
Hyršl Ondřej04Maňhal Daniel31
Šmatlák Jiří40Vavřinec Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36709:698SK Start Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janíček Petr
Kafuněk David
 
 
Kadlec Vít
Juhasz Martin
 
 
-886-8-112301
2.Kala Petr
Rybář Martin
 
 
Kadlec Tomáš
Kučala Viktor
 
 
68-87 3111
3.Kala PetrKadlec Vít-10-6-8  0312
4.Rybář MartinJuhasz Martin-8-97883222
5.Kafuněk DavidKučala Viktor124-10-9103232
6.Janíček PetrKadlec Tomáš-7-6-7  0333
7.Rybář MartinKadlec Vít-86-9-14 1334
8.Kafuněk DavidJuhasz Martin1082  3044
9.Janíček PetrKučala Viktor-78-7893254
10.Kala PetrKadlec Tomáš939  3064
11.Kafuněk DavidKadlec Vít1211-5-5-72365
12.Janíček PetrJuhasz Martin15-88-1153275
13.Kala PetrKučala Viktor-77-4-6 1376
14.Rybář MartinKadlec Tomáš-9-8-9  0377
15.Janíček PetrKadlec Vít-9-8-11  0378
16.Kala PetrJuhasz Martin11-9911 3188
17.Rybář MartinKučala Viktor-5711-1073298
18.Kafuněk DavidKadlec Tomáš396  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kala Petr22Kadlec Vít40
Rybář Martin22Juhasz Martin04
Kafuněk David31Kučala Viktor13
Janíček Petr22Kadlec Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
Plachý Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37657:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Jiří
Suvorov Maxim
 
 
Vojáček Miloš
Melichar Jiří
 
 
-8-786-52301
2.Plachý Ladislav
Kubát Petr
 
 
Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
7-611-6103211
3.Plachý LadislavMelichar Jiří108-17 3121
4.Navrátil JiříNovotný Petr-68-9-8 1322
5.Kubát PetrHrdý Martin8-899 3132
6.Suvorov MaximVojáček Miloš667  3042
7.Navrátil JiříMelichar Jiří-6-7-6  0343
8.Kubát PetrNovotný Petr98-9-593253
9.Suvorov MaximHrdý Martin-3-7-8  0354
10.Plachý LadislavVojáček Miloš642  3064
11.Kubát PetrMelichar Jiří10-10-44103274
12.Suvorov MaximNovotný Petr6-106-5-92375
13.Plachý LadislavHrdý Martin-7-4-11  0376
14.Navrátil JiříVojáček Miloš66-79 3186
15.Suvorov MaximMelichar Jiří16-4-10-3 1387
16.Plachý LadislavNovotný Petr65-123 3197
17.Navrátil JiříHrdý Martin-7-9-7  0398
18.Kubát PetrVojáček Miloš-5-1049-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Ladislav31Melichar Jiří22
Navrátil Jiří13Novotný Petr22
Kubát Petr31Hrdý Martin31
Suvorov Maxim13Vojáček Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:31603:579TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Tomáš
Novotný Petr
 
 
Kuba Miloslav
Růžička Filip
 
 
-4-7-8  0301
2.Hrdý Martin
Melichar Jiří
 
 
Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
9-5-6-7 1302
3.Melichar JiříKadavý Vladimír-1082-673212
4.Suchomel TomášBrož Pavel-1-62983222
5.Novotný PetrKuba Miloslav99-6-8-72323
6.Hrdý MartinRůžička Filip-1067-7123233
7.Suchomel TomášKadavý Vladimír-9-9-9  0334
8.Novotný PetrBrož Pavel77-104 3144
9.Hrdý MartinKuba Miloslav118-8-973254
10.Melichar JiříRůžička Filip13-84-843264
11.Novotný PetrKadavý Vladimír-764-1293274
12.Hrdý MartinBrož Pavel-6-9-7  0375
13.Melichar JiříKuba Miloslav-9286 3185
14.Nejedlý PavelRůžička Filip-66411 3195
15.Hrdý MartinKadavý Vladimír78-58 31105
16.Melichar JiříBrož Pavel5-10-8-7 13  
17.Nejedlý PavelKuba Miloslav         
18.Novotný PetrRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melichar Jiří30Kadavý Vladimír13
Suchomel Tomáš11Brož Pavel12
Novotný Petr21Kuba Miloslav12
Hrdý Martin31Růžička Filip03
Nejedlý Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36701:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Průša Martin
 
 
Kubát Petr
Beran Tomáš
 
 
-849-663210
2.Kadlec Tomáš
Kučala Viktor
 
 
Suvorov Maxim
Plachý Jiří
 
 
9-888 3120
3.Kadlec TomášSuvorov Maxim8129  3030
4.Kučala ViktorBeran Tomáš-44-4-13 1331
5.Průša MartinKubát Petr8-59-9-82332
6.Kadlec VítPlachý Jiří-5-610-6 1333
7.Kučala ViktorSuvorov Maxim-8-9-10  0334
8.Průša MartinBeran Tomáš-98-9-9 1335
9.Kadlec VítKubát Petr1210-110 3145
10.Kadlec TomášPlachý Jiří1010-5-4-82346
11.Průša MartinSuvorov Maxim-9-871063256
12.Kadlec VítBeran Tomáš376  3066
13.Kadlec TomášKubát Petr-109-9863276
14.Kučala ViktorPlachý Jiří-108-5-6 1377
15.Kadlec VítSuvorov Maxim8-7-810-42378
16.Kadlec TomášBeran Tomáš9109  3088
17.Kučala ViktorKubát Petr-7843 3198
18.Průša MartinPlachý Jiří-68-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Tomáš31Suvorov Maxim22
Kučala Viktor13Beran Tomáš22
Průša Martin13Kubát Petr13
Kadlec Vít22Plachý Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27638:560TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Kafuněk David
Kala Petr
 
 
4-798 3110
2.Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
Rybář Martin
Sladovník Daniel
 
 
-10-4-9  0311
3.Vavřinec MatějKafuněk David-7-7-6  0312
4.Maňhal DanielSladovník Daniel6-10-8-6 1313
5.Zahradníček JakubKala Petr4-96-8-32314
6.Černý JiříRybář Martin-754-983224
7.Maňhal DanielKafuněk David1179  3034
8.Zahradníček JakubSladovník Daniel-8-10-8  0335
9.Černý JiříKala Petr677  3045
10.Vavřinec MatějRybář Martin3415  3055
11.Zahradníček JakubKafuněk David511-10-11-52356
12.Černý JiříSladovník Daniel-8694 3166
13.Vavřinec MatějKala Petr4-9-177-72367
14.Maňhal DanielRybář Martin-867-793277
15.Černý JiříKafuněk David468  3087
16.Vavřinec MatějSladovník Daniel297  3097
17.Maňhal DanielKala Petr1264  30107
18.Zahradníček JakubRybář Martin855  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřinec Matěj22Kafuněk David22
Maňhal Daniel31Sladovník Daniel22
Zahradníček Jakub03Kala Petr22
Černý Jiří40Rybář Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32605:596TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Tichý Jiří
 
 
Šmatlák Jiří
Šilhánek Luděk
 
 
3-9-6-5 1301
2.Ambrož Adam
Koděra Miloš
 
 
Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
-99-9-4 1302
3.Tichý JiříŠmatlák Jiří-3-37-10 1303
4.Koděra MilošRucký Přemysl75-96 3113
5.Ambrož AdamŠilhánek Luděk-10-68-6 1314
6.Benák LiborToman Vojtěch483  3024
7.Koděra MilošŠmatlák Jiří-8-12-8  0325
8.Ambrož AdamRucký Přemysl6-411-373235
9.Benák LiborŠilhánek Luděk-955-623245
10.Tichý JiříToman Vojtěch898  3055
11.Ambrož AdamŠmatlák Jiří-4-6-8  0356
12.Benák LiborRucký Přemysl11-11810 3166
13.Tichý JiříŠilhánek Luděk-8510-473276
14.Koděra MilošToman Vojtěch-872-543286
15.Benák LiborŠmatlák Jiří-6-10-9  0387
16.Tichý JiříRucký Přemysl86-58 3197
17.Koděra MilošŠilhánek Luděk10109  30107
18.Ambrož AdamToman Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Jiří31Šmatlák Jiří40
Koděra Miloš31Rucký Přemysl04
Ambrož Adam12Šilhánek Luděk13
Benák Libor31Toman Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Adam Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20524:451AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Lukáš
Šenk Jakub
 
 
Růžička Jakub
Dušek Jan
 
 
-11-97-11 1301
2.Kreder Benjamin
Stano Peter
 
 
Lamr Martin
Vojtěch Radek
 
 
-8288 3111
3.Adam LukášLamr Martin5127  3021
4.Stano PeterVojtěch Radek-5876 3131
5.Annayev SanjarDušek Jan-5-6-7  0332
6.Kreder BenjaminRůžička Jakub565  3042
7.Stano PeterLamr Martin-6-4-11  0343
8.Annayev SanjarVojtěch Radek-78-7783253
9.Kreder BenjaminDušek Jan555  3063
10.Adam LukášRůžička Jakub-96-5283273
11.Annayev SanjarLamr Martin-67-107-32374
12.Kreder BenjaminVojtěch Radek767  3084
13.Adam LukášDušek Jan4-9145 3194
14.Stano PeterRůžička Jakub12-10410 31104
15.Kreder BenjaminLamr Martin         
16.Adam LukášVojtěch Radek         
17.Stano PeterDušek Jan         
18.Annayev SanjarRůžička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Lukáš30Lamr Martin21
Stano Peter21Vojtěch Radek03
Annayev Sanjar12Dušek Jan12
Kreder Benjamin30Růžička Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
Tinkl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34501:552TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
-10-7-5  0301
2.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
98-4-773211
3.Tinkl PavelDrechsler Petr89-10-11-32312
4.Hák ZdeněkTenglová Vendula-10-9-10  0313
5.Zubčák PatrikDlouhý Jiří-77-7-4 1314
6.Olejár FilipHrbáček Milan114-97 3124
7.Hák ZdeněkDrechsler Petr-8-7-2  0325
8.Zubčák PatrikTenglová Vendula-6-9-8  0326
9.Olejár FilipDlouhý Jiří479  3036
10.Tinkl PavelHrbáček Milan8-12-76-92337
11.Zubčák PatrikDrechsler Petr-7-8-3  0338
12.Olejár FilipTenglová Vendula4815  3048
13.Tinkl PavelDlouhý Jiří9-8108 3158
14.Hák ZdeněkHrbáček Milan-6-7-9  0359
15.Olejár FilipDrechsler Petr4-9-77-523510
16.Tinkl PavelTenglová Vendula         
17.Hák ZdeněkDlouhý Jiří         
18.Zubčák PatrikHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tinkl Pavel12Drechsler Petr40
Hák Zdeněk03Tenglová Vendula21
Zubčák Patrik03Dlouhý Jiří12
Olejár Filip31Hrbáček Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:40633:661TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Brož Pavel
 
 
Drechsler Petr
Píšan Ondřej
 
 
-1068-6103210
2.Vomlel Lukáš
Kuba Miloslav
 
 
Dlouhý Jiří
Hrbáček Milan
 
 
-7899 3120
3.Kadavý VladimírDrechsler Petr-668-8-62321
4.Kuba MiloslavHrbáček Milan9-91-953231
5.Vomlel LukášDlouhý Jiří-109-3-6 1332
6.Brož PavelPíšan Ondřej852  3042
7.Kuba MiloslavDrechsler Petr-58-6-4 1343
8.Vomlel LukášHrbáček Milan-10-7-6  0344
9.Brož PavelDlouhý Jiří-6-7-9  0345
10.Kadavý VladimírPíšan Ondřej67-10-983255
11.Vomlel LukášDrechsler Petr-115-9-8 1356
12.Brož PavelHrbáček Milan-6-10-7  0357
13.Kadavý VladimírDlouhý Jiří-86-7-9 1358
14.Kuba MiloslavPíšan Ondřej7-89-643268
15.Brož PavelDrechsler Petr-66-9-12 1369
16.Kadavý VladimírHrbáček Milan910-78 3179
17.Kuba MiloslavDlouhý Jiří-77-48-823710
18.Vomlel LukášPíšan Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadavý Vladimír22Drechsler Petr40
Kuba Miloslav22Hrbáček Milan22
Vomlel Lukáš03Dlouhý Jiří40
Brož Pavel13Píšan Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37549:614TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jan
Růžička Jakub
 
 
Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
1-610-4-142301
2.Lamr Martin
Vojtěch Radek
 
 
Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
81110  3011
3.Lamr MartinOlejár Filip-5-7-7  0312
4.Dušek JanTinkl Pavel-95-9-9 1313
5.Vojtěch RadekHák Zdeněk95-6-493223
6.Růžička JakubZubčák Patrik-8586 3133
7.Dušek JanOlejár Filip-9-6-1  0334
8.Vojtěch RadekTinkl Pavel8-10-10-3 1335
9.Růžička JakubHák Zdeněk3910  3045
10.Lamr MartinZubčák Patrik-47-5-6 1346
11.Vojtěch RadekOlejár Filip-8-5-5  0347
12.Růžička JakubTinkl Pavel-10-588-102348
13.Lamr MartinHák Zdeněk-25-911103258
14.Dušek JanZubčák Patrik-7-86743268
15.Růžička JakubOlejár Filip-99-2-6 1369
16.Lamr MartinTinkl Pavel-76-2-7 13610
17.Dušek JanHák Zdeněk-5    01  
18.Vojtěch RadekZubčák Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lamr Martin13Olejár Filip40
Dušek Jan12Tinkl Pavel40
Vojtěch Radek12Hák Zdeněk03
Růžička Jakub22Zubčák Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:39574:637AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhánek Luděk
Musil Michal
 
 
Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
-87-4-6 1301
2.Rucký Přemysl
Šmatlák Jiří
 
 
Kreder Benjamin
Stano Peter
 
 
6132  3011
3.Šmatlák JiříKreder Benjamin-777-993221
4.Musil MichalAdam Lukáš-2-6-6  0322
5.Šilhánek LuděkŠenk Jakub9-5-10-9 1323
6.Rucký PřemyslStano Peter10-8-6-11 1324
7.Musil MichalKreder Benjamin-68-8-14 1325
8.Šilhánek LuděkAdam Lukáš-6-8-7  0326
9.Rucký PřemyslŠenk Jakub910-4-493236
10.Šmatlák JiříStano Peter7-938 3146
11.Šilhánek LuděkKreder Benjamin-9-53-4 1347
12.Rucký PřemyslAdam Lukáš-4-5101073257
13.Šmatlák JiříŠenk Jakub66-9-8103267
14.Musil MichalStano Peter-7-10-8  0368
15.Rucký PřemyslKreder Benjamin-6912-5-82369
16.Šmatlák JiříAdam Lukáš1-10-8-7 13610
17.Musil MichalŠenk Jakub         
18.Šilhánek LuděkStano Peter         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmatlák Jiří31Kreder Benjamin31
Musil Michal03Adam Lukáš31
Šilhánek Luděk03Šenk Jakub12
Rucký Přemysl22Stano Peter21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:42639:711nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
-16-3-8  0301
2.Janíček Petr
Kafuněk David
 
 
Benák Libor
Tichý Jiří
 
 
599  3011
3.Sladovník DanielBenák Libor-7-36793221
4.Kala PetrKoděra Miloš-8168-6-72322
5.Janíček PetrAmbrož Adam-7-9-6  0323
6.Kafuněk DavidTichý Jiří-8-5-7  0324
7.Kala PetrBenák Libor64-12-883234
8.Janíček PetrKoděra Miloš119-8-683244
9.Kafuněk DavidAmbrož Adam-11-94263254
10.Rybář MartinTichý Jiří-6-796113264
11.Janíček PetrBenák Libor-4-9-7  0365
12.Kafuněk DavidKoděra Miloš65-97 3175
13.Rybář MartinAmbrož Adam8-47-1293285
14.Kala PetrTichý Jiří-7-5-5  0386
15.Kafuněk DavidBenák Libor-109-71193296
16.Rybář MartinKoděra Miloš-5-8-4  0397
17.Kala PetrAmbrož Adam-4-3-9  0398
18.Janíček PetrTichý Jiří9-8-5-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sladovník Daniel10Benák Libor13
Kala Petr13Koděra Miloš22
Janíček Petr13Ambrož Adam22
Kafuněk David31Tichý Jiří31
Rybář Martin21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26599:549SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Petr
Beran Matěj
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
7-669 3110
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
847  3020
3.Beran MatějČerný Jiří-98-81173230
4.Plachý LadislavVavřinec Matěj9-97-1-92331
5.Kubát PetrMaňhal Daniel-1078-493241
6.Plachý JiříZahradníček Jakub-7-109993251
7.Plachý LadislavČerný Jiří7-1085 3161
8.Kubát PetrVavřinec Matěj7-12-107-72362
9.Plachý JiříMaňhal Daniel8-852 3172
10.Suvorov MaximZahradníček Jakub535  3082
11.Kubát PetrČerný Jiří-6-8-11  0383
12.Plachý JiříVavřinec Matěj-10-4-4  0384
13.Suvorov MaximMaňhal Daniel-1011-87-62385
14.Plachý LadislavZahradníček Jakub459  3095
15.Plachý JiříČerný Jiří-10-287432105
16.Suvorov MaximVavřinec Matěj-10-3-5  03  
17.Plachý LadislavMaňhal Daniel         
18.Kubát PetrZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Matěj10Černý Jiří13
Plachý Ladislav21Vavřinec Matěj30
Kubát Petr12Maňhal Daniel12
Plachý Jiří31Zahradníček Jakub03
Suvorov Maxim11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7391:296TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Tomáš
Melichar Jiří
 
 
Kadlec Vít
Juhasz Martin
 
 
5-10-85123210
2.Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
Kučala Viktor
Kadlec Tomáš
 
 
1295  3020
3.Melichar JiříKadlec Vít77-55 3130
4.Suchomel TomášKadlec Tomáš-5-881183240
5.Hrdý MartinJuhasz Martin893  3050
6.Novotný PetrKučala Viktor-7686 3160
7.Suchomel TomášKadlec Vít8910  3070
8.Hrdý MartinKadlec Tomáš958  3080
9.Novotný PetrJuhasz Martin556  3090
10.Melichar JiříKučala Viktor7-975 31100
11.Hrdý MartinKadlec Vít         
12.Novotný PetrKadlec Tomáš         
13.Melichar JiříJuhasz Martin         
14.Suchomel TomášKučala Viktor         
15.Novotný PetrKadlec Vít         
16.Melichar JiříKadlec Tomáš         
17.Suchomel TomášJuhasz Martin         
18.Hrdý MartinKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Jiří20Kadlec Vít02
Suchomel Tomáš20Kadlec Tomáš02
Hrdý Martin20Juhasz Martin02
Novotný Petr20Kučala Viktor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35490:546Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Tomáš
Slobodzian Adam
 
 
Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
-711-6-7 1301
2.Kadlec Vít
Kučala Viktor
 
 
Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
-2-8-5  0302
3.Kadlec VítKézr Aleš8109  3012
4.Kadlec TomášBrož Pavel6-9-11643222
5.Kučala ViktorKuba Miloslav-9-10-9  0323
6.Slobodzian AdamKadavý Vladimír5-6-44-62324
7.Kadlec TomášKézr Aleš8-38-633234
8.Kučala ViktorBrož Pavel-49-8-10 1335
9.Slobodzian AdamKuba Miloslav-6-7-8  0336
10.Kadlec VítKadavý Vladimír-54-6-8 1337
11.Kučala ViktorKézr Aleš9-6-9-6 1338
12.Slobodzian AdamBrož Pavel-8-786-72339
13.Kadlec VítKuba Miloslav-7599 3149
14.Kadlec TomášKadavý Vladimír85-6-7-1223410
15.Slobodzian AdamKézr Aleš         
16.Kadlec VítBrož Pavel         
17.Kadlec TomášKuba Miloslav         
18.Kučala ViktorKadavý Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadlec Vít21Kézr Aleš12
Kadlec Tomáš21Brož Pavel21
Kučala Viktor03Kuba Miloslav21
Slobodzian Adam03Kadavý Vladimír30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:Kubát Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20563:491TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Nejedlý Pavel
Suchomel Tomáš
 
 
-78-7-6 1301
2.Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
8-9-8483211
3.Vavřinec MatějNovotný Petr38-811 3121
4.Maňhal DanielHrdý Martin8810  3031
5.Zahradníček JakubNejedlý Pavel-1157-953241
6.Černý JiříSuchomel Tomáš988  3051
7.Maňhal DanielNovotný Petr-10-88-9 1352
8.Zahradníček JakubHrdý Martin10-6-4-13 1353
9.Černý JiříNejedlý Pavel278  3063
10.Vavřinec MatějSuchomel Tomáš3-13125 3173
11.Zahradníček JakubNovotný Petr-66-810-92374
12.Černý JiříHrdý Martin9-12-7473284
13.Vavřinec MatějNejedlý Pavel998  3094
14.Maňhal DanielSuchomel Tomáš985  30104
15.Černý JiříNovotný Petr         
16.Vavřinec MatějHrdý Martin         
17.Maňhal DanielNejedlý Pavel         
18.Zahradníček JakubSuchomel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřinec Matěj30Novotný Petr21
Maňhal Daniel21Hrdý Martin12
Zahradníček Jakub12Nejedlý Pavel03
Černý Jiří30Suchomel Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 P\\\"od Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36457:548SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
-5-6-6  0301
2.Černoch Jan
Ambrož Adam
 
 
Beran Matěj
Kubát Petr
 
 
359  3011
3.Ambrož AdamPlachý Jiří-12-87653221
4.Zámyslický JaroslavPlachý Ladislav-10-57-8 1322
5.Tichý JiříBeran Matěj97-6-783232
6.Černoch JanKubát Petr7-129-8-82333
7.Zámyslický JaroslavPlachý Jiří-4-6-4  0334
8.Tichý JiříPlachý Ladislav-5-7-6  0335
9.Černoch JanBeran Matěj-2-29-7 1336
10.Ambrož AdamKubát Petr-5-86-10 1337
11.Tichý JiříPlachý Jiří68-6-793247
12.Černoch JanPlachý Ladislav10-8-4-6 1348
13.Ambrož AdamBeran Matěj-4-96-4 1349
14.Zámyslický JaroslavKubát Petr-68-6-9 13410
15.Černoch JanPlachý Jiří         
16.Ambrož AdamPlachý Ladislav         
17.Zámyslický JaroslavBeran Matěj         
18.Tichý JiříKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ambrož Adam12Plachý Jiří12
Zámyslický Jaroslav03Plachý Ladislav30
Tichý Jiří21Beran Matěj21
Černoch Jan03Kubát Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9419:323AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
Rybář Martin
Kala Petr
 
 
5-699 3110
2.Hüttl Michal
Červenka Jan
 
 
Janíček Petr
Kafuněk David
 
 
-71076 3120
3.Hüttl MichalKafuněk David86-117 3130
4.Šenk JakubKala Petr5911  3040
5.Červenka JanRybář Martin2-5912 3150
6.Adam LukášJaníček Petr253  3060
7.Šenk JakubKafuněk David458  3070
8.Červenka JanKala Petr-88-9-8 1371
9.Adam LukášRybář Martin488  3081
10.Hüttl MichalJaníček Petr1010-99 3191
11.Červenka JanKafuněk David8-796 31101
12.Adam LukášKala Petr         
13.Hüttl MichalRybář Martin         
14.Šenk JakubJaníček Petr         
15.Adam LukášKafuněk David         
16.Hüttl MichalKala Petr         
17.Šenk JakubRybář Martin         
18.Červenka JanJaníček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hüttl Michal20Kafuněk David03
Šenk Jakub20Kala Petr11
Červenka Jan21Rybář Martin02
Adam Lukáš20Janíček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:21521:457TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tinkl Pavel
Merhaut Jaroslav
 
 
Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
7-7-2-9 1301
2.Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
Hyršl Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
784  3011
3.Tinkl PavelŠmatlák Jiří94-710 3121
4.Merhaut JaroslavRucký Přemysl-9-7-9  0322
5.Hák ZdeněkHyršl Ondřej767  3032
6.Olejár FilipŠebl Jáchym537  3042
7.Zubčák PatrikŠmatlák Jiří-11-9-4  0343
8.Hák ZdeněkRucký Přemysl777  3053
9.Olejár FilipHyršl Ondřej7-487 3163
10.Tinkl PavelŠebl Jáchym8512  3073
11.Hák ZdeněkŠmatlák Jiří-8-13-7  0374
12.Olejár FilipRucký Přemysl-10-8-8  0375
13.Tinkl PavelHyršl Ondřej1036  3085
14.Zubčák PatrikŠebl Jáchym8-847 3195
15.Olejár FilipŠmatlák Jiří6-8-7-9 1396
16.Tinkl PavelRucký Přemysl896  30106
17.Zubčák PatrikHyršl Ondřej         
18.Hák ZdeněkŠebl Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tinkl Pavel40Šmatlák Jiří31
Merhaut Jaroslav01Rucký Přemysl22
Hák Zdeněk21Hyršl Ondřej03
Olejár Filip22Šebl Jáchym03
Zubčák Patrik11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:Dlouhý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:17465:385TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Růžička Jakub
Běhal Aleš
 
 
54-67 3110
2.Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
Lamr Martin
Marat Filip
 
 
-4-7-6  0311
3.Dlouhý JiříLamr Martin774  3021
4.Tenglová VendulaMarat Filip469  3031
5.Hrbáček MilanRůžička Jakub-11974 3141
6.Drechsler PetrBěhal Aleš345  3051
7.Tenglová VendulaLamr Martin37-8-983261
8.Hrbáček MilanMarat Filip-6-10-11  0362
9.Drechsler PetrRůžička Jakub1099  3072
10.Dlouhý JiříBěhal Aleš-79-8-7 1373
11.Hrbáček MilanLamr Martin-4-4-4  0374
12.Drechsler PetrMarat Filip3107  3084
13.Dlouhý JiříRůžička Jakub736  3094
14.Tenglová VendulaBěhal Aleš74-105 31104
15.Drechsler PetrLamr Martin-767  21  
16.Dlouhý JiříMarat Filip         
17.Tenglová VendulaRůžička Jakub         
18.Hrbáček MilanBěhal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří21Lamr Martin12
Tenglová Vendula30Marat Filip12
Hrbáček Milan12Růžička Jakub03
Drechsler Petr30Běhal Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21546:496Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
Lamr Martin
Dušek Jan
 
 
35-8-5123210
2.Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
Běhal Aleš
Vojtěch Radek
 
 
-813-8-8 1311
3.Kadavý VladimírLamr Martin8-64-1093221
4.Kuba MiloslavBěhal Aleš16-10-121193231
5.Brož PavelVojtěch Radek68-66 3141
6.Kézr AlešDušek Jan947  3051
7.Kuba MiloslavLamr Martin99-98 3161
8.Brož PavelBěhal Aleš-96-9-7 1362
9.Kézr AlešVojtěch Radek8-11412 3172
10.Kadavý VladimírDušek Jan10712  3082
11.Brož PavelLamr Martin-5-3-11  0383
12.Kézr AlešBěhal Aleš-11164 3193
13.Kadavý VladimírVojtěch Radek-69-612732103
14.Kuba MiloslavDušek Jan99   20  
15.Kézr AlešLamr Martin         
16.Kadavý VladimírBěhal Aleš         
17.Kuba MiloslavVojtěch Radek         
18.Brož PavelDušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadavý Vladimír30Lamr Martin12
Kuba Miloslav20Běhal Aleš12
Brož Pavel12Vojtěch Radek03
Kézr Aleš30Dušek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Hyršl Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31322:435TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyršl Ondřej
Musil Michal
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
-2-8-10  0301
2.Toman Vojtěch
Kulveit Jonáš
 
 
Píšan Ondřej
Dlouhý Jiří
 
 
9-11-68-72302
3.Toman VojtěchDrechsler Petr-5-7-2  0303
4.Hyršl OndřejTenglová Vendula-8-10-4  0304
5.Musil MichalDlouhý Jiří-6-1-4  0305
6.Kulveit JonášPíšan Ondřej-9699 3115
7.Hyršl OndřejDrechsler Petr-5-7-6  0316
8.Musil MichalTenglová Vendula-79-9-6 1317
9.Kulveit JonášDlouhý Jiří-411-37-82318
10.Toman VojtěchPíšan Ondřej-91011-8-92319
11.Musil MichalDrechsler Petr-8-8-10  03110
12.Kulveit JonášTenglová Vendula         
13.Toman VojtěchDlouhý Jiří         
14.Hyršl OndřejPíšan Ondřej         
15.Kulveit JonášDrechsler Petr         
16.Toman VojtěchTenglová Vendula         
17.Hyršl OndřejDlouhý Jiří         
18.Musil MichalPíšan Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toman Vojtěch02Drechsler Petr30
Hyršl Ondřej02Tenglová Vendula20
Musil Michal03Dlouhý Jiří20
Kulveit Jonáš11Píšan Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Kafuněk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:31396:510TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
WO    0301
2.Kala Petr
Rybář Martin
 
 
Zubčák Patrik
Vidlák Miloš
 
 
7103  3011
3.Tinkl PavelWO    0312
4.Rybář MartinZubčák Patrik12-9-49-92313
5.Kala PetrHák Zdeněk995  3023
6.Kafuněk DavidVidlák Miloš666  3033
7.Rybář MartinTinkl Pavel5-4-29-92334
8.Kala PetrZubčák Patrik-10-94-7 1335
9.Kafuněk DavidHák Zdeněk858  3045
10.Vidlák MilošWO    0346
11.Kala PetrTinkl Pavel7-7-2-8 1347
12.Kafuněk DavidZubčák Patrik-87-9-6 1348
13.Hák ZdeněkWO    0349
14.Rybář MartinVidlák Miloš-6738 3159
15.Kafuněk DavidTinkl Pavel-8-687-523510
16.Zubčák Patrik         
17.Rybář MartinHák Zdeněk         
18.Kala PetrVidlák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rybář Martin12Tinkl Pavel30
Kala Petr12Zubčák Patrik30
Kafuněk David22Hák Zdeněk02
   Vidlák Miloš02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:Plachý Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33549:565AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Annayev Sanjar
Gaydoš Vít
 
 
357  3010
2.Kubát Petr
Beran Matěj
 
 
Stano Peter
Hüttl Michal
 
 
-7-9-5  0311
3.Kubát PetrHüttl Michal-9-54-7 1312
4.Beran MatějStano Peter-89-10843222
5.Plachý JiříGaydoš Vít89-77 3132
6.Plachý LadislavAnnayev Sanjar416  3042
7.Beran MatějHüttl Michal8-6-10-10 1343
8.Plachý JiříStano Peter-2-7-9  0344
9.Plachý LadislavGaydoš Vít11-6-5-4 1345
10.Kubát PetrAnnayev Sanjar5147  3055
11.Plachý JiříHüttl Michal9-9-911-32356
12.Plachý LadislavStano Peter-5-1011-10 1357
13.Kubát PetrGaydoš Vít-10-6-9  0358
14.Beran MatějAnnayev Sanjar897  3068
15.Plachý LadislavHüttl Michal-9-8-11  0369
16.Kubát PetrStano Peter88-12-8-723610
17.Beran MatějGaydoš Vít4    10  
18.Plachý JiříAnnayev Sanjar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Petr13Hüttl Michal40
Beran Matěj21Stano Peter31
Plachý Jiří12Gaydoš Vít21
Plachý Ladislav13Annayev Sanjar03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38642:653TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Vojáček Miloš
 
 
Tichý Jiří
Švec Radek
 
 
76-98 3110
2.Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
67-87 3120
3.Hrdý MartinTichý Jiří18-9-5-8 1321
4.Nejedlý PavelŠvec Radek-5-8-4  0322
5.Vojáček MilošKoděra Miloš5-109-10-42323
6.Novotný PetrAmbrož Adam-32-9-9 1324
7.Nejedlý PavelTichý Jiří-8-96-3 1325
8.Vojáček MilošŠvec Radek8-97-723235
9.Novotný PetrKoděra Miloš1046  3045
10.Hrdý MartinAmbrož Adam8-6917 3155
11.Vojáček MilošTichý Jiří9-5-9-9 1356
12.Novotný PetrŠvec Radek-711-106-102357
13.Hrdý MartinKoděra Miloš7-1186 3167
14.Nejedlý PavelAmbrož Adam-4-3-8  0368
15.Novotný PetrTichý Jiří-4-9-7  0369
16.Hrdý MartinŠvec Radek543  3079
17.Nejedlý PavelKoděra Miloš7-31-893289
18.Vojáček MilošAmbrož Adam-5-10-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Martin31Tichý Jiří40
Nejedlý Pavel13Švec Radek22
Vojáček Miloš13Koděra Miloš13
Novotný Petr13Ambrož Adam31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:32469:517TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Tomáš
Daníček Adam
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
7-2-1011-102301
2.Juhasz Martin
Kadlec Vít
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
896  3011
3.Juhasz MartinZahradníček Jakub-7-4-9  0312
4.Kadlec TomášMaňhal Daniel9-68-10-42313
5.Daníček AdamVavřinec Matěj-4-94-8 1314
6.Kadlec VítČerný Jiří969  3024
7.Kadlec TomášZahradníček Jakub-46-6-9 1325
8.Daníček AdamMaňhal Daniel-4-94-3 1326
9.Kadlec VítVavřinec Matěj6-1078 3136
10.Juhasz MartinČerný Jiří-8-65-3 1337
11.Daníček AdamZahradníček Jakub-4-993-102338
12.Kadlec VítMaňhal Daniel6-687 3148
13.Juhasz MartinVavřinec Matěj-10-6-13  0349
14.Kadlec TomášČerný Jiří-7-6-9  03410
15.Kadlec VítZahradníček Jakub         
16.Juhasz MartinMaňhal Daniel         
17.Kadlec TomášVavřinec Matěj         
18.Daníček AdamČerný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juhasz Martin03Zahradníček Jakub30
Kadlec Tomáš03Maňhal Daniel21
Daníček Adam03Vavřinec Matěj21
Kadlec Vít30Černý Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37604:630Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
-9-7-7  0301
2.Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
7-8-6593211
3.Vavřinec MatějKézr Aleš9-97-983221
4.Maňhal DanielKadavý Vladimír10-6-10-4 1322
5.Zahradníček JakubBrož Pavel57-5-8-82323
6.Černý JiříKuba Miloslav-8-8-8  0324
7.Maňhal DanielKézr Aleš6118  3034
8.Zahradníček JakubKadavý Vladimír6-4-87-82335
9.Černý JiříBrož Pavel-11248 3145
10.Vavřinec MatějKuba Miloslav8-66-13-92346
11.Zahradníček JakubKézr Aleš-26-8-6 1347
12.Černý JiříKadavý Vladimír9713  3057
13.Vavřinec MatějBrož Pavel-6-85663267
14.Maňhal DanielKuba Miloslav-8-8-5  0368
15.Černý JiříKézr Aleš7-7-4-7 1369
16.Vavřinec MatějKadavý Vladimír8-1015-7-723610
17.Maňhal DanielBrož Pavel9-1088 31  
18.Zahradníček JakubKuba Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřinec Matěj22Kézr Aleš22
Maňhal Daniel12Kadavý Vladimír31
Zahradníček Jakub03Brož Pavel12
Černý Jiří22Kuba Miloslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10430:344TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Švec Radek
 
 
Kadlec Vít
Průša Martin
 
 
111012  3010
2.Ambrož Adam
Koděra Miloš
 
 
Kadlec Tomáš
Kučala Viktor
 
 
1-9117 3120
3.Švec RadekKadlec Vít878  3030
4.Koděra MilošKučala Viktor959  3040
5.Ambrož AdamKadlec Tomáš378  3050
6.Tichý JiříPrůša Martin710-810 3160
7.Koděra MilošKadlec Vít-9-9-6  0361
8.Ambrož AdamKučala Viktor11-1085 3171
9.Tichý JiříKadlec Tomáš-9796 3181
10.Švec RadekPrůša Martin8810  3091
11.Ambrož AdamKadlec Vít-11-9-7  0392
12.Tichý JiříKučala Viktor358  30102
13.Švec RadekKadlec Tomáš85   20  
14.Koděra MilošPrůša Martin         
15.Tichý JiříKadlec Vít         
16.Švec RadekKučala Viktor         
17.Koděra MilošKadlec Tomáš         
18.Ambrož AdamPrůša Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švec Radek20Kadlec Vít21
Koděra Miloš11Kučala Viktor03
Ambrož Adam21Kadlec Tomáš02
Tichý Jiří30Průša Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20511:427AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kreder Benjamin
Stano Peter
 
 
Hrdý Martin
Suchomel Tomáš
 
 
-2-11-8  0301
2.Adam Lukáš
Šenk Jakub
 
 
Vojáček Miloš
Melichar Jiří
 
 
-8-8-12  0302
3.Stano PeterMelichar Jiří-57-10-6 1303
4.Šenk JakubHrdý Martin8-94-833213
5.Adam LukášSuchomel Tomáš778  3023
6.Kreder BenjaminVojáček Miloš857  3033
7.Šenk JakubMelichar Jiří-9591 3143
8.Adam LukášHrdý Martin-96710 3153
9.Kreder BenjaminSuchomel Tomáš966  3063
10.Stano PeterVojáček Miloš48-84 3173
11.Adam LukášMelichar Jiří-6-0-0  0374
12.Kreder BenjaminHrdý Martin727  3084
13.Stano PeterSuchomel Tomáš-958-10-92385
14.Šenk JakubVojáček Miloš775  3095
15.Kreder BenjaminMelichar Jiří643  30105
16.Stano PeterHrdý Martin         
17.Šenk JakubSuchomel Tomáš         
18.Adam LukášVojáček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stano Peter12Melichar Jiří22
Šenk Jakub30Hrdý Martin03
Adam Lukáš21Suchomel Tomáš12
Kreder Benjamin40Vojáček Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37649:654SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Kubát Petr
Navrátil Jiří
 
 
8610  3010
2.Zubčák Patrik
Semrád Martin
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
-6-9-6  0311
3.Zubčák PatrikPlachý Ladislav9-77-10-92312
4.Hák ZdeněkPlachý Jiří-10-3-11  0313
5.Semrád MartinKubát Petr477  3023
6.Tinkl PavelNavrátil Jiří-9876 3133
7.Hák ZdeněkPlachý Ladislav-2-6-8  0334
8.Semrád MartinPlachý Jiří-9-79-11 1335
9.Tinkl PavelKubát Petr7-394 3145
10.Zubčák PatrikNavrátil Jiří-78-8-9 1346
11.Semrád MartinPlachý Ladislav-4-9-5  0347
12.Tinkl PavelPlachý Jiří128-75 3157
13.Zubčák PatrikKubát Petr77-8-793267
14.Hák ZdeněkNavrátil Jiří696  3077
15.Tinkl PavelPlachý Ladislav8-710-7-72378
16.Zubčák PatrikPlachý Jiří-99-9-11 1379
17.Hák ZdeněkKubát Petr-82-8473289
18.Semrád MartinNavrátil Jiří67-8-7-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zubčák Patrik13Plachý Ladislav40
Hák Zdeněk22Plachý Jiří31
Semrád Martin13Kubát Petr04
Tinkl Pavel31Navrátil Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25564:502TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.