Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31312:413TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásl Libor
Stehlík Martin
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-7-10-8  0301
2.Kočvara Vlastimil
Doležal Karel
 
 
Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
-310-6-8 1302
3.Doležal KarelPospíšil Milan-10-5-7  0303
4.Stehlík MartinKrameš Jan st.-8-3-8  0304
5.Kočvara VlastimilKnobloch Miroslav-9136-4-52305
6.Krásl LiborZunt Zdeněk-11456 3115
7.Stehlík MartinPospíšil Milan-3-8-5  0316
8.Kočvara VlastimilKrameš Jan st.-84-98-42317
9.Krásl LiborKnobloch Miroslav-1-14-6  0318
10.Doležal KarelZunt Zdeněk-6-4-5  0319
11.Kočvara VlastimilPospíšil Milan-77-9-7 13110
12.Krásl LiborKrameš Jan st.7-81012 31  
13.Doležal KarelKnobloch Miroslav         
14.Stehlík MartinZunt Zdeněk         
15.Krásl LiborPospíšil Milan         
16.Doležal KarelKrameš Jan st.         
17.Stehlík MartinKnobloch Miroslav         
18.Kočvara VlastimilZunt Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Karel02Pospíšil Milan30
Stehlík Martin02Krameš Jan st.20
Kočvara Vlastimil03Knobloch Miroslav20
Krásl Libor11Zunt Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13473:331AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Klouček Pavel
 
 
Bialas Filip
Daníček Adam
 
 
668  3010
2.Abdullin Denis
Schmidtmayer František
 
 
Průša Martin
Šimeček Jan
 
 
-810-10873220
3.Schmidtmayer FrantišekPrůša Martin-897-8-72321
4.Abdullin DenisBialas Filip-98-7-9 1322
5.Klouček PavelDaníček Adam4-9-810103232
6.Červenka JanŠimeček Jan144  3042
7.Abdullin DenisPrůša MartinWO    3052
8.Klouček PavelBialas Filip-857-693262
9.Červenka JanDaníček Adam1188  3072
10.Schmidtmayer FrantišekŠimeček Jan8-855 3182
11.Klouček PavelPrůša MartinWO    3092
12.Červenka JanBialas Filip937  30102
13.Schmidtmayer FrantišekDaníček Adam         
14.Abdullin DenisŠimeček Jan         
15.Červenka JanPrůša Martin         
16.Schmidtmayer FrantišekBialas Filip         
17.Abdullin DenisDaníček Adam         
18.Klouček PavelŠimeček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schmidtmayer František11Průša Martin10
Abdullin Denis01Bialas Filip12
Klouček Pavel20Daníček Adam02
Červenka Jan30Šimeček Jan02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32593:522nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Žydel Jan
 
 
Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
-6117-1293210
2.Vaňásek Jiří ml.
Vaňásek Jiří
 
 
Tichý Květoslav
Kačaba Vojtěch
 
 
WO    3020
3.Vojáček MilošProkš Vladimír-88-9-6 1321
4.Taraňko MikhailTichý Dominik-2WO   0322
5.Žydel JanTichý Květoslav76-8-5-62323
6.Vaňásek JiříWO    3033
7.Taraňko MikhailProkš Vladimír69-7-483243
8.Žydel JanTichý Dominik9-5-6-4 1344
9.Vaňásek JiříTichý Květoslav11-9-9-6 1345
10.Vojáček MilošWO    3055
11.Žydel JanProkš Vladimír-6-5-9  0356
12.Vaňásek JiříTichý Dominik8-3-109-72357
13.Vojáček MilošTichý Květoslav988  3067
14.Taraňko MikhailWO    3077
15.Vaňásek JiříProkš Vladimír-5-410-6 1378
16.Vojáček MilošTichý Dominik-6-7-11  0379
17.Taraňko MikhailTichý Květoslav-85313 3189
18.Žydel JanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vojáček Miloš12Prokš Vladimír31
Taraňko Mikhail21Tichý Dominik40
Žydel Jan03Tichý Květoslav22
Vaňásek Jiří03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Branžovský MilanWO    3030
4.Fexa MartinWO    3040
5.Kárník TomášWO    3050
6.Hudek TomášWO    3060
7.Fexa MartinWO    3070
8.Kárník TomášWO    3080
9.Hudek TomášWO    3090
10.Branžovský MilanWO    30100
11.Kárník Tomáš         
12.Hudek Tomáš         
13.Branžovský Milan         
14.Fexa Martin         
15.Hudek Tomáš         
16.Branžovský Milan         
17.Fexa Martin         
18.Kárník Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
Soupeř se k utkání nedostavil



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21563:509TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Vyskočil Michal
Toula Vladimír
 
 
377  3010
2.Jírovec Martin
Herrmann Vít
 
 
Jež Dominik
Zázvorka Jan
 
 
995  3020
3.Hák ZdeněkVyskočil Michal75-117 3130
4.Vidlák MilošJež Dominik-12-9-8  0331
5.Herrmann VítToula Vladimír-510-98-102332
6.Jírovec MartinZázvorka Jan7811  3042
7.Vidlák MilošVyskočil Michal-10696 3152
8.Herrmann VítJež Dominik-6-8-6  0353
9.Jírovec MartinToula Vladimír-85117 3163
10.Hák ZdeněkZázvorka Jan6-71013 3173
11.Herrmann VítVyskočil Michal812-99 3183
12.Jírovec MartinJež Dominik612-5-9-82384
13.Hák ZdeněkToula Vladimír79-9-993294
14.Vidlák MilošZázvorka Jan-6-977932104
15.Jírovec MartinVyskočil Michal-14    01  
16.Hák ZdeněkJež Dominik         
17.Vidlák MilošToula Vladimír         
18.Herrmann VítZázvorka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hák Zdeněk30Vyskočil Michal03
Vidlák Miloš21Jež Dominik30
Herrmann Vít12Toula Vladimír12
Jírovec Martin21Zázvorka Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:Plachý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10426:256SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Lebl Ondřej
 
 
WO    3010
2.Navrátil Jiří
Prokopenko Oleg
 
 
Král Lukáš
Gomola Jan
 
 
373  3020
3.Navrátil JiříLebl Ondřej12-10-46123230
4.Plachý JiříKrál Lukáš447  3040
5.Vyvadilová JitkaGomola Jan97-6-733250
6.Prokopenko OlegWO    3060
7.Plachý JiříLebl Ondřej349  3070
8.Vyvadilová JitkaKrál Lukáš656  3080
9.Prokopenko OlegGomola Jan-10-7-5  0381
10.Navrátil JiříWO    3091
11.Vyvadilová JitkaLebl Ondřej9-5-311-92392
12.Prokopenko OlegKrál Lukáš554  30102
13.Navrátil JiříGomola Jan         
14.Plachý Jiří         
15.Prokopenko OlegLebl Ondřej         
16.Navrátil JiříKrál Lukáš         
17.Plachý JiříGomola Jan         
18.Vyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Navrátil Jiří10Lebl Ondřej12
Plachý Jiří20Král Lukáš03
Vyvadilová Jitka21Gomola Jan11
Prokopenko Oleg11   
WO30WO03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy