Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12449:369SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Kačinetz Alan
 
 
Budík Bohuslav ml.
Budík Bohuslav st.
 
 
-8299 3110
2.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Přáda Jaroslav
Kocábek Pavel
 
 
6810  3020
3.Řepík JaroslavPřáda Jaroslav1178  3030
4.Kubera FrantišekKocábek Pavel1189  3040
5.Kačinetz AlanBudík Bohuslav ml.8-8-34-72341
6.Gruber JosefSrnka Jan559  3051
7.Kubera FrantišekPřáda Jaroslav-8-978163261
8.Kačinetz AlanKocábek Pavel-78104 3171
9.Gruber JosefBudík Bohuslav ml.894  3081
10.Řepík JaroslavSrnka Jan-3-66563291
11.Kačinetz AlanPřáda Jaroslav-9-7-9  0392
12.Gruber JosefKocábek Pavel935  30102
13.Řepík JaroslavBudík Bohuslav ml.         
14.Kubera FrantišekSrnka Jan         
15.Gruber JosefPřáda Jaroslav         
16.Řepík JaroslavKocábek Pavel         
17.Kubera FrantišekBudík Bohuslav ml.         
18.Kačinetz AlanSrnka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řepík Jaroslav20Přáda Jaroslav12
Kubera František20Kocábek Pavel03
Kačinetz Alan12Budík Bohuslav ml.11
Gruber Josef30Srnka Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34690:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
Rys Vilém
Pocz Štefan
 
 
-9119-8103210
2.Kuba Miloslav
Růžička Filip
 
 
Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
9-567 3120
3.Růžička FilipNěmeček Jiří9-98-9-52321
4.Vomlel LukášHron Jiří9-89-10-122322
5.Polcar VojtěchRys Vilém-7-8-8  0323
6.Kuba MiloslavPocz Štefan573  3033
7.Vomlel LukášNěmeček Jiří-89-9-10 1334
8.Polcar VojtěchHron Jiří-1-7-10  0335
9.Kuba MiloslavRys Vilém-10979 3145
10.Růžička FilipPocz Štefan374  3055
11.Polcar VojtěchNěmeček Jiří-11-9-12  0356
12.Kuba MiloslavHron Jiří6810  3066
13.Růžička FilipRys Vilém-973-8-72367
14.Vomlel LukášPocz Štefan395  3077
15.Kuba MiloslavNěmeček Jiří-67-10-6 1378
16.Růžička FilipHron Jiří6-7-9583288
17.Vomlel LukášRys Vilém-649-9-82389
18.Polcar VojtěchPocz Štefan-9125 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Filip22Němeček Jiří40
Vomlel Lukáš13Hron Jiří22
Polcar Vojtěch13Rys Vilém31
Kuba Miloslav31Pocz Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:26592:536TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
-9-5-3  0301
2.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
249  3011
3.Černoch JanVeselý Luboš5-116-743221
4.Ambrož JiříMüller Radek-10-1046-152322
5.Veselý VojtěchHondlík Josef573  3032
6.Zámyslický JaroslavMoravec Roman-12132-973242
7.Ambrož JiříVeselý Luboš-10-6109103252
8.Veselý VojtěchMüller Radek-104-8973262
9.Zámyslický JaroslavHondlík Josef9-1110-693272
10.Černoch JanMoravec Roman-71175 3182
11.Veselý VojtěchVeselý Luboš12-27-993292
12.Zámyslický JaroslavMüller Radek-8-57-7 1393
13.Černoch JanKočvara Tomáš-10-9-8  0394
14.Ambrož JiříMoravec Roman79-103 31104
15.Zámyslický JaroslavVeselý Luboš         
16.Černoch JanMüller Radek         
17.Ambrož JiříKočvara Tomáš         
18.Veselý VojtěchMoravec Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Jan21Veselý Luboš03
Ambrož Jiří21Müller Radek21
Veselý Vojtěch30Hondlík Josef02
Zámyslický Jaroslav21Moravec Roman03
   Kočvara Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:34700:679TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
-9-1073-72301
2.Kulveit Jonáš
Diblíková Klára
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
-5-8-6  0302
3.Sklenář OndřejChlumský Petr-98-67-72303
4.Pospíšil DavidRemunda Štěpán99-38 3113
5.Diblíková KláraHorák Dominik1063  3023
6.Kulveit JonášVokurka Miloslav52-5-683233
7.Pospíšil DavidChlumský Petr-49-7-5 1334
8.Diblíková KláraRemunda Štěpán-48-87-92335
9.Kulveit JonášHorák Dominik37-11-463245
10.Sklenář OndřejVokurka Miloslav-8994 3155
11.Diblíková KláraChlumský Petr-8810-583265
12.Kulveit JonášRemunda Štěpán98-7-9-92366
13.Sklenář OndřejHorák Dominik-81167 3176
14.Pospíšil DavidVokurka Miloslav7-68-7103286
15.Kulveit JonášChlumský Petr8610  3096
16.Sklenář OndřejRemunda Štěpán-910-86-72397
17.Pospíšil DavidHorák Dominik-8-9410932107
18.Diblíková KláraVokurka Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej22Chlumský Petr22
Pospíšil David31Remunda Štěpán31
Diblíková Klára21Horák Dominik04
Kulveit Jonáš31Vokurka Miloslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36578:614TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Milek Petr
Fišar Martin
 
 
-14-6-6  0301
2.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
-947-663211
3.Šimáček MilanFišar Martin12-1169 3121
4.Balák PavelMilek Petr-79-7-9 1322
5.Svoboda RobertRulec Jakub106-810 3132
6.Nejedlý PavelProvazník Petr-97711 3142
7.Balák PavelFišar Martin-7-6-12  0343
8.Svoboda RobertMilek Petr-77-10-7 1344
9.Nejedlý PavelRulec Jakub-9-39-8 1345
10.Šimáček MilanProvazník Petr1016  3055
11.Svoboda RobertFišar Martin-4-5-4  0356
12.Nejedlý PavelMilek Petr86-75 3166
13.Šimáček MilanRulec Jakub-9-845-72367
14.Balák PavelProvazník Petr96-5-6-102368
15.Nejedlý PavelFišar Martin-59-89-82369
16.Šimáček MilanMilek Petr-6-48-5 13610
17.Balák PavelRulec Jakub         
18.Svoboda RobertProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimáček Milan22Fišar Martin31
Balák Pavel03Milek Petr31
Svoboda Robert12Rulec Jakub21
Nejedlý Pavel22Provazník Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:33706:647AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaydoš Vít
Annayev Sanjar
 
 
Trnka Václav
Černý Martin
 
 
-9-106-9 1301
2.Stano Peter
Kantor Jan
 
 
Forgáč Andrej
Flekač Tomáš
 
 
5-6-94-92302
3.Stano PeterTrnka Václav4-9-8-7 1303
4.Kantor JanFlekač Tomáš9-3-88-82304
5.Annayev SanjarČerný Martin-986-10-52305
6.Gaydoš VítForgáč Andrej79-89 3115
7.Kantor JanTrnka Václav86-4-9-82316
8.Annayev SanjarFlekač Tomáš9-8-5-9 1317
9.Gaydoš VítČerný Martin8-5-5523227
10.Stano PeterForgáč Andrej725  3037
11.Annayev SanjarTrnka Václav94-8-8103247
12.Gaydoš VítFlekač Tomáš6-7610 3157
13.Stano PeterČerný Martin589  3067
14.Kantor JanForgáč Andrej-10-1171173277
15.Gaydoš VítTrnka Václav-7577 3187
16.Stano PeterFlekač Tomáš9-4-8573297
17.Kantor JanČerný Martin410-76 31107
18.Annayev SanjarForgáč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stano Peter31Trnka Václav22
Kantor Jan22Flekač Tomáš22
Annayev Sanjar12Černý Martin13
Gaydoš Vít40Forgáč Andrej03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS