Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12473:377TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinger Lukáš
Pištora Josef
 
 
Stehlík Martin
Krásl Libor
 
 
947  3010
2.Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
Kolda Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
51212  3020
3.Haralík StanislavKrásl Libor-8-1267-82321
4.Pištora JosefKočvara Vlastimil368  3031
5.Votípka EmanuelStehlík Martin6-12-5-6 1332
6.Hubinger LukášKolda Petr86-104 3142
7.Pištora JosefKrásl Libor6711  3052
8.Votípka EmanuelKočvara Vlastimil85-11-993262
9.Hubinger LukášStehlík Martin-1056-5113272
10.Haralík StanislavKolda Petr78-48 3182
11.Votípka EmanuelKrásl Libor697  3092
12.Hubinger LukášKočvara Vlastimil847  30102
13.Haralík StanislavStehlík Martin         
14.Pištora JosefKolda Petr         
15.Hubinger LukášKrásl Libor         
16.Haralík StanislavKočvara Vlastimil         
17.Pištora JosefStehlík Martin         
18.Votípka EmanuelKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haralík Stanislav11Krásl Libor12
Pištora Josef20Kočvara Vlastimil03
Votípka Emanuel21Stehlík Martin11
Hubinger Lukáš30Kolda Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35622:642TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokš Vladimír
Tichý Květoslav
 
 
Charamza Ondřej st.
Vyskočil Michal
 
 
97-12-7-52301
2.Tichý Dominik
Hruška Jan
 
 
Toula Vladimír
Strnad Richard
 
 
8-9813 3111
3.Prokš VladimírVyskočil Michal-7-108-6 1312
4.Tichý DominikCharamza Ondřej st.-6-8-5  0313
5.Hruška JanToula Vladimír-5-6-8  0314
6.Tichý KvětoslavStrnad Richard2-1057 3124
7.Tichý DominikVyskočil Michal-9958 3134
8.Hruška JanCharamza Ondřej st.8-12-9-3 1335
9.Tichý KvětoslavToula Vladimír-11-8-9  0336
10.Prokš VladimírStrnad Richard6106  3046
11.Hruška JanVyskočil Michal10-9-8-10 1347
12.Tichý KvětoslavCharamza Ondřej st.-4-2-5  0348
13.Prokš VladimírToula Vladimír588  3058
14.Tichý DominikStrnad Richard5811  3068
15.Tichý KvětoslavVyskočil Michal9-27-6-52369
16.Prokš VladimírCharamza Ondřej st.124-108 3179
17.Tichý DominikToula Vladimír-8698 3189
18.Hruška JanStrnad Richard8-9-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokš Vladimír31Vyskočil Michal31
Tichý Dominik31Charamza Ondřej st.31
Hruška Jan04Toula Vladimír22
Tichý Květoslav13Strnad Richard13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16516:439TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Filip
Kučala Viktor
 
 
Gomola Jan
Peštuka Zdeněk
 
 
-10-8-9  0301
2.Rochowanski Pavel
Rochowanski Jan
 
 
Král Lukáš
Lebl Ondřej
 
 
-9-89853211
3.Marat FilipGomola Jan47-8-9-122312
4.Kučala ViktorLebl Ondřej1069  3022
5.Rochowanski PavelKrál Lukáš585  3032
6.Rochowanski JanPeštuka Zdeněk1067  3042
7.Kučala ViktorGomola Jan6-4-4-12 1343
8.Rochowanski PavelLebl Ondřej-8557 3153
9.Rochowanski JanKrál Lukáš679  3063
10.Marat FilipPeštuka Zdeněk-5947 3173
11.Rochowanski PavelGomola Jan7127  3083
12.Rochowanski JanLebl Ondřej-714-7-7 1384
13.Marat FilipKrál Lukáš968  3094
14.Kučala ViktorPeštuka Zdeněk12116  30104
15.Rochowanski JanGomola Jan8-7   11  
16.Marat FilipLebl Ondřej         
17.Kučala ViktorKrál Lukáš         
18.Rochowanski PavelPeštuka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Filip21Gomola Jan21
Kučala Viktor21Lebl Ondřej12
Rochowanski Pavel30Král Lukáš03
Rochowanski Jan21Peštuka Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24620:553TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Ducháček Josef
Prokopenko Oleg
 
 
932  3010
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
Vyvadilová Jitka
Navrátil Jiří
 
 
-7-12108103220
3.Krameš Jan st.Navrátil Jiří10-9-7-7 1321
4.Knobloch MiroslavDucháček Josef76-89 3131
5.Zunt ZdeněkVyvadilová Jitka-8-128-4 1332
6.Pospíšil MilanProkopenko Oleg-10791 3142
7.Knobloch MiroslavNavrátil Jiří-413-127-62343
8.Zunt ZdeněkDucháček Josef849  3053
9.Pospíšil MilanVyvadilová Jitka776  3063
10.Krameš Jan st.Prokopenko Oleg4-654 3173
11.Zunt ZdeněkNavrátil Jiří-398-7-72374
12.Pospíšil MilanDucháček Josef912-128 3184
13.Krameš Jan st.Vyvadilová Jitka-10106-9-92385
14.Knobloch MiroslavProkopenko Oleg-477-883295
15.Pospíšil MilanNavrátil Jiří4-1058 31105
16.Krameš Jan st.Ducháček Josef-83-510 22  
17.Knobloch MiroslavVyvadilová Jitka         
18.Zunt ZdeněkProkopenko Oleg         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krameš Jan st.12Navrátil Jiří31
Knobloch Miroslav21Ducháček Josef03
Zunt Zdeněk12Vyvadilová Jitka21
Pospíšil Milan40Prokopenko Oleg03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22562:511AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Podrazil Václav
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
1112-69 3110
2.Bartošek Jan
Klouček Pavel
 
 
Herrmann Vít
Jírovec Martin
 
 
-8-86683220
3.Bartošek JanHák Zdeněk-8128-7-92321
4.Klouček PavelJírovec Martin-98-59-92322
5.Podrazil VáclavVidlák Miloš8-5-9873232
6.Červenka JanHerrmann Vít399  3042
7.Klouček PavelHák Zdeněk8-359 3152
8.Podrazil VáclavJírovec Martin17-1-8-92353
9.Červenka JanVidlák Miloš91-57 3163
10.Bartošek JanHerrmann Vít-6-10-10  0364
11.Podrazil VáclavHák Zdeněk668  3074
12.Červenka JanJírovec Martin399  3084
13.Bartošek JanVidlák Miloš47-64 3194
14.Klouček PavelHerrmann Vít-610-712932104
15.Červenka JanHák Zdeněk-549  21  
16.Bartošek JanJírovec Martin         
17.Klouček PavelVidlák Miloš         
18.Podrazil VáclavHerrmann Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartošek Jan12Hák Zdeněk12
Klouček Pavel21Jírovec Martin21
Podrazil Václav21Vidlák Miloš03
Červenka Jan30Herrmann Vít12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34449:544TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Rousek Tomáš
 
 
Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
-979-573210
2.Taraňko Mikhail
Mach Jakub
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
WO    0311
3.Taraňko MikhailKárník Tomáš-9-107-10 1312
4.Vojáček MilošHudek Tomáš99-1210 3122
5.Rousek TomášBranžovský Milan7-6-710-62323
6.Mach JakubFexa Martin8-7-6-9 1324
7.Vojáček MilošKárník Tomáš-8-5-3  0325
8.Rousek TomášHudek Tomáš10-1097 3135
9.Mach JakubBranžovský Milan9-7-11-7 1336
10.Taraňko MikhailFexa Martin7-63-10-52337
11.Rousek TomášKárník Tomáš-4-8-10  0338
12.Mach JakubHudek Tomáš79-5-6-72339
13.Taraňko MikhailBranžovský Milan-7-679-523310
14.Vojáček MilošFexa Martin-8-7   02  
15.Mach JakubKárník Tomáš         
16.Taraňko MikhailHudek Tomáš         
17.Vojáček MilošBranžovský Milan         
18.Rousek TomášFexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Taraňko Mikhail03Kárník Tomáš30
Vojáček Miloš11Hudek Tomáš12
Rousek Tomáš12Branžovský Milan30
Mach Jakub03Fexa Martin20
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy