Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31370:443TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Martin
Krásl Libor
 
 
Dorko Tomáš
Gomola Jan
 
 
-87107 3110
2.Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
Lebl Ondřej
Král Lukáš
 
 
-9-7-8  0311
3.Kočvara VlastimilKrál Lukáš-4-5-8  0312
4.Stehlík MartinDorko Tomáš3-9-109-62313
5.Kolda PetrLebl Ondřej-7-6-8  0314
6.Krásl LiborGomola Jan-112-6-2 1315
7.Stehlík MartinKrál Lukáš-9-1011-7 1316
8.Kolda PetrDorko Tomáš-9-8-11  0317
9.Krásl LiborLebl Ondřej-9-710-9 1318
10.Kočvara VlastimilGomola Jan8-33-10-82319
11.Kolda PetrKrál Lukáš-9710-9-823110
12.Krásl LiborDorko Tomáš886  30  
13.Kočvara VlastimilLebl Ondřej         
14.Stehlík MartinGomola Jan         
15.Krásl LiborKrál Lukáš         
16.Kočvara VlastimilDorko Tomáš         
17.Stehlík MartinLebl Ondřej         
18.Kolda PetrGomola Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Vlastimil02Král Lukáš30
Stehlík Martin02Dorko Tomáš20
Kolda Petr03Lebl Ondřej20
Krásl Libor02Gomola Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:Kaucky Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5379:181SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Khalaila Adam
 
 
Suchomel Tomáš
Jež Dominik
 
 
896  3010
2.Beran Tomáš
Navrátil Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Beran MatějSuchomel Tomáš698  3030
4.Beran TomášJež Dominik938  3040
5.Navrátil JiříToula Vladimír-10-73393250
6.Suvorov MaximWO    3060
7.Beran TomášSuchomel Tomáš293  3070
8.Navrátil JiříJež Dominik867  3080
9.Suvorov MaximToula Vladimír9-6-7-8 1381
10.Beran MatějWO    3091
11.Navrátil JiříSuchomel TomášWO    30101
12.Suvorov MaximJež Dominik         
13.Beran MatějToula Vladimír         
14.Beran Tomáš         
15.Suvorov MaximSuchomel Tomáš         
16.Beran MatějJež Dominik         
17.Beran TomášToula Vladimír         
18.Navrátil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beran Matěj10Suchomel Tomáš02
Beran Tomáš20Jež Dominik02
Navrátil Jiří20Toula Vladimír11
Suvorov Maxim01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:35477:550TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Semrád Martin
 
 
Švec Radek
Hubinger Lukáš
 
 
-9-4-6  0301
2.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Haralík Stanislav
Motyčka Oldřich
 
 
810-9-583211
3.Hák ZdeněkŠvec Radek9-5-6-3 1312
4.Semrád MartinHubinger Lukáš-12-77-7 1313
5.Vidlák MilošHaralík Stanislav109-46 3123
6.Jírovec MartinMotyčka Oldřich-7-93993233
7.Semrád MartinŠvec Radek-56-510-92334
8.Vidlák MilošHubinger Lukáš-5-7-10  0335
9.Jírovec MartinHaralík Stanislav-868-5-82336
10.Hák ZdeněkMotyčka Oldřich9-3-8-7 1337
11.Vidlák MilošŠvec Radek-36-10-8 1338
12.Jírovec MartinHubinger Lukáš87-12-6-92339
13.Hák ZdeněkHaralík Stanislav-7-836-723310
14.Semrád MartinMotyčka Oldřich         
15.Jírovec MartinŠvec Radek         
16.Hák ZdeněkHubinger Lukáš         
17.Semrád MartinHaralík Stanislav         
18.Vidlák MilošMotyčka Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hák Zdeněk03Švec Radek30
Semrád Martin02Hubinger Lukáš30
Vidlák Miloš12Haralík Stanislav21
Jírovec Martin12Motyčka Oldřich11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24573:511TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Tichý Květoslav
Kára Petr
 
 
-9582 3110
2.Hanzal Petr
Fexa Martin
 
 
Tichý Dominik
Prokš Vladimír
 
 
-6-8-7  0311
3.Hudek TomášProkš Vladimír-6447 3121
4.Hanzal PetrTichý Květoslav88-48 3131
5.Kárník TomášKára Petr957  3041
6.Fexa MartinTichý Dominik-8-111311-112342
7.Hanzal PetrProkš Vladimír748  3052
8.Kárník TomášTichý Květoslav-9889 3162
9.Fexa MartinKára Petr79-87 3172
10.Hudek TomášTichý Dominik-879-4-42373
11.Kárník TomášProkš Vladimír-7973 3183
12.Fexa MartinTichý Květoslav-8-96-9 1384
13.Hudek TomášKára Petr884  3094
14.Hanzal PetrTichý Dominik1-5-6-9 1395
15.Fexa MartinProkš Vladimír-3-4-8  0396
16.Hudek TomášTichý Květoslav726  30106
17.Hanzal PetrKára Petr         
18.Kárník TomášTichý Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudek Tomáš31Prokš Vladimír13
Hanzal Petr21Tichý Květoslav13
Kárník Tomáš30Kára Petr03
Fexa Martin13Tichý Dominik30
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16498:417TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rousek Tomáš
Vaňásek Jiří
 
 
Kučala Viktor
Maushart Milan
 
 
873  3010
2.Vojáček Miloš
Taraňko Mikhail
 
 
Průša Martin
Marat Filip
 
 
8-68-1-62311
3.Vojáček MilošKučala Viktor-10547 3121
4.Rousek TomášPrůša Martin11-7-9-4 1322
5.Taraňko MikhailMarat Filip410-9-773232
6.Vaňásek JiříMaushart Milan-9964 3142
7.Rousek TomášKučala Viktor-97-7-5 1343
8.Taraňko MikhailPrůša Martin644  3053
9.Vaňásek JiříMarat Filip-96-10673263
10.Vojáček MilošMaushart Milan-6997 3173
11.Taraňko MikhailKučala Viktor8138  3083
12.Vaňásek JiříPrůša Martin8912  3093
13.Vojáček MilošMarat Filip366  30103
14.Rousek TomášMaushart Milan-7-8   02  
15.Vaňásek JiříKučala Viktor         
16.Vojáček MilošPrůša Martin         
17.Rousek TomášMarat Filip         
18.Taraňko MikhailMaushart Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Miloš30Kučala Viktor12
Rousek Tomáš02Průša Martin12
Taraňko Mikhail30Marat Filip03
Vaňásek Jiří30Maushart Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32409:488TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Havazík Ondřej
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-7-8-7  0301
2.Podrazil Václav
Abdullin Denis
 
 
Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
-9-10-7  0302
3.Červenka JanPospíšil Milan-8-989-82303
4.Abdullin DenisKrameš Jan st.-109-810-82304
5.Podrazil VáclavKnobloch Miroslav8-710-9-82305
6.Havazík OndřejZunt Zdeněk1299  3015
7.Abdullin DenisPospíšil Milan-2-8-7  0316
8.Podrazil VáclavKrameš Jan st.-5-10-6  0317
9.Havazík OndřejKnobloch Miroslav9-37-10-102318
10.Červenka JanZunt Zdeněk6-8-8793228
11.Podrazil VáclavPospíšil Milan-5-69-5 1329
12.Havazík OndřejKrameš Jan st.-7-8-8  03210
13.Červenka JanKnobloch Miroslav         
14.Abdullin DenisZunt Zdeněk         
15.Havazík OndřejPospíšil Milan         
16.Červenka JanKrameš Jan st.         
17.Abdullin DenisKnobloch Miroslav         
18.Podrazil VáclavZunt Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červenka Jan11Pospíšil Milan30
Abdullin Denis02Krameš Jan st.30
Podrazil Václav03Knobloch Miroslav20
Havazík Ondřej12Zunt Zdeněk02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy