Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5373:204TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
-8676 3110
2.Milek Petr
Fišar Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Provazník PetrŘepík Jaroslav9-511-593230
4.Milek PetrKubera František7-1062 3140
5.Rulec JakubMazánek Jiří6811  3050
6.Fišar MartinWO    3060
7.Milek PetrŘepík Jaroslav9125  3070
8.Rulec JakubKubera František689  3080
9.Fišar MartinMazánek Jiří35-83 3190
10.Provazník PetrWO    30100
11.Rulec JakubŘepík Jaroslav         
12.Fišar MartinKubera František         
13.Provazník PetrMazánek Jiří         
14.Milek Petr         
15.Fišar MartinŘepík Jaroslav         
16.Provazník PetrKubera František         
17.Milek PetrMazánek Jiří         
18.Rulec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Provazník Petr10Řepík Jaroslav02
Milek Petr20Kubera František02
Rulec Jakub20Mazánek Jiří02
Fišar Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:31463:497TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
-78-8-9 1301
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
7-8-4-9 1302
3.Kutil JanChlumský Petr8-94-11-92303
4.Flekač TomášRemunda Štěpán69-9-6-92304
5.Černý MartinHorák Dominik-88-8-9 1305
6.Forgáč AndrejVokurka Miloslav786  3015
7.Flekač TomášChlumský Petr-999-8-62316
8.Černý MartinRemunda Štěpán686  3026
9.Forgáč AndrejHorák Dominik46-9-4-112327
10.Duchoslav PetrVokurka Miloslav-9-3-6  0328
11.Černý MartinChlumský Petr-3979 3138
12.Forgáč AndrejRemunda Štěpán-6-7-7  0339
13.Duchoslav PetrHorák Dominik-5-98-7 13310
14.Flekač TomášVokurka Miloslav         
15.Forgáč AndrejChlumský Petr         
16.Duchoslav PetrRemunda Štěpán         
17.Flekač TomášHorák Dominik         
18.Černý MartinVokurka Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kutil Jan01Chlumský Petr21
Flekač Tomáš02Remunda Štěpán21
Černý Martin21Horák Dominik30
Forgáč Andrej12Vokurka Miloslav11
Duchoslav Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:31675:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Annayev Sanjar
 
 
Hondlík Josef
Tůma Ladislav
 
 
86-86 3110
2.Martiška Jan
Gaydoš Vít
 
 
Moravec Roman
Müller Radek
 
 
75-3-8-32311
3.Gaydoš VítMüller Radek-49-89-82312
4.Stano PeterMoravec Roman23-148 3122
5.Annayev SanjarHondlík Josef-5-798-62323
6.Martiška JanTůma Ladislav-6-9-3  0324
7.Stano PeterMüller Radek1068  3034
8.Annayev SanjarMoravec Roman8-79-8-82335
9.Martiška JanHondlík Josef-9-108-4 1336
10.Gaydoš VítTůma Ladislav786  3046
11.Annayev SanjarMüller Radek-12-74-4 1347
12.Martiška JanMoravec Roman-86107 3157
13.Gaydoš VítHondlík Josef256  3067
14.Stano PeterTůma Ladislav798  3077
15.Martiška JanMüller Radek-93-59-82378
16.Gaydoš VítMoravec Roman877  3088
17.Stano PeterHondlík Josef-91-81-72389
18.Annayev SanjarTůma Ladislav-7787 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gaydoš Vít31Müller Radek31
Stano Peter31Moravec Roman13
Annayev Sanjar13Hondlík Josef31
Martiška Jan13Tůma Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32623:593nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Robert
Balák Pavel
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
-5-9-9  0301
2.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Rys Vilém
Hašek Milan
 
 
933  3011
3.Šimáček MilanHron Jiří-9-28-3 1312
4.Průša OndřejNěmeček Jiří-123-5-7 1313
5.Svoboda RobertRys Vilém610-610 3123
6.Nejedlý PavelHašek Milan574  3033
7.Průša OndřejHron Jiří-95-8-5 1334
8.Svoboda RobertNěmeček Jiří-6-6-10  0335
9.Nejedlý PavelRys Vilém577  3045
10.Šimáček MilanHašek Milan656  3055
11.Svoboda RobertHron Jiří-10-8-9  0356
12.Nejedlý PavelNěmeček Jiří-1288-7-102357
13.Šimáček MilanRys Vilém62-10-833267
14.Balák PavelHašek Milan951  3077
15.Nejedlý PavelHron Jiří-3-109-1 1378
16.Šimáček MilanNěmeček Jiří-8-109-1 1379
17.Balák PavelRys Vilém8-75-8183289
18.Svoboda RobertHašek Milan61211  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimáček Milan22Hron Jiří40
Průša Ondřej02Němeček Jiří40
Svoboda Robert22Rys Vilém04
Nejedlý Pavel22Hašek Milan04
Balák Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:27495:471TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Petr
Kulveit Jonáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Přáda Jaroslav
Budík Bohuslav ml.
 
 
-6-8-14  0311
3.Sklenář OndřejPřáda Jaroslav-139-9973221
4.Pospíšil DavidKocábek Pavel-88-99-62322
5.Kulveit JonášBudík Bohuslav ml.99-46 3132
6.         
7.Pospíšil DavidPřáda Jaroslav-4574 3142
8.Kulveit JonášKocábek Pavel8-698 3152
9.Budík Bohuslav ml.WO    0353
10.Sklenář OndřejWO    3063
11.Kulveit JonášPřáda Jaroslav-811-11493273
12.Kocábek PavelWO    0374
13.Sklenář OndřejBudík Bohuslav ml.118-13-393284
14.Pospíšil DavidWO    3094
15.Přáda JaroslavWO    0395
16.Sklenář OndřejKocábek Pavel-7-6-4  0396
17.Pospíšil DavidBudík Bohuslav ml.WO    30106
18.Kulveit Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sklenář Ondřej21Přáda Jaroslav03
Pospíšil David11Kocábek Pavel21
Kulveit Jonáš30Budík Bohuslav ml.02
WO43WO34



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25568:543TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
Vomlel Lukáš
Kuba Miloslav
 
 
9-6-910-32301
2.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Polcar Vojtěch
Mirovský Ondřej
 
 
-6-9-6  0302
3.Zámyslický JaroslavKuba Miloslav-6-376-52303
4.Ambrož JiříVomlel Lukáš-5-68-7 1304
5.Veselý VojtěchMirovský Ondřej4-99-463214
6.Černoch JanPolcar Vojtěch97-77 3124
7.Ambrož JiříKuba Miloslav-5-3-6  0325
8.Veselý VojtěchVomlel Lukáš66-58 3135
9.Černoch JanMirovský Ondřej9-944 3145
10.Zámyslický JaroslavPolcar Vojtěch1757  3055
11.Veselý VojtěchKuba Miloslav-7-108-9 1356
12.Černoch JanVomlel Lukáš-9-99983266
13.Zámyslický JaroslavMirovský Ondřej987  3076
14.Ambrož JiříPolcar Vojtěch866  3086
15.Černoch JanKuba Miloslav727  3096
16.Zámyslický JaroslavVomlel Lukáš799  30106
17.Ambrož JiříMirovský Ondřej7    10  
18.Veselý VojtěchPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zámyslický Jaroslav31Kuba Miloslav31
Ambrož Jiří12Vomlel Lukáš13
Veselý Vojtěch21Mirovský Ondřej03
Černoch Jan40Polcar Vojtěch03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy