Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17473:380AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaydoš Vít
Annayev Sanjar
 
 
Čapek Karel
Kačinetz Alan
 
 
1146  3010
2.Stano Peter
Kantor Jan
 
 
Gruber Josef
Řepík Jaroslav
 
 
11-64-963220
3.Stano PeterŘepík Jaroslav-65-9-6 1321
4.Annayev SanjarGruber Josef-78-9863231
5.Kantor JanKačinetz Alan-77410 3141
6.Gaydoš VítČapek Karel525  3051
7.Annayev SanjarŘepík Jaroslav-7-7-8  0352
8.Kantor JanGruber Josef-8464 3162
9.Gaydoš VítKačinetz Alan955  3072
10.Stano PeterČapek Karel626  3082
11.Kantor JanŘepík Jaroslav-9-6-10  0383
12.Gaydoš VítGruber Josef8-597 3193
13.Stano PeterKačinetz Alan-8793 31103
14.Annayev SanjarČapek Karel         
15.Gaydoš VítŘepík Jaroslav         
16.Stano PeterGruber Josef         
17.Annayev SanjarKačinetz Alan         
18.Kantor JanČapek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stano Peter21Řepík Jaroslav30
Annayev Sanjar11Gruber Josef03
Kantor Jan21Kačinetz Alan03
Gaydoš Vít30Čapek Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36513:604TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Trnka Václav
 
 
Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
-67-4-9 1301
2.Černý Martin
Kutil Jan
 
 
Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
10-8911 3111
3.Flekač TomášNejedlý Pavel87-5-5143221
4.Černý MartinŠimáček Milan957  3031
5.Kutil JanBalák Pavel94-97 3141
6.Trnka VáclavSvoboda Robert-7WOWO  0342
7.Černý MartinNejedlý Pavel-114-87-72343
8.Kutil JanŠimáček Milan-9-58-11 1344
9.Trnka VáclavBalák PavelWO    0345
10.Flekač TomášSvoboda Robert678  3055
11.Kutil JanNejedlý Pavel10-865 3165
12.Trnka VáclavŠimáček MilanWO    0366
13.Flekač TomášBalák Pavel-7-6-9  0367
14.Černý MartinSvoboda Robert-6998 3177
15.Trnka VáclavNejedlý PavelWO    0378
16.Flekač Tomᚊimáček Milan10-34-5-102379
17.Černý MartinBalák Pavel-9-7116-823710
18.Kutil JanSvoboda Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flekač Tomáš22Nejedlý Pavel12
Černý Martin22Šimáček Milan21
Kutil Jan21Balák Pavel21
Trnka Václav01Svoboda Robert12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17508:415TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
6-7-9443210
2.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Kaba Radka
Kulveit Jonáš
 
 
68-128 3120
3.Provazník PetrKulveit Jonáš1109  3030
4.Milek PetrPospíšil David-7-91010-62331
5.Rulec JakubKaba Radka-68-12693241
6.Fišar MartinBohumský Petr77-73 3151
7.Milek PetrKulveit Jonáš552  3061
8.Rulec JakubPospíšil David-7-107593271
9.Fišar MartinKaba Radka-34109 3181
10.Provazník PetrBohumský Petr9-7-8-12 1382
11.Rulec JakubKulveit Jonáš5411  3092
12.Fišar MartinPospíšil David-857-9532102
13.Provazník PetrKaba Radka98-9  21  
14.Milek PetrBohumský Petr         
15.Fišar MartinKulveit Jonáš         
16.Provazník PetrPospíšil David         
17.Milek PetrKaba Radka         
18.Rulec JakubBohumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Petr11Kulveit Jonáš03
Milek Petr11Pospíšil David12
Rulec Jakub30Kaba Radka02
Fišar Martin30Bohumský Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:07Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28632:597TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
898  3010
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
-8-9-9  0311
3.Horák DominikČernoch Jan9-6-8-10 1312
4.Remunda ŠtěpánVeselý Vojtěch-97-9-7 1313
5.Vokurka MiloslavZámyslický Jaroslav59-7-5-22314
6.Chlumský PetrAmbrož Jiří1079  3024
7.Remunda ŠtěpánČernoch Jan7-7-77-72325
8.Vokurka MiloslavVeselý Vojtěch10-9-7-6 1326
9.Chlumský PetrZámyslický Jaroslav-91195 3136
10.Horák DominikAmbrož Jiří7108  3046
11.Vokurka MiloslavČernoch Jan-67-8-9 1347
12.Chlumský PetrVeselý Vojtěch1148  3057
13.Horák DominikZámyslický Jaroslav2-585 3167
14.Remunda ŠtěpánAmbrož Jiří910-9-893277
15.Chlumský PetrČernoch Jan-94-5773287
16.Horák DominikVeselý Vojtěch758  3097
17.Remunda ŠtěpánZámyslický Jaroslav6-5610 31107
18.Vokurka MiloslavAmbrož Jiří-8-8-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Dominik31Černoch Jan31
Remunda Štěpán22Veselý Vojtěch22
Vokurka Miloslav03Zámyslický Jaroslav13
Chlumský Petr40Ambrož Jiří03
Po část utkání přítomen komisař Miloš Vojáček.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31437:480Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Kočvara Tomáš
 
 
Růžička Filip
Kuba Miloslav
 
 
-5-8-6  0301
2.Moravec Roman
Müller Radek
 
 
Mirovský Ondřej
Polcar Vojtěch
 
 
876  3011
3.Kočvara TomášKuba Miloslav-7-4-7  0312
4.Müller RadekRůžička Filip1055  3022
5.Moravec RomanMirovský Ondřej8-75-7-82323
6.Veselý LubošPolcar Vojtěch2-109-12-82324
7.Müller RadekKuba Miloslav-9-5-12  0325
8.Moravec RomanRůžička Filip-6869 3135
9.Veselý LubošMirovský Ondřej11-9-87-72336
10.Kočvara TomášPolcar Vojtěch-6-8-6  0337
11.Moravec RomanKuba Miloslav-9-7-6  0338
12.Veselý LubošRůžička Filip-15-7-10  0339
13.Kočvara TomášMirovský Ondřej-88-128-823310
14.Müller RadekPolcar Vojtěch-8-9-9  03  
15.Veselý LubošKuba Miloslav         
16.Kočvara TomášRůžička Filip         
17.Müller RadekMirovský Ondřej         
18.Moravec RomanPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Tomáš03Kuba Miloslav30
Müller Radek11Růžička Filip12
Moravec Roman12Mirovský Ondřej30
Veselý Luboš03Polcar Vojtěch20
Bez připomének



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:25542:513PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Přáda Jaroslav
Srnka Jan
 
 
6510  3010
2.Rys Vilém
Ploc Marek
 
 
Budík Bohuslav ml.
Budík Bohuslav st.
 
 
6-5-81053220
3.Ploc MarekSrnka Jan-7-5-5  0321
4.Hron JiříPřáda Jaroslav78-10-763231
5.Němeček JiříBudík Bohuslav ml.-8-12-7  0332
6.Rys VilémKocábek Pavel-9-8-7  0333
7.Hron JiříSrnka Jan15-96-1163243
8.Němeček JiříPřáda Jaroslav5-9-6773253
9.Rys VilémBudík Bohuslav ml.897  3063
10.Ploc MarekKocábek Pavel-6-8-9  0364
11.Němeček JiříSrnka Jan879  3074
12.Rys VilémPřáda Jaroslav695  3084
13.Ploc MarekBudík Bohuslav ml.-56-8-6 1385
14.Hron JiříKocábek Pavel688  3095
15.Rys VilémSrnka Jan7-9-7101032105
16.Ploc MarekPřáda Jaroslav8-894 31  
17.Hron JiříBudík Bohuslav ml.         
18.Němeček JiříKocábek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ploc Marek03Srnka Jan13
Hron Jiří30Přáda Jaroslav03
Němeček Jiří21Budík Bohuslav ml.21
Rys Vilém31Kocábek Pavel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy