Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:24619:557TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Semrád Martin
 
 
Stehlík Martin
Kolda Petr
 
 
-977-8-82301
2.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Poncar Patrik
Kočvara Vlastimil
 
 
1289  3011
3.Semrád MartinPoncar Patrik-96-5523221
4.Vidlák MilošKočvara Vlastimil8-7-36-152322
5.Hák ZdeněkStehlík Martin7714  3032
6.Jírovec MartinKolda Petr834  3042
7.Vidlák MilošPoncar Patrik-96-83-72343
8.Hák ZdeněkKočvara Vlastimil9-8-7-7 1344
9.Jírovec MartinStehlík Martin910-7-773254
10.Semrád MartinKolda Petr86-7-7-42355
11.Hák ZdeněkPoncar Patrik1164  3065
12.Jírovec MartinKočvara Vlastimil8-466 3175
13.Semrád MartinStehlík Martin59-8-5113285
14.Vidlák MilošKolda Petr97-411 3195
15.Jírovec MartinPoncar Patrik74-1110 31105
16.Semrád MartinKočvara Vlastimil59-3  21  
17.Vidlák MilošStehlík Martin         
18.Hák ZdeněkKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semrád Martin21Poncar Patrik13
Vidlák Miloš12Kočvara Vlastimil21
Hák Zdeněk21Stehlík Martin03
Jírovec Martin40Kolda Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34717:702TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Plachý Jiří
Navrátil Jiří
 
 
-8-3-10  0301
2.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Ducháček Josef
Khalaila Adam
 
 
7816  3011
3.Branžovský MilanPlachý Jiří589  3021
4.Fexa MartinNavrátil Jiří-10-12-15  0322
5.Hudek TomášDucháček Josef1911  3032
6.Kárník TomášKhalaila Adam-1010-109-82333
7.Fexa MartinPlachý Jiří9-11-98-62334
8.Hudek TomášNavrátil Jiří-9610-8-102335
9.Kárník TomášDucháček Josef-8-66773245
10.Branžovský MilanKhalaila Adam-8136-6-82346
11.Hudek TomášPlachý Jiří-10-2-6  0347
12.Kárník TomášNavrátil Jiří93-109 3157
13.Branžovský MilanDucháček Josef-58610 3167
14.Fexa MartinKhalaila Adam-7-810783277
15.Kárník TomášPlachý Jiří109-5-683287
16.Branžovský MilanNavrátil Jiří66-9-1093297
17.Fexa MartinDucháček Josef-5-95-3 1398
18.Hudek TomášKhalaila Adam597  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Branžovský Milan31Plachý Jiří22
Fexa Martin13Navrátil Jiří22
Hudek Tomáš22Ducháček Josef13
Kárník Tomáš31Khalaila Adam22
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39684:707TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Rousek Tomáš
 
 
Král Lukáš
Dorko Tomáš
 
 
-79912 3110
2.Taraňko Mikhail
Žydel Jan
 
 
Lebl Ondřej
Gomola Jan
 
 
98-310 3120
3.Vojáček MilošLebl Ondřej16-57 3130
4.Taraňko MikhailGomola Jan-15-779-102331
5.Žydel JanDorko Tomáš-7-8-7  0332
6.Rousek TomášKrál Lukáš12-12-4-9 1333
7.Taraňko MikhailLebl Ondřej6-3-2-7 1334
8.Žydel JanGomola Jan-10-99-11 1335
9.Rousek TomášDorko Tomáš-101067 3145
10.Vojáček MilošKrál Lukáš-57-9-8 1346
11.Žydel JanLebl Ondřej-989-9-22347
12.Rousek TomášGomola Jan85-39 3157
13.Vojáček MilošDorko Tomáš-974-983267
14.Taraňko MikhailKrál Lukáš-10-8-9  0368
15.Rousek TomášLebl Ondřej-8-8-8  0369
16.Vojáček MilošGomola Jan79-8-7123279
17.Taraňko MikhailDorko Tomáš586  3089
18.Žydel JanKrál Lukáš59-8-9-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojáček Miloš31Lebl Ondřej31
Taraňko Mikhail13Gomola Jan22
Žydel Jan04Dorko Tomáš13
Rousek Tomáš22Král Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Červenka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37682:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Kreder Benjamin
 
 
Charamza Ondřej ml.
Suchomel Tomáš
 
 
-78-9-8 1301
2.Abdullin Denis
Schmidtmayer František
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
12-75-15-92302
3.Schmidtmayer FrantišekCharamza Ondřej ml.-9-7-9  0303
4.Kreder BenjaminVyskočil Michal9-797 3113
5.Abdullin DenisSuchomel Tomáš-5-116-7 1314
6.Červenka JanJež Dominik5-821 3124
7.Kreder BenjaminCharamza Ondřej ml.15-15-11973234
8.Abdullin DenisVyskočil Michal8-9165 3144
9.Červenka JanSuchomel Tomáš64-3-673254
10.Schmidtmayer FrantišekJež Dominik-7-78733264
11.Abdullin DenisCharamza Ondřej ml.-119-2-8 1365
12.Červenka JanVyskočil Michal3127  3075
13.Schmidtmayer FrantišekSuchomel Tomáš-8-69-6 1376
14.Kreder BenjaminJež Dominik667  3086
15.Červenka JanCharamza Ondřej ml.-8-11-7  0387
16.Schmidtmayer FrantišekVyskočil Michal-7-10-6  0388
17.Kreder BenjaminSuchomel Tomáš9-764 3198
18.Abdullin DenisJež Dominik-8-11-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmidtmayer František13Charamza Ondřej ml.31
Kreder Benjamin40Vyskočil Michal13
Abdullin Denis13Suchomel Tomáš22
Červenka Jan31Jež Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:27660:587TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Haralík Stanislav
Motyčka Oldřich
 
 
469  3010
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
-9-97-5 1311
3.Zunt ZdeněkPištora Josef4-10-41063221
4.Krameš Jan st.Hubinger Lukáš-8-410-10 1322
5.Knobloch MiroslavHaralík Stanislav78-99 3132
6.Pospíšil MilanMotyčka Oldřich6104  3042
7.Krameš Jan st.Pištora Josef8-58-6-162343
8.Knobloch MiroslavHubinger Lukáš-6854 3153
9.Pospíšil MilanHaralík Stanislav6810  3063
10.Zunt ZdeněkMotyčka Oldřich-8-10-6  0364
11.Knobloch MiroslavPištora Josef910-65 3174
12.Pospíšil MilanHubinger Lukáš645  3084
13.Zunt ZdeněkHaralík Stanislav9-10104 3194
14.Krameš Jan st.Motyčka Oldřich78-8-12-72395
15.Pospíšil MilanPištora Josef-105-102-102396
16.Zunt ZdeněkHubinger Lukáš-4-129-11 1397
17.Krameš Jan st.Haralík Stanislav675  30107
18.Knobloch MiroslavMotyčka Oldřich-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zunt Zdeněk22Pištora Josef22
Krameš Jan st.13Hubinger Lukáš22
Knobloch Miroslav30Haralík Stanislav04
Pospíšil Milan31Motyčka Oldřich21
bez připominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Bialas Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34710:689TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Martin
Bialas Filip
 
 
Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
11-9-8433210
2.Kučala Viktor
Marat Filip
 
 
Hruška Jan
Lamprecht Matyáš
 
 
-36-910-92311
3.Bialas FilipProkš Vladimír-6-18-10 1312
4.Průša MartinTichý Dominik-10-9-6  0313
5.Marat FilipHruška Jan-5-1289-82314
6.Kučala ViktorLamprecht Matyáš349  3024
7.Průša MartinProkš Vladimír8-48-463234
8.Marat FilipTichý Dominik-3-47-9 1335
9.Kučala ViktorHruška Jan56-16-6-92336
10.Bialas FilipLamprecht Matyáš-8-97-10 1337
11.Marat FilipProkš Vladimír910-79 3147
12.Kučala ViktorTichý Dominik-109711 3157
13.Bialas FilipHruška Jan5-97-783267
14.Průša MartinLamprecht Matyáš6-896 3177
15.Kučala ViktorProkš Vladimír11-889 3187
16.Bialas FilipTichý Dominik7-8-10-6 1388
17.Průša MartinHruška Jan694  3098
18.Marat FilipLamprecht Matyáš8911  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bialas Filip13Prokš Vladimír13
Průša Martin31Tichý Dominik31
Marat Filip22Hruška Jan22
Kučala Viktor31Lamprecht Matyáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy