Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Plachý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13457:359SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Stehlík Martin
Poncar Patrik
 
 
345  3010
2.Plachý Jiří
Navrátil Jiří
 
 
Kočvara Vlastimil
Krásl Libor
 
 
3107  3020
3.Beran TomášPoncar Patrik436  3030
4.Plachý JiříKrásl Libor-97114 3140
5.Navrátil JiříKočvara Vlastimil-5-69-6 1341
6.Beran MatějStehlík Martin873  3051
7.Plachý JiříPoncar Patrik1046  3061
8.Navrátil JiříKrásl Libor-11-9811-112362
9.Beran MatějKočvara Vlastimil39-117 3172
10.Beran TomášStehlík Martin536  3082
11.Navrátil JiříPoncar PatrikWO    0383
12.Beran MatějKrásl Libor69-10-973293
13.Beran TomášKočvara Vlastimil1038  30103
14.Plachý JiříStehlík Martin         
15.Beran MatějPoncar Patrik         
16.Beran TomášKrásl Libor         
17.Plachý JiříKočvara Vlastimil         
18.Navrátil JiříStehlík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Tomáš30Poncar Patrik02
Plachý Jiří20Krásl Libor12
Navrátil Jiří02Kočvara Vlastimil12
Beran Matěj30Stehlík Martin02
WO01WO10
Jiří Navrátil odstoupil pro zdravotní potíže



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35586:621TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Semrád Martin
 
 
Gomola Jan
Lebl Ondřej
 
 
-9-410-5 1301
2.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Král Lukáš
Dorko Tomáš
 
 
7139  3011
3.Jírovec MartinGomola Jan-4-7-8  0312
4.Vidlák MilošLebl Ondřej-911-9-4 1313
5.Semrád MartinKrál Lukáš977  3023
6.Hák ZdeněkDorko Tomáš-6-4-7  0324
7.Vidlák MilošGomola Jan913-8-893234
8.Semrád MartinLebl Ondřej6127  3044
9.Hák ZdeněkKrál Lukáš2115  3054
10.Jírovec MartinDorko Tomáš-7-8-8  0355
11.Semrád MartinGomola Jan95-83 3165
12.Hák ZdeněkLebl Ondřej-14-7-8  0366
13.Jírovec MartinKrál Lukáš10104  3076
14.Vidlák MilošDorko Tomáš-9-10-8  0377
15.Hák ZdeněkGomola Jan4-3-111093287
16.Jírovec MartinLebl Ondřej5-9-7-3 1388
17.Vidlák MilošKrál Lukáš-7-6-6  0389
18.Semrád MartinDorko Tomáš12-8-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Martin13Gomola Jan13
Vidlák Miloš13Lebl Ondřej31
Semrád Martin31Král Lukáš13
Hák Zdeněk22Dorko Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35665:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fexa Martin
Branžovský Milan
 
 
Suchomel Tomáš
Charamza Ondřej ml.
 
 
-610-78-82301
2.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
868  3011
3.Fexa MartinSuchomel Tomáš8-6-7-9 1312
4.Branžovský MilanCharamza Ondřej ml.8-69-993222
5.Hudek TomášVyskočil Michal8-787 3132
6.Kárník TomášJež Dominik64-8-663242
7.Branžovský MilanSuchomel Tomáš8-6-6-8 1343
8.Hudek TomášCharamza Ondřej ml.-48-6-8 1344
9.Kárník TomášVyskočil Michal-86-9-10 1345
10.Fexa MartinJež Dominik875  3055
11.Hudek TomášSuchomel Tomáš-69-4-3 1356
12.Kárník TomášCharamza Ondřej ml.7-488 3166
13.Fexa MartinVyskočil Michal868  3076
14.Branžovský MilanJež Dominik68-8-9-32377
15.Kárník TomášSuchomel Tomáš7-499 3187
16.Fexa MartinCharamza Ondřej ml.-4-679-82388
17.Branžovský MilanVyskočil Michal89-4-6-92389
18.Hudek TomášJež Dominik75-29 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fexa Martin22Suchomel Tomáš31
Branžovský Milan13Charamza Ondřej ml.22
Hudek Tomáš22Vyskočil Michal22
Kárník Tomáš31Jež Dominik13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19529:466TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Taraňko Mikhail
 
 
Pištora Josef
Chovanec Jakub
 
 
8-858 3110
2.Mach Jakub
Žydel Jan
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
-7-2-18  0311
3.Vojáček MilošPištora Josef95-6-893221
4.Žydel JanHaralík Stanislav7-7-511123231
5.Mach JakubVotípka Emanuel-11379 3141
6.Taraňko MikhailChovanec Jakub-6617 3151
7.Žydel JanPištora Josef-758-2-82352
8.Mach JakubHaralík Stanislav8-866 3162
9.Taraňko MikhailVotípka Emanuel938  3072
10.Vojáček MilošChovanec Jakub745  3082
11.Mach JakubPištora Josef8-77-15-72383
12.Taraňko MikhailHaralík Stanislav697  3093
13.Vojáček MilošVotípka Emanuel-989-81032103
14.Žydel JanChovanec Jakub-3-6-7  03  
15.Taraňko MikhailPištora Josef         
16.Vojáček MilošHaralík Stanislav         
17.Žydel JanVotípka Emanuel         
18.Mach JakubChovanec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Miloš30Pištora Josef21
Žydel Jan11Haralík Stanislav03
Mach Jakub21Votípka Emanuel03
Taraňko Mikhail30Chovanec Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Bozděch Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36579:617TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmidtmayer František
Abdullin Denis
 
 
Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
910-26 3110
2.Červenka Jan
Kočí Štěpán
 
 
Hruška Jan
Píšan Ondřej
 
 
68-510 3120
3.Schmidtmayer FrantišekTichý Dominik12-3-8-8 1321
4.Červenka JanHruška Jan-97-10993231
5.Kočí ŠtěpánPíšan Ondřej-6-17-9  0332
6.Abdullin DenisProkš Vladimír-786-4-92333
7.Červenka JanTichý Dominik527  3043
8.Kočí ŠtěpánHruška Jan-4-8-9  0344
9.Abdullin DenisPíšan Ondřej-8-81-8 1345
10.Schmidtmayer FrantišekProkš Vladimír-7-5-1  0346
11.Kočí ŠtěpánTichý Dominik-3-9-7  0347
12.Abdullin DenisHruška Jan965  3057
13.Schmidtmayer FrantišekPíšan Ondřej-7-8-8  0358
14.Červenka JanProkš Vladimír1111-97 3168
15.Abdullin DenisTichý Dominik56-66 3178
16.Schmidtmayer FrantišekHruška Jan12-6-7-6 1379
17.Červenka JanPíšan Ondřej16-8-83-523710
18.Kočí ŠtěpánProkš Vladimír-2-5-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schmidtmayer František04Tichý Dominik22
Červenka Jan31Hruška Jan22
Kočí Štěpán03Píšan Ondřej40
Abdullin Denis22Prokš Vladimír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24608:530TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Hampl Pavel
Bialas Filip
 
 
-9584 3110
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
Kučala Viktor
Marat Filip
 
 
8-101212 3120
3.Zunt ZdeněkKučala Viktor-8988 3130
4.Knobloch MiroslavBialas Filip114-2-1123240
5.Krameš Jan st.Marat Filip-9-716-7 1341
6.Pospíšil MilanHampl Pavel743  3051
7.Knobloch MiroslavKučala Viktor-6-7-10  0352
8.Krameš Jan st.Bialas Filip-149-106-92353
9.Pospíšil MilanMarat Filip2-6-9-9 1354
10.Zunt ZdeněkHampl Pavel-6647 3164
11.Krameš Jan st.Kučala Viktor28-8-9-52365
12.Pospíšil MilanBialas Filip5913  3075
13.Zunt ZdeněkMarat Filip-9848 3185
14.Knobloch MiroslavHampl Pavel127-76 3195
15.Pospíšil MilanKučala Viktor73-39 31105
16.Zunt ZdeněkBialas Filip89   20  
17.Knobloch MiroslavMarat Filip         
18.Krameš Jan st.Hampl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zunt Zdeněk30Kučala Viktor22
Knobloch Miroslav21Bialas Filip12
Krameš Jan st.03Marat Filip21
Pospíšil Milan31Hampl Pavel03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39664:694TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolda Petr
Stehlík Martin
 
 
Kučala Viktor
Marat Filip
 
 
-895-783210
2.Kočvara Vlastimil
Krásl Libor
 
 
Průša Martin
Bialas Filip
 
 
7-11-9-6 1311
3.Kočvara VlastimilKučala Viktor7-7-4-9 1312
4.Stehlík MartinMarat Filip97-88 3122
5.Kolda PetrBialas Filip-8-108-8 1323
6.Krásl LiborPrůša Martin1088  3033
7.Stehlík MartinKučala Viktor-10-8-7  0334
8.Kolda PetrMarat Filip-88-81083244
9.Krásl LiborBialas Filip9-91010 3154
10.Kočvara VlastimilPrůša Martin-53-5-8 1355
11.Kolda PetrKučala Viktor-97-1-11 1356
12.Krásl LiborMarat Filip-11356 3166
13.Kočvara VlastimilBialas Filip6-11-412-52367
14.Stehlík MartinPrůša Martin9-99-893277
15.Krásl LiborKučala Viktor-913-6-7 1378
16.Kočvara VlastimilMarat Filip1084  3088
17.Stehlík MartinBialas Filip-7-10-10  0389
18.Kolda PetrPrůša Martin-6-5-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Vlastimil13Kučala Viktor40
Stehlík Martin22Marat Filip04
Kolda Petr13Bialas Filip31
Krásl Libor31Průša Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Hruška Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:Kára Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33390:478TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kára Petr
Pluska Oleh
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-5-6-12  0301
2.Prokš Vladimír
Hruška Jan
 
 
Krameš Jan st.
Vu Duy Tiep
 
 
-6-5-6  0302
3.Hruška JanPospíšil Milan-6-5-9  0303
4.Kára PetrZunt Zdeněk-8-8-10  0304
5.Pluska OlehKrameš Jan st.9-9-2-6 1305
6.Prokš VladimírVu Duy Tiep-971013 3115
7.Kára PetrPospíšil Milan-97-7-7 1316
8.Pluska OlehZunt Zdeněk3-8-9-6 1317
9.Prokš VladimírKrameš Jan st.7-14-4773227
10.Hruška JanVu Duy Tiep1557  3037
11.Pluska OlehPospíšil Milan-5-4-6  0338
12.Prokš VladimírZunt Zdeněk8-10-6-5 1339
13.Hruška JanKrameš Jan st.-9-7-8  03310
14.Kára PetrVu Duy Tiep         
15.Prokš VladimírPospíšil Milan         
16.Hruška JanZunt Zdeněk         
17.Kára PetrKrameš Jan st.         
18.Pluska OlehVu Duy Tiep         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Jan12Pospíšil Milan30
Kára Petr02Zunt Zdeněk30
Pluska Oleh03Krameš Jan st.21
Prokš Vladimír21Vu Duy Tiep02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34592:591AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haralík Stanislav
Švec Radek
 
 
Abdullin Denis
Schmidtmayer František
 
 
-85511 3110
2.Hubinger Lukáš
Pištora Josef
 
 
Kreder Benjamin
Červenka Jan
 
 
-9-7-9  0311
3.Pištora JosefKreder Benjamin57-6-2-82312
4.Hubinger LukášČervenka Jan-7-64-8 1313
5.Haralík StanislavAbdullin Denis-8-5-7  0314
6.Švec RadekKočí Štěpán499  3024
7.Hubinger LukášKreder Benjamin7-89-6-92325
8.Haralík StanislavČervenka Jan-51-6-8 1326
9.Švec RadekAbdullin Denis969  3036
10.Pištora JosefKočí Štěpán6-439 3146
11.Haralík StanislavKreder Benjamin-5-9-9  0347
12.Švec RadekČervenka Jan6510  3057
13.Pištora JosefAbdullin Denis73-4-10-82358
14.Hubinger LukášSchmidtmayer František10-987 3168
15.Švec RadekKreder Benjamin-10-5-6  0369
16.Pištora JosefČervenka Jan-51562 3179
17.Hubinger LukášAbdullin Denis9-8-78-1023710
18.Haralík StanislavSchmidtmayer František79   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pištora Josef22Kreder Benjamin40
Hubinger Lukáš13Červenka Jan22
Haralík Stanislav03Abdullin Denis31
Švec Radek31Kočí Štěpán02
   Schmidtmayer František01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39705:721TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Tomáš
Charamza Ondřej st.
 
 
Skříčková Ivana
Rousek Tomáš
 
 
-7-8119-82301
2.Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
Vaňásek Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
-8-7-11  0302
3.Suchomel TomášRousek Tomáš-8-910-8 1303
4.Vyskočil MichalVojáček Miloš8-799 3113
5.Charamza Ondřej st.Skříčková Ivana765  3023
6.Jež DominikVaňásek Jiří ml.9-8107 3133
7.Vyskočil MichalRousek Tomáš4107  3043
8.Charamza Ondřej st.Vojáček Miloš-899-1043253
9.Jež DominikSkříčková Ivana-89-7-10 1354
10.Suchomel TomášVaňásek Jiří ml.-87612 3164
11.Charamza Ondřej st.Rousek Tomáš7-8-29-102365
12.Jež DominikVojáček Miloš-787-8113275
13.Suchomel TomášSkříčková Ivana79-8-7103285
14.Vyskočil MichalVaňásek Jiří-89-8-7 1386
15.Jež DominikRousek Tomáš-8-7-4  0387
16.Suchomel TomášVojáček Miloš-89-8-10 1388
17.Vyskočil MichalSkříčková Ivana-875-9-102389
18.Charamza Ondřej st.Vaňásek Jiří-810-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchomel Tomáš22Rousek Tomáš31
Vyskočil Michal22Vojáček Miloš13
Charamza Ondřej st.22Skříčková Ivana22
Jež Dominik22Vaňásek Jiří ml.02
   Vaňásek Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:35530:569TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorko Tomáš
Král Lukáš
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
-6-8-12  0301
2.Lebl Ondřej
Gomola Jan
 
 
Branžovský Milan
Hanzal Petr
 
 
-9-412873211
3.Lebl OndřejKárník Tomáš710-4-7-112312
4.Král LukášBranžovský Milan97-6-9-82313
5.Gomola JanHudek Tomáš-87-5673223
6.Dorko TomášHanzal Petr5-8-11-2 1324
7.Král LukášKárník Tomáš-310-87-92325
8.Gomola JanBranžovský Milan55-9-5-92326
9.Dorko TomášHudek Tomáš-7-8-6  0327
10.Lebl OndřejHanzal Petr710-87 3137
11.Gomola JanKárník Tomáš-10169-8-102338
12.Dorko TomášBranžovský Milan3-40-10-72339
13.Lebl OndřejHudek Tomáš-710-8-9 13310
14.Král LukášHanzal Petr         
15.Dorko TomášKárník Tomáš         
16.Lebl OndřejBranžovský Milan         
17.Král LukášHudek Tomáš         
18.Gomola JanHanzal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebl Ondřej12Kárník Tomáš30
Král Lukáš02Branžovský Milan30
Gomola Jan12Hudek Tomáš21
Dorko Tomáš03Hanzal Petr11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Plachý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16527:413SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
7711  3010
2.Plachý Jiří
Navrátil Jiří
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
4510  3020
3.Vyvadilová JitkaHák Zdeněk-9-11710-62321
4.Beran TomášJírovec Martin-6-1111-9 1322
5.Navrátil JiříSemrád Martin-812-7-9 1323
6.Beran MatějVidlák Miloš92-105 3133
7.Beran TomášHák Zdeněk275  3043
8.Navrátil JiříJírovec Martin1078  3053
9.Beran MatějSemrád Martin-97-7273263
10.Plachý JiříVidlák Miloš245  3073
11.Navrátil JiříHák Zdeněk-6-11-9  0374
12.Beran MatějJírovec Martin6-778 3184
13.Plachý JiříSemrád Martin14122  3094
14.Beran TomášVidlák Miloš636  30104
15.Beran MatějHák Zdeněk         
16.Plachý JiříJírovec Martin         
17.Beran TomášSemrád Martin         
18.Navrátil JiříVidlák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyvadilová Jitka01Hák Zdeněk21
Beran Tomáš21Jírovec Martin12
Navrátil Jiří12Semrád Martin12
Beran Matěj30Vidlák Miloš03
Plachý Jiří20   
střídání - Plachý Jiří za Vyvadilovou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:24619:557TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Semrád Martin
 
 
Stehlík Martin
Kolda Petr
 
 
-977-8-82301
2.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Poncar Patrik
Kočvara Vlastimil
 
 
1289  3011
3.Semrád MartinPoncar Patrik-96-5523221
4.Vidlák MilošKočvara Vlastimil8-7-36-152322
5.Hák ZdeněkStehlík Martin7714  3032
6.Jírovec MartinKolda Petr834  3042
7.Vidlák MilošPoncar Patrik-96-83-72343
8.Hák ZdeněkKočvara Vlastimil9-8-7-7 1344
9.Jírovec MartinStehlík Martin910-7-773254
10.Semrád MartinKolda Petr86-7-7-42355
11.Hák ZdeněkPoncar Patrik1164  3065
12.Jírovec MartinKočvara Vlastimil8-466 3175
13.Semrád MartinStehlík Martin59-8-5113285
14.Vidlák MilošKolda Petr97-411 3195
15.Jírovec MartinPoncar Patrik74-1110 31105
16.Semrád MartinKočvara Vlastimil59-3  21  
17.Vidlák MilošStehlík Martin         
18.Hák ZdeněkKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semrád Martin21Poncar Patrik13
Vidlák Miloš12Kočvara Vlastimil21
Hák Zdeněk21Stehlík Martin03
Jírovec Martin40Kolda Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34717:702TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Plachý Jiří
Navrátil Jiří
 
 
-8-3-10  0301
2.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Ducháček Josef
Khalaila Adam
 
 
7816  3011
3.Branžovský MilanPlachý Jiří589  3021
4.Fexa MartinNavrátil Jiří-10-12-15  0322
5.Hudek TomášDucháček Josef1911  3032
6.Kárník TomášKhalaila Adam-1010-109-82333
7.Fexa MartinPlachý Jiří9-11-98-62334
8.Hudek TomášNavrátil Jiří-9610-8-102335
9.Kárník TomášDucháček Josef-8-66773245
10.Branžovský MilanKhalaila Adam-8136-6-82346
11.Hudek TomášPlachý Jiří-10-2-6  0347
12.Kárník TomášNavrátil Jiří93-109 3157
13.Branžovský MilanDucháček Josef-58610 3167
14.Fexa MartinKhalaila Adam-7-810783277
15.Kárník TomášPlachý Jiří109-5-683287
16.Branžovský MilanNavrátil Jiří66-9-1093297
17.Fexa MartinDucháček Josef-5-95-3 1398
18.Hudek TomášKhalaila Adam597  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Branžovský Milan31Plachý Jiří22
Fexa Martin13Navrátil Jiří22
Hudek Tomáš22Ducháček Josef13
Kárník Tomáš31Khalaila Adam22
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39684:707TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Rousek Tomáš
 
 
Král Lukáš
Dorko Tomáš
 
 
-79912 3110
2.Taraňko Mikhail
Žydel Jan
 
 
Lebl Ondřej
Gomola Jan
 
 
98-310 3120
3.Vojáček MilošLebl Ondřej16-57 3130
4.Taraňko MikhailGomola Jan-15-779-102331
5.Žydel JanDorko Tomáš-7-8-7  0332
6.Rousek TomášKrál Lukáš12-12-4-9 1333
7.Taraňko MikhailLebl Ondřej6-3-2-7 1334
8.Žydel JanGomola Jan-10-99-11 1335
9.Rousek TomášDorko Tomáš-101067 3145
10.Vojáček MilošKrál Lukáš-57-9-8 1346
11.Žydel JanLebl Ondřej-989-9-22347
12.Rousek TomášGomola Jan85-39 3157
13.Vojáček MilošDorko Tomáš-974-983267
14.Taraňko MikhailKrál Lukáš-10-8-9  0368
15.Rousek TomášLebl Ondřej-8-8-8  0369
16.Vojáček MilošGomola Jan79-8-7123279
17.Taraňko MikhailDorko Tomáš586  3089
18.Žydel JanKrál Lukáš59-8-9-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojáček Miloš31Lebl Ondřej31
Taraňko Mikhail13Gomola Jan22
Žydel Jan04Dorko Tomáš13
Rousek Tomáš22Král Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Červenka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37682:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Kreder Benjamin
 
 
Charamza Ondřej ml.
Suchomel Tomáš
 
 
-78-9-8 1301
2.Abdullin Denis
Schmidtmayer František
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
12-75-15-92302
3.Schmidtmayer FrantišekCharamza Ondřej ml.-9-7-9  0303
4.Kreder BenjaminVyskočil Michal9-797 3113
5.Abdullin DenisSuchomel Tomáš-5-116-7 1314
6.Červenka JanJež Dominik5-821 3124
7.Kreder BenjaminCharamza Ondřej ml.15-15-11973234
8.Abdullin DenisVyskočil Michal8-9165 3144
9.Červenka JanSuchomel Tomáš64-3-673254
10.Schmidtmayer FrantišekJež Dominik-7-78733264
11.Abdullin DenisCharamza Ondřej ml.-119-2-8 1365
12.Červenka JanVyskočil Michal3127  3075
13.Schmidtmayer FrantišekSuchomel Tomáš-8-69-6 1376
14.Kreder BenjaminJež Dominik667  3086
15.Červenka JanCharamza Ondřej ml.-8-11-7  0387
16.Schmidtmayer FrantišekVyskočil Michal-7-10-6  0388
17.Kreder BenjaminSuchomel Tomáš9-764 3198
18.Abdullin DenisJež Dominik-8-11-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmidtmayer František13Charamza Ondřej ml.31
Kreder Benjamin40Vyskočil Michal13
Abdullin Denis13Suchomel Tomáš22
Červenka Jan31Jež Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:27660:587TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Haralík Stanislav
Motyčka Oldřich
 
 
469  3010
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
-9-97-5 1311
3.Zunt ZdeněkPištora Josef4-10-41063221
4.Krameš Jan st.Hubinger Lukáš-8-410-10 1322
5.Knobloch MiroslavHaralík Stanislav78-99 3132
6.Pospíšil MilanMotyčka Oldřich6104  3042
7.Krameš Jan st.Pištora Josef8-58-6-162343
8.Knobloch MiroslavHubinger Lukáš-6854 3153
9.Pospíšil MilanHaralík Stanislav6810  3063
10.Zunt ZdeněkMotyčka Oldřich-8-10-6  0364
11.Knobloch MiroslavPištora Josef910-65 3174
12.Pospíšil MilanHubinger Lukáš645  3084
13.Zunt ZdeněkHaralík Stanislav9-10104 3194
14.Krameš Jan st.Motyčka Oldřich78-8-12-72395
15.Pospíšil MilanPištora Josef-105-102-102396
16.Zunt ZdeněkHubinger Lukáš-4-129-11 1397
17.Krameš Jan st.Haralík Stanislav675  30107
18.Knobloch MiroslavMotyčka Oldřich-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zunt Zdeněk22Pištora Josef22
Krameš Jan st.13Hubinger Lukáš22
Knobloch Miroslav30Haralík Stanislav04
Pospíšil Milan31Motyčka Oldřich21
bez připominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Bialas Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34710:689TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Martin
Bialas Filip
 
 
Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
11-9-8433210
2.Kučala Viktor
Marat Filip
 
 
Hruška Jan
Lamprecht Matyáš
 
 
-36-910-92311
3.Bialas FilipProkš Vladimír-6-18-10 1312
4.Průša MartinTichý Dominik-10-9-6  0313
5.Marat FilipHruška Jan-5-1289-82314
6.Kučala ViktorLamprecht Matyáš349  3024
7.Průša MartinProkš Vladimír8-48-463234
8.Marat FilipTichý Dominik-3-47-9 1335
9.Kučala ViktorHruška Jan56-16-6-92336
10.Bialas FilipLamprecht Matyáš-8-97-10 1337
11.Marat FilipProkš Vladimír910-79 3147
12.Kučala ViktorTichý Dominik-109711 3157
13.Bialas FilipHruška Jan5-97-783267
14.Průša MartinLamprecht Matyáš6-896 3177
15.Kučala ViktorProkš Vladimír11-889 3187
16.Bialas FilipTichý Dominik7-8-10-6 1388
17.Průša MartinHruška Jan694  3098
18.Marat FilipLamprecht Matyáš8911  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bialas Filip13Prokš Vladimír13
Průša Martin31Tichý Dominik31
Marat Filip22Hruška Jan22
Kučala Viktor31Lamprecht Matyáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32341:493TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolda Petr
Stehlík Martin
 
 
Hruška Jan
Píšan Ondřej
 
 
-8-95-8 1301
2.
 
 
Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
WO    0302
3.Stehlík MartinProkš Vladimír-7868 3112
4.Kolda PetrHruška Jan7-912-8-102313
5.Píšan OndřejWO    0314
6.Kočvara VlastimilTichý Dominik94-58 3124
7.Kolda PetrProkš Vladimír-3-5-7  0325
8.Hruška JanWO    0326
9.Kočvara VlastimilPíšan Ondřej10-1-7-12 1327
10.Stehlík MartinTichý Dominik91110  3037
11.Prokš VladimírWO    0338
12.Kočvara VlastimilHruška Jan5-9-108-92339
13.Stehlík MartinPíšan Ondřej-8-916-7 13310
14.Kolda PetrTichý Dominik         
15.Kočvara VlastimilProkš Vladimír         
16.Stehlík MartinHruška Jan         
17.Kolda PetrPíšan Ondřej         
18.Tichý Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stehlík Martin21Prokš Vladimír11
Kolda Petr02Hruška Jan20
Kočvara Vlastimil12Píšan Ondřej20
   Tichý Dominik02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7407:282TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
Marat Filip
Bialas Filip
 
 
945  3010
2.Haralík Stanislav
Švec Radek
 
 
Kučala Viktor
Maushart Milan
 
 
867  3020
3.Votípka EmanuelKučala Viktor9618  3030
4.Pištora JosefMaushart Milan-74184 3140
5.Hubinger LukášBialas Filip989  3050
6.Švec RadekMarat Filip448  3060
7.Pištora JosefKučala Viktor-85-6-6 1361
8.Hubinger LukášMaushart Milan76-55 3171
9.Švec RadekBialas Filip-77-9923281
10.Votípka EmanuelMarat Filip636  3091
11.Hubinger LukášKučala Viktor324  30101
12.Švec RadekMaushart Milan         
13.Votípka EmanuelBialas Filip         
14.Pištora JosefMarat Filip         
15.Švec RadekKučala Viktor         
16.Votípka EmanuelMaushart Milan         
17.Pištora JosefBialas Filip         
18.Hubinger LukášMarat Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votípka Emanuel20Kučala Viktor12
Pištora Josef11Maushart Milan02
Hubinger Lukáš30Bialas Filip02
Švec Radek20Marat Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Suchomel Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36527:586TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-2-2-4  0301
2.Suchomel Tomáš
Toula Vladimír
 
 
Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
-76-8-9 1302
3.Toula VladimírPospíšil Milan6-6-7-3 1303
4.Suchomel TomášKnobloch Miroslav11-12-10-8 1304
5.Jež DominikMráz Jiří5-9-67-92305
6.Vyskočil MichalKrameš Jan st.-79910 3115
7.Suchomel TomášPospíšil Milan-6-2-8  0316
8.Jež DominikKnobloch Miroslav-4811-3-82317
9.Vyskočil MichalMráz Jiří-89-86103227
10.Toula VladimírKrameš Jan st.10-935 3137
11.Jež DominikPospíšil Milan-7-8-5  0338
12.Vyskočil MichalKnobloch Miroslav6-7-9623248
13.Toula VladimírZunt Zdeněk8106  3058
14.Suchomel TomášKrameš Jan st.-979-4-42359
15.Vyskočil MichalPospíšil Milan7-8-9-9 13510
16.Toula VladimírKnobloch Miroslav         
17.Suchomel TomášZunt Zdeněk         
18.Jež DominikKrameš Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toula Vladimír21Pospíšil Milan40
Suchomel Tomáš03Knobloch Miroslav21
Jež Dominik03Mráz Jiří11
Vyskočil Michal31Krameš Jan st.12
   Zunt Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35474:552AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satorie Michal
Král Lukáš
 
 
Červenka Jan
Kreder Benjamin
 
 
-8-8-8  0301
2.Lebl Ondřej
Dorko Tomáš
 
 
Abdullin Denis
Schmidtmayer František
 
 
579  3011
3.Král LukášKreder Benjamin9-5-5-6 1312
4.Dorko TomášČervenka Jan9710  3022
5.Satorie MichalAbdullin Denis10-10-6-8 1323
6.Lebl OndřejSchmidtmayer František57-7-843233
7.Dorko TomášKreder Benjamin-9-6-1  0334
8.Satorie MichalČervenka Jan-8-9-7  0335
9.Lebl OndřejAbdullin Denis-10852 3145
10.Král LukášSchmidtmayer František88-210 3155
11.Satorie MichalKreder Benjamin-2-3-5  0356
12.Lebl OndřejČervenka Jan-9-11-2  0357
13.Král LukášAbdullin Denis-710-4-8 1358
14.Dorko TomášSchmidtmayer František9-965 3168
15.Lebl OndřejKreder Benjamin-5-810-4 1369
16.Král LukášČervenka Jan-8-7-4  03610
17.Dorko TomášAbdullin Denis         
18.Satorie MichalSchmidtmayer František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Lukáš13Kreder Benjamin40
Dorko Tomáš21Červenka Jan31
Satorie Michal03Abdullin Denis21
Lebl Ondřej22Schmidtmayer František03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Navrátil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17470:402SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Vojáček Miloš
Žydel Jan
 
 
5-5-1-9 1301
2.Buchar Michael
Navrátil Jiří
 
 
Vaňásek Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
53-1010 3111
3.Beran TomášVaňásek Jiří6-688 3121
4.Buchar MichaelVojáček Miloš611-712 3131
5.Navrátil JiříŽydel Jan-6-13-4  0332
6.Beran MatějVaňásek Jiří ml.3-876 3142
7.Buchar MichaelVaňásek Jiří858  3052
8.Navrátil JiříVojáček Miloš-9-610983262
9.Beran MatějŽydel Jan-92106 3172
10.Beran TomášVaňásek Jiří ml.646  3082
11.Navrátil JiříVaňásek Jiří-3-7-14  0383
12.Beran MatějVojáček Miloš10-346 3193
13.Beran Tomᚎydel Jan463  30103
14.Buchar MichaelVaňásek Jiří ml.7    10  
15.Beran MatějVaňásek Jiří         
16.Beran TomášVojáček Miloš         
17.Buchar MichaelŽydel Jan         
18.Navrátil JiříVaňásek Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš30Vaňásek Jiří12
Buchar Michael20Vojáček Miloš03
Navrátil Jiří12Žydel Jan12
Beran Matěj30Vaňásek Jiří ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1023:31455:522TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
6-105-9-82301
2.Hák Zdeněk
Klempířová Jiřina
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
-9810-7-62302
3.Hák ZdeněkBranžovský Milan-6894 3112
4.Semrád MartinHudek Tomáš7129  3022
5.Klempířová JiřinaFexa Martin-8-59-4 1323
6.Jírovec MartinKárník Tomáš99-3-1-72324
7.Semrád MartinBranžovský Milan8-62-4-32325
8.Klempířová JiřinaHudek Tomáš-3-99-4 1326
9.Jírovec MartinFexa Martin-5-676-72327
10.Hák ZdeněkKárník Tomáš36-13-12-62328
11.Klempířová JiřinaBranžovský Milan10-7-4-8 1329
12.Jírovec MartinHudek Tomáš-26-38-1223210
13.Hák ZdeněkFexa Martin-997-7 22  
14.Semrád MartinKárník Tomáš         
15.Jírovec MartinBranžovský Milan         
16.Hák ZdeněkHudek Tomáš         
17.Semrád MartinFexa Martin         
18.Klempířová JiřinaKárník Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hák Zdeněk11Branžovský Milan21
Semrád Martin11Hudek Tomáš21
Klempířová Jiřina03Fexa Martin20
Jírovec Martin03Kárník Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9431:245TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudek Tomáš
Hanzal Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Kolda Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
66-413 3120
3.Hanzal PetrKočvara Vlastimil372  3030
4.Fexa MartinStehlík Martin58-11-10-62331
5.Hudek TomášKolda Petr8-863 3141
6.Branžovský MilanWO    3051
7.Fexa MartinKočvara Vlastimil7-6-7-3 1352
8.Hudek TomášStehlík Martin738  3062
9.Branžovský MilanKolda Petr458  3072
10.Hanzal PetrWO    3082
11.Hudek TomášKočvara Vlastimil299  3092
12.Branžovský MilanStehlík Martin-9455 31102
13.Hanzal PetrKolda Petr-4875 31  
14.Fexa Martin         
15.Branžovský MilanKočvara Vlastimil         
16.Hanzal PetrStehlík Martin         
17.Fexa MartinKolda Petr         
18.Hudek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanzal Petr10Kočvara Vlastimil12
Fexa Martin02Stehlík Martin12
Hudek Tomáš30Kolda Petr02
Branžovský Milan20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:37610:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Skříčková Ivana
 
 
Vidlák Miloš
Hák Zdeněk
 
 
-6-10-6  0301
2.Vaňásek Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
Jírovec Martin
Semrád Martin
 
 
86-7-1063211
3.Vojáček MilošHák Zdeněk-7-9-9  0312
4.Žydel JanJírovec Martin-5-7-7  0313
5.Skříčková IvanaSemrád Martin4-17-6-4 1314
6.Vaňásek JiříVidlák Miloš567  3024
7.Žydel JanHák Zdeněk-4-4-4  0325
8.Skříčková IvanaJírovec Martin-11-6-4  0326
9.Vaňásek JiříSemrád Martin894  3036
10.Vojáček MilošVidlák Miloš104-94 3146
11.Vaňásek Jiří ml.Hák Zdeněk-8-2-9  0347
12.Vaňásek JiříJírovec Martin-7-87763257
13.Vojáček MilošSemrád Martin984  3067
14.Žydel JanVidlák Miloš-12-12-10  0368
15.Vaňásek JiříHák Zdeněk-895-1093278
16.Vojáček MilošJírovec Martin7-747 3188
17.Žydel JanSemrád Martin9-5-68-62389
18.Vaňásek Jiří ml.Vidlák Miloš-854-973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Miloš31Hák Zdeněk31
Žydel Jan04Jírovec Martin22
Skříčková Ivana02Semrád Martin22
Vaňásek Jiří40Vidlák Miloš13
Vaňásek Jiří ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Červenka Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32373:448SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmidtmayer František
Abdullin Denis
 
 
Plachý Jiří
Suvorov Maxim
 
 
-8-7-8  0301
2.Havazík Ondřej
Červenka Jan
 
 
Beran Matěj
Navrátil Jiří
 
 
-8-9-8  0302
3.Havazík OndřejBeran Matěj-11-7-5  0303
4.Schmidtmayer FrantišekSuvorov Maxim10-6-98-72304
5.Abdullin DenisPlachý Jiří-29-9-7 1305
6.Červenka JanNavrátil Jiří1055  3015
7.Schmidtmayer FrantišekBeran Matěj-5-3-6  0316
8.Abdullin DenisSuvorov Maxim5-437 3126
9.Červenka JanPlachý Jiří-7-9-9  0327
10.Havazík OndřejNavrátil Jiří-4-6-5  0328
11.Abdullin DenisBeran Matěj-7-4-4  0329
12.Červenka JanSuvorov Maxim2-878 3139
13.Havazík OndřejPlachý Jiří7-8-66-1123310
14.Schmidtmayer FrantišekNavrátil Jiří-6-8-6  03  
15.Červenka JanBeran Matěj         
16.Havazík OndřejSuvorov Maxim         
17.Schmidtmayer FrantišekPlachý Jiří         
18.Abdullin DenisNavrátil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havazík Ondřej03Beran Matěj30
Schmidtmayer František02Suvorov Maxim12
Abdullin Denis12Plachý Jiří30
Červenka Jan21Navrátil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9416:326TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Mráz Jiří
 
 
Zapletal Jan
Gomola Jan
 
 
668  3010
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
Lebl Ondřej
Dorko Tomáš
 
 
-87-81183220
3.Knobloch MiroslavLebl Ondřej44-99 3130
4.Krameš Jan st.Dorko Tomáš-95103 3140
5.Mráz JiříGomola Jan-76710 3150
6.Pospíšil MilanZapletal Jan346  3060
7.Krameš Jan st.Lebl Ondřej-9136-693270
8.Mráz JiříDorko Tomáš879  3080
9.Pospíšil MilanGomola Jan11711  3090
10.Knobloch MiroslavZapletal Jan8-1011-6932100
11.Mráz JiříLebl Ondřej676  30  
12.Pospíšil MilanDorko Tomáš         
13.Knobloch MiroslavGomola Jan         
14.Krameš Jan st.Zapletal Jan         
15.Pospíšil MilanLebl Ondřej         
16.Knobloch MiroslavDorko Tomáš         
17.Krameš Jan st.Gomola Jan         
18.Mráz JiříZapletal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knobloch Miroslav20Lebl Ondřej02
Krameš Jan st.20Dorko Tomáš02
Mráz Jiří20Gomola Jan02
Pospíšil Milan20Zapletal Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:41642:675TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučala Viktor
Maushart Milan
 
 
Jež Dominik
Toula Vladimír
 
 
9-10-8453210
2.Bialas Filip
Marat Filip
 
 
Suchomel Tomáš
Vyskočil Michal
 
 
9-4712 3120
3.Maushart MilanVyskočil Michal-68-8-8 1321
4.Bialas FilipToula Vladimír-99-36-102322
5.Marat FilipJež Dominik-9-8-7  0323
6.Kučala ViktorSuchomel Tomáš-98-7773233
7.Bialas FilipVyskočil Michal-9-2-10  0334
8.Marat FilipToula Vladimír10-86-983244
9.Kučala ViktorJež Dominik-4-97-4 1345
10.Maushart MilanSuchomel Tomáš-9-5-5  0346
11.Marat FilipVyskočil Michal5-1198 3156
12.Kučala ViktorToula Vladimír-9-956-92357
13.Maushart MilanJež Dominik11-7-10323267
14.Bialas FilipSuchomel Tomáš-4-5-10  0368
15.Kučala ViktorVyskočil Michal106-99 3178
16.Maushart MilanToula Vladimír-84-98-72379
17.Bialas FilipJež Dominik-4-99-5 13710
18.Marat FilipSuchomel Tomáš-6-10-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maushart Milan13Vyskočil Michal22
Bialas Filip04Toula Vladimír31
Marat Filip21Jež Dominik31
Kučala Viktor22Suchomel Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Hruška Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:Kára Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33463:529TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokš Vladimír
Kára Petr
 
 
Hubinger Lukáš
Pištora Josef
 
 
-109-19-92301
2.Tichý Dominik
Hruška Jan
 
 
Švec Radek
Haralík Stanislav
 
 
93-68 3111
3.Hruška JanŠvec Radek7-129-7-82312
4.Prokš VladimírHubinger Lukáš-89-8-11 1313
5.Kára PetrPištora Josef-3-6-7  0314
6.Tichý DominikVotípka Emanuel-7-10-4  0315
7.Prokš VladimírŠvec Radek-10-10-10  0316
8.Kára PetrHubinger Lukáš-1010-7-7 1317
9.Tichý DominikPištora Josef686  3027
10.Hruška JanVotípka Emanuel95-99 3137
11.Kára PetrŠvec Radek-5-5-7  0338
12.Tichý DominikHubinger Lukáš10-1188 3148
13.Hruška JanPištora Josef-8-3-11  0349
14.Prokš VladimírVotípka Emanuel-6-89-8 13410
15.Tichý DominikŠvec Radek89-5-7 22  
16.Hruška JanHubinger Lukáš         
17.Prokš VladimírPištora Josef         
18.Kára PetrVotípka Emanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jan12Švec Radek30
Prokš Vladimír03Hubinger Lukáš21
Kára Petr03Pištora Josef21
Tichý Dominik21Votípka Emanuel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:33322:486TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Vlastimil
Krásl Libor
 
 
Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
-9-7-1  0301
2.
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
WO    0302
3.Kočvara VlastimilHaralík Stanislav-74-11893212
4.Kolda PetrHubinger Lukáš-6-7-8  0313
5.Pištora JosefWO    0314
6.Krásl LiborVotípka Emanuel-10-11-8  0315
7.Kolda PetrHaralík Stanislav1087  3025
8.Hubinger LukášWO    0326
9.Krásl LiborPištora Josef-9-8-9  0327
10.Kočvara VlastimilVotípka Emanuel12-1095 3137
11.Haralík StanislavWO    0338
12.Krásl LiborHubinger Lukáš1078  3048
13.Kočvara VlastimilPištora Josef-9-38-8 1349
14.Kolda PetrVotípka Emanuel-610-4-11 13410
15.Krásl LiborHaralík Stanislav         
16.Kočvara VlastimilHubinger Lukáš         
17.Kolda PetrPištora Josef         
18.Votípka Emanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kočvara Vlastimil21Haralík Stanislav02
Kolda Petr12Hubinger Lukáš11
Krásl Libor12Pištora Josef20
   Votípka Emanuel21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18495:410TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Tomáš
Vyskočil Michal
 
 
Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
493  3010
2.Jež Dominik
Toula Vladimír
 
 
Hruška Jan
Tichý Dominik
 
 
787  3020
3.Suchomel TomášTichý Dominik7-106-1243230
4.Toula VladimírHruška Jan-65-104-22331
5.Jež DominikTichý Květoslav-7349 3141
6.Vyskočil MichalKára Petr7-9-95113251
7.Toula VladimírTichý Dominik-9-7-6  0352
8.Jež DominikHruška Jan78-8-663262
9.Vyskočil MichalTichý Květoslav107-411 3172
10.Suchomel TomášKára Petr367  3082
11.Jež DominikTichý Dominik8-9-8873292
12.Vyskočil MichalHruška Jan44-8-8832102
13.Suchomel TomášTichý Květoslav         
14.Toula VladimírKára Petr         
15.Vyskočil MichalTichý Dominik         
16.Suchomel TomášHruška Jan         
17.Toula VladimírTichý Květoslav         
18.Jež DominikKára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchomel Tomáš20Tichý Dominik12
Toula Vladimír02Hruška Jan12
Jež Dominik30Tichý Květoslav02
Vyskočil Michal30Kára Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38614:632TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomola Jan
Peštuka Zdeněk
 
 
Běhal Aleš
Rochowanski Lukáš
 
 
-5-6-5  0301
2.Lebl Ondřej
Dorko Tomáš
 
 
Kučala Viktor
Marat Filip
 
 
87-910 3111
3.Král LukášBěhal Aleš76-319 3121
4.Dorko TomášKučala Viktor9-9-159-52322
5.Lebl OndřejMarat Filip3-65-873232
6.Gomola JanRochowanski Lukáš515-8-843242
7.Dorko TomášBěhal Aleš6-7-8-7 1343
8.Lebl OndřejKučala Viktor-643-9-82344
9.Gomola JanMarat Filip588  3054
10.Král LukášRochowanski Lukáš11-6-119-32355
11.Lebl OndřejBěhal Aleš-15-8-9 1356
12.Gomola JanKučala Viktor-12-45-3 1357
13.Král LukášMarat Filip4-49-873267
14.Dorko TomášRochowanski Lukáš-6-3-2  0368
15.Gomola JanBěhal AlešWO    3078
16.Král LukášKučala Viktor-7-6-5  0379
17.Dorko TomášMarat Filip5-7-8-9 13710
18.Lebl OndřejRochowanski Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Lukáš22Běhal Aleš21
Dorko Tomáš04Kučala Viktor40
Lebl Ondřej12Marat Filip13
Gomola Jan21Rochowanski Lukáš21
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39662:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchar Michael
Suvorov Maxim
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-7-8-5  0301
2.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
54-74 3111
3.Suvorov MaximPospíšil Milan-6-7-11  0312
4.Buchar MichaelKnobloch Miroslav-994-793222
5.Beran TomášMráz Jiří-8-38-8 1323
6.Beran MatějZunt Zdeněk6107  3033
7.Buchar MichaelPospíšil Milan89-10-8-92334
8.Beran TomášKnobloch Miroslav57-7-953244
9.Beran MatějMráz Jiří97-911 3154
10.Suvorov MaximZunt Zdeněk-8979 3164
11.Beran TomášPospíšil Milan-9-7-6  0365
12.Beran MatějKnobloch Miroslav-687-9-132366
13.Suvorov MaximMráz Jiří8-89-3113276
14.Buchar MichaelKrameš Jan st.-8-7-9  0377
15.Beran MatějPospíšil Milan-5-6-8  0378
16.Suvorov MaximKnobloch Miroslav4-787 3188
17.Buchar MichaelMráz Jiří-5-979-62389
18.Beran TomášKrameš Jan st.-2-310693299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suvorov Maxim31Pospíšil Milan40
Buchar Michael13Knobloch Miroslav13
Beran Tomáš22Mráz Jiří22
Beran Matěj22Zunt Zdeněk02
   Krameš Jan st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21511:456TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
Kočí Štěpán
Schmidtmayer František
 
 
-8987 3110
2.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Abdullin Denis
Červenka Jan
 
 
-8-7-6  0311
3.Jírovec MartinČervenka Jan5-87-833221
4.Semrád MartinAbdullin Denis5-6-97-62322
5.Vidlák MilošSchmidtmayer František10-98-883232
6.Hák ZdeněkKočí Štěpán873  3042
7.Semrád MartinČervenka Jan10-594 3152
8.Vidlák MilošAbdullin Denis11-79-313262
9.Hák ZdeněkSchmidtmayer František41312  3072
10.Jírovec MartinKočí Štěpán565  3082
11.Vidlák MilošČervenka Jan-2-11-6  0383
12.Hák ZdeněkAbdullin Denis69-6-443293
13.Jírovec MartinSchmidtmayer František-1116-81132103
14.Semrád MartinKočí Štěpán         
15.Hák ZdeněkČervenka Jan         
16.Jírovec MartinAbdullin Denis         
17.Semrád MartinSchmidtmayer František         
18.Vidlák MilošKočí Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Martin30Červenka Jan12
Semrád Martin11Abdullin Denis12
Vidlák Miloš21Schmidtmayer František03
Hák Zdeněk30Kočí Štěpán02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Branžovský MilanWO    3030
4.Hudek TomášWO    3040
5.Fexa MartinWO    3050
6.Kárník TomášWO    3060
7.Hudek TomášWO    3070
8.Fexa MartinWO    3080
9.Kárník TomášWO    3090
10.Branžovský MilanWO    30100
11.Fexa Martin         
12.Kárník Tomáš         
13.Branžovský Milan         
14.Hudek Tomáš         
15.Kárník Tomáš         
16.Branžovský Milan         
17.Hudek Tomáš         
18.Fexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
soupeř se k utkání nedostavil



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:21571:500TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Žydel Jan
 
 
Kolda Petr
Stehlík Martin
 
 
8-45-6-92301
2.Vaňásek Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
Kočvara Vlastimil
Krásl Libor
 
 
-897-993211
3.Vojáček MilošKrásl Libor-9-89-8 1312
4.Taraňko MikhailKočvara Vlastimil98-8-973222
5.Žydel JanStehlík Martin-2136-6-72323
6.Vaňásek JiříKolda Petr-65-8773233
7.Taraňko MikhailKrásl Libor6-948 3143
8.Žydel JanKočvara Vlastimil-8-759-62344
9.Vaňásek JiříStehlík Martin972  3054
10.Vojáček MilošKolda Petr-9947 3164
11.Žydel JanKrásl Libor7-7163 3174
12.Vaňásek JiříKočvara Vlastimil779  3084
13.Vojáček MilošStehlík Martin459  3094
14.Taraňko MikhailKolda Petr887  30104
15.Vaňásek JiříKrásl Libor         
16.Vojáček MilošKočvara Vlastimil         
17.Taraňko MikhailStehlík Martin         
18.Žydel JanKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Miloš21Krásl Libor12
Taraňko Mikhail30Kočvara Vlastimil12
Žydel Jan12Stehlík Martin12
Vaňásek Jiří30Kolda Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35718:712nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abdullin Denis
Schmidtmayer František
 
 
Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
-11-98-9 1301
2.Červenka Jan
Havazík Ondřej
 
 
Fexa Martin
Branžovský Milan
 
 
589  3011
3.Havazík OndřejBranžovský Milan7-11-5-10 1312
4.Schmidtmayer FrantišekHudek Tomáš12911  3022
5.Abdullin DenisKárník Tomáš5-89-793232
6.Červenka JanFexa Martin-98-9-4 1333
7.Schmidtmayer FrantišekBranžovský Milan7-7-9-7 1334
8.Abdullin DenisHudek Tomáš-86-98-72335
9.Červenka JanKárník Tomáš8-6-612-62336
10.Havazík OndřejFexa Martin12-11107 3146
11.Abdullin DenisBranžovský Milan9-576 3156
12.Červenka JanHudek Tomáš887  3066
13.Havazík OndřejKárník Tomáš9-7114 3176
14.Schmidtmayer FrantišekFexa Martin44-6-8-92377
15.Červenka JanBranžovský Milan8-7914 3187
16.Havazík OndřejHudek Tomáš-8-10-5  0388
17.Schmidtmayer FrantišekKárník Tomáš-9-109-7 1389
18.Abdullin DenisFexa Martin910-9-1293299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havazík Ondřej22Branžovský Milan22
Schmidtmayer František13Hudek Tomáš22
Abdullin Denis31Kárník Tomáš22
Červenka Jan22Fexa Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12447:369TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
-96911 3110
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
864  3020
3.Knobloch MiroslavHák Zdeněk117-5-923230
4.Zunt ZdeněkJírovec Martin7-99-783240
5.Krameš Jan st.Semrád Martin9107  3050
6.Pospíšil MilanVidlák Miloš-9547 3160
7.Zunt ZdeněkHák Zdeněk4-69-4-72361
8.Krameš Jan st.Jírovec Martin811-79 3171
9.Pospíšil MilanSemrád Martin894  3081
10.Knobloch MiroslavVidlák Miloš-88-76103291
11.Krameš Jan st.Hák Zdeněk876  30101
12.Pospíšil MilanJírovec Martin         
13.Knobloch MiroslavSemrád Martin         
14.Zunt ZdeněkVidlák Miloš         
15.Pospíšil MilanHák Zdeněk         
16.Knobloch MiroslavJírovec Martin         
17.Zunt ZdeněkSemrád Martin         
18.Krameš Jan st.Vidlák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knobloch Miroslav20Hák Zdeněk12
Zunt Zdeněk11Jírovec Martin02
Krameš Jan st.30Semrád Martin02
Pospíšil Milan20Vidlák Miloš02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
23:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:43667:747SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Filip
Daníček Adam
 
 
Plachý Jiří
Suvorov Maxim
 
 
-4-8-6  0301
2.Kučala Viktor
Průša Martin
 
 
Beran Tomáš
Navrátil Jiří
 
 
-6-9-8  0302
3.Daníček AdamSuvorov Maxim-6-10-4  0303
4.Průša MartinBeran Tomáš9-54-4103213
5.Marat FilipPlachý Jiří-7-77563223
6.Kučala ViktorNavrátil Jiří-769-1073233
7.Průša MartinSuvorov Maxim5-3-99-82334
8.Marat FilipBeran Tomáš-58-61183244
9.Kučala ViktorPlachý Jiří-4-88-5 1345
10.Daníček AdamNavrátil Jiří-798-8-82346
11.Marat FilipSuvorov Maxim-9-139863256
12.Kučala ViktorBeran Tomáš-8-8815-12357
13.Daníček AdamPlachý Jiří-8-11-3  0358
14.Průša MartinNavrátil Jiří7168  3068
15.Kučala ViktorSuvorov Maxim-3119-893278
16.Daníček AdamBeran Tomáš-5-8-8  0379
17.Průša MartinPlachý Jiří-4983 3189
18.Marat FilipNavrátil Jiří-9-810-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daníček Adam04Suvorov Maxim22
Průša Martin31Beran Tomáš22
Marat Filip31Plachý Jiří22
Kučala Viktor22Navrátil Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:Hruška Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35460:522TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
Král Lukáš
Lipták Milan
 
 
-6546 3110
2.Tichý Dominik
Hruška Jan
 
 
Gomola Jan
Lebl Ondřej
 
 
-108-69-102311
3.Hruška JanLebl Ondřej-9-6-3  0312
4.Tichý KvětoslavLipták Milan711-10-813222
5.Kára PetrGomola Jan99-7-10-92323
6.Tichý DominikKrál Lukáš-6-4-9  0324
7.Tichý KvětoslavLebl Ondřej-10-10-4  0325
8.Kára PetrLipták Milan-76-5-2 1326
9.Tichý DominikGomola Jan-69-97113236
10.Hruška JanKrál Lukáš-7-3-8  0337
11.Kára PetrLebl Ondřej-6-3-9  0338
12.Tichý DominikLipták Milan449  3048
13.Hruška JanGomola Jan-11-11-9  0349
14.Tichý KvětoslavKrál Lukáš8-8-8-9 13410
15.Tichý DominikLebl Ondřej         
16.Hruška JanLipták Milan         
17.Tichý KvětoslavGomola Jan         
18.Kára PetrKrál Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jan03Lebl Ondřej30
Tichý Květoslav12Lipták Milan12
Kára Petr03Gomola Jan21
Tichý Dominik21Král Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:31660:635TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Radek
Haralík Stanislav
 
 
Vyskočil Michal
Suchomel Tomáš
 
 
9-97-7-122301
2.Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
Jež Dominik
Toula Vladimír
 
 
-5546 3111
3.Pištora JosefVyskočil Michal-10107-7-52312
4.Votípka EmanuelJež Dominik110-58 3122
5.Hubinger LukášSuchomel Tomáš9-996 3132
6.Švec RadekToula Vladimír46-85 3142
7.Votípka EmanuelVyskočil Michal59-10-2-72343
8.Hubinger LukášJež Dominik-7-710553253
9.Švec RadekSuchomel Tomáš259  3063
10.Pištora JosefToula Vladimír8-776 3173
11.Hubinger LukášVyskočil Michal888  3083
12.Švec RadekJež Dominik-2-6-6  0384
13.Pištora JosefSuchomel Tomáš11-97-4-72385
14.Votípka EmanuelToula Vladimír8-7-27-122386
15.Švec RadekVyskočil Michal4-444 3196
16.Pištora JosefJež Dominik12-8-0-0 1397
17.Votípka EmanuelSuchomel Tomáš-6-91081032107
18.Hubinger LukášToula Vladimír863  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pištora Josef13Vyskočil Michal22
Votípka Emanuel22Jež Dominik22
Hubinger Lukáš30Suchomel Tomáš13
Švec Radek31Toula Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:41675:718TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Vlastimil
Krásl Libor
 
 
Charamza Ondřej st.
Charamza Ondřej ml.
 
 
9-9-11-10 1301
2.Stehlík Martin
Kolda Petr
 
 
Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
-46-104123211
3.Krásl LiborCharamza Ondřej ml.7-9-7-4 1312
4.Stehlík MartinVyskočil Michal-76-81163222
5.Kolda PetrJež Dominik-5-2-9  0323
6.Kočvara VlastimilCharamza Ondřej st.-79-4793233
7.Stehlík MartinCharamza Ondřej ml.10-685 3143
8.Kolda PetrVyskočil Michal-126-55-72344
9.Kočvara VlastimilJež Dominik8-8-99103254
10.Krásl LiborCharamza Ondřej st.-11-8-9  0355
11.Kolda PetrCharamza Ondřej ml.6-6102 3165
12.Kočvara VlastimilVyskočil Michal-8666 3175
13.Krásl LiborJež Dominik118-7-3-92376
14.Stehlík MartinCharamza Ondřej st.86-9-9-22377
15.Kočvara VlastimilCharamza Ondřej ml.-8-77-7 1378
16.Krásl LiborVyskočil Michal810-8-9-52379
17.Stehlík MartinJež Dominik-3710-5-323710
18.Kolda PetrCharamza Ondřej st.-6-8-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krásl Libor04Charamza Ondřej ml.22
Stehlík Martin22Vyskočil Michal22
Kolda Petr12Jež Dominik31
Kočvara Vlastimil31Charamza Ondřej st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33691:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomola Jan
Král Lukáš
 
 
Hubinger Lukáš
Pištora Josef
 
 
7-98-9-72301
2.Lebl Ondřej
Dorko Tomáš
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
11117  3011
3.Král LukášHubinger Lukáš6-8-8-6 1312
4.Gomola JanPištora Josef77-65 3122
5.Dorko TomášHaralík Stanislav512-9-963232
6.Lebl OndřejVotípka Emanuel767  3042
7.Gomola JanHubinger Lukáš-7-779-52343
8.Dorko TomášPištora Josef-3-116293253
9.Lebl OndřejHaralík Stanislav467  3063
10.Král LukášVotípka Emanuel8-6-7-6 1364
11.Dorko TomášHubinger Lukáš-4-9-5  0365
12.Lebl OndřejPištora Josef-114-87-92366
13.Král LukášHaralík Stanislav766  3076
14.Gomola JanVotípka Emanuel-7756 3186
15.Lebl OndřejHubinger Lukáš-8-958-72387
16.Král LukášPištora Josef9-8-7-6 1388
17.Gomola JanHaralík Stanislav45-10-6-62389
18.Dorko TomášVotípka Emanuel5107  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Lukáš13Hubinger Lukáš40
Gomola Jan22Pištora Josef22
Dorko Tomáš31Haralík Stanislav13
Lebl Ondřej22Votípka Emanuel13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:Navrátil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22563:500SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Prokopenko Oleg
 
 
Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
3122  3010
2.Plachý Jiří
Navrátil Jiří
 
 
Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
5-16-9983220
3.Navrátil JiříProkš Vladimír12-795 3130
4.Khalaila AdamTichý Květoslav-972-5-92331
5.Prokopenko OlegTichý Dominik-87-7-6 1332
6.Plachý JiříKára Petr9-10124 3142
7.Khalaila AdamProkš Vladimír1055  3052
8.Prokopenko OlegTichý Květoslav-67-6-7 1353
9.Plachý JiříTichý Dominik9-489 3163
10.Navrátil JiříKára Petr894  3073
11.Prokopenko OlegProkš Vladimír8-3-8-4 1374
12.Plachý JiříTichý Květoslav944  3084
13.Navrátil JiříTichý Dominik-6-9-9  0385
14.Khalaila AdamKára Petr-99106 3195
15.Plachý JiříProkš Vladimír610-94 31105
16.Navrátil JiříTichý Květoslav         
17.Khalaila AdamTichý Dominik         
18.Prokopenko OlegKára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Jiří21Prokš Vladimír13
Khalaila Adam21Tichý Květoslav21
Prokopenko Oleg03Tichý Dominik21
Plachý Jiří40Kára Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:37657:671TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
Průša Martin
Daníček Adam
 
 
-12888 3110
2.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Kučala Viktor
Marat Filip
 
 
7-775 3120
3.Vidlák MilošKučala Viktor9-8-109-82321
4.Semrád MartinPrůša Martin6-10-7-6 1322
5.Jírovec MartinMarat Filip856  3032
6.Hák ZdeněkDaníček Adam6-588 3142
7.Semrád MartinKučala Viktor8-7-4-2 1343
8.Jírovec MartinPrůša Martin-97-5-1 1344
9.Hák ZdeněkMarat Filip-8269 3154
10.Vidlák MilošDaníček Adam-96-6973264
11.Jírovec MartinKučala Viktor4-48-7-72365
12.Hák ZdeněkPrůša Martin5-7-7-7 1366
13.Vidlák MilošMarat Filip9-8-6-5 1367
14.Semrád MartinDaníček Adam8-10155 3177
15.Hák ZdeněkKučala Viktor-98-127-72378
16.Vidlák MilošPrůša Martin-9-6-9  0379
17.Semrád MartinMarat Filip13-910-10-923710
18.Jírovec MartinDaníček Adam86-96 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vidlák Miloš13Kučala Viktor40
Semrád Martin13Průša Martin40
Jírovec Martin12Marat Filip22
Hák Zdeněk22Daníček Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25563:522TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fexa Martin
Hanzal Petr
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
5-8-6-4 1301
2.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
885  3011
3.Hudek TomášPospíšil Milan-89-4-9 1312
4.Hanzal PetrKnobloch Miroslav7-77-1243222
5.Fexa MartinKrameš Jan st.-10-65-8 1323
6.Kárník TomášZunt Zdeněk-7577 3133
7.Hanzal PetrPospíšil Milan-488-6-62334
8.Fexa MartinKnobloch Miroslav867  3044
9.Kárník TomášKrameš Jan st.4128  3054
10.Hudek TomášZunt Zdeněk1048  3064
11.Fexa MartinPospíšil Milan-4-8-3  0365
12.Kárník TomášKnobloch Miroslav596  3075
13.Hudek TomášKrameš Jan st.-7-7-5  0376
14.Hanzal PetrZunt Zdeněk341  3086
15.Kárník TomášPospíšil Milan-48-6-8 1387
16.Hudek TomášKnobloch Miroslav-59108 3197
17.Hanzal PetrKrameš Jan st.578  30107
18.Fexa MartinZunt Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudek Tomáš22Pospíšil Milan40
Hanzal Petr31Knobloch Miroslav04
Fexa Martin12Krameš Jan st.22
Kárník Tomáš31Zunt Zdeněk03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35583:625AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Žydel Jan
 
 
Abdullin Denis
Schmidtmayer František
 
 
8511  3010
2.Mach Jakub
Vaňásek Jiří ml.
 
 
Havazík Ondřej
Beránek Václav ml.
 
 
-6-7-8  0311
3.Žydel JanHavazík Ondřej7610  3021
4.Mach JakubAbdullin Denis-109-5-9 1322
5.Vaňásek Jiří ml.Schmidtmayer František510-810 3132
6.Vojáček MilošBeránek Václav ml.-7-84933242
7.Mach JakubHavazík Ondřej-5-6-7  0343
8.Vaňásek Jiří ml.Abdullin Denis-57-108-102344
9.Vojáček MilošSchmidtmayer František446  3054
10.Žydel JanBeránek Václav ml.-2-7-4  0355
11.Vaňásek Jiří ml.Havazík Ondřej-78-7-7 1356
12.Vojáček MilošAbdullin Denis-5-48-7 1357
13.Žydel JanSchmidtmayer František-59-6-4 1358
14.Mach JakubBeránek Václav ml.789  3068
15.Vojáček MilošHavazík Ondřej48-814 3178
16.Žydel JanAbdullin Denis-8-7-9  0379
17.Mach JakubSchmidtmayer František11-61411 3189
18.Vaňásek Jiří ml.Beránek Václav ml.-9-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žydel Jan13Havazík Ondřej22
Mach Jakub22Abdullin Denis40
Vaňásek Jiří ml.13Schmidtmayer František13
Vojáček Miloš31Beránek Václav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:33705:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abdullin Denis
Červenka Jan
 
 
Kočvara Vlastimil
Poncar Patrik
 
 
-438-14-92301
2.Schmidtmayer František
Podrazil Václav
 
 
Stehlík Martin
Krásl Libor
 
 
7-8-67-82302
3.Červenka JanKrásl Libor678  3012
4.Schmidtmayer FrantišekKočvara Vlastimil9-128-9-102313
5.Podrazil VáclavStehlík Martin9-886 3123
6.Abdullin DenisPoncar Patrik98-89 3133
7.Schmidtmayer FrantišekKrásl Libor56-8-6-72334
8.Podrazil VáclavKočvara Vlastimil91215  3044
9.Abdullin DenisStehlík Martin69-67 3154
10.Červenka JanPoncar Patrik87-7-8-42355
11.Podrazil VáclavKrásl Libor66-13-9-92356
12.Abdullin DenisKočvara Vlastimil6-68-793266
13.Červenka JanStehlík Martin479  3076
14.Schmidtmayer FrantišekPoncar Patrik410-2-7-82377
15.Abdullin DenisKrásl Libor-7-3-2  0378
16.Červenka JanKočvara Vlastimil84-77 3188
17.Schmidtmayer FrantišekStehlík Martin-6-9-7  0389
18.Podrazil VáclavPoncar Patrik789  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červenka Jan31Krásl Libor31
Schmidtmayer František04Kočvara Vlastimil13
Podrazil Václav31Stehlík Martin13
Abdullin Denis31Poncar Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Bláhová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16498:413TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Vaňásek Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
588  3010
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
Vojáček Miloš
Žydel Jan
 
 
7-10-5583220
3.Krameš Jan st.Vaňásek Jiří7114  3030
4.Knobloch MiroslavVojáček Miloš1-5-7-7 1331
5.Zunt ZdeněkVaňásek Jiří ml.499  3041
6.Pospíšil MilanŽydel Jan65-1012 3151
7.Knobloch MiroslavVaňásek Jiří-68-15-4 1352
8.Zunt ZdeněkVojáček Miloš-88-105183262
9.Pospíšil MilanVaňásek Jiří ml.93-94 3172
10.Krameš Jan st.Žydel Jan79-910 3182
11.Zunt ZdeněkVaňásek Jiří2-10-3-2 1383
12.Pospíšil MilanVojáček Miloš562  3093
13.Krameš Jan st.Vaňásek Jiří ml.688  30103
14.Knobloch MiroslavŽydel Jan         
15.Pospíšil MilanVaňásek Jiří         
16.Krameš Jan st.Vojáček Miloš         
17.Knobloch MiroslavVaňásek Jiří ml.         
18.Zunt ZdeněkŽydel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krameš Jan st.30Vaňásek Jiří21
Knobloch Miroslav02Vojáček Miloš12
Zunt Zdeněk21Vaňásek Jiří ml.03
Pospíšil Milan30Žydel Jan02
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32311:439TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daníček Adam
Maushart Milan
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
-8-4-5  0301
2.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Fexa Martin
Červeňák Miroslav
 
 
-3-8-4  0302
3.Daníček AdamKárník Tomáš15-9-8-12 1303
4.Benák JanHudek Tomáš-3-1-10  0304
5.Benák VítFexa Martin-3-3119-92305
6.Maushart MilanČerveňák Miroslav-6-7-9  0306
7.Benák JanKárník Tomáš-8-9-8  0307
8.Benák VítHudek Tomáš-8611-5-62308
9.Maushart MilanFexa Martin6-97-893218
10.Daníček AdamČerveňák Miroslav-4-8-3  0319
11.Benák VítKárník Tomáš-3-49-7 13110
12.Maushart MilanHudek Tomáš-8-45-7 13  
13.Daníček AdamFexa Martin         
14.Benák JanČerveňák Miroslav         
15.Maushart MilanKárník Tomáš         
16.Daníček AdamHudek Tomáš         
17.Benák JanFexa Martin         
18.Benák VítČerveňák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daníček Adam02Kárník Tomáš30
Benák Jan02Hudek Tomáš20
Benák Vít03Fexa Martin11
Maushart Milan11Červeňák Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:Kára Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23586:481TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Dominik
Prokš Vladimír
 
 
Jírovec Martin
Suchý Adam ml.
 
 
1017  3010
2.Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
Semrád Martin
Hák Zdeněk
 
 
811-54 3120
3.Tichý DominikHák Zdeněk-47104 3130
4.Prokš VladimírJírovec Martin995  3040
5.Kára PetrSemrád Martin5-8-4-8 1341
6.Tichý KvětoslavSuchý Adam ml.431  3051
7.Prokš VladimírHák Zdeněk4-4-7-3 1352
8.Kára PetrJírovec Martin9-7-8-9 1353
9.Tichý KvětoslavSemrád Martin43-10-8103263
10.Tichý DominikSuchý Adam ml.467  3073
11.Kára PetrHák Zdeněk-6-698-72374
12.Tichý KvětoslavJírovec Martin-107-9-7 1375
13.Tichý DominikSemrád Martin532  3085
14.Prokš VladimírSuchý Adam ml.488  3095
15.Tichý KvětoslavHák Zdeněk-782-8-112396
16.Tichý DominikJírovec Martin-7816 31106
17.Prokš VladimírSemrád Martin         
18.Kára PetrSuchý Adam ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Dominik40Hák Zdeněk31
Prokš Vladimír21Jírovec Martin22
Kára Petr03Semrád Martin12
Tichý Květoslav22Suchý Adam ml.03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36585:608SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
7-8-96103210
2.Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
Navrátil Jiří
Khalaila Adam
 
 
-12-8-8  0311
3.