Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36736:693TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Šimáček Milan
 
 
Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
-61-4-5 1301
2.Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
Gruber Josef
Čapek Karel
 
 
76-5-553211
3.Šimáček MilanGruber Josef5-9811 3121
4.Nejedlý PavelŘepík Jaroslav5-877 3131
5.Svoboda RobertKubera František9127  3041
6.Balák PavelČapek Karel11-610-8-82342
7.Nejedlý PavelGruber Josef10-869 3152
8.Svoboda RobertŘepík Jaroslav-8-8-9  0353
9.Balák PavelKubera František6-8710 3163
10.Šimáček MilanČapek Karel-9101-1023273
11.Svoboda RobertGruber Josef-97-6-8 1374
12.Balák PavelŘepík Jaroslav-369-8-62375
13.Šimáček MilanKubera František7-859 3185
14.Nejedlý PavelČapek Karel-514510 3195
15.Balák PavelGruber Josef10-83-8-122396
16.Šimáček MilanŘepík Jaroslav-73-7-8 1397
17.Nejedlý PavelKubera František-55-810-82398
18.Svoboda RobertČapek Karel510-9-8332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimáček Milan31Gruber Josef22
Nejedlý Pavel31Řepík Jaroslav31
Svoboda Robert22Kubera František13
Balák Pavel13Čapek Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37605:659TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Jan
Kohlmannová Aneta
 
 
Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
911-6-6-72301
2.Gaydoš Vít
Martiška Jan
 
 
Kaba Radka
Bohumský Petr
 
 
1088  3011
3.Kohlmannová AnetaSklenář Ondřej6-6-8-6 1312
4.Gaydoš VítPospíšil David-6-6-10  0313
5.Martiška JanKaba Radka-8-5-7  0314
6.Kantor JanBohumský Petr1698  3024
7.Gaydoš VítSklenář Ondřej6-787 3134
8.Martiška JanPospíšil David-6859 3144
9.Kantor JanKaba Radka8-9-12-7 1345
10.Kohlmannová AnetaBohumský Petr-6-12-12  0346
11.Martiška JanSklenář Ondřej9-8-41053256
12.Kantor JanPospíšil David-0-10-5  0357
13.Kohlmannová AnetaKaba Radka-8-108-7 1358
14.Gaydoš VítBohumský Petr-87-86113268
15.Kantor JanSklenář Ondřej511-86 3178
16.Kohlmannová AnetaPospíšil David-4-858-92379
17.Gaydoš VítKaba Radka6-37-4-423710
18.Martiška JanBohumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohlmannová Aneta04Sklenář Ondřej13
Gaydoš Vít22Pospíšil David31
Martiška Jan21Kaba Radka40
Kantor Jan22Bohumský Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36594:636TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
-83-7983210
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
-5888 3120
3.Duchoslav PetrČernoch Jan-3-5-4  0321
4.Flekač TomášVeselý Vojtěch-4-9-8  0322
5.Černý MartinZámyslický Jaroslav-9-6-9  0323
6.Forgáč AndrejMartinec Tomáš8-7-8-9 1324
7.Flekač TomášČernoch Jan6-5-5-7 1325
8.Černý MartinVeselý Vojtěch868  3035
9.Forgáč AndrejZámyslický Jaroslav686  3045
10.Duchoslav PetrMartinec Tomáš-7-611-5 1346
11.Černý MartinČernoch Jan-11-7-8  0347
12.Forgáč AndrejVeselý Vojtěch-4-5-9  0348
13.Duchoslav PetrZámyslický Jaroslav688  3058
14.Flekač TomášMartinec Tomáš8-8-7-7 1359
15.Forgáč AndrejČernoch Jan687  3069
16.Duchoslav PetrVeselý Vojtěch-711-8683279
17.Flekač TomášZámyslický Jaroslav88-89 3189
18.Černý MartinMartinec Tomáš-77-1111-1523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duchoslav Petr22Černoch Jan31
Flekač Tomáš13Veselý Vojtěch22
Černý Martin13Zámyslický Jaroslav13
Forgáč Andrej22Martinec Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19552:461TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
-98-10-2 1301
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Růžička Filip
Rychlý Tomáš
 
 
-15-8-8  0302
3.Provazník PetrRůžička Filip-877-17-62303
4.Milek PetrVomlel Lukáš-10876 3113
5.Rulec JakubPolcar Vojtěch-9311-783223
6.Fišar MartinRychlý Tomáš2-369 3133
7.Milek PetrRůžička Filip766  3043
8.Rulec JakubVomlel Lukáš763  3053
9.Fišar MartinPolcar Vojtěch68-910 3163
10.Provazník PetrRychlý Tomáš-7594 3173
11.Rulec JakubRůžička Filip-6879 3183
12.Fišar MartinVomlel Lukáš938  3093
13.Provazník PetrPolcar Vojtěch1-9-99-102394
14.Milek PetrRychlý Tomáš1156  30104
15.Fišar MartinRůžička Filip         
16.Provazník PetrVomlel Lukáš         
17.Milek PetrPolcar Vojtěch         
18.Rulec JakubRychlý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Petr12Růžička Filip12
Milek Petr30Vomlel Lukáš03
Rulec Jakub30Polcar Vojtěch12
Fišar Martin30Rychlý Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27 TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Srnka Jan
Přáda Jaroslav
 
 
-4-71111-62301
2.Vokurka Miloslav
Remunda Štěpán
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
2-7-7973211
3.Horák DominikSrnka Jan-9-8-6  0312
4.Remunda ŠtěpánKocábek Pavel697  3022
5.Vokurka MiloslavPřáda Jaroslav     0323
6.Chlumský PetrEberl Milan248  3033
7.Remunda ŠtěpánSrnka Jan8-679 3143
8.Vokurka MiloslavKocábek Pavel-3-4-10  0344
9.Chlumský PetrPřáda Jaroslav93-105 3154
10.Horák DominikEberl Milan96-1010 3164
11.Vokurka MiloslavSrnka Jan567  3074
12.Chlumský PetrKocábek Pavel-10-10-4  0375
13.Horák DominikPřáda Jaroslav898  3085
14.Jelínek TomášEberl Milan-7-74-7 1386
15.Chlumský PetrSrnka Jan-98-8483296
16.Horák DominikKocábek Pavel-1110-88932106
17.Jelínek TomášPřáda Jaroslav8-6-1011 22  
18.Vokurka MiloslavEberl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Dominik31Srnka Jan13
Remunda Štěpán20Kocábek Pavel22
Vokurka Miloslav12Přáda Jaroslav12
Chlumský Petr31Eberl Milan12
Jelínek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33433:522PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Tomáš
Veselý Luboš
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
-8-78-8 1301
2.Moravec Roman
Müller Radek
 
 
Ploc Marek
Rys Vilém
 
 
410-9-6-72302
3.Kočvara TomášNěmeček Jiří-9-8-5  0303
4.Müller RadekHron Jiří-889-913213
5.Moravec RomanRys Vilém-510-7-3 1314
6.Veselý LubošPloc Marek81011  3024
7.Müller RadekNěmeček Jiří-689-7-72325
8.Moravec RomanHron Jiří-37-5-9 1326
9.Veselý LubošRys Vilém-9-8-1  0327
10.Kočvara TomášPloc Marek6-76-5-22328
11.Moravec RomanNěmeček Jiří9-12-6-7 1329
12.Veselý LubošHron Jiří1010-412 3139
13.Kočvara TomášRys Vilém-6-6-5  03310
14.Müller RadekPloc Marek         
15.Veselý LubošNěmeček Jiří         
16.Kočvara TomášHron Jiří         
17.Müller RadekRys Vilém         
18.Moravec RomanPloc Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Tomáš03Němeček Jiří30
Müller Radek11Hron Jiří12
Moravec Roman03Rys Vilém30
Veselý Luboš21Ploc Marek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy