Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:Prokš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29660:601TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Květoslav
Prokš Vladimír
 
 
Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
98-510 3110
2.Píšan Ondřej
Hruška Jan
 
 
Krásl Libor
Stehlík Martin
 
 
-8255 3120
3.Píšan OndřejKrásl Libor-6-10-8  0321
4.Prokš VladimírKočvara Vlastimil-108103 3131
5.Tichý KvětoslavStehlík Martin10-15-5-8 1332
6.Hruška JanKolda Petr7-8712 3142
7.Prokš VladimírKrásl Libor79-610 3152
8.Tichý KvětoslavKočvara Vlastimil-9896 3162
9.Hruška JanStehlík Martin-98-8-8 1363
10.Píšan OndřejKolda Petr-9-996-92364
11.Tichý KvětoslavKrásl Libor92-9-8133274
12.Hruška JanKočvara Vlastimil10-50-11-82375
13.Píšan OndřejStehlík Martin8-6-8873285
14.Prokš VladimírKolda Petr648  3095
15.Hruška JanKrásl Libor-5-596-72396
16.Píšan OndřejKočvara Vlastimil46-84 31106
17.Prokš VladimírStehlík Martin8-9   11  
18.Tichý KvětoslavKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píšan Ondřej22Krásl Libor22
Prokš Vladimír30Kočvara Vlastimil13
Tichý Květoslav21Stehlík Martin21
Hruška Jan13Kolda Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:34380:493TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Filip
Rochowanski Jan
 
 
Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
-1-6-9  0301
2.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Votípka Emanuel
Motyčka Oldřich
 
 
-5-5-5  0302
3.Benák JanHubinger Lukáš-14-7-7  0303
4.Rochowanski JanPištora Josef-310-6-6 1304
5.Benák VítVotípka Emanuel15117  3014
6.Marat FilipMotyčka Oldřich9-67-863224
7.Rochowanski JanHubinger Lukáš-9-8-9  0325
8.Benák VítPištora Josef8-5-9-9 1326
9.Marat FilipVotípka Emanuel-811-12773236
10.Benák JanMotyčka Oldřich-8-8-8  0337
11.Benák VítHubinger Lukáš-13-9-5  0338
12.Marat FilipPištora Josef9-8-8-4 1339
13.Benák JanVotípka Emanuel-3-2-4  03310
14.Rochowanski JanMotyčka Oldřich         
15.Marat FilipHubinger Lukáš         
16.Benák JanPištora Josef         
17.Rochowanski JanVotípka Emanuel         
18.Benák VítMotyčka Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benák Jan03Hubinger Lukáš30
Rochowanski Jan02Pištora Josef30
Benák Vít12Votípka Emanuel12
Marat Filip21Motyčka Oldřich11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16523:331TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Charamza Ondřej st.
Suchomel Tomáš
 
 
-7-124-7 1301
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 

 
 
WO    3011
3.Krameš Jan st.Suchomel Tomáš-101076 3121
4.Knobloch MiroslavCharamza Ondřej st.-9-712-7 1322
5.Zunt ZdeněkToula Vladimír-69-89-92323
6.Pospíšil MilanWO    3033
7.Knobloch MiroslavSuchomel Tomáš12-9117 3143
8.Zunt ZdeněkCharamza Ondřej st.9-5-10-7 1344
9.Pospíšil MilanToula Vladimír167  3054
10.Krameš Jan st.WO    3064
11.Zunt ZdeněkSuchomel TomášWO    3074
12.Pospíšil MilanCharamza Ondřej st.436  3084
13.Krameš Jan st.Toula Vladimír-12-46993294
14.Knobloch MiroslavWO    30104
15.Pospíšil MilanSuchomel Tomáš         
16.Krameš Jan st.Charamza Ondřej st.         
17.Knobloch MiroslavToula Vladimír         
18.Zunt Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krameš Jan st.20Suchomel Tomáš02
Knobloch Miroslav11Charamza Ondřej st.21
Zunt Zdeněk02Toula Vladimír12
Pospíšil Milan20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Bozděch Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Abdullin Denis
Podrazil Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Červenka JanWO    3030
4.Bozděch JanWO    3040
5.Podrazil VáclavWO    3050
6.Abdullin DenisWO    3060
7.Bozděch JanWO    3070
8.Podrazil VáclavWO    3080
9.Abdullin DenisWO    3090
10.Červenka JanWO    30100
11.Podrazil Václav         
12.Abdullin Denis         
13.Červenka Jan         
14.Bozděch Jan         
15.Abdullin Denis         
16.Červenka Jan         
17.Bozděch Jan         
18.Podrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32431:475SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Taraňko Mikhail
 
 
Beran Tomáš
Navrátil Jiří
 
 
-13-6-8  0301
2.Vaňásek Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
Beran Matěj
Kubelka Martin
 
 
118-6-8-102302
3.Vojáček MilošBeran Matěj-98-9-11 1303
4.Taraňko MikhailBeran Tomáš-8-99-10 1304
5.Vaňásek Jiří ml.Navrátil Jiří-5-6-9  0305
6.Vaňásek JiříKubelka Martin487  3015
7.Taraňko MikhailBeran Matěj5-8-8-9 1316
8.Vaňásek Jiří ml.Beran Tomáš-10-8-7  0317
9.Vaňásek JiříNavrátil Jiří8-98-993227
10.Vojáček MilošKubelka Martin5-99-4-62328
11.Vaňásek Jiří ml.Beran Matěj86-6-9-92329
12.Vaňásek JiříBeran Tomáš-9-10-7  03210
13.Vojáček MilošNavrátil Jiří         
14.Taraňko MikhailKubelka Martin         
15.Vaňásek JiříBeran Matěj         
16.Vojáček MilošBeran Tomáš         
17.Taraňko MikhailNavrátil Jiří         
18.Vaňásek Jiří ml.Kubelka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojáček Miloš02Beran Matěj30
Taraňko Mikhail02Beran Tomáš30
Vaňásek Jiří ml.03Navrátil Jiří11
Vaňásek Jiří21Kubelka Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16457:336TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
-1041-8-92311
3.Hudek TomášHák Zdeněk68-7-2113221
4.Fexa MartinVidlák Miloš549  3031
5.Branžovský MilanKlempířová Jiřina-8-8-10  0332
6.Kárník TomášWO    3042
7.Fexa MartinHák Zdeněk7-13410 3152
8.Branžovský MilanVidlák Miloš-8-76773262
9.Kárník TomášKlempířová Jiřina778  3072
10.Hudek TomášWO    3082
11.Branžovský MilanHák ZdeněkWO    0383
12.Kárník TomášVidlák Miloš7-7119 3193
13.Hudek TomášKlempířová Jiřina-3466 31103
14.Fexa Martin         
15.Kárník TomášHák Zdeněk         
16.Hudek TomášVidlák Miloš         
17.Fexa MartinKlempířová Jiřina         
18.Branžovský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hudek Tomáš20Hák Zdeněk02
Fexa Martin20Vidlák Miloš03
Branžovský Milan11Klempířová Jiřina12
Kárník Tomáš20   
WO31WO13
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy